Τι καφέ πίνετε?

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Ειδη καφε

Espresso και τα επιμέρους είδη του
14
22%
Cappuccino και τα επιμέρους είδη του
7
11%
Φιλτρου
4
6%
Americano (στιγμιαιος)
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Caffe Latte
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Frappe
23
37%
Ελληνικος (η Τουρκικος)
8
13%
Café au Lait
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Café Mocha
1
2%
Δεν πίνω
6
10%
 
Σύνολο ψήφων: 63

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9222
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 26 Μάιος 2023, 18:32

Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:28
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:18
Εγώ δεν αθλούμαι βέβαια, αλλά απολαμβάνω την θέα καθήμενος στα παγκάκια τρώγοντας πασατέμπος. Και να σου πω κάτι; Μάλλον έχουν κάποιο θέμα με τα πασατέμπος κρίνοντας από τις αποτυχίες μου.
Εντελώς άσχετο με το θέμα, αλλά οι αποτυχίες σου οφείλονται ξεκάθαρα στα κολλήματά σου και σε κάτι ψιλοεμμονές που έχεις. Και στη γκρίνια σου. Αλλά όλα αυτά φτιάχνονται με στοργή, αγάπη και προδέρμ.
Αλλιώς, όχι μόνο δεν σου λείπει τίποτα, αλλά είσαι και ιδιαιτέρως ευφυής, πράγμα που δίνει έξτρα πόντους.
Από 'δω το 'χες, από 'κει το 'χες... πάλι εκεί το πήγες το πράμα. Ρε τι 'ναι τούτη;...
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11911
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 26 Μάιος 2023, 18:33

Η γλυκόζη είναι η τροφή του εγκεφάλου
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23244
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Μάιος 2023, 18:36

Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:26
vantono έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:01

Και επειδη ειναι Παρασκευούλα σημερα και μοιράζω λάιφ χακς γιατι θελω να βοηθάω τον κόσμο, αν ποτέ αισθανθείς οτι λυγίζεις και θες κατι σε ζαχαρη, φαε αυτο
Εικόνα

Μονο 160 θερμιδες στα 100g. Για γλυκό/παγωτό με ζαχαρη, τις λες και γελοίες. Την ώρα που μια μεγάλη μπανανα πχ, ξεπερνάει τις 120.
Πρώτη φορά το βλέπω αυτό. Αλλά εκείνη την πουτίγκα που είπες από το Λιντλ την έχω δοκιμάσει σε σπίτι φίλου (του ΓΓ ντε) και ήταν τέλεια, σαν μους σοκολάτας. Σίγουρα δεν είναι κανονικό γλυκό;

Δεν πίνω αναψυκτικά, που είπες παραπάνω. Πολύ σπάνια. Κανένα χυμό, αλλά και αυτό μια στο τόσο.
Η πουτιγκάρα γαμάει, σε κάνει να εκτιμήσεις τον Γιαννόπουλο. Και εχουν βγει κι άλλες γευσεις τωρα εκτός απο βανιλια και σοκολάτα, αλλά εγιναν βάιραλ εδω και ποσο καιρο και εξαφανίζονται γρηγορα απο το ράφι. :c040:

Το συγκεκριμένο παγωτό βλεπεις πρωτη φορά εννοείς (απο αυτη τη μαρκα κτλ) ή γενικα πρωτη φορα αυτου του τυπου παγωτο σε τέτοιου τύπου κυπελλάκι?
Αυτά ειναι τα αρχαιότερα παγωτά, οι ένδοξοι παππούδες μας τα έτρωγαν. Δεν βλέπεις τον μαίανδρο που χαρακτηριστικά πλαισιώνει το κυπελλάκι? :grfl:
Αν το έβρισκε ο γκόλντεν κάτω, θα έτρεχε αμέσως να το παραδώσει.

Και κάπου ΕΛΕΟC με τους χυμους τους """"φυσικους""", κι εσυ και ο μπαζουμπας. Φάτε 2 βάφλες με μια κρέπα και 3 μπάλες παγωτό απο πάνω, να το ευχαριστηθείτε τουλαχιστον. Αλλά ακομα κι εδώ ο βαντοναρος σας εχει τη λύση https://www.bolerodrinks.gr/

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9149
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Μάιος 2023, 18:50

Feindflug έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:27
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:18
Feindflug έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:14

Και δεν είμαι φαν μόνο του φραπέ, αλλά γενικά του στιγμιαίου καφέ.
Αν εννοείς να μην τον γυροφερνεις δέκα ώρες, συμφωνώ δικέ μου. Ο φραπές πάντως είναι ο χειρότερος καφές και από εσένα που είσαι της γυμναστικής και της υγιεινής διατροφής χωρίς ναϊδίστικα κολλήματα, δεν περίμενα τέτοια αφασία. Καλή συνέχεια.
Αναγνωρίζω τις διάφορες ποικιλίες και ποιότητες, αλλά δεν έχω εντρυφήσει σε αυτές και ούτε με πολυαπασχολεί σαν θέμα. Θεωρώ γελοίο και δηθενιά ένας λαός που οδηγάει Hyundai accent και γουστάρει ρετσίνα με κόκα κόλα, να το παίζει ιστορία σε θέματα καφέ και ιδίως στην καθημερινότητά του.
Aπο την αλλη ,για να το αντιστρεψομε και λιγο, ειναι επισης καπως γελοιο και δηθενια καποιος που πινει τον αποπατο των καφεδων και στιγμιαιους να μας το παιζει ιστορια σε θεματα στυλ και ιδιως στην καθημερινοτητα μας. Καπου χωλαινει αυτη η λογικη. Δηλαδη αν εγω κυκλοφορω με πυτζαμες δεν μπορω να εχω προτιμησεις σε ακριβα ρολογια;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9149
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Μάιος 2023, 18:53

Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:26
Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:12

Άμα είναι να σαβουρώσει τουλάχιστον ας το κάνει σωστά. Όχι με μπούρδες.
Καρολίνα μην τον ακούς, Ferrero να φάς και να βάλεις έξτρα νουτέλα από πάνω.
Συμφωνώ πως ή όλα ή τίποτα. Ωστόσο βγήκα για μια δουλειά και όλοι στο δρόμο έτρωγαν παγωτό. ΟΛΟΙ όμως. Για μια στιγμή πήγα να λυγίσω, αλλά σε φαντάστηκα να με κοιτάς με σκληρό ύφος και να κουνάς το κεφάλι σου με αποδοκιμασία και κρατήθηκα.
Γύρισα σπίτι μου χωρίς να αμαρτήσω.

Δεν ξέρω τι νόημα έχει πια η ζωή μου χωρίς γλυκό, αλλά έχω μουλαρώσει και θα το κάνω. ΟΚ, ίσως μια φορά το μήνα μου επιτρέψω ένα παγωτό. Θα πάω που θα πάω άκλαφτη, μην πάω και εντελώς στερημένη.
Μπραβο. Εκανες το 1ο βημα. Αυτα τα μια φορα τον μηνα βεβαια θυμιζουν τα "απο Δευτερα διαιτα". :e040:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Γράφων
Δημοσιεύσεις: 1301
Εγγραφή: 09 Απρ 2023, 20:47
Τοποθεσία: Σπίτι

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γράφων » 26 Μάιος 2023, 18:55

Στύγιος έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:02
Γράφων έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:00
Φραπέ χωρίς ζάχαρη, με γάλα!
Φραπέ με 1 γεμάτη κουταλιά ( όχι της σούπας ρε :lol: ) , 2 κουταλιές ζάχαρη ,λίγο εβαπορέ.
:D
Και εγώ έτσι τον έπινα, αλλά, πήρα κιλά και είπα να κόψω μεταξύ άλλων και την πολλή ζάχαρη
ποταμοῖς τοῖς αὐτοῖς ἐμβαίνομέν τε καὶ οὐκ ἐμβαίνομεν, εἶμέν τε καὶ οὐκ εἶμεν.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 26 Μάιος 2023, 18:55

Bic έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:32
Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:28
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:18
Εγώ δεν αθλούμαι βέβαια, αλλά απολαμβάνω την θέα καθήμενος στα παγκάκια τρώγοντας πασατέμπος. Και να σου πω κάτι; Μάλλον έχουν κάποιο θέμα με τα πασατέμπος κρίνοντας από τις αποτυχίες μου.
Εντελώς άσχετο με το θέμα, αλλά οι αποτυχίες σου οφείλονται ξεκάθαρα στα κολλήματά σου και σε κάτι ψιλοεμμονές που έχεις. Και στη γκρίνια σου. Αλλά όλα αυτά φτιάχνονται με στοργή, αγάπη και προδέρμ.
Αλλιώς, όχι μόνο δεν σου λείπει τίποτα, αλλά είσαι και ιδιαιτέρως ευφυής, πράγμα που δίνει έξτρα πόντους.
Από 'δω το 'χες, από 'κει το 'χες... πάλι εκεί το πήγες το πράμα. Ρε τι 'ναι τούτη;...
Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα.

vantono έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:36

Η πουτιγκάρα γαμάει, σε κάνει να εκτιμήσεις τον Γιαννόπουλο. Και εχουν βγει κι άλλες γευσεις τωρα εκτός απο βανιλια και σοκολάτα, αλλά εγιναν βάιραλ εδω και ποσο καιρο και εξαφανίζονται γρηγορα απο το ράφι. :c040:

Το συγκεκριμένο παγωτό βλεπεις πρωτη φορά εννοείς (απο αυτη τη μαρκα κτλ) ή γενικα πρωτη φορα αυτου του τυπου παγωτο σε τέτοιου τύπου κυπελλάκι?
Αυτά ειναι τα αρχαιότερα παγωτά, οι ένδοξοι παππούδες μας τα έτρωγαν. Δεν βλέπεις τον μαίανδρο που χαρακτηριστικά πλαισιώνει το κυπελλάκι? :grfl:
Αν το έβρισκε ο γκόλντεν κάτω, θα έτρεχε αμέσως να το παραδώσει.

Και κάπου ΕΛΕΟC με τους χυμους τους """"φυσικους""", κι εσυ και ο μπαζουμπας. Φάτε 2 βάφλες με μια κρέπα και 3 μπάλες παγωτό απο πάνω, να το ευχαριστηθείτε τουλαχιστον. Αλλά ακομα κι εδώ ο βαντοναρος σας εχει τη λύση https://www.bolerodrinks.gr/
Έχω δει τέτοιου είδους παγωτά, αλλά το συγκεκριμένο όχι. Πέρσι είχα κολλήσει με τα Nuii, φέτος δεν έχω φάει ακόμα.
Δεν μίλησα καλέ για φυσικούς χυμούς, εννοώ αυτούς του εμπορίου. Μια στο τόσο όμως, οπότε δεν αξίζει να με μαλώνεις γι'αυτό.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 26 Μάιος 2023, 18:55

Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:53
Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:12

Για μια στιγμή πήγα να λυγίσω, αλλά σε φαντάστηκα να με κοιτάς

Τύπε, την βρίσκεις με την πάρτη σου, να πούμε;

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 26 Μάιος 2023, 18:57

Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:53
Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:26
Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:12

Άμα είναι να σαβουρώσει τουλάχιστον ας το κάνει σωστά. Όχι με μπούρδες.
Καρολίνα μην τον ακούς, Ferrero να φάς και να βάλεις έξτρα νουτέλα από πάνω.
Συμφωνώ πως ή όλα ή τίποτα. Ωστόσο βγήκα για μια δουλειά και όλοι στο δρόμο έτρωγαν παγωτό. ΟΛΟΙ όμως. Για μια στιγμή πήγα να λυγίσω, αλλά σε φαντάστηκα να με κοιτάς με σκληρό ύφος και να κουνάς το κεφάλι σου με αποδοκιμασία και κρατήθηκα.
Γύρισα σπίτι μου χωρίς να αμαρτήσω.

Δεν ξέρω τι νόημα έχει πια η ζωή μου χωρίς γλυκό, αλλά έχω μουλαρώσει και θα το κάνω. ΟΚ, ίσως μια φορά το μήνα μου επιτρέψω ένα παγωτό. Θα πάω που θα πάω άκλαφτη, μην πάω και εντελώς στερημένη.
Μπραβο. Εκανες το 1ο βημα. Αυτα τα μια φορα τον μηνα βεβαια θυμιζουν τα "απο Δευτερα διαιτα". :e040:
Δηλαδή 3 παγωτά μέσα σε ένα ολόκληρο καλοκαίρι είναι τόσο τρομερό; :a040:

Καλά, θα το προσπαθήσω. Σήμερα επιβράβευσα τον εαυτό μου για την αρχή αυτής της προσπάθειας ψωνίζοντας κάτι βραχιόλια ονλάιν.
Δεν θα μου κόψετε εσείς εδώ μέσα όλα τα χούγια. :011:

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 26 Μάιος 2023, 19:02

Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:57
ψωνίζοντας κάτι βραχιόλια ονλάιν.
ΠΟΔΙΩΝ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΕΤΙΚΌ ΝΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 26 Μάιος 2023, 19:06

Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:50
Feindflug έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:27
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:18


Αν εννοείς να μην τον γυροφερνεις δέκα ώρες, συμφωνώ δικέ μου. Ο φραπές πάντως είναι ο χειρότερος καφές και από εσένα που είσαι της γυμναστικής και της υγιεινής διατροφής χωρίς ναϊδίστικα κολλήματα, δεν περίμενα τέτοια αφασία. Καλή συνέχεια.
Αναγνωρίζω τις διάφορες ποικιλίες και ποιότητες, αλλά δεν έχω εντρυφήσει σε αυτές και ούτε με πολυαπασχολεί σαν θέμα. Θεωρώ γελοίο και δηθενιά ένας λαός που οδηγάει Hyundai accent και γουστάρει ρετσίνα με κόκα κόλα, να το παίζει ιστορία σε θέματα καφέ και ιδίως στην καθημερινότητά του.
Aπο την αλλη ,για να το αντιστρεψομε και λιγο, ειναι επισης καπως γελοιο και δηθενια καποιος που πινει τον αποπατο των καφεδων και στιγμιαιους να μας το παιζει ιστορια σε θεματα στυλ και ιδιως στην καθημερινοτητα μας. Καπου χωλαινει αυτη η λογικη. Δηλαδη αν εγω κυκλοφορω με πυτζαμες δεν μπορω να εχω προτιμησεις σε ακριβα ρολογια;
Ρε δικέ μου, αν πάω στην Ιταλία σε κανένα εστιατόριο καφέ της προκοπής, δεν θα πάρω νες. Ούτε βολεύει να βάζεις ακριβά ρολόγια στο γυμναστήριο και όταν σκαλίζεις τον κήπο.


Χώρια το θέμα της διάχυτης ατημέλειας σε όλα τα θέματα, που ξαφνικά την ξεχνάει ο τύπος που δουλεύει μεταφορέας στον Κωτσόβολο και μεταμορφώνεται σε μαιτρ της καφεδογνωσίας, όταν τον ρωτάει η barista του 3μηνου σεμιναρίου στα Everest, αν θέλει ποικιλία arabica στο φρέντο εσπρέσσο 2 μαύρες που παραγγέλνει.

Στην τελική, εσύ είσαι 24/7 με πυτζάμες, τι να μας πεις για στυλ, ρολόγια και καφέδες δηλαδή; Εδώ βαριέσαι να αλλάξεις αμφίεση, θα την ψάξεις και στις γεύσεις;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 26 Μάιος 2023, 19:10

Feindflug έγραψε:
26 Μάιος 2023, 19:06
Bazoomba έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:50
Feindflug έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:27


Αναγνωρίζω τις διάφορες ποικιλίες και ποιότητες, αλλά δεν έχω εντρυφήσει σε αυτές και ούτε με πολυαπασχολεί σαν θέμα. Θεωρώ γελοίο και δηθενιά ένας λαός που οδηγάει Hyundai accent και γουστάρει ρετσίνα με κόκα κόλα, να το παίζει ιστορία σε θέματα καφέ και ιδίως στην καθημερινότητά του.
Aπο την αλλη ,για να το αντιστρεψομε και λιγο, ειναι επισης καπως γελοιο και δηθενια καποιος που πινει τον αποπατο των καφεδων και στιγμιαιους να μας το παιζει ιστορια σε θεματα στυλ και ιδιως στην καθημερινοτητα μας. Καπου χωλαινει αυτη η λογικη. Δηλαδη αν εγω κυκλοφορω με πυτζαμες δεν μπορω να εχω προτιμησεις σε ακριβα ρολογια;
Ρε δικέ μου, αν πάω στην Ιταλία σε κανένα εστιατόριο καφέ της προκοπής, δεν θα πάρω νες. Ούτε βολεύει να βάζεις ακριβά ρολόγια στο γυμναστήριο και όταν σκαλίζεις τον κήπο.


Χώρια το θέμα της διάχυτης ατημέλειας σε όλα τα θέματα, που ξαφνικά την ξεχνάει ο τύπος που δουλεύει μεταφορέας στον Κωτσόβολο και μεταμορφώνεται σε μαιτρ της καφεδογνωσίας, όταν τον ρωτάει η barista του 3μηνου σεμιναρίου στα Everest, αν θέλει ποικιλία arabica στο φρέντο εσπρέσσο 2 μαύρες που παραγγέλνει.

Στην τελική, εσύ είσαι 24/7 με πυτζάμες, τι να μας πεις για στυλ, ρολόγια και καφέδες δηλαδή; Εδώ βαριέσαι να αλλάξεις αμφίεση, θα την ψάξεις και στις γεύσεις;
Είπε ο τύπος που πίνει ταυρίνη :P

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23244
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Μάιος 2023, 19:11

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 19:02
Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:57
ψωνίζοντας κάτι βραχιόλια ονλάιν.
ΠΟΔΙΩΝ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΕΤΙΚΌ ΝΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
Πουν'το ρε?

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9222
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 26 Μάιος 2023, 19:12

vantono έγραψε:
26 Μάιος 2023, 19:11
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 19:02
Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:57
ψωνίζοντας κάτι βραχιόλια ονλάιν.
ΠΟΔΙΩΝ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΕΤΙΚΌ ΝΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
Πουν'το ρε?
Τώρα, άμα σου πει "να 'το, 1-0" θα φταίει; Δεν θα φταίει.

Είναι σαν να ρωτάς σε ποια Ελένη αναφέρεται ρε φίλε... :lol:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Τι καφέ πίνετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 26 Μάιος 2023, 19:14

vantono έγραψε:
26 Μάιος 2023, 19:11
Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
26 Μάιος 2023, 19:02
Καρολίνα έγραψε:
26 Μάιος 2023, 18:57
ψωνίζοντας κάτι βραχιόλια ονλάιν.
ΠΟΔΙΩΝ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΟΛΙΣ ΣΧΕΤΙΚΌ ΝΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
Πουν'το ρε?


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΝΟΠΩΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΗΜΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ. ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΟΣΜΟΣ, ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΕΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών