Κορονοπάρτι στην Γιάλοβα!!

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Raylan
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2021, 23:12
Phorum.gr user: Raylan

Κορονοπάρτι στην Γιάλοβα!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Raylan » 02 Αύγ 2021, 23:58

Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι στην Γιάλοβα Μεσσηνίας και πίνω τα κοκτέιλ μου, μιλάμε χαμός από κόσμο δεν βρίσκεις θέση να κάτσεις κυριολεκτικά, ο ένας δίπλα στον άλλο, κλιματιστικά και ανεμιστήρες στο Φούλ, τα σταγονίδια διασκορπίζονται δεξιά και αριστερά και όλοι περνάμε καλά, μόνο τα γκαρσόνια φοράνε μάσκα, ‘χω κάνει το εμβόλιο δεν είμαι αρνητής για να μην παρεξηγηθώ..

Στην παρέα έχω έναν καθηγητή φυσικής λυκείου, πως τα βλέπεις τα πράγματα cool απαντά, το εμβόλιο το έχεις κάνει? Καλά Μ. είσαι? Σιγά μην πάω να κάνω το μπόλι, εγώ θέλω lockdown τον Οκτώβρη να την βγάλω λούφα., αυτό λέω και στους μαθητές μην είστε κορόιδα, θέλετε να κάνουμε μάθημα το χειμώνα?

Δεν ξαφνιάστηκα, αυτή η νοοτροπία υπάρχει παντού, τι λέει εκεί σε εσάς ο κόσμος προσέχει? Τον ενδιαφέρει? Η τα έχει γράψει στα παλιά του τα παπούτσια? :)

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18076
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Κορονοπάρτι στην Γιάλοβα!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 03 Αύγ 2021, 16:58

Raylan έγραψε:
02 Αύγ 2021, 23:58
Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι στην Γιάλοβα Μεσσηνίας και πίνω τα κοκτέιλ μου, μιλάμε χαμός από κόσμο δεν βρίσκεις θέση να κάτσεις κυριολεκτικά, ο ένας δίπλα στον άλλο, κλιματιστικά και ανεμιστήρες στο Φούλ, τα σταγονίδια διασκορπίζονται δεξιά και αριστερά και όλοι περνάμε καλά, μόνο τα γκαρσόνια φοράνε μάσκα, ‘χω κάνει το εμβόλιο δεν είμαι αρνητής για να μην παρεξηγηθώ..

Στην παρέα έχω έναν καθηγητή φυσικής λυκείου, πως τα βλέπεις τα πράγματα cool απαντά, το εμβόλιο το έχεις κάνει? Καλά Μ. είσαι? Σιγά μην πάω να κάνω το μπόλι, εγώ θέλω lockdown τον Οκτώβρη να την βγάλω λούφα., αυτό λέω και στους μαθητές μην είστε κορόιδα, θέλετε να κάνουμε μάθημα το χειμώνα?

Δεν ξαφνιάστηκα, αυτή η νοοτροπία υπάρχει παντού, τι λέει εκεί σε εσάς ο κόσμος προσέχει? Τον ενδιαφέρει? Η τα έχει γράψει στα παλιά του τα παπούτσια? :)
ειναι πολυ δυσκολο να προστατευτεις γενικα.
τα γκαρσονια που φορανε μασκα, που θεωρητικα ειναι οι πιο προσεχτικοι ασ πουμε, ειναι αυτα που με το ιδρωμενο απ τη ζεστ και τη δουλεια χερι τους πιανουν το ποτηρι σου, που το πιανεις εσυ και μετα πιανεις το τσιγαρο και το βαζεις στο στομα σου..
Γενικα απ αλλου το περιμενεις και απ αλλου σου ρχεται.
Ολοι θα κολλησουμε ολοι θα πεθανουμε (σουνα ορ λέιτα). μετανοειτε

Άβαταρ μέλους
I know just what you re sayin
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 03:25

Re: Κορονοπάρτι στην Γιάλοβα!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από I know just what you re sayin » 05 Αύγ 2021, 05:04

Raylan έγραψε:
02 Αύγ 2021, 23:58
Αυτή τι στιγμή βρίσκομαι στην Γιάλοβα Μεσσηνίας και πίνω τα κοκτέιλ μου, μιλάμε χαμός από κόσμο δεν βρίσκεις θέση να κάτσεις κυριολεκτικά, ο ένας δίπλα στον άλλο, κλιματιστικά και ανεμιστήρες στο Φούλ, τα σταγονίδια διασκορπίζονται δεξιά και αριστερά και όλοι περνάμε καλά, μόνο τα γκαρσόνια φοράνε μάσκα, ‘χω κάνει το εμβόλιο δεν είμαι αρνητής για να μην παρεξηγηθώ..

Στην παρέα έχω έναν καθηγητή φυσικής λυκείου, πως τα βλέπεις τα πράγματα cool απαντά, το εμβόλιο το έχεις κάνει? Καλά Μ. είσαι? Σιγά μην πάω να κάνω το μπόλι, εγώ θέλω lockdown τον Οκτώβρη να την βγάλω λούφα., αυτό λέω και στους μαθητές μην είστε κορόιδα, θέλετε να κάνουμε μάθημα το χειμώνα?

Δεν ξαφνιάστηκα, αυτή η νοοτροπία υπάρχει παντού, τι λέει εκεί σε εσάς ο κόσμος προσέχει? Τον ενδιαφέρει? Η τα έχει γράψει στα παλιά του τα παπούτσια? :)
Γειά σου Μηχανικέ :102:
the comet the course the tail έγραψε:
22 Μάιος 2021, 00:59
μαλακίες έλεγε ο Κώστας. ήταν καλά μέχρι το 2000-2001 τουλάχιστον.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών