ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΤΗΝ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ..

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΤΗΝ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 09 Ιούλ 2021, 23:41

..για τις γεναιες αυξήσεις που έκανε σε εμάς τους απόστρατους συνταξιούχους με το νέο νομοσχέδιο για τις συντάξεις σε αντιπαράθεση με το νομοσχέδιο έκτρωμα του συντρόφου Κατρουγκαλου..
Ιζα
Μπορεί να δηλώνω ΣΥΡΙΖΑ για λόγους δημόσιων σχέσεων αλλά ..όταν ψηφιζω στην κάλπη είναι μόνος μου μέσα στο παραβάν...και κανείς δεν ξέρει το εδώ ψηφίσει.


Δεν μπορώ σαν κοματοσκυλο του ΣΥΡΙΖΑ να γίνω απευθείας κοματοσκυλο της Νέας Δημοκρατίας γιατί ασφαλώς δεν θα μπορώ να ανταγωνιστώ κάποιο παλαιό οργανωμένο στην Νέα Δημοκρατία το οποίο θα έχει το προβάδισμα στα προνόμια στα ρουσφέτια και στην προνομιακή κομματική εύνοια και κατά δεύτερο λόγο ..δεν γνωρίζουμε το μέλλον πως έρχεται..
Ενώ ΤΏΡΑ ειμαι ευχαριστημένος από την κυβέρνηση Μητσοτακη στο μέλλον μπορεί να έχουν αλλάξει τα πράγματα..

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΤΗΝ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 13 Ιούλ 2021, 08:44

Έχεις ευχαριστήσει δημοσίως τους Αμερικανούς επειδή δεν πολέμησες γιά τα ψωρο-Ίμια και μπόρεσες να πιείς τα τσίπουρά σου χωρίς άγχος ;
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΤΗΝ ΚΥΒΈΡΝΗΣΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 13 Ιούλ 2021, 11:35

Μπίστης έγραψε:
13 Ιούλ 2021, 08:44
Έχεις ευχαριστήσει δημοσίως τους Αμερικανούς επειδή δεν πολέμησες γιά τα ψωρο-Ίμια και μπόρεσες να πιείς τα τσίπουρά σου χωρίς άγχος ;
Εγώ πάντοτε ήμουν υπέρ των αμερικανικών και του ΝΑΤΟ :wink

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών