Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14740
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 03 Αύγ 2021, 16:41

Γιατί κυκλοφορεί μόνο μία φωτό ;
Δεν πήρε απόφαση απελευθέρωσης ; :102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Αύγ 2021, 16:53

AlienWay έγραψε:
03 Αύγ 2021, 03:11
Fairfax έγραψε:
03 Αύγ 2021, 02:59
AlienWay έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:51


Σόρυ, δεν σε παρακολούθησα αρκετά ώστε να βγάλω συμπέρασμα. Μάλλον έχεις δίκιο.
Ελευθεριακός=Όσο λιγότερο κράτος και κρατικός παρεμβατισμός γίνεται.
Αριστερός=Το κράτος είναι η απάντηση σε όλα.

Τι πιστεύει ο ελευθεριακός αριστερός;
Εμένα ρωτάς; Εγώ όπως κάθε φιλελεύθερος θεωρώ ότι στην πραγματικότητα δύσκολα βρίσκεις φιλελέφτ.

Οι πλάκα είναι ότι και οι φιλελεφτ θεωρούν ότι οι πραγματικά φιλελεύθεροι δεξιοί σπανίζουν.

Απλώς πιστεύω ότι υπάρχουν κάποιες αριστερές εξαιρέσεις που ανταποκρίνονται σε αυτή την κατάταξη:

Εικόνα

Ενδεικτικά είναι όλα αυτά, αλλά να 'χαμε να λέγαμε.
Το τελευταίο είναι αλήθεια.
Αυτό που λες φιλελεύθερος το λες ως κάτι καλό και θετικό. Έτσι το εκλαμαβάνω και δέχομαι τον όρο. Ξέρεις συχνά κολλάμε στον ορισμό και τι ακριβως είναι η λέξη που λέμε. Κάτι που το θεωρώ κολλημένο πράγμα αν γίνεται. Το θέμα είναι να έχεις διάθεση να καταλάβεις τον άλλον κι ας πει λέξη που για σένα σήμαινε κάτι διαφορετικό. θα το έλεγα πιο πολύ "ελευθεριακός" που το ανέφερε ο fairfax αλλά κι αυτός έδωσε αυστηρό ορισμό που σε δεσμεύει.


Τέλος πάντων αυτό που λες όμως είναι πολύ σημαντικό. να βρεις δεξιό ή αριστερό .... Σωστόν άνθρωπο. (να βάζω τη λέξη σωστός για καλύτερα).
Τελικά ίδιοι είμαστε όλοι. Μπορεί να γγίνει διαχωρισμός και καατηγοριοποίηση ανά πάσα στιγμή και όπως γουστάρεις. Αλλά εδνπρέπει να είναι απόλυτα αυτά. Σε μια επμενη συνθήκη κατάσταση, δεν θα ισχύει αυτός ο διαχωρισμός και θα φτάσεις σε αυτό που λέω, ότι είμαστε ίδιοι.
Θα βρεις έναν κομπλεξικό που θα αντιδράει σε κάποια εξέλιξη. Και θα είναι ή αριστερός ή δεξιός. και θα βρεις έναν ωραίο τύπο ανιχτόμυαλο (να κι άλλη μια έννοια για να συννεοηθούμε) που πάλι ή δεξιός θα είναι ή αριστερός. Λοιπόν; :102:
Από κει και πέρα ο ένας μπορεί να του έχει κάτσει ότι γίνεται ο σοσιαλισμός και από μας θα εξαρτάται πως θα τον κάνουμε και αυτό και μόνο τελικά θα τον κάνει αριστερό.
Ο άλλος πιστεύει ότι δεν γίνεται να πέσαι ο καπιταλισμός και δεν χρειάζεται κιόλας. Γιατί πάλι από μας εξαρτάται και στην τελική διαρκώς εξελλισόμαστε.

Σεβαστά όλα. Απλά κάθεσαι και σκέφτεσαι τι πραγματικά ισχύει. Προσπαθείς να διαλυκάνεις πράγματα για να φτάσεις πιο κοντά στην αλήθεια.
Στο τέλος δεν αποφεύγεις το να φιλοσοφήσεις. Χωρίς φιλοσοφία δουλειά δεν κάνεις.
και φτάνουμε να λέμε λοιπόν "Εγώ έχω αυ´την τη φιλοσοφία". Ο άλλος άλλη :102:

Τέλος, ποτέ δεν μένει ίδιος ο κάθε άνθρωπος. Δεν είναι δηλαδή σταθερή αξία ο δεξιός κι οριστερός.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Αύγ 2021, 17:08

Dwarven Blacksmith έγραψε:
02 Αύγ 2021, 09:22
stella έγραψε:
02 Αύγ 2021, 09:16
I know just what you re sayin έγραψε:
02 Αύγ 2021, 09:11


και όλα αυτά έχουν σχέση με τα νύχια, επειδή.... :smt017
Γιατί το είδα και φαίνεται ότι έχει παρατηθεί, αυτό σχολίασα. Είδα την παρακμή και την σχολίασα.

Εδώ οι περισσότερες σελέμπς ασχολούνται με το ίχνος κυτταρίτιδας και κάνουν ρετούς, ενώ αυτή προκαλεί 4 συνεχόμενες φορές την τελευταία εβδομάδα, ανεβάζοντας φωτό πανομοιότυπες και βιντεάκια.

Αλλά η απάντηση είναι ότι εμείς αι γυναίκαι δεν κατανοούμε το τι είναι πραγματικά επιθυμητό και "ζουλεύουμε" την κακομοίρα επειδή την θέλουν τα ρσενικά εδώ μέσα ακόμη και χωρίς μάνι-πέντι.
Εμφανισιακά εννοούν, δεν κατάλαβαν ότι τα νύχια είναι εδώ ψυχολογικό κριτήριο, κι αυτό το "0/10" που έβαλες δεν έκανε τα πράγματα πιο ξεκάθαρα.
Αυτό το πράγμα όμως με τα "ψυχολογικά" κριτήρια. :003:
Είχα πολλές γνωστές με μισοξεβαμένο νύχι, φθαρμένο κλπ και δεν ήταν καθόλου παραιτημένες ψυχιλογικά. Λοιπόν;
Ότι θεωρώ εγώ νορμάλ αυτό είναι! Έτσι;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Αύγ 2021, 17:11

Πασιφάη έγραψε:
03 Αύγ 2021, 12:34
AlienWay έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:46
kongrosian έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:32


μίλα πιο όμορφα. σε παρακαλώ. ηρέμησε. κάθε φορά, λόγω ύφους και συμπεριφοράς, χύνεις την καρδάρα με το γάλα.
Κι εγώ στην αρχή έτσι έλεγα, αλλά σιγά-σιγά άρχισα να καταλαβαίνω ότι ο Χαοτικός είναι ίσως ο μοναδικός αριστερός φιλελεύθερος του πχώρουμ (όχι μασκαρεμένος σταλινιστής). Μπορεί να διαφωνώ με το ύφος και με πολλά απ' όσα λέει, αλλά ανήκει σε μια κατηγορία που πρέπει να την προστατεύσουμε γιατί σπανίζει στην αγνή της μορφή.
Είναι ατόφιος γαμωατομάς, που τα λέει χύμα και σταράτα. Δεν με καίει το αν είναι αριστερός, δεξιός, κεντρώος, πλαγιομετωπικός, ανάρχας. Κλάιν. Τον εκτιμώ βαθύτατα, διότι πριν χρόνια έκαμε ένα καλό για έναν κολλητό μου, όταν υπήρξε ανάγκη και κόψιμο. Κι εγώ δεν ξεχνώ όσους στηρίζουν ανιδιοτελώς τον άλλον, πολλώ δε μάλλον, έναν ξένο. Οφείλω το λοιπόν να το καταθέσω.
Τι ανιδιοτελώς ρε μάλακα; Θα κατέβαινα σε εκλογές!
SpoilerShow
:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25906
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 03 Αύγ 2021, 17:15

ειναι εντελως ηλιθιες αν νομιζουν πως μπορουν να ανταγωνιστουν μια νεα κ ομορφη καραμαναρα ακομα κ αν φοραει κουρελια
επειδη ηλιθιες δεν ειναι κ επειδη υπαρχει αγαμια κ πληθωρα απο μαλακες πουλανε τυπο κ ιδεα + στολισμο πακιστανικου λεωφορειου μηπως τσιμπησουν οι αγαμητοι κ τις οδηγησουν για λιγο μεχρι να ξελαμπικαρουν

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 03 Αύγ 2021, 17:18

Χαοτικός έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:53
AlienWay έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:46
kongrosian έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:32


μίλα πιο όμορφα. σε παρακαλώ. ηρέμησε. κάθε φορά, λόγω ύφους και συμπεριφοράς, χύνεις την καρδάρα με το γάλα.
Κι εγώ στην αρχή έτσι έλεγα, αλλά σιγά-σιγά άρχισα να καταλαβαίνω ότι ο Χαοτικός είναι ίσως ο μοναδικός αριστερός φιλελεύθερος του πχώρουμ (όχι μασκαρεμένος σταλινιστής). Μπορεί να διαφωνώ με το ύφος και με πολλά απ' όσα λέει, αλλά ανήκει σε μια κατηγορία που πρέπει να την προστατεύσουμε γιατί σπανίζει στην αγνή της μορφή.
Από τα πιο ωραία λόγια που έχω ακούσει, Σ' ευχαριστώ.
Αρχίδια αριστερός είσαι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Αύγ 2021, 17:52

sys3x έγραψε:
03 Αύγ 2021, 17:18
Χαοτικός έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:53
AlienWay έγραψε:
03 Αύγ 2021, 00:46


Κι εγώ στην αρχή έτσι έλεγα, αλλά σιγά-σιγά άρχισα να καταλαβαίνω ότι ο Χαοτικός είναι ίσως ο μοναδικός αριστερός φιλελεύθερος του πχώρουμ (όχι μασκαρεμένος σταλινιστής). Μπορεί να διαφωνώ με το ύφος και με πολλά απ' όσα λέει, αλλά ανήκει σε μια κατηγορία που πρέπει να την προστατεύσουμε γιατί σπανίζει στην αγνή της μορφή.
Από τα πιο ωραία λόγια που έχω ακούσει, Σ' ευχαριστώ.
Αρχίδιαάτος αριστερός είσαι.
:g030:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 03 Αύγ 2021, 17:53

Δεκαπέντε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Αύγ 2021, 17:59

Αγις έγραψε:
03 Αύγ 2021, 17:15
ειναι εντελως ηλιθιες αν νομιζουν πως μπορουν να ανταγωνιστουν μια νεα κ ομορφη καραμαναρα ακομα κ αν φοραει κουρελια
επειδη ηλιθιες δεν ειναι κ επειδη υπαρχει αγαμια κ πληθωρα απο μαλακες πουλανε τυπο κ ιδεα + στολισμο πακιστανικου λεωφορειου μηπως τσιμπησουν οι αγαμητοι κ τις οδηγησουν για λιγο μεχρι να ξελαμπικαρουν

Εικόνα
Μπράβο ρε φίλε. Κάποτε πρέπει να γίνει κουβέντα να καταλάβουν πως βλέπουμε οι άντρες το γαμήσι κι αν αγαπάμε αυτήν που το κάνουμε. Πόσο ιερή νιώθουμε την στιγμή, την πράξη κι αν την προσεγγίζουμε με αγάπη. Ακόμα κι αν λέμε "σκιζω" κλπ. Ακόμα κι αν είναι "παραιτημένο" άτομο η άλλη ή αδύναμο ή κάτι τέλος πάντων που αξιόνεται ότι δεν θα πρεπε να το βλέπεις ερωτικά. Μόνο τις προβλεπόμενες (Στολισμένες, σηματοδοτημένες ότι είναι ΟΚ, κλπ)
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 03 Αύγ 2021, 18:01

sys3x έγραψε:
03 Αύγ 2021, 17:53
Δεκαπέντε.
Δεκαπενταβρωμόπουστας :8)
SpoilerShow
Το είχα ακούσει κάποτε και ανανέωσα την οπαδικότητά μου για την ελληνική γλώσσα. Αυτή είναι η μαγεία της αλλά δεν το βλέπουν. Δεν γυρνάνε να κοιτάξουν. Ξ´ρεις ποιοι; Οι δεξιοι ρε μλκ! που την έχουν γαμήσει με τις εγγλεζομοντρνιές τους.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ
Δημοσιεύσεις: 4230
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 11:37

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ » 18 Αύγ 2021, 11:53

δύο λόγους εἶναι περὶ παντὸς πράγματος, ἀντικειμένους ἀλλήλοις

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3453
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 18 Αύγ 2021, 12:29

Ενδιαφέρουσα περίπτωση η γκόμενα αλλά και άκρως τραγική. Ίσως η μόνη πιο τραγική να ήταν η Whitney.

Ίσως και όχι. Απόλυτα θύματα της Αμερικάνικης Πουριτανικής βιομηχανίας entertainment.

Όχι οτι δεν τάθελε το κωλαράκι τους όσα πάθανε, αλλά κρίμα. Η συγκεκριμένη μπορεί να είχε και κάποιο ιχνοστοιχείο μηδαμινής νοημοσύνης. Ισως γι αυτό να εκδήλωσε τα "ψυχολογικά".

Αξιοθρήνητες καταστάσεις.
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3453
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 18 Αύγ 2021, 12:42

AlienWay έγραψε:
03 Αύγ 2021, 03:11
Εικόνα

Ενδεικτικά είναι όλα αυτά, αλλά να 'χαμε να λέγαμε.
Ωραίο γραφματάκι. Κι εγώ κάπως έτσι το έχω στο νου μου. Ο ένας άξονας είναι απο φιλελεύθερος έως αυταρχικός. (Liberal - Authoritarian) Αυτα είναι τα αληθινα αντίθετα.
Ο άλλος άξονας είναι συντηριτικός έως ριζοσπαστικός (Conservative - Radical). Μόνο έτσι βγάζει νόημα.

Το ηλήθιο και παράλογο δίπολο Συντηρητικός-Φιλελευθερος (ή ακομα και Δεξιός-Αριστερος) οπου έχουμε παγιδευτεί συμφέρει μόνο όσους θέλουν επίτηδες τα πράγματα να παραμένουν θολα.
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 18 Αύγ 2021, 12:48

Γραφήματα πολιτικής τοποθέτησης και καπακι βυζούμπες της ωριμης πλέον Σπηρς. Σκοτσέζικο ντους.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Imperium
Δημοσιεύσεις: 3453
Εγγραφή: 23 Απρ 2020, 12:47

Re: Μπρίτνευ γυμνή, Georgebi κοιμήσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Imperium » 18 Αύγ 2021, 12:51

Έχεις δει ποτέ την Μπρίτνυ σε συνέντευξη;
Κάπως έτσι πάει.
Ποτέ μην εμπιστεύεσαι επιστήμονα που φοβάται να πετάξει με αεροπλάνο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών