DDOS botnet attack

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 23 Ιούλ 2021, 08:09

Οι Communist Party Greece προσπάθουν να "ρίξουν" το Πχώρουμ!

Στο «στόχαστρο» του διαβόητου δικτύου botnet Fluffy που διαχειρίζεται από τους Communist Party Greece, μπήκε το Πχώρουμ καθώς πραγματοποίησαν διαδικτυακή επίθεση στο site του ασύλου με αποτέλεσμα το site να κινδυνεύει να βρεθεί εκτός λειτουργίας.

Όπως αναφέρεται στην ανάρτηση των Communist Party Greece στο facebook: «H ιστοσελίδα του Πχώρουμ θα είναι εκτός λειτουργίας από το απόγευμα της Παρασκευής» καθώς και ότι «Οι επιθέσεις κατά των συστημάτων τους θα συνεχιστούν» ενώ παρατίθεται και το link για το site του ασύλου, το οποίο όντως "σέρνεται".

Εικόνα
index.php

Η εν λόγω ανάρτηση συνοδεύεται και από μία φωτογραφία στην οποία αναγράφεται το παρακάτω μήνυμα: "Προκειμένου να εξυπηρετήσετε τα συμφέροντα των δεκσιών, οργανωμένα κατά τέτοιον τρόπο, ώστε να εμποδίζεται ο λογικός έλεγχος, στηρίζεστε σε καθαρά παραπλανητικά μέσα! Εκβιάζετε και εξορίζετε τους αγωνιστές, παλιότερα στον ΟΚΑΝΑ και τώρα τους σπρώχνετε στα νύχια του κροατικού κεφαλαίου."

"Για αυτό κι εμείς, σαν νέοι και υπεύθυνοι Communist Party Greece, αποφασίσαμε να αναλάβουμε τα δρώμενα. Το Σ/Κ οι τρόφιμοι του ασύλου θα μείνουν εκτός του site!"
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 23 Ιούλ 2021, 08:32

Έλα ρε μαλάκα Γιόχι, ο καημένος Φλάφ δεν θα πάει καν διακοπές, εδώ όλη μέρα στο μποτοαγώνα. Some sympathy maybe?
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 23 Ιούλ 2021, 08:44

klg έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 08:32
Έλα ρε μαλάκα Γιόχι, ο καημένος Φλάφ δεν θα πάει καν διακοπές, εδώ όλη μέρα στο μποτοαγώνα. Some sympathy maybe?
Μπορεί να εχουν πλαστική πισίνα από Τζάμπο δίπλα. Όταν αλλάζει η βάρδια βγαίνει ο επόμενος από την πισίνα και ο προηγούμενος παίρνει τη θέση του στην πισίνα να δροσιστεί.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 23 Ιούλ 2021, 08:56

έχουν και υδρόψυκτες cpu στο κώμα;
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
GReaper
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 25 Οκτ 2019, 17:23

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GReaper » 23 Ιούλ 2021, 11:13

Δώσε και σε 'μας λίγο απ' αυτό που καπνίζεις. Τρομερό τριπάρισμα.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 23 Ιούλ 2021, 12:25

George_V έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 08:44
klg έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 08:32
Έλα ρε μαλάκα Γιόχι, ο καημένος Φλάφ δεν θα πάει καν διακοπές, εδώ όλη μέρα στο μποτοαγώνα. Some sympathy maybe?
Μπορεί να εχουν πλαστική πισίνα από Τζάμπο δίπλα. Όταν αλλάζει η βάρδια βγαίνει ο επόμενος από την πισίνα και ο προηγούμενος παίρνει τη θέση του στην πισίνα να δροσιστεί.
Δεν είναι καθόλου απίθανο.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 23 Ιούλ 2021, 15:05

Fluffy, rewind or at least dial-up!!
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12526
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 24 Ιούλ 2021, 19:55

🤣🤣🤣🤣🤣
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 25 Ιούλ 2021, 07:15

Εικόνα
Fluffy χωρατατζή!
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12742
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 25 Ιούλ 2021, 09:20

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37762
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: DDOS botnet attack

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 28 Ιούλ 2021, 03:27

Τι έγινε;
Έχουμε πάρτυ εδώ;
Έχουμε πάρτυ;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών