Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Οκτ 2021, 22:57

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:52
Naida έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:48
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:45


Κρίμα και για σένα. θα σου έδινα απλόχερα μύριους οργασμούς.
Και εγώ σε σένα. Ας είναι , σε κάποια άλλη συμπαντική στιγμή.
Ω το πιστεύω. Είσαι σκέτη καύλα κι ερεθίζομαι μόνο που σκέφτομαι τη φωνή σου. Μου τον έχεις κάνει πύραυλο. Θέλω να σε γλείψω παντού και να σε πάρω από παντου. Σε κάποια συμπαντική στιγμή.
:smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Οκτ 2021, 22:59

hellegennes έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:56
Naida έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:55
hellegennes έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:51

Ο Πορφύριος δεν είναι σαν τους φλούφληδες που έχεις για γκόμενους, που τους κλέβεις τα κλειδιά και κάθονται να σε παρακαλάνε.
Τι εστι φλουφλης;
Γκόμενος Νάιδας.
Γιατί είναι φλουφλης ο γκόμενος μου; :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40771
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Οκτ 2021, 23:37

Πρώτα απ' όλα επειδή είναι γκόμενός σου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Οκτ 2021, 23:50

hellegennes έγραψε:
05 Οκτ 2021, 23:37
Πρώτα απ' όλα επειδή είναι γκόμενός σου.
Α εντάξει. Δεν πειράζει καλύτερα ζωντανός και φλουφλης πάρα σε καμία κολώνα ή σε κανέναν άλλο κακομοίρη και μάγκας :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Οκτ 2021, 09:38

Naida έγραψε:
05 Οκτ 2021, 21:43
Ασέβαστος έγραψε:
05 Οκτ 2021, 19:43
Naida έγραψε:
05 Οκτ 2021, 17:52


Ολα υπέρ του θα είναι; τι διαλο; :lol:
ενταξει, αν νομιζεις οτι εισαι πιο μαχιμη με ψηλοτακουνα, οπου δεν μπορεις καλα καλα να περπατησεις, τι να πω. λιγοτερο κιλ μπιλ, αυτο μονο. :102:
1. Δεν φοράω ψηλά τακούνια και ειδικά έτσι στο ξεκάρφωτο.
2. Δεν είναι θέμα μαχιτικοτητας. Λίγο πολύ μου λες ότι θα έχω απέναντι μου το σούπερ ντουπερ ντουκι, σούπερ γρήγορος οπότε ότι και να να έχω προς προστασία μου δεν θα βοηθήσει.
3. Αλλά ακόμα και αν δεν είναι σούπερ ντουπερ ντουκι πάλι δεν έχω ελπίδα ότι και να κρατάω γιατί ξέρω γω απλά είμαι γυναίκα.
4. Λίγο πολύ μου λες μη μιλάτε, μην νευριάζετε ακόμα και αν σας βρίζουν πχ αισχρά, μην αγριευετε απλά φύγετε. Γιατί; γιατί άντρας.
Στο 4 δεν διαφωνώ. Το καλύτερο είναι να μην εμπλέκεται κάποιος ανεξαρτήτως φύλου σε τσακωμούς. Επειδή όμως είμαστε άνθρωποι και οι άνθρωποι δεν είναι πάντα εύκολο να διατηρούν την ψυχραιμία τους και κάπου απαντάνε και ας είναι σε πιο αδύναμη θέση, για αυτές τις φορές λέω ότι καλό είναι να είναι κάποια προετοιμασμένη. Και στο σουπερντουπερ ντουκι ένα @ θα το πιάσεις να το στρίψεις βρε αδερφέ. 5 νυχιες θα τις χώσεις στη μούρη του,καπου θα βρεις να δαγκώσεις και να μην αφήνεις το κρέας. Ε από κει και πέρα ότι βρέξει θα κατεβάσει. Η ψυχολογία είμαι ένα αδύναμο πλάσμα που δεν πρέπει να αντιδράω μην τις φάω, δεν είναι ψυχολογία που θα σου δώσει κάποια πιθανότητα να γλιτώσεις σε οποιαδήποτε κατάσταση χρειαστεί να υπερασπιστεί τον εαυτό σου. Και από ότι είδαμε(βιντεάκι από ζευγάρι με τα αυτοκίνητα) όταν και η γυναίκα έχει κάτι να αμυνθεί ,τον άκουσες πως κλαψουριζε σαν δαρμενο σκυλάκι ο πριν από λίγα λεπτά βαρυμαγκας της χριστοπαναγιας και των μπουνιδιων.
μαρη τρελλοπαντιερα, να αποφευγεις τον καβγα λεω, να μην τον προκαλεις. αυτο μονο.

ουτε για ντουκια λεω, ουτε επειδη εισαι γυναικα τα λεω, και σε αντρες τα ιδια λεω. και συ με γυναικα να βρεθεις αντιπαλη, τα ιδια ισχυουν.

η ψυχολογια δεν ειναι "ειμαι ενα αδυναμο πλασμα" ειναι "δε θελω να καταληξω στο χωμα, ουτε στη στενη"

αν πραγματι βρεθεις με την πλατη στον τοιχο, οκ, κανε οτι μπορεις. αλλιως, μην προκαλεις την τυχη σου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 06 Οκτ 2021, 09:45

Θυμάμαι μια περίπτωση που κάποια πήγε να τρακάρει με το αμάξι της ένα μηχανάκι. ο τύπος της φώναξε κι αυτήν τον έβρισε. Την πρόλαβε στο επόμενο φανάρι και την άρχισε στις μπουνιές. Αυτή δήλωνε μοντέλο και έτρεχε μετά στα κανάλια.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Οκτ 2021, 09:48

Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 09:38

μαρη τρελλοπαντιερα, να αποφευγεις τον καβγα λεω, να μην τον προκαλεις. αυτο μονο.

ουτε για ντουκια λεω, ουτε επειδη εισαι γυναικα τα λεω, και σε αντρες τα ιδια λεω. και συ με γυναικα να βρεθεις αντιπαλη, τα ιδια ισχυουν.

η ψυχολογια δεν ειναι "ειμαι ενα αδυναμο πλασμα" ειναι "δε θελω να καταληξω στο χωμα, ουτε στη στενη"

αν πραγματι βρεθεις με την πλατη στον τοιχο, οκ, κανε οτι μπορεις. αλλιως, μην προκαλεις την τυχη σου.
Μα μην προκαλώ καβγά μεταφράζεται σε " μην απαντάς, μην ζητάς τον λόγο κτλ γιατί ο άλλος είναι πιο δυνατός. "
Σου μοιάζει λογικό;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Οκτ 2021, 11:14

Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 09:48
Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 09:38

μαρη τρελλοπαντιερα, να αποφευγεις τον καβγα λεω, να μην τον προκαλεις. αυτο μονο.

ουτε για ντουκια λεω, ουτε επειδη εισαι γυναικα τα λεω, και σε αντρες τα ιδια λεω. και συ με γυναικα να βρεθεις αντιπαλη, τα ιδια ισχυουν.

η ψυχολογια δεν ειναι "ειμαι ενα αδυναμο πλασμα" ειναι "δε θελω να καταληξω στο χωμα, ουτε στη στενη"

αν πραγματι βρεθεις με την πλατη στον τοιχο, οκ, κανε οτι μπορεις. αλλιως, μην προκαλεις την τυχη σου.
Μα μην προκαλώ καβγά μεταφράζεται σε " μην απαντάς, μην ζητάς τον λόγο κτλ γιατί ο άλλος είναι πιο δυνατός. "
Σου μοιάζει λογικό;
Το μεταφραστηρι σου δε δουλευει καλα.

και πιο αδυνατος να ειναι, το ιδιο ισχυει. μην καταληξεις καγκελαριος επειδη τον κοπανησες για ασημαντο λογο.

ωριμασε. αυτα που λες τα καναμε 15 χρονω, να δειξουμε ποιος ειναι πιο μαγκας, ποιος δερνει τον αλλο και λοιπες βλακειες. τυχεροι οσοι βγηκαμε αλωβητοι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Οκτ 2021, 11:28

Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 11:14
Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 09:48
Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 09:38

μαρη τρελλοπαντιερα, να αποφευγεις τον καβγα λεω, να μην τον προκαλεις. αυτο μονο.

ουτε για ντουκια λεω, ουτε επειδη εισαι γυναικα τα λεω, και σε αντρες τα ιδια λεω. και συ με γυναικα να βρεθεις αντιπαλη, τα ιδια ισχυουν.

η ψυχολογια δεν ειναι "ειμαι ενα αδυναμο πλασμα" ειναι "δε θελω να καταληξω στο χωμα, ουτε στη στενη"

αν πραγματι βρεθεις με την πλατη στον τοιχο, οκ, κανε οτι μπορεις. αλλιως, μην προκαλεις την τυχη σου.
Μα μην προκαλώ καβγά μεταφράζεται σε " μην απαντάς, μην ζητάς τον λόγο κτλ γιατί ο άλλος είναι πιο δυνατός. "
Σου μοιάζει λογικό;
Το μεταφραστηρι σου δε δουλευει καλα.

και πιο αδυνατος να ειναι, το ιδιο ισχυει. μην καταληξεις καγκελαριος επειδη τον κοπανησες για ασημαντο λογο.

ωριμασε. αυτα που λες τα καναμε 15 χρονω, να δειξουμε ποιος ειναι πιο μαγκας, ποιος δερνει τον αλλο και λοιπες βλακειες. τυχεροι οσοι βγηκαμε αλωβητοι.
Οπότε γενικά η οδηγία σου είναι να μην αντιδρά ο πιο αδύναμος σε σημείο που μπορεί να προκαλέσει τον πιο δυνατό να του επιτεθεί;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32807
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Οκτ 2021, 12:05

Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 11:28

Οπότε γενικά η οδηγία σου είναι να μην αντιδρά ο πιο αδύναμος σε σημείο που μπορεί να προκαλέσει τον πιο δυνατό να του επιτεθεί;
σκας γαιδαρο.

να μην αντιδρα εμπρηστικα, και χωρις ψυχραιμια, κανενας. δυνατος η αδυναμος, αντρας η γυναικα. δεν βγαινει ποτε σε καλο ο τσαμπουκας, χασεις-κερδισεις. εκτος αν εισαι στο λυκειο, και θες bragging rights.

καβγαδες μεταξυ ενηλικων, ειδικα με τον παιδιαστικο τροπο που λες εσυ, κλειδια στο ματι και σαχλαμαρες, δεν εχουν νικητη, μονο χαμενους.

αν ειναι ψιλοπραγματα, αστο να παει στο διαολο, αν ειναι σημαντικο, την αστυνομια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70278
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 06 Οκτ 2021, 12:26

Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 11:28
Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 11:14
Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 09:48


Μα μην προκαλώ καβγά μεταφράζεται σε " μην απαντάς, μην ζητάς τον λόγο κτλ γιατί ο άλλος είναι πιο δυνατός. "
Σου μοιάζει λογικό;
Το μεταφραστηρι σου δε δουλευει καλα.

και πιο αδυνατος να ειναι, το ιδιο ισχυει. μην καταληξεις καγκελαριος επειδη τον κοπανησες για ασημαντο λογο.

ωριμασε. αυτα που λες τα καναμε 15 χρονω, να δειξουμε ποιος ειναι πιο μαγκας, ποιος δερνει τον αλλο και λοιπες βλακειες. τυχεροι οσοι βγηκαμε αλωβητοι.
Οπότε γενικά η οδηγία σου είναι να μην αντιδρά ο πιο αδύναμος σε σημείο που μπορεί να προκαλέσει τον πιο δυνατό να του επιτεθεί;
Ρε συ Νάιδα, για να ξεμπλοκάρεις ή να ξετρολάρεις γενικώς, απλώς βάλε στη θέση της γυναίκας έναν πιο αδύναμο άντρα.

Ό,τι ισχύει γι' αυτόν, ισχύει και για τις γυναίκες.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Οκτ 2021, 12:40

Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 12:05
Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 11:28

Οπότε γενικά η οδηγία σου είναι να μην αντιδρά ο πιο αδύναμος σε σημείο που μπορεί να προκαλέσει τον πιο δυνατό να του επιτεθεί;
σκας γαιδαρο.

να μην αντιδρα εμπρηστικα, και χωρις ψυχραιμια, κανενας. δυνατος η αδυναμος, αντρας η γυναικα. δεν βγαινει ποτε σε καλο ο τσαμπουκας, χασεις-κερδισεις. εκτος αν εισαι στο λυκειο, και θες bragging rights.

καβγαδες μεταξυ ενηλικων, ειδικα με τον παιδιαστικο τροπο που λες εσυ, κλειδια στο ματι και σαχλαμαρες, δεν εχουν νικητη, μονο χαμενους.

αν ειναι ψιλοπραγματα, αστο να παει στο διαολο, αν ειναι σημαντικο, την αστυνομια.
Να μην είναι εμπρηστικός; δηλαδή; αν σε βρίζει και σε προκαλεί να μην απαντάς;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13455
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 06 Οκτ 2021, 12:48

Ασέβαστος έγραψε:
06 Οκτ 2021, 12:05
Naida έγραψε:
06 Οκτ 2021, 11:28

Οπότε γενικά η οδηγία σου είναι να μην αντιδρά ο πιο αδύναμος σε σημείο που μπορεί να προκαλέσει τον πιο δυνατό να του επιτεθεί;
σκας γαιδαρο.

να μην αντιδρα εμπρηστικα, και χωρις ψυχραιμια, κανενας. δυνατος η αδυναμος, αντρας η γυναικα. δεν βγαινει ποτε σε καλο ο τσαμπουκας, χασεις-κερδισεις. εκτος αν εισαι στο λυκειο, και θες bragging rights.

καβγαδες μεταξυ ενηλικων, ειδικα με τον παιδιαστικο τροπο που λες εσυ, κλειδια στο ματι και σαχλαμαρες, δεν εχουν νικητη, μονο χαμενους.

αν ειναι ψιλοπραγματα, αστο να παει στο διαολο, αν ειναι σημαντικο, την αστυνομια.
Να σου κάνω μια ερώτηση; Αν έχεις επί παραδείγματι ένα σοβαρό πρόβλημα επί σειρά ετών,με άνθρωπο που χρήζει ψυχιατρικής παρακολούθησης αποδεδειγμένα, βάσει συμπεριφορών τί ακριβώς πράττεις;
Σημειωτέον πως έχεις εξαντλήσει το γράμμα του νόμου, με περιστατικά καταγεγραμμένα ως συμβάντα, με εισαγγελικές παραγγελίες, εξώδικα, μηνύσεις και συνεχίζει το τροπάρι και δημιουργεί πρόβλημα χοντρό στην οικογένειά σου, στο παιδί σου, κάθεσαι σε μια γωνία και αγναντεύεις το άπειρο; Διότι και η υπομονή έχει τα όριά της.
Μήπως είναι παιδιάστικο να του γαμήσεις το σπιτάκι συνειδητά; Οκ.Θα πεις πως είναι.Τίμιο. Τί προτείνεις;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19307
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 06 Οκτ 2021, 12:58

Τελικά οποία γυναίκα θέλει να παίζει ξύλο με άντρες ας μάθει πολεμικές τέχνες πρώτα

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2443
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Δείτε πώς βρίζουν καθηγήτρια πανεπιστημίου της Ιατρικής σε ταβέρνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 06 Οκτ 2021, 13:22

Πασιφάη έγραψε:
06 Οκτ 2021, 12:48


Να σου κάνω μια ερώτηση; Αν έχεις επί παραδείγματι ένα σοβαρό πρόβλημα επί σειρά ετών,με άνθρωπο που χρήζει ψυχιατρικής παρακολούθησης αποδεδειγμένα, βάσει συμπεριφορών τί ακριβώς πράττεις;
Σημειωτέον πως έχεις εξαντλήσει το γράμμα του νόμου, με περιστατικά καταγεγραμμένα ως συμβάντα, με εισαγγελικές παραγγελίες, εξώδικα, μηνύσεις και συνεχίζει το τροπάρι και δημιουργεί πρόβλημα χοντρό στην οικογένειά σου, στο παιδί σου, κάθεσαι σε μια γωνία και αγναντεύεις το άπειρο; Διότι και η υπομονή έχει τα όριά της.
Μήπως είναι παιδιάστικο να του γαμήσεις το σπιτάκι συνειδητά; Οκ.Θα πεις πως είναι.Τίμιο. Τί προτείνεις;
Αν χριζει ψυχ παρακολουθησης, οπως δεν καταλαβε απο εισαγγελεις και μπατσους δεν θα καταλαβει ουτε και να του γαμησεις το σπιτακι.

Βασικα αν ειναι αυτοκαταστροφικος μπορει να παρακαλαει κιολας για κατι τετοιο. Τετοιοι τυποι γουσταρουν πολυ να μπλεκουν στα σκατα και σε τραβανε και σενα εκει. Μονο που για αυτους ειναι το φυσικο τους περιβαλλον, ενω για εναν αλλο ειναι εφιαλτης.

Ασφαλιστικα μετρα; :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών