ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 26 Οκτ 2021, 17:02

Gherschaagk έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:28
Αγις έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:08


Δεν μετραει
Επρεπε να καθαριζει καποιος ΑνΔρας :003:
Με μένα προέκυψε χρυσή τομή. Επειδή εθιμικά ο σημαιοφόρος του σχολείου ντυνόταν τσολιάς, ντύθηκα τσολιάς και τέλειωσε η ιστορία. :lol:
:smt005:

Πάω στοίχημα πως τους έριχνες και ένα κεφάλι, οπότε ταιριαστό που ντύθηκες τσολιάς.
Τί εννοείς; Ότι δεν περνούσε τις χρονιές; :smt077:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Οκτ 2021, 17:22

Nandros έγραψε:
26 Οκτ 2021, 17:02
Gherschaagk έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:28


Με μένα προέκυψε χρυσή τομή. Επειδή εθιμικά ο σημαιοφόρος του σχολείου ντυνόταν τσολιάς, ντύθηκα τσολιάς και τέλειωσε η ιστορία. :lol:
:smt005:

Πάω στοίχημα πως τους έριχνες και ένα κεφάλι, οπότε ταιριαστό που ντύθηκες τσολιάς.
Τί εννοείς; Ότι δεν περνούσε τις χρονιές; :smt077:
.
Από τις ποδάρες :romance-hearteyes: της μάλλον έβγαλε το συμπέρασμα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

fadom31
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: 16 Ιαν 2021, 02:49

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fadom31 » 26 Οκτ 2021, 22:07

foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:22
Ξέρω ότι θα πέσει φωτιά να με κάψει αλλά η κόρη μου είναι με τεράστια διαφορά η καλύτερη του σχολείου (δεν το είπα εγώ, οι δάσκαλοι το είπαν)
Ελ δασκαλοι οπως παντα ΓΤΠ, αντι να ενημερωσουν τον γονεα για την προοδο της κορης του, καθονται χωρις λογο και τη συγκρινουν με τα αλλα παιδακια λες και ψαχνουν valedictorian σε αμερικανικο high school.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29689
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 26 Οκτ 2021, 22:15

Nandros έγραψε:
26 Οκτ 2021, 17:02
Gherschaagk έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:28


Με μένα προέκυψε χρυσή τομή. Επειδή εθιμικά ο σημαιοφόρος του σχολείου ντυνόταν τσολιάς, ντύθηκα τσολιάς και τέλειωσε η ιστορία. :lol:
:smt005:

Πάω στοίχημα πως τους έριχνες και ένα κεφάλι, οπότε ταιριαστό που ντύθηκες τσολιάς.
Τί εννοείς; Ότι δεν περνούσε τις χρονιές; :smt077:
.
Ήταν και είναι ψηλή.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24530
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 26 Οκτ 2021, 22:45

fadom31 έγραψε:
26 Οκτ 2021, 22:07
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:22
Ξέρω ότι θα πέσει φωτιά να με κάψει αλλά η κόρη μου είναι με τεράστια διαφορά η καλύτερη του σχολείου (δεν το είπα εγώ, οι δάσκαλοι το είπαν)
Ελ δασκαλοι οπως παντα ΓΤΠ, αντι να ενημερωσουν τον γονεα για την προοδο της κορης του, καθονται χωρις λογο και τη συγκρινουν με τα αλλα παιδακια λες και ψαχνουν valedictorian σε αμερικανικο high school.
Δεν κατάλαβες ηλίθιε, δε τη συνέκρινε "με τα άλλα παιδάκια" αλλά με όλα τα παιδάκια που έχει δει σε 34 χρόνια.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11911
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 26 Οκτ 2021, 22:52

Κανονικά οι μαθητικές παρελάσεις θα πρέπει από του χρόνου να γίνονται στις 28 Σεπτεμβρίου
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 26 Οκτ 2021, 22:59

Zoomer έγραψε:
26 Οκτ 2021, 13:42
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Οκτ 2021, 13:17
.. ρώτησαν τα παιδιά για το ποια θέλουν εθελοντικά να παρελάσουν και δέχθηκαν πολύ λίγα παιδιά
Μπράβο στους late zoomers.
Κάθε καινούργια γενιά και καλύτερη.
Εικόνα

συνεπεις κομμουνιστες :giggle::giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 26 Οκτ 2021, 23:08

foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 22:45
fadom31 έγραψε:
26 Οκτ 2021, 22:07
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:22
Ξέρω ότι θα πέσει φωτιά να με κάψει αλλά η κόρη μου είναι με τεράστια διαφορά η καλύτερη του σχολείου (δεν το είπα εγώ, οι δάσκαλοι το είπαν)
Ελ δασκαλοι οπως παντα ΓΤΠ, αντι να ενημερωσουν τον γονεα για την προοδο της κορης του, καθονται χωρις λογο και τη συγκρινουν με τα αλλα παιδακια λες και ψαχνουν valedictorian σε αμερικανικο high school.
Δεν κατάλαβες ηλίθιε, δε τη συνέκρινε "με τα άλλα παιδάκια" αλλά με όλα τα παιδάκια που έχει δει σε 34 χρόνια.
Είσαι υπέρ του να υπάρχει ένα δημόσιο σχολείο για χαρισματικούς μαθητές;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Οκτ 2021, 23:09

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:19
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:22
Ξέρω ότι θα πέσει φωτιά να με κάψει αλλά η κόρη μου είναι με τεράστια διαφορά η καλύτερη του σχολείου (δεν το είπα εγώ, οι δάσκαλοι το είπαν) κι όμως τον ήπιε τελείως στην κλήρωση, ούτε σημαιοφόρος ούτε παραστάτης ούτε διμοιρίτης, κάτι που τη στεναχώρησε πάρα πολύ κιόλας. Κι έτσι αποφάσισε σήμερα όλος ο σύλλογος να της δώσει να κρατάει την ταμπέλα με το όνομα του σχολείου που είναι ο μόνος "τίτλος" που δίνουν με απευθείας ανάθεση αλλά ΕΙΔΙΚΑ σήμερα δεν πήγε γιατί είχε πολύ βαρύ συνάχι και δεν είχε κοιμηθεί καθόλου χθες όλο το βράδι, οπότε τη δώσανε σε άλλο παιδάκι. Αισθάνομαι τεράστια στεναχώρια με όλη αυτή τη γκαντεμιά που χτύπησε την γλυκιά ψυχούλα.

Τουλάχιστον σαν παιδί μου που είναι άντλησε ικανοποίηση από το γεγονός ότι χθες ήρθε εντολή της τελευταίας να μην παρελάσει η Ε' τάξη που αποτελείται σχεδόν 100% από άτομα που μισεί, όπως άλλωστε και ο υπόλοιπος πλανήτης. Κάποια κοριτσάκια είχαν ήδη βάλει τις μαμάδες τους να αγοράσουν τα ρούχα και την κοροϊδεύανε που αυτή δεν πήρε μπαλαρίνες αλλά κοινά μαύρα παπούτσια, μιλάμε το τι γέλια ρίξαμε και οι δύο δεν περιγράφεται.
Στηρίζω.

Και άσε τα βλαστάρια με την καλή βαθμολογία των προχώ να κουνάνε τα ταμπελάκια. :lol:

Λουστράκια των ευάλωτων θα καταλήξουν.
Το ποστ σου μοιάζει σαν να λες "να πάνε να γαμηθούνε τα παιδιά των άλλων". Κάνω λάθος; Γιατί μου αφήνει αυτήν την εντύπωση;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Οκτ 2021, 23:10

Ζενίθεδρος έγραψε:
26 Οκτ 2021, 23:08
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 22:45
fadom31 έγραψε:
26 Οκτ 2021, 22:07


Ελ δασκαλοι οπως παντα ΓΤΠ, αντι να ενημερωσουν τον γονεα για την προοδο της κορης του, καθονται χωρις λογο και τη συγκρινουν με τα αλλα παιδακια λες και ψαχνουν valedictorian σε αμερικανικο high school.
Δεν κατάλαβες ηλίθιε, δε τη συνέκρινε "με τα άλλα παιδάκια" αλλά με όλα τα παιδάκια που έχει δει σε 34 χρόνια.
Είσαι υπέρ του να υπάρχει ένα δημόσιο σχολείο για χαρισματικούς μαθητές;
Όχι. Και δεν υπάρχουν χαρισματικοί μαθητές.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 26 Οκτ 2021, 23:12

εδω εχουμε παραδοχη οτι οι ευαλωτοι θα κυριαρχησουν εκει κολλησες? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13247
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 26 Οκτ 2021, 23:22

taliban έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:42
Πασιφάη έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:45
Κοντός ψαλμός, θα καταργηθούν και οι παρελάσεις. Η Πατρίδα μένει γυμνή, από συνείδηση.Έτσι είναι, αφού έτσι σας αρέσει. Τι να λέμε. Μαλάκες όλοι εκείνοι που έπεσαν στα πεδία Τιμής.
Ήρθε και έδεσε το γλυκό με τον ιό καταργήθηκαν και άλλα πράγματα από πολιτιστικούς συλλόγους που είχαν πολιτιστική δράση εκτός από κλαρινοεκδηλώσεις .

Είναι γενικό το ξεγύμνωμα από παντού.

Σε 1 με 2 γενιές, με τα σημερινά δεδομένα, θα είναι όλα αυτά ασήμαντα και μόνο θα γίνεται μια τυπική αναφορά και ΑΝ.
Ε, αυτό εμένα προσωπικά με λυπεί. Ειλικρινά. :102:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 26 Οκτ 2021, 23:27

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
26 Οκτ 2021, 23:12
εδω εχουμε παραδοχη οτι οι ευαλωτοι θα κυριαρχησουν εκει κολλησες? :102:
:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4388
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 26 Οκτ 2021, 23:29

Χαοτικός έγραψε:
26 Οκτ 2021, 23:09
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:19
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:22
Ξέρω ότι θα πέσει φωτιά να με κάψει αλλά η κόρη μου είναι με τεράστια διαφορά η καλύτερη του σχολείου (δεν το είπα εγώ, οι δάσκαλοι το είπαν) κι όμως τον ήπιε τελείως στην κλήρωση, ούτε σημαιοφόρος ούτε παραστάτης ούτε διμοιρίτης, κάτι που τη στεναχώρησε πάρα πολύ κιόλας. Κι έτσι αποφάσισε σήμερα όλος ο σύλλογος να της δώσει να κρατάει την ταμπέλα με το όνομα του σχολείου που είναι ο μόνος "τίτλος" που δίνουν με απευθείας ανάθεση αλλά ΕΙΔΙΚΑ σήμερα δεν πήγε γιατί είχε πολύ βαρύ συνάχι και δεν είχε κοιμηθεί καθόλου χθες όλο το βράδι, οπότε τη δώσανε σε άλλο παιδάκι. Αισθάνομαι τεράστια στεναχώρια με όλη αυτή τη γκαντεμιά που χτύπησε την γλυκιά ψυχούλα.

Τουλάχιστον σαν παιδί μου που είναι άντλησε ικανοποίηση από το γεγονός ότι χθες ήρθε εντολή της τελευταίας να μην παρελάσει η Ε' τάξη που αποτελείται σχεδόν 100% από άτομα που μισεί, όπως άλλωστε και ο υπόλοιπος πλανήτης. Κάποια κοριτσάκια είχαν ήδη βάλει τις μαμάδες τους να αγοράσουν τα ρούχα και την κοροϊδεύανε που αυτή δεν πήρε μπαλαρίνες αλλά κοινά μαύρα παπούτσια, μιλάμε το τι γέλια ρίξαμε και οι δύο δεν περιγράφεται.
Στηρίζω.

Και άσε τα βλαστάρια με την καλή βαθμολογία των προχώ να κουνάνε τα ταμπελάκια. :lol:

Λουστράκια των ευάλωτων θα καταλήξουν.
Το ποστ σου μοιάζει σαν να λες "να πάνε να γαμηθούνε τα παιδιά των άλλων". Κάνω λάθος; Γιατί μου αφήνει αυτήν την εντύπωση;
και τι θες ρε μαλέα; να κάνεις κάνα δικαστήριο; άντε τράβα από κει.

:smt005::hammer::whp:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69745
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ΣΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ ΠΟΥ ΠΆΕΙ Ή ΚΌΡΗ ΜΟΥ ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Οκτ 2021, 23:32

Χαοτικός έγραψε:
26 Οκτ 2021, 23:09
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Οκτ 2021, 15:19
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 14:22
Ξέρω ότι θα πέσει φωτιά να με κάψει αλλά η κόρη μου είναι με τεράστια διαφορά η καλύτερη του σχολείου (δεν το είπα εγώ, οι δάσκαλοι το είπαν) κι όμως τον ήπιε τελείως στην κλήρωση, ούτε σημαιοφόρος ούτε παραστάτης ούτε διμοιρίτης, κάτι που τη στεναχώρησε πάρα πολύ κιόλας. Κι έτσι αποφάσισε σήμερα όλος ο σύλλογος να της δώσει να κρατάει την ταμπέλα με το όνομα του σχολείου που είναι ο μόνος "τίτλος" που δίνουν με απευθείας ανάθεση αλλά ΕΙΔΙΚΑ σήμερα δεν πήγε γιατί είχε πολύ βαρύ συνάχι και δεν είχε κοιμηθεί καθόλου χθες όλο το βράδι, οπότε τη δώσανε σε άλλο παιδάκι. Αισθάνομαι τεράστια στεναχώρια με όλη αυτή τη γκαντεμιά που χτύπησε την γλυκιά ψυχούλα.

Τουλάχιστον σαν παιδί μου που είναι άντλησε ικανοποίηση από το γεγονός ότι χθες ήρθε εντολή της τελευταίας να μην παρελάσει η Ε' τάξη που αποτελείται σχεδόν 100% από άτομα που μισεί, όπως άλλωστε και ο υπόλοιπος πλανήτης. Κάποια κοριτσάκια είχαν ήδη βάλει τις μαμάδες τους να αγοράσουν τα ρούχα και την κοροϊδεύανε που αυτή δεν πήρε μπαλαρίνες αλλά κοινά μαύρα παπούτσια, μιλάμε το τι γέλια ρίξαμε και οι δύο δεν περιγράφεται.
Στηρίζω.

Και άσε τα βλαστάρια με την καλή βαθμολογία των προχώ να κουνάνε τα ταμπελάκια. :lol:

Λουστράκια των ευάλωτων θα καταλήξουν.
Το ποστ σου μοιάζει σαν να λες "να πάνε να γαμηθούνε τα παιδιά των άλλων". Κάνω λάθος; Γιατί μου αφήνει αυτήν την εντύπωση;
Δεν έχω ιδέα.

Και το δικό σου ποστ μου αφήνει την εντύπωση ότι για κάποιο μυστήριο λόγο θεωρείς ότι πρεπει να σου δώσω διευκρινήσεις για να αλλάξω τη εντύπωση σου αλλα δεν βρίσκω ούτε έναν λόγο να το κάνω.

Πίστευε ό,τι θέλεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών