Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13324
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Σεπ 2021, 13:46

Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:39
Πασιφάη έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:29
Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:24


πολυ ζορικη κατασταση ο χωρισμος με μικρο παιδι. βασικα ζορικη για το παιδι, για τους ενηλικους, οχι.
Ναι, δεν διαφωνώ. Αλλά για σκέψου ένα παιδί να βιώνει τσακωμούς και άσχημες καταστάσεις μέσα στο σπίτι του. Πόσο αυτό επηρεάζει την ψυχολογία του. Άρα, τί είναι προτιμότερο;
αν ειναι ετσι, σιγουρα χωρισμος προτιμοτερος.

αλλα υπαρχει και η πολιτισμενη συμβατικη συμβιωση.
Έχω την εντύπωση πως αυτό είναι δύσκολο να διατηρηθεί. Κάποια στιγμή θα πέσει ναπάλμ σε ανύποπτο χρόνο, που θα κάνει τα πράγματα χειρότερα από την αρχική κατάσταση.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4357
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 03 Σεπ 2021, 14:02

Πασιφάη έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:43
Naranjita έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:35
Πασιφάη έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:14


Το σίγουρο είναι πως η μικρά δεν είχε την στοιχειώδη επιτήρηση -επίβλεψη από το σπίτι της και ήταν όπου μέρα της κι όπου νύχτα της.
Γονείς απόντες επί της ουσίας. Αυτοί θέλουν κραυγαλέο χέσιμο. Που δεν έδωσαν στο παιδί τους την αρμόζουσα προσοχή στην εφηβεία. Τα υπόλοιπα είναι μαλακίες να'χαμε να λέγαμε.
μπα, ειναι θέμα χαρακτήρα. ενα 17χρονο οσο και να το ορμηνέψεις, κολακεύεται αν δει εναν επωνυμο να ασχολειται μαζί του. εξάλλου, υπάρχει ένα ορισμένο είδος αντρών που την πέφτουν εσκεμμένα σε κοριτσάκια...

τι όμορφη που είσαι, πόσο ώριμη για την ηλικία σου κτλ κτλ. νομιζω οτι λιγο πολυ ολες τα εχουμε ακουσει αυτά απο επίδοξους εραστες 10-12 χρονια πιο μεγάλους όταν ήμασταν σε αυτήν την ηλικία....

αν προκειται ομως για γκρουπι, που πήγε δια της θελήσεως της στον επώνυμο, ε με συγχωρείτε αλλά παρτουζιτσες και αλλαξοδιαφορα ειναι μεσα στο προγραμμα.
Γι'αυτο λέω βρε Νάρα, πως οι γονείς θα πρέπει να είναι παρόντες επί της ουσίας. Αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα να γίνουν μπαμπούλες, αλλά να δώσουν στο παιδί που βρίσκεται στην εφηβεία, τουλάχιστον κάποιες συμβουλές από δικές τους εμπειρίες, να συζητήσουν μαζί του, τέλος πάντων να ασχοληθούν επισταμένως. Εμείς σαν γονείς, μπορούμε να ''κατέβουμε'' στην ηλικία του παιδιού μας. Το παιδί μας δεν μπορεί να ''ανέβει'' τα εμπειρικά σκαλοπάτια της δικής μας ηλικίας. Εκ των πραγμάτων.
κορίτσι, ξέρουμε ποσο καιρό έβγαινε η μικρη με τον σεμιφρέδο πως τον λένε?
γιατί αν την είχε απλως για πηδημα, αυτά γινονται τσακ μπαμ, πριν προλάβει να πάρει χαμπάρι ο γονιος.

και μην μου πεις οτι σε εκεινη την ηλικια δεν ελεγες ψέματα στους δικους σου ή τους έδινες αναφορά με ποιον γκομενο εβγαινες κτλ....

ασε που οσα και να τους πεις, και μονο που θα παει στο σχολειο και θα πει πηγα για καφε με τον σεμιφρεδο και θα πουλησει μουρη στις φιλες της ειναι το μονο της μελημα....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Σεπ 2021, 14:07

Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:22
Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 12:17


Συνήθως μας ρίχνετε τουλάχιστον μια 5-10ετια.
Εσεις 50 εμείς 40 - 45 :003:
δεν τοπιασα. μιλας για την ηλικια που παραταμε το αθλημα; η οτι παντρευομαστε μικρουλες;

και στα 2 λαθος εισαι, φυσικα :003:
Δεν είπα παρατάτε το άθλημα. Είπα ότι αρχίζουν οι πτώσεις και οι εκπτώσεις.
Επίσης δεν είπα παντρευεστε μικρούλες, αλλά κάποια χρόνια νεότερες σας. Αυτό.
Και λέω μιας και είστε τόσο αμείλικτοι στο κομμάτι ικανοποίησης σας από τη γυναίκα σας στο σεξ, που δεν δέχεστε το να σας πει όχι θα κερατωσετε κτλ αυτό σημαίνει όταν ξεκινήσει η σεξουαλική φθορά για εσάς να αναζητήσει και η γυναίκα έναν νεότερο πιο τούρμπο άντρα να ευχαριστιέται;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13324
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Σεπ 2021, 14:23

Naranjita έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:02
Πασιφάη έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:43
Naranjita έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:35


μπα, ειναι θέμα χαρακτήρα. ενα 17χρονο οσο και να το ορμηνέψεις, κολακεύεται αν δει εναν επωνυμο να ασχολειται μαζί του. εξάλλου, υπάρχει ένα ορισμένο είδος αντρών που την πέφτουν εσκεμμένα σε κοριτσάκια...

τι όμορφη που είσαι, πόσο ώριμη για την ηλικία σου κτλ κτλ. νομιζω οτι λιγο πολυ ολες τα εχουμε ακουσει αυτά απο επίδοξους εραστες 10-12 χρονια πιο μεγάλους όταν ήμασταν σε αυτήν την ηλικία....

αν προκειται ομως για γκρουπι, που πήγε δια της θελήσεως της στον επώνυμο, ε με συγχωρείτε αλλά παρτουζιτσες και αλλαξοδιαφορα ειναι μεσα στο προγραμμα.
Γι'αυτο λέω βρε Νάρα, πως οι γονείς θα πρέπει να είναι παρόντες επί της ουσίας. Αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα να γίνουν μπαμπούλες, αλλά να δώσουν στο παιδί που βρίσκεται στην εφηβεία, τουλάχιστον κάποιες συμβουλές από δικές τους εμπειρίες, να συζητήσουν μαζί του, τέλος πάντων να ασχοληθούν επισταμένως. Εμείς σαν γονείς, μπορούμε να ''κατέβουμε'' στην ηλικία του παιδιού μας. Το παιδί μας δεν μπορεί να ''ανέβει'' τα εμπειρικά σκαλοπάτια της δικής μας ηλικίας. Εκ των πραγμάτων.
κορίτσι, ξέρουμε ποσο καιρό έβγαινε η μικρη με τον σεμιφρέδο πως τον λένε?
γιατί αν την είχε απλως για πηδημα, αυτά γινονται τσακ μπαμ, πριν προλάβει να πάρει χαμπάρι ο γονιος.

και μην μου πεις οτι σε εκεινη την ηλικια δεν ελεγες ψέματα στους δικους σου ή τους έδινες αναφορά με ποιον γκομενο εβγαινες κτλ....

ασε που οσα και να τους πεις, και μονο που θα παει στο σχολειο και θα πει πηγα για καφε με τον σεμιφρεδο και θα πουλησει μουρη στις φιλες της ειναι το μονο της μελημα....
Εγώ είμαι ιδιάζουσα περίπτωση. Παιδί χωρισμένων γονιών, που μεγάλωνα με τη γιαγιά μου. Η μάνα αλλού, ο πατέρας με γκόμενες. Και πάλι ήμουν υποψιασμένο κωλόπαιδο και δεν έπεφτα σε τέτοιες λούμπες.
Πάμε παρακάτω. Σ'αυτό που λες, στο μπολνταρισμένο. Αν ο γονιός έχει βάλει τις βάσεις, με συζήτηση, όχι με διδαχή, διευκρυνίζω, το κάθε παιδί θα είναι τουλάχιστον πονηρεμένο και δεν θα πάει να πέσει στα σκατά, με την πρώτη κολακεία. Επίσης, ακόμη κι αν πει ψέμματα, δεν θα είναι του μεγέθους αυτού. Γιαυτό λέω πως τίθεται θέμα σωστής αντιμετώπισης απ'το σπίτι. Να έχει δλδ το παιδί σου την άνεση να σου μιλήσει για ό,τι το απασχολεί. Αυτό είναι το σημαντικό για μένα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20939
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 03 Σεπ 2021, 14:34

5.000 ευρώ :o:o


看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13324
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Σεπ 2021, 14:36

Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:07
Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:22
Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 12:17


Συνήθως μας ρίχνετε τουλάχιστον μια 5-10ετια.
Εσεις 50 εμείς 40 - 45 :003:
δεν τοπιασα. μιλας για την ηλικια που παραταμε το αθλημα; η οτι παντρευομαστε μικρουλες;

και στα 2 λαθος εισαι, φυσικα :003:
Δεν είπα παρατάτε το άθλημα. Είπα ότι αρχίζουν οι πτώσεις και οι εκπτώσεις.
Επίσης δεν είπα παντρευεστε μικρούλες, αλλά κάποια χρόνια νεότερες σας. Αυτό.
Και λέω μιας και είστε τόσο αμείλικτοι στο κομμάτι ικανοποίησης σας από τη γυναίκα σας στο σεξ, που δεν δέχεστε το να σας πει όχι θα κερατωσετε κτλ αυτό σημαίνει όταν ξεκινήσει η σεξουαλική φθορά για εσάς να αναζητήσει και η γυναίκα έναν νεότερο πιο τούρμπο άντρα να ευχαριστιέται;
Μέσες- άκρες, αν αντιλαμβάνομαι καλώς, η ευθύνη έγκειται μόνο στο αρσενικό, για το σεξουαλικό παιχνίδι ή την περίπτωση που δεν ..τραβάει, για κάποιο λόγο. Η συνεύρεση είναι υπόθεση δυο αφού.. Κατακρίνεις το αρσενικό αν κερατώσει, όχι όμως το θηλυκό. :102:
Αν εννόησα λάθος, με διορθώνεις. Ειλικρινά έκαμα φιλότιμη προσπάθεια. Είναι ασαφή, τουλάχιστον για μένα, όσα γράφεις.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 03 Σεπ 2021, 14:41

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
02 Σεπ 2021, 20:14
John Dear έγραψε:
02 Σεπ 2021, 19:36
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
02 Σεπ 2021, 18:49


Γιατι? Θα σε ρωτησει κιολας? Δικαιωμα της/ του να θελει ή να μη θελει. Μπορει να μυριζει το πιπι σου και να της κοπει η ορεξη.

Δεν είμαι σαν κι εσένα να βρωμάει το πουλί μου.
Όταν δεν θέλουμε κάποιον το δείχνουμε από την αρχή. Δεν είναι κούκλες οι άντρες για να παίζει οπότε θέλει και όσο θέλει η κάθε μαλακισμένη.
Ουτε οι γυναικες ειναι κουκλες να της πηδαμε θελουν/ δε θελουν. Συνελθε.
Τι λες καταλαβαίνεις; Μάλλον όχι.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος John Dear την 03 Σεπ 2021, 17:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Γιάννης

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 03 Σεπ 2021, 14:44

Juno έγραψε:
02 Σεπ 2021, 22:23
Naida έγραψε:
02 Σεπ 2021, 22:13
nemo έγραψε:
02 Σεπ 2021, 22:11


λαθος! αν η γυναικα δηλώσει οτι δεν ηθελε μπορει να ισχυριστεί βιασμο
Δεν θα είναι βιασμός αφού δεν θέλει;
Με τον άντρα της; Όχι!
Εκτός αν την πάντρεψαν με το ζόρι ή είναι σε διαδικασία διαζυγίου.
Δηλαδή Δευτέρα είναι τέλεια, Τρίτη είναι βιασμός γιατί δεν ήθελε και Τετάρτη είναι πάλι τέλεια;
Ναι.

Νόμος 3500/06, άρθρο 8.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Σεπ 2021, 17:47

EKPLIKTIKOS έγραψε:
03 Σεπ 2021, 10:35
Λογικό είναι, μην είστε ανόητοι. Προφανώς αν η γυναίκα μου σταματήσει να μου κάθεται στη συχνότητα που επιθυμώ θα αρχίσω να ξενοπηδαω :g030:

Σιγά μην τη βγάλω με το πουλί στο χέρι για το υπόλοιπο της ζωής μου, κ επίσης σιγά μην καταστρέψω το γάμο μου κ την οικογένειά μου γι αυτό αν όλα τ άλλα είναι κομπλέ. :102:
Το ίδιο ισχύει και για την σύζυγο, αν κάπου νιώθει δεν την καλύπτεις σεξουαλικα, συναισθηματικά θα πρέπει να ψαχτεί με κάποιον άλλον.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Σεπ 2021, 17:53

Naranjita έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:02


ασε που οσα και να τους πεις, και μονο που θα παει στο σχολειο και θα πει πηγα για καφε με τον σεμιφρεδο και θα πουλησει μουρη στις φιλες της ειναι το μονο της μελημα....
αυτο ειναι το λαθος που εχουν διδαξει οι γονεις. περισσοτερο με τις πραξεις τους παρα με λογια, οτι το να πουλας μουρη εχει καποια σημασια, και οτι ετσι πουλας μουρη, και οχι κερδιζοντας κανα μεταλλιο στον αθλητισμο ας πουμε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Σεπ 2021, 17:56

Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:07
Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:22
Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 12:17


Συνήθως μας ρίχνετε τουλάχιστον μια 5-10ετια.
Εσεις 50 εμείς 40 - 45 :003:
δεν τοπιασα. μιλας για την ηλικια που παραταμε το αθλημα; η οτι παντρευομαστε μικρουλες;

και στα 2 λαθος εισαι, φυσικα :003:
Δεν είπα παρατάτε το άθλημα. Είπα ότι αρχίζουν οι πτώσεις και οι εκπτώσεις.
Επίσης δεν είπα παντρευεστε μικρούλες, αλλά κάποια χρόνια νεότερες σας. Αυτό.
Και λέω μιας και είστε τόσο αμείλικτοι στο κομμάτι ικανοποίησης σας από τη γυναίκα σας στο σεξ, που δεν δέχεστε το να σας πει όχι θα κερατωσετε κτλ αυτό σημαίνει όταν ξεκινήσει η σεξουαλική φθορά για εσάς να αναζητήσει και η γυναίκα έναν νεότερο πιο τούρμπο άντρα να ευχαριστιέται;
εμεις εχουμε πτωσεις στα 50 εσεις στα 40; λαθος.

παντρευομαστε 5-10 χρονια μικροτερες; παλι λαθος.

δεν ειμαστε αμειλικτοι περισσοτερο απο τις γυναικες. ολοι δεχονται το οχι αραια και που. αλλα οταν η φαση ειναι ο ενας συντροφος να θελει καθε μερα και ο αλλος μια το μηνα, ε θα πεσει κερατο απο τον/την στερημενο/η.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 03 Σεπ 2021, 18:06

Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 17:47

Το ίδιο ισχύει και για την σύζυγο, αν κάπου νιώθει δεν την καλύπτεις σεξουαλικα, συναισθηματικά θα πρέπει να ψαχτεί με κάποιον άλλον.
Ναι, θα το καταλάβαινα , σιγά μη διαλύσουμε ένα γάμο για ένα πηδημα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Σεπ 2021, 18:16

Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 17:56
Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 14:07
Ασέβαστος έγραψε:
03 Σεπ 2021, 13:22


δεν τοπιασα. μιλας για την ηλικια που παραταμε το αθλημα; η οτι παντρευομαστε μικρουλες;

και στα 2 λαθος εισαι, φυσικα :003:
Δεν είπα παρατάτε το άθλημα. Είπα ότι αρχίζουν οι πτώσεις και οι εκπτώσεις.
Επίσης δεν είπα παντρευεστε μικρούλες, αλλά κάποια χρόνια νεότερες σας. Αυτό.
Και λέω μιας και είστε τόσο αμείλικτοι στο κομμάτι ικανοποίησης σας από τη γυναίκα σας στο σεξ, που δεν δέχεστε το να σας πει όχι θα κερατωσετε κτλ αυτό σημαίνει όταν ξεκινήσει η σεξουαλική φθορά για εσάς να αναζητήσει και η γυναίκα έναν νεότερο πιο τούρμπο άντρα να ευχαριστιέται;
εμεις εχουμε πτωσεις στα 50 εσεις στα 40; λαθος.

παντρευομαστε 5-10 χρονια μικροτερες; παλι λαθος.

δεν ειμαστε αμειλικτοι περισσοτερο απο τις γυναικες. ολοι δεχονται το οχι αραια και που. αλλα οταν η φαση ειναι ο ενας συντροφος να θελει καθε μερα και ο αλλος μια το μηνα, ε θα πεσει κερατο απο τον/την στερημενο/η.
Εμείς δεν έχουμε πτώση, τουλαχιστον όχι στα 40. Σχετικά την συχνότητα, πιστεύω όταν προκύπτει κάποια δυσλειτουργία μεταξύ του ζευγαριού θα πρέπει να εστιάζουν στις αιτίες και όχι η πρώτη σκέψη να είναι δεν θα μείνω με το πουλί στο χέρι, θα κερατώσω. Εκτός κι αν βλέπετε τις συζύγους ως ξένες οπότε οκ, εκεί νομίζω δεν υπάρχει θέμα καν να ζείτε μαζί. Μιλήστε ανοιχτά και μη της στερείτε την ευκαιρία να είναι με κάποιον που όντως την βλέπει ως άνθρωπο του.
EKPLIKTIKOS έγραψε:
03 Σεπ 2021, 18:06
Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 17:47

Το ίδιο ισχύει και για την σύζυγο, αν κάπου νιώθει δεν την καλύπτεις σεξουαλικα, συναισθηματικά θα πρέπει να ψαχτεί με κάποιον άλλον.
Ναι, θα το καταλάβαινα , σιγά μη διαλύσουμε ένα γάμο για ένα πηδημα
Πολύ καλή οπτική βλέπω. Το να ξεπερνάς κάτι τέτοιο και να προχωράς δείχνει δύναμη. Εγώ δεν νομίζω να μπορούσα να το υπερβω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48620
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Σεπ 2021, 19:56

-Να ντρέπεσαι
-Οχι εσύ να ντρέπεσαι.
-Οχι εσύ!
-Εσύ ρε!
-Καλά, εγώ θα ντρέπομαι.
-Τί λές ρε? Εγώ θα ντρέπομαι.
-Αφού είπα, θα ντρέπομαι εγώ, τελείωσε.
...
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Όχι εσύ να ντρέπεσαι ρε.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 03 Σεπ 2021, 20:21

Naida έγραψε:
03 Σεπ 2021, 18:16

Πολύ καλή οπτική βλέπω. Το να ξεπερνάς κάτι τέτοιο και να προχωράς δείχνει δύναμη. Εγώ δεν νομίζω να μπορούσα να το υπερβω.
Καλά ούτε εγώ, μαλακιες λέμε στο πχωρουμ να περνάει η ώρα μωρέ :oops:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών