Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 02 Σεπ 2021, 18:17

Φαινεται ποιος ειναι ο ξελιγωμενος για πορνοβιντεακια.
Από το νήμα για τον ποδοσφαιριστή που κλειδώθηκε.
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει, γιατί είναι καλό να είσαι ξελιγωμένος για πορνοβιντεάκια;
Επίσης γιατί είναι σπουδαίο το να μην είσαι;

Επίσης, ποια ανήλικη; Η ηλικία που είναι το όριο για την παιδεραστία δεν είναι τα 15;

Επίσης γιατί ένας βιασμός θεωρείται πιο κακό πράγμα από μία βιαιοπραγία που μπορεί να αφήσει και ανάπηρο κάποιον;

Κάτι ακόμα, το γεγονός ότι ο ποδοσφαιριστής είναι καθίκι γενικά σημαίνει εξορισμού ότι η κοπέλα έχει δίκιο;
Τελευταίο ερώτημα, γιατί προσπαθείτε να αχρηστέψετε το ερώτημα για το τι ήθελε η κοπέλα και μπήκε στο αμάξι; Και τι είναι αυτό το παραμύθι της συναίνεσης; Να κάνει στοματικό λίγο πριν και μετά να λέει δεν θέλω;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Σεπ 2021, 18:20

Το παραμύθι της συναίνεσης λέει :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7723
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 02 Σεπ 2021, 18:23

John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17

Τελευταίο ερώτημα, γιατί προσπαθείτε να αχρηστέψετε το ερώτημα για το τι ήθελε η κοπέλα και μπήκε στο αμάξι; Και τι είναι αυτό το παραμύθι της συναίνεσης; Να κάνει στοματικό λίγο πριν και μετά να λέει δεν θέλω;
Γιατί αν σου κάνουν στοματικό και μετά σου πουν δεν θέλω τι παθαίνεις; Γίνεσαι ο Χούλκ;

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23093
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 02 Σεπ 2021, 18:26

Οχι, θα σου πω εγώ ποιο είναι το πρόβλημα: Οτι υπεισέρχεται ποδοσφαιρικός οπαδισμός σε ένα ζήτημα που αν δεν αφορούσε το ποδόσφαιρο, θα ακουγόταν περισσότερο συζήτηση και λιγότερα γκαρίσματα.

Τα γκαρίσματα είναι για το γήπεδο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AlienWay την 02 Σεπ 2021, 18:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 02 Σεπ 2021, 18:26

Ναι που ξέρεις;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23255
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Σεπ 2021, 18:28

Αφέθηκε ελεύθερος με εγγύηση, ανοιξτε το τόπικ να χαρούνε τα βλήματα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Σεπ 2021, 18:29

John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:26
Ναι που ξέρεις;
Αν γίνεσαι χουλκ έχεις ψυχιατρικό πρόβλημα, δεν σου φταίει η οποιαδήποτε θα αποφασίσει ως εδώ, παρακάτω δεν γουστάρω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14583
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 02 Σεπ 2021, 18:30

AlienWay έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:26
Οχι, θα σου πω εγώ ποιο είναι το πρόβλημα: Οτι υπεισέρχεται ποδοσφαιρικός οπαδισμός σε ένα ζήτημα που αν δεν αφορούσε το ποδόσφαιρο, θα ακουγόταν περισσότερο συζήτηση και λιγότερα γκαρίσματα.

Τα γκαρίσματα είναι για το γήπεδο.
προσωπικα δεν ξέρω ούτε τι ομάδα αίματος έχω

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16971
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 02 Σεπ 2021, 18:31

John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Φαινεται ποιος ειναι ο ξελιγωμενος για πορνοβιντεακια.
Από το νήμα για τον ποδοσφαιριστή που κλειδώθηκε.
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει, γιατί είναι καλό να είσαι ξελιγωμένος για πορνοβιντεάκια;
Επίσης γιατί είναι σπουδαίο το να μην είσαι;

Επίσης, ποια ανήλικη; Η ηλικία που είναι το όριο για την παιδεραστία δεν είναι τα 15;
Τα σχόλιά σου είναι η χαρά του παιδεραστή.


John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Επίσης γιατί ένας βιασμός θεωρείται πιο κακό πράγμα από μία βιαιοπραγία που μπορεί να αφήσει και ανάπηρο κάποιον;
Προφανώς είσαι άντρας, οπότε να στο εξηγήσω για την περίπτωση σου. Τι είναι χειρότερο, να βιαιοπραγήσουν και να μείνεις ανάπηρος ή να σου βάλουν από πίσω ένα γκλοπ, να σου αρέσει (λανθάνουσα ερωτογενής ζώνη ο προστάτης γαρ) και μετά να τρέχεις σε ψυχαναλυτή;


John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Κάτι ακόμα, το γεγονός ότι ο ποδοσφαιριστής είναι καθίκι γενικά σημαίνει εξορισμού ότι η κοπέλα έχει δίκιο;
Τελευταίο ερώτημα, γιατί προσπαθείτε να αχρηστέψετε το ερώτημα για το τι ήθελε η κοπέλα και μπήκε στο αμάξι; Και τι είναι αυτό το παραμύθι της συναίνεσης; Να κάνει στοματικό λίγο πριν και μετά να λέει δεν θέλω;
Ναι, όπως φαίνεται, η κοπέλα είναι πολύ αμφιβόλου ηθικής. Ποιος ξέρει, ίσως να είναι από αυτές που όταν περάσουν, γελάμε και λέμε διάφορα.
Επίσης τη βίασαν και η ηθική της δεν είναι δικαιολογία για τον βιασμό.
Και εγώ δηλαδή αν είμαστε γείτονες και σε βλέπω κάθε πρωί και δεν μου αρέσει η μούρη σου, γιατί να μην σε πυροβολήσω να μην σε βλέπω; Με την ίδια ακριβώς λογική.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 02 Σεπ 2021, 18:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23255
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Σεπ 2021, 18:32

Τί θα γίνει, θα το ανοίξετε το τόπικ να πανηγυρίσουν για την δικαίωσή τους οι ηδονοβλεψίες ανηλίκων?
Περιμενω πως και πως σχόλια τύπου πήξτε φεμιναζί να γελασω.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 02 Σεπ 2021, 18:36

Naida έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:29
John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:26
Ναι που ξέρεις;
Αν γίνεσαι χουλκ έχεις ψυχιατρικό πρόβλημα, δεν σου φταίει η οποιαδήποτε θα αποφασίσει ως εδώ, παρακάτω δεν γουστάρω.
Να το σκεφτόμουν πριν.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23093
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 02 Σεπ 2021, 18:40

nowhere έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:30
AlienWay έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:26
Οχι, θα σου πω εγώ ποιο είναι το πρόβλημα: Οτι υπεισέρχεται ποδοσφαιρικός οπαδισμός σε ένα ζήτημα που αν δεν αφορούσε το ποδόσφαιρο, θα ακουγόταν περισσότερο συζήτηση και λιγότερα γκαρίσματα.

Τα γκαρίσματα είναι για το γήπεδο.
προσωπικα δεν ξέρω ούτε τι ομάδα αίματος έχω
Ασχολούνται πολλοί, οι οποίοι δεν θα σχολίαζαν καν, στην περίπτωση που ο θύτης ήταν κάποιος άγνωστος. Το αποτέλεσμα είναι ότι ενώ αυτού του τύπου οι συζητήσεις έχουν φτάσει σε ένα επίπεδο "άλφα", με αμοιβαίες υποχωρήσεις και από τις δύο πλευρές, ξαναγυρνάμε πίσω στον μεσαίωνα, για να μαθαίνουμε το "να, να η Νανά" σε όσους δεν ξέρανε, δεν θέλανε, βαριόντουσαν να το φιλοσοφήσουν, ή ήταν κουρασμένοι.

(Συγχωρέστε με αν τελευταία εμφανίζομαι κάπως τραχύς. Υπάρχουν κάποιες εξελίξεις σε προσωπικό επίπεδο που εμφιλοχωρούν στη γραφή μου).
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 02 Σεπ 2021, 18:44

Juno έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:31
John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Φαινεται ποιος ειναι ο ξελιγωμενος για πορνοβιντεακια.
Από το νήμα για τον ποδοσφαιριστή που κλειδώθηκε.
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει, γιατί είναι καλό να είσαι ξελιγωμένος για πορνοβιντεάκια;
Επίσης γιατί είναι σπουδαίο το να μην είσαι;

Επίσης, ποια ανήλικη; Η ηλικία που είναι το όριο για την παιδεραστία δεν είναι τα 15;
Τα σχόλιά σου είναι η χαρά του παιδεραστή.


John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Επίσης γιατί ένας βιασμός θεωρείται πιο κακό πράγμα από μία βιαιοπραγία που μπορεί να αφήσει και ανάπηρο κάποιον;
Προφανώς είσαι άντρας, οπότε να στο εξηγήσω για την περίπτωση σου. Τι είναι χειρότερο, να βιαιοπραγήσουν και να μείνεις ανάπηρος ή να σου βάλουν από πίσω ένα γκλοπ, να σου αρέσει (λανθάνουσα ερωτογενής ζώνη ο προστάτης γαρ) και μετά να τρέχεις σε ψυχαναλυτή;


John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Κάτι ακόμα, το γεγονός ότι ο ποδοσφαιριστής είναι καθίκι γενικά σημαίνει εξορισμού ότι η κοπέλα έχει δίκιο;
Τελευταίο ερώτημα, γιατί προσπαθείτε να αχρηστέψετε το ερώτημα για το τι ήθελε η κοπέλα και μπήκε στο αμάξι; Και τι είναι αυτό το παραμύθι της συναίνεσης; Να κάνει στοματικό λίγο πριν και μετά να λέει δεν θέλω;
Ναι, όπως φαίνεται, η κοπέλα είναι πολύ αμφιβόλου ηθικής. Ποιος ξέρει, ίσως να είναι από αυτές που όταν περάσουν, γελάμε και λέμε διάφορα.
Επίσης τη βίασαν και η ηθική της δεν είναι δικαιολογία για τον βιασμό.
Και εγώ δηλαδή αν είμαστε γείτονες και σε βλέπω κάθε πρωί και δεν μου αρέσει η μούρη σου, γιατί να μην σε πυροβολήσω να μην σε βλέπω; Με την ίδια ακριβώς λογική.
Δεν με απασχολεί ποιανού χαρά είναι τα σχόλιά μου. Ειδικά όταν τα κρίνει ο κάθε άκυρος.
Η λογική του να με πυροβολήσεις που λες και ότι είναι η ίδια λογική με το ερώτημα μου είναι επίσης ό,τι του φανεί του λολοστεφανή.
Τέλος είσαι σίγουρος ότι σε ενοχλεί περισσότερο ο ψυχαναλυτής από το να μείνεις ανάπηρος;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24717
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 02 Σεπ 2021, 18:45

gassim έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:23
John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17

Τελευταίο ερώτημα, γιατί προσπαθείτε να αχρηστέψετε το ερώτημα για το τι ήθελε η κοπέλα και μπήκε στο αμάξι; Και τι είναι αυτό το παραμύθι της συναίνεσης; Να κάνει στοματικό λίγο πριν και μετά να λέει δεν θέλω;
Γιατί αν σου κάνουν στοματικό και μετά σου πουν δεν θέλω τι παθαίνεις; Γίνεσαι ο Χούλκ;
:smt005:

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10781
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 02 Σεπ 2021, 18:49

John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:17
Φαινεται ποιος ειναι ο ξελιγωμενος για πορνοβιντεακια.
Από το νήμα για τον ποδοσφαιριστή που κλειδώθηκε.
Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει, γιατί είναι καλό να είσαι ξελιγωμένος για πορνοβιντεάκια;
Επίσης γιατί είναι σπουδαίο το να μην είσαι;

Επίσης, ποια ανήλικη; Η ηλικία που είναι το όριο για την παιδεραστία δεν είναι τα 15;

Επίσης γιατί ένας βιασμός θεωρείται πιο κακό πράγμα από μία βιαιοπραγία που μπορεί να αφήσει και ανάπηρο κάποιον;

Κάτι ακόμα, το γεγονός ότι ο ποδοσφαιριστής είναι καθίκι γενικά σημαίνει εξορισμού ότι η κοπέλα έχει δίκιο;
Τελευταίο ερώτημα, γιατί προσπαθείτε να αχρηστέψετε το ερώτημα για το τι ήθελε η κοπέλα και μπήκε στο αμάξι; Και τι είναι αυτό το παραμύθι της συναίνεσης; Να κάνει στοματικό λίγο πριν και μετά να λέει δεν θέλω;
Γιατι? Θα σε ρωτησει κιολας? Δικαιωμα της/ του να θελει ή να μη θελει. Μπορει να μυριζει το πιπι σου και να της κοπει η ορεξη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών