Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7701
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 07 Οκτ 2021, 11:03

Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:56
gassim έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:30
Ju-87 έγραψε:
06 Οκτ 2021, 22:05



Μα από εκεί πήρε το όνομα της :smt005::smt005::smt005:
Γενικά οι δεξιοί ένα θεματακι με την ιστορία το έχουν. Ένας ο Βελόπουλος που έλεγε ότι η Γερμανία δεν είχε ποτέ πολεμικό ναυτικό και ένας ο gassim με την γαλλική επανάσταση :003:
Όπως εξήγησα και στον άλλον ξερόλα από πάνω η Γαλλική επανάσταση έδωσε μεν το όνομα της στην Αριστερά αλλά καμία σχέση δεν έχει με το τις αρχές και τις θέσεις της.
Η Γαλλική επανάσταση θεωρείται από όλους τους ιστορικούς σημείο αναφοράς του φιλελευθερισμού, της ατομικής ιδιοκτησίας και του σύγχρονου αστικού συστήματος. ΄
Όπως θα ξέρεις άλλωστε μιας και είσαι ιστοριοδίφης, έγινε 30 χρόνια πριν γεννηθεί ο Μάρξ και 130 πρίν απο την Οκτωβριανή επανάσταση.
Είναι ικανοί να σου πουν ότι για να είσαι Σταλινικός πρέπει να έχεις μουστάκι.

Λες και στη ζωή μας έστησαν σε ένα γήπεδο και κάνουμε μόνο συγκεκριμένες κινήσεις και λέμε συγκεκριμένες λέξεις και τίποτα άλλο δεν υπάρχει και δεν είναι δυνατό να γίνει. Δεν μπορούμε δηλαδή να χρησιμοποιούμε όρους κατά προσέγγισιν ή να μιλάμε σε πλάγιο λόγο.
Ο άλλος είχε θέσει ζήτημα ότι δεν υπάρχει φασισμός γιατί δεν ζει ο Μουσολίνι και κανένας δεν υποστηρίζει το κόμμα του :102:
Αυτό συμβαίνει αν έχεις διακόπτη αντί για εγκέφαλο.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8841
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 07 Οκτ 2021, 11:07

Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:56

Ο άλλος είχε θέσει ζήτημα ότι δεν υπάρχει φασισμός γιατί δεν ζει ο Μουσολίνι και κανένας δεν υποστηρίζει το κόμμα του :102:
καλαά αυτον το έρμο το φασισμό ο καθένας τον κολλάει σε όποιον θέλει
εχει γινει σαν την άδικη κατάρα
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Greece, Woke free

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48030
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Οκτ 2021, 11:11

Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 06:09
Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 00:35
Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 00:31


Να δοκιμάσω να χτυπήσω με το κλειδί στο μάτι κάποιον άνθρωπο να δω αν πιάνει; η αλήθεια είναι πως δεν νομίζω να κάτσει κανένας να το προσπαθήσω για να αποκτήσω εμπειρία.
Αν έχει αυτός μαχαίρι τότε εγώ να έχω χμμμ καλαζνικοφ. Αφού ανεβαίνεις πίστα να πάρω κι εγώ ότι όπλο θέλω.
Κανόνας πρώτος, ποτέ μη δοκιμάσεις στο δρόμο κάτι που δεν έχεις εφαρμόσει πρώτα σε αντίπαλο που αντιστέκεται σε "σπάρρινγκ" ή "ραντόρι" (όπως λένε την ελεύθερη εξάσκηση). Θα μετανιώσεις.
Το να πιστεύεις οτι θα πετύχει αυτό που λένε οι "ειδικοί", την ώρα που δεν τα έχεις δοκιμάσει και δεν έχεις "ταιριάξει" τις τεχνικές σου στο σώμα σου, είναι συνταγή για καταστροφή.
Το να βρείς τύπους εκεί έξω που κυκλοφοράνε με μαχαίρια, είναι σχετικά εύκολο, ειδικά τύπους σαν τους "φίλους σου" τους λάθρους. Το να πετάς εξυπνάδες "θα πάρω καλάσνικοφ", δεν θα σε σώσει.
Να σε ρωτήσω, εσύ έχεις πιαστεί στα χέρια ποτέ με γυναίκα;
Στην προπόνηση άπειρες φορές.
Με διαρκείς τις παρατηρήσεις του προπονητή να "μην χαρίζομαι, και να μην παίζω αμυντικά" (σε αντίθεση με άνδρες που έπαιζα φούλ επίθεση). Κάθε φορά που έκανα ρίψη ένιωθα απαίσια με τον εαυτό μου, και της ζητούσα συγγνώμη.
Μια φορά, βέβαια αμυνόμουν τόσο πολύ (γιατί δεν ήθελα να κάνω εγώ επίθεση) που σε ραντόρι στο έδαφος, παραλίγο να μου κάνεισ οβαρή ζημιά (με τεχνική που απαγορεύεται στο αγωνιστικό, βέβαια).
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 07 Οκτ 2021, 11:23

Σέλευκας έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:59
Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 09:55
Σέλευκας έγραψε:
07 Οκτ 2021, 09:49
Αφού λοιπόν από το 81 μέχρι σήμερα σύσσωμη η αριστερά υποστηρίζει με μανία τις καθεστωτικές πρακτικές των μαζικών διορισμών και αφού έβαλε σκοπό να φέρει το σοσιαλισμό διαλύοντας τις επιχειρήσεις υπέρ ΔΥ τώρα θυμήθηκε μετά από σαράντα χρόνια ότι βγήκε με συνθήματα κατά του καθεστωτισμού. Ιστορικές στιγμές.
Το ΚΚΕ ήταν κατά της τακτικής του καραδεξιού ΠΑΣΟΚ με τις λεγόμενες προβληματικές. Τις έπαιρνε το κράτος τις έστηνε στα πόδια οτυς και τις χαριζε πάλι στα αφεντικά σου.
Επέτρεψε νταβατζιλίκι της ΕΟΚ στην αγροτική παραγωγή και εκτελούσε εντολές τους. Οι οποίες ήταν ακριβώς να καταρρακωθεί η παραγωγικότητα στην Ελλάδα. να γίνουμε ένα κράτος πέρασμα στην Ευρώπη. Δεν υπήρχε κανένας λόγος να ιδιωτικοποιηθούν όλες οι ΔΕΚΟ. Το επιχείρημά σας ότι οι ΔΕΚΟ ήταν Κράτος εν κράτει ήταν ακριβώς η πολιτική σας και οι δικοί σας άνθρωποι εκεί μέσα. Όχι οι αριστεροί.
που μου βάζεις και το ΠΑΣΟΚ ένα με την αριστερά :smt005:
τις ιδιωτικοποιήσεις των ΔΕΚΟ τις έκανε ο Καραμανλής :lol: και όχι το ΠΑΣΟΚ.
Το ΠΑΣΟΚ βγήκε με σύνθημα κατά του καθεστωτισμού της δεξιάς και σήμερα θεωρείται συνώνυμο με τον καθεστωτισμό τόσο που αντιστράφηκαν οι όροι. Η διαφορά του δεξιού καθεστωτισμού με τον σοσιαλιστικό είναι ότι επι δεξιάς οι περισσότροι ΔΥ ήταν κάτι κακομοίρηδες και οι μισθοί ήταν τόσο χαμηλοί που δεν μπορούσαν να πάρουν ούτε πασατέμπο για να δουν σινεμά απέξω απ τα κάγκελα. Σήμερα ένας παντελώς καθυστερημένος άχρηστος ΔΥ παίρνει μισθό που δεν μπορεί να τον δει ιδιωτικός υπάλληλος με δέκα πτυχία και εξειδίκευση. Τότε τα παιδιά των ΔΥ έκοβαν την σοκοφρέτα στα δυο και τώρα σπουδάζουν σε ιδιωτικά πανεπιστήμια στην Αγγλία.
Το ΚΚΕ έλεγε τις ημέρες της κατάρρευσης των μνημονίων οτι ο μικρότερος μισθός ΔΥ πρέπει να είναι 2400ε και το έτερο κόμμα της σουπερ αριστεράς το ΣΥριζα πήρε την σκυτάλη (ψηφοφόρους και στελέχη) από το πασοκ. Οπότε μην μου λες οτι θελεις.
Ακόμα και σήμερα οτι λεει το συριζα ειναι για το πως θαπαρουν περισσοτερους ΔΥ στα νοσοκομεια και στα σχολεια. Η αντιπολιτευσή του είναι ακριβώς αυτή οποιο και να ειναι το θέμα. Σε λιγο θα μας πει να παρουν και περισσοτερους παπαδες για να μην συνωστιζονται στις εκκλησιες. Το περιμενω και αυτο.
Στα νοσοκομεία δεν τους λες δημόσιους υπάλληλους ρε. Τους λες νοσοκόμους, τραυματιοφορείς, εκαβίτες, γιατρούς κλπ.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 8841
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 07 Οκτ 2021, 11:28

Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:23
Σέλευκας έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:59
Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 09:55


Το ΚΚΕ ήταν κατά της τακτικής του καραδεξιού ΠΑΣΟΚ με τις λεγόμενες προβληματικές. Τις έπαιρνε το κράτος τις έστηνε στα πόδια οτυς και τις χαριζε πάλι στα αφεντικά σου.
Επέτρεψε νταβατζιλίκι της ΕΟΚ στην αγροτική παραγωγή και εκτελούσε εντολές τους. Οι οποίες ήταν ακριβώς να καταρρακωθεί η παραγωγικότητα στην Ελλάδα. να γίνουμε ένα κράτος πέρασμα στην Ευρώπη. Δεν υπήρχε κανένας λόγος να ιδιωτικοποιηθούν όλες οι ΔΕΚΟ. Το επιχείρημά σας ότι οι ΔΕΚΟ ήταν Κράτος εν κράτει ήταν ακριβώς η πολιτική σας και οι δικοί σας άνθρωποι εκεί μέσα. Όχι οι αριστεροί.
που μου βάζεις και το ΠΑΣΟΚ ένα με την αριστερά :smt005:
τις ιδιωτικοποιήσεις των ΔΕΚΟ τις έκανε ο Καραμανλής :lol: και όχι το ΠΑΣΟΚ.
Το ΠΑΣΟΚ βγήκε με σύνθημα κατά του καθεστωτισμού της δεξιάς και σήμερα θεωρείται συνώνυμο με τον καθεστωτισμό τόσο που αντιστράφηκαν οι όροι. Η διαφορά του δεξιού καθεστωτισμού με τον σοσιαλιστικό είναι ότι επι δεξιάς οι περισσότροι ΔΥ ήταν κάτι κακομοίρηδες και οι μισθοί ήταν τόσο χαμηλοί που δεν μπορούσαν να πάρουν ούτε πασατέμπο για να δουν σινεμά απέξω απ τα κάγκελα. Σήμερα ένας παντελώς καθυστερημένος άχρηστος ΔΥ παίρνει μισθό που δεν μπορεί να τον δει ιδιωτικός υπάλληλος με δέκα πτυχία και εξειδίκευση. Τότε τα παιδιά των ΔΥ έκοβαν την σοκοφρέτα στα δυο και τώρα σπουδάζουν σε ιδιωτικά πανεπιστήμια στην Αγγλία.
Το ΚΚΕ έλεγε τις ημέρες της κατάρρευσης των μνημονίων οτι ο μικρότερος μισθός ΔΥ πρέπει να είναι 2400ε και το έτερο κόμμα της σουπερ αριστεράς το ΣΥριζα πήρε την σκυτάλη (ψηφοφόρους και στελέχη) από το πασοκ. Οπότε μην μου λες οτι θελεις.
Ακόμα και σήμερα οτι λεει το συριζα ειναι για το πως θαπαρουν περισσοτερους ΔΥ στα νοσοκομεια και στα σχολεια. Η αντιπολιτευσή του είναι ακριβώς αυτή οποιο και να ειναι το θέμα. Σε λιγο θα μας πει να παρουν και περισσοτερους παπαδες για να μην συνωστιζονται στις εκκλησιες. Το περιμενω και αυτο.
Στα νοσοκομεία δεν τους λες δημόσιους υπάλληλους ρε. Τους λες νοσοκόμους, τραυματιοφορείς, εκαβίτες, γιατρούς κλπ.
και στα ιδιωτικα νοσοκομεια ετσι τους λες
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Greece, Woke free

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 07 Οκτ 2021, 11:33

Σέλευκας έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:28
Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:23
Σέλευκας έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:59

τις ιδιωτικοποιήσεις των ΔΕΚΟ τις έκανε ο Καραμανλής :lol: και όχι το ΠΑΣΟΚ.
Το ΠΑΣΟΚ βγήκε με σύνθημα κατά του καθεστωτισμού της δεξιάς και σήμερα θεωρείται συνώνυμο με τον καθεστωτισμό τόσο που αντιστράφηκαν οι όροι. Η διαφορά του δεξιού καθεστωτισμού με τον σοσιαλιστικό είναι ότι επι δεξιάς οι περισσότροι ΔΥ ήταν κάτι κακομοίρηδες και οι μισθοί ήταν τόσο χαμηλοί που δεν μπορούσαν να πάρουν ούτε πασατέμπο για να δουν σινεμά απέξω απ τα κάγκελα. Σήμερα ένας παντελώς καθυστερημένος άχρηστος ΔΥ παίρνει μισθό που δεν μπορεί να τον δει ιδιωτικός υπάλληλος με δέκα πτυχία και εξειδίκευση. Τότε τα παιδιά των ΔΥ έκοβαν την σοκοφρέτα στα δυο και τώρα σπουδάζουν σε ιδιωτικά πανεπιστήμια στην Αγγλία.
Το ΚΚΕ έλεγε τις ημέρες της κατάρρευσης των μνημονίων οτι ο μικρότερος μισθός ΔΥ πρέπει να είναι 2400ε και το έτερο κόμμα της σουπερ αριστεράς το ΣΥριζα πήρε την σκυτάλη (ψηφοφόρους και στελέχη) από το πασοκ. Οπότε μην μου λες οτι θελεις.
Ακόμα και σήμερα οτι λεει το συριζα ειναι για το πως θαπαρουν περισσοτερους ΔΥ στα νοσοκομεια και στα σχολεια. Η αντιπολιτευσή του είναι ακριβώς αυτή οποιο και να ειναι το θέμα. Σε λιγο θα μας πει να παρουν και περισσοτερους παπαδες για να μην συνωστιζονται στις εκκλησιες. Το περιμενω και αυτο.
Στα νοσοκομεία δεν τους λες δημόσιους υπάλληλους ρε. Τους λες νοσοκόμους, τραυματιοφορείς, εκαβίτες, γιατρούς κλπ.
και στα ιδιωτικα νοσοκομεια ετσι τους λες
Άντε σε ιδιωτικό εσύ.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Οκτ 2021, 11:52

Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 00:15
Δεν ξέρω βρε Τζουτζου. Οι ειδικοί προτείνουν τα κλειδιά στο χέρι και χτυπάς με αυτό σε περίπτωση επίθεσης. Τι να ξέρουν κι αυτοί βέβαια.
Αυτοί ξέρουν ότι αντί να του βγάλεις το μάτι, μπορεί να σκίσεις το χέρι σου. Πέρασε μια αρμαθιά κλειδιά στο χέρι σου, χτύπα μετά ένα σκληρό μαξιλάρι και θα καταλάβεις καλύτερα τι λέω. Μετά υπολόγισε το ύψος του αντιπάλου και την απόσταση που χρειάζεται για να πετύχει ένα τέτοιο χτύπημα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Οκτ 2021, 11:53

Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:11
Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 06:09
Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 00:35


Κανόνας πρώτος, ποτέ μη δοκιμάσεις στο δρόμο κάτι που δεν έχεις εφαρμόσει πρώτα σε αντίπαλο που αντιστέκεται σε "σπάρρινγκ" ή "ραντόρι" (όπως λένε την ελεύθερη εξάσκηση). Θα μετανιώσεις.
Το να πιστεύεις οτι θα πετύχει αυτό που λένε οι "ειδικοί", την ώρα που δεν τα έχεις δοκιμάσει και δεν έχεις "ταιριάξει" τις τεχνικές σου στο σώμα σου, είναι συνταγή για καταστροφή.
Το να βρείς τύπους εκεί έξω που κυκλοφοράνε με μαχαίρια, είναι σχετικά εύκολο, ειδικά τύπους σαν τους "φίλους σου" τους λάθρους. Το να πετάς εξυπνάδες "θα πάρω καλάσνικοφ", δεν θα σε σώσει.
Να σε ρωτήσω, εσύ έχεις πιαστεί στα χέρια ποτέ με γυναίκα;
Στην προπόνηση άπειρες φορές.
Με διαρκείς τις παρατηρήσεις του προπονητή να "μην χαρίζομαι, και να μην παίζω αμυντικά" (σε αντίθεση με άνδρες που έπαιζα φούλ επίθεση). Κάθε φορά που έκανα ρίψη ένιωθα απαίσια με τον εαυτό μου, και της ζητούσα συγγνώμη.
Μια φορά, βέβαια αμυνόμουν τόσο πολύ (γιατί δεν ήθελα να κάνω εγώ επίθεση) που σε ραντόρι στο έδαφος, παραλίγο να μου κάνεισ οβαρή ζημιά (με τεχνική που απαγορεύεται στο αγωνιστικό, βέβαια).
Άρα δεν έχεις ποτέ έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα. Οκ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48030
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Οκτ 2021, 11:54

Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:53
Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:11
Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 06:09


Να σε ρωτήσω, εσύ έχεις πιαστεί στα χέρια ποτέ με γυναίκα;
Στην προπόνηση άπειρες φορές.
Με διαρκείς τις παρατηρήσεις του προπονητή να "μην χαρίζομαι, και να μην παίζω αμυντικά" (σε αντίθεση με άνδρες που έπαιζα φούλ επίθεση). Κάθε φορά που έκανα ρίψη ένιωθα απαίσια με τον εαυτό μου, και της ζητούσα συγγνώμη.
Μια φορά, βέβαια αμυνόμουν τόσο πολύ (γιατί δεν ήθελα να κάνω εγώ επίθεση) που σε ραντόρι στο έδαφος, παραλίγο να μου κάνεισ οβαρή ζημιά (με τεχνική που απαγορεύεται στο αγωνιστικό, βέβαια).
Άρα δεν έχεις ποτέ έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα. Οκ.
Αυτό κατάλαβες? :fp:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Οκτ 2021, 12:09

Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:47


Τι δεν είσαι δεξιός μωρή μονή; Είσαι δικό μας παιδί;
α, ετσι παει; αμα δεν ειμαι με σας ειμαι με τους αλλους; τοτε, καλα, με τους αλλους ειμαι. :102:

αριστερος δεν ειμαι με τιποτα, γιατι σιχαινομαι τη δικτατορια. :roll:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 07 Οκτ 2021, 12:10

Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:54
Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:53
Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:11


Στην προπόνηση άπειρες φορές.
Με διαρκείς τις παρατηρήσεις του προπονητή να "μην χαρίζομαι, και να μην παίζω αμυντικά" (σε αντίθεση με άνδρες που έπαιζα φούλ επίθεση). Κάθε φορά που έκανα ρίψη ένιωθα απαίσια με τον εαυτό μου, και της ζητούσα συγγνώμη.
Μια φορά, βέβαια αμυνόμουν τόσο πολύ (γιατί δεν ήθελα να κάνω εγώ επίθεση) που σε ραντόρι στο έδαφος, παραλίγο να μου κάνεισ οβαρή ζημιά (με τεχνική που απαγορεύεται στο αγωνιστικό, βέβαια).
Άρα δεν έχεις ποτέ έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα. Οκ.
Αυτό κατάλαβες? :fp:
Οκ πάμε πάλι. Εχεις έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα εκτός ασφαλούς πλαισίου;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 07 Οκτ 2021, 12:17

Ασέβαστος έγραψε:
07 Οκτ 2021, 12:09
Χαοτικός έγραψε:
07 Οκτ 2021, 10:47


Τι δεν είσαι δεξιός μωρή μονή; Είσαι δικό μας παιδί;
α, ετσι παει; αμα δεν ειμαι με σας ειμαι με τους αλλους; τοτε, καλα, με τους αλλους ειμαι. :102:

αριστερος δεν ειμαι με τιποτα, γιατι σιχαινομαι τη δικτατορια. :roll:
Ουστ κοπρόσκυλο! :hammer:


Ήταν δυο τύποι με καμπαρντίνα, καπέλο και μαύρα γυαλιά. Πλησιάζουν έναν... "ρε συ! Με ποιους είσαι; Με μας ή με τους άλλους;"
"Θέλει και ρώτημα ρε παιδιά; Με σας είμαι βέβαια!"

Τον πλακώνουν τον κάνουν μαύρο στο ξύλο.

"Τι έγινε ρε παιδιά; :o "
"Εμείς είμαστε οι άλλοι :8) "
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48030
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Οκτ 2021, 12:19

Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 12:10
Kauldron έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:54
Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 11:53


Άρα δεν έχεις ποτέ έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα. Οκ.
Αυτό κατάλαβες? :fp:
Οκ πάμε πάλι. Εχεις έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα εκτός ασφαλούς πλαισίου;
Τί εκτός ασφαλούς πλαισίου ρε Νάιδα?
Δηλαδή πιστεύεις οτι αν έκανε ο καθένας ό,τι θέλει (και πραγματικά ήθελα να την βλάψω) θα νικούσε εκείνη. Εντάξει.
Τί να σου πώ, κάτσε με τους "ειδικούς" του YT και με τις ταινίες Γουόντερ Γούμαν. Δε μπορώ να σε βοηθήσω.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Οκτ 2021, 12:22

Naida έγραψε:
07 Οκτ 2021, 12:10


Οκ πάμε πάλι. Εχεις έρθει σε σύγκρουση με γυναίκα εκτός ασφαλούς πλαισίου;
σχεδον κανεις αντρας δεν εχει ερθει σε συγκρουση με γυναικα εκτος ασφαλους πεδιου.

αφου ειπαμε, μυικη ανωτερωτητα. :102:

ε, δεν τρωγεσαι, το τραβαει η ψυχη σου το τρολλαρισμα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Εδώ παραθέτουμε κοτσάνεςπου γράφτηκαν στο φόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 07 Οκτ 2021, 12:25

Σχεδον οποιοδηποτε αντικειμενο ειναι δυνατο να λειτουργησει ως equalizer σε μαχη χρειαζεται ομως αμετρητες ωρες για γνωση χειρισμου και δημιουργια αυτοματισμων. Συν ψυχραιμια. Και αναλογα τις υφισταμενες συνθηκες και ψυχολογια της στιγμης. Ειδαλως μπορει να γυρισει μπουμερανγκ.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών