Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 04 Μαρ 2022, 21:53

Feindflug έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:46
Cavaliere έγραψε:
04 Μαρ 2022, 19:25
Ασέβαστος έγραψε:
04 Μαρ 2022, 18:39

θες δε θες, εχει παθει και θα παθεις. :102:
δεν το καταλαβαίνετε. Δεν κάνει κανείς κάτι ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ, αλλ΄επειδή ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΕΙ. Δηλαδή να πας να ξενογαμάς επειδή σου κουνιέται ένα χαζό; Αυτά ψάχνουν επιβεβαίωση, εσύ, στην ηλικία σου, έπρεπε αυτά να τα έχεις λύσει. Εντάξει, άνθρωπος είσαι, μπαίνεις σε πειρασμό της σκέψης, αλλά αυτό είναι ανθρώπινο. Και ύστερα, όταν σέβεσαι τον σύντροφό σου δεν κερατώνεις. Αυτά είναι για καράμπαμπες. Ή για νεαρούς.
Εντάξει ρε δικέ μου, το καταλάβαμε ότι διαβάζει το πχώρουμ η έτσι σου.
:smt005::wave:
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Μαρ 2022, 08:10

Naida έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:17
Cavaliere έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:13
Naida έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:06


Αν δεν τρολάρεις, πολλά respect :hebit:
Respect στην Κυρά μου που το αξίζει, την ηρωίδα που με αντέχει.
Λίγους άντρες έχω ακούσει να μιλάνε με καλά λόγια για τις συντρόφους του :g094:
λιγες το αξιζουν.

και λιγες μιλανε με καλα λογια για τους συντροφους τους. για τον ιδιο λογο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23319
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 05 Μαρ 2022, 09:44

Cavaliere έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:24
Naida έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:20
Cavaliere έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:18
Φαντάσου τι παντόφλα έχω φάει. Κιχ δεν κάνω. :lol:
Είδες όμως; έμαθες :lol:
Με άλλαξε πολύ αυτό το παιδί. Με κατέβασε πολύ, πήρα πράγματα που χρειαζόμουν αληθινά, και είδα πόσο επιφανειακά ήταν κάτι άλλα. Κι η μάνα του είναι καλή. Απλώς πάντα η μάνα γίνεται κακιά, επειδή μι εργαζόμενη μητέρα έχει λίγο χρόνο και δύναμη. Εγώ έρχομαι ως πατριάρχης καράμπαμπας να παίξω τον σοφό και καλό πατέρα, μαλακίες δηλαδή. Υγεία να έχουμε.
Και μόνο εσύ. Νομίζω τους πάντες αλλάζει ένα παιδί. Είναι αυτό που λένε πως υπάρχει ζωή πριν και μετά το παιδί.

Υγ. Διαβάζει πχωρουμ ή Κυρα;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Μαρ 2022, 09:49

Ασέβαστος έγραψε:
05 Μαρ 2022, 08:10
Naida έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:17
Cavaliere έγραψε:
04 Μαρ 2022, 21:13
Respect στην Κυρά μου που το αξίζει, την ηρωίδα που με αντέχει.
Λίγους άντρες έχω ακούσει να μιλάνε με καλά λόγια για τις συντρόφους του :g094:
λιγες το αξιζουν.

και λιγες μιλανε με καλα λογια για τους συντροφους τους. για τον ιδιο λογο.
Δεν θα το έλεγα. Φυσικά και πολλές το αξίζουν όπως και πολλοί. Απλά είναι έτσι φτιαγμένες οι σχέσεις που θεωρούμε αν πούμε μια καλή κουβέντα για τον σύντροφο μας ή στον σύντροφο μας θα του δώσουμε κάποια δύναμη. Αν ο κάθε άντρας καθίσει και σκεφτεί την γυναίκα του ως εξωτερικός παρατηρητής θα δει ότι είναι ένας άνθρωπος όπως εκείνος που παλεύει με τα έξω με τα μέσα κτλ. Τρυφερότητα, εκτίμηση, σεβασμός και αγάπη :hebit:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 05 Μαρ 2022, 10:00

Ερμής έγραψε:
04 Μαρ 2022, 10:01
vantono έγραψε:
03 Μαρ 2022, 22:44
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
03 Μαρ 2022, 20:03


Ξέρει πως σου τον έχει κάνει κάγκελο και σε παίζει.
Μην ενδίδεις.
Παίξε την εσύ. Την τσουτσού σου πριν για να είσαι ψύχραιμος όταν μιλάτε και την ίδια στη συνέχεια.
Πες πως την έχεις τεράστια, αλλά παρόλα αυτά δε στέλνεις τέτοιες φώτο, γιατί το θεωρείς πολύ ρηχό και ανώριμο.
Σιγά μην κάθομαι να τραβάω παιξιές λες και ειμαι 15 χρονων,
τι εννοας ρε μάστορα, απο τα 15 και μετά δε τον πελεκάς;
Εν τω μεταξύ η ατάκα "δεν τον παίζω, γαμάω" είναι ο ορισμός του 15χρονου.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Νταρνάκας
Δημοσιεύσεις: 3780
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 15:41
Phorum.gr user: Νταρνάκας
Τοποθεσία: Εμμανουήλ Παπάς Σερρών

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταρνάκας » 05 Μαρ 2022, 10:08

vantono έγραψε:
03 Μαρ 2022, 12:10
Λοιπόν, πάνε εδώ και 5-6 μέρες που με τσατάρει μια ρωσοπόντια, αρκετά χρόνια φίλη και συνάδελφος της δικιάς μου, απο τη δουλειά της. Εχουμε γνωριστεί και απο κοντά, πολυ καλό κοριτσάκι και φυσικά ΜΟΥΝΑΡΑ με την αμιγώς Dajeική έννοια, στο λεβελ της δικιάς μου. Πόντια λέει ότι είναι η ίδια, αλλά μιλάει τα ρώσικα σαν μητρική της (ισως και καλύτερα απο τα ελληνικά), και η δικιά μου μου εχει σφυρίξει οτι κάποιος από τους γονεις της ειναι ρωσικής καταγωγής.

Τί γίνεται με αυτή λοιπόν...

Χώρισε πριν 2 βδομάδες από σχέση περίπου ενός χρόνου, και από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό με το ρωσοουκρανικό, άρχισε να μου στέλνει μηνύματα σε fb λέγοντάς μου ότι είναι πολύ χάλια ψυχολογικά, άτομα απο τη δουλειά της έχουν αρχίσει να κρατάνε περίεργες αποστάσεις απέναντί της λες και φταίει αυτή για την απόφαση που πήρε μια κυβέρνηση που τυχαίνει να κυβερνά τον τόπο καταγωγής της, κτλ κτλ. Της είπα διάφορα, προσπάθησα να την ηρεμήσω, το κατάφερα κάπως, εκείνη άρχισε να αισθάνεται καπως καλύτερα μετά την κουβέντα μας (απ'οτι μου ειπε) και από τότε μου στέλνει σχεδόν καθε μερα.

Δεν λέγαμε για τον πόλεμο, μιλούσαμε κυρίως για σαρβάιβορ, μαστερ σεφ και διάφορα τέτοια πανελατζίδικα που είμαι διδάκτορας σε κάτι τέτοια και μοιράζω απλόχερα γνώση, αλλά ξαφνικα γυρίζει η κουβέντα στα γκομενικά (της) και αρχίζει να μου λέει για το πόσο άξεστοι γύπες έχουν γίνει οι άντρες τωρα τελευταία όταν ακουνε για ελεύθερη κοπέλα, και ότι εχει αρχισει να ξεπερνάει τον πρώην της και μιλάει με διάφορους απο σοσιαλ, αλλά με όποιον μιλάει της στέλνει ντικπικ και αυτή τον μπλοκάρει αμέσως, γιατί δεν τους γουστάρει κατι τέτοιους.
Της αρέσουν λέει άτομα σαν εμένα, με τρόπους και σεβασμό απέναντι στις γυναίκες κτλ, και αν δεν ήσουν γκόμενος της κολλητης μου που είμαστε σαν αδερφές και δεν σε έβλεπα και εσένα σαν αδερφό μου, θα ήθελα πολύ να κανω κατι σοβαρό μαζί σου και τέτοια.

Χθες σε κάποια φάση στο άκυρο, μου στέλνει φωτό με τα πόδια της, με κάτι αλυσιδάκια/βραχιολάκια στους αστραγάλους, βαμμένο/φουλ περιποιημένο νύχι και ένα τατουάζ στο κουντεπιέ και μου λέει "πήγα για πεντικιούρ σήμερα, καλά μου τα έκανε, τί λες? Σ'αρέσουν?".
Εγώ:
Εικόνα
Και απαντάω κάτι σε δήθεν αδιάφορο στυλ "χαχα ναι, πολύ ωραία, σου πάνε!"

Καποιες ώρες αργότερα, τα φέρνει η κουβέντα στο ρωσοουκρανικό και ακολουθεί ο εξης διάλογος.
ρωσοποντάκι: Ρε 'συ έχω κουραστεί με όλες τις χαζομάρες που ακούω απο τα προπαγανδιστικά κανάλια.
βαντόναρος: Γιατί, τί ακουσες?
ρ/πάκι: Έχουν δαιμονοποιήσει εντελώς τον Βλαδίμηρο [τον ποιόν? Ώνασουγαμήσω τι ρεντ φλαγκ ήταν αυτό?]. Αυτός μπήκε σε μια χώρα που τόσα χρόνια πριν σκότωνε Ρώσους και δεν θέλει να κανει κακό στον Ουκρανικό λαό αλλά μόνο στις ναζιστικές συμμορίες που σκότωναν ανθρώπους.
βάντυ: Οκ, σίγουρα υπήρχε ένα σοβαρό θέμα μεταξύ των μειονοτήτων αλλά ο Βλάντ γιατί δεν μπήκε μόνο στο ανατολικό μέρος της Ουκρανίας, να βοηθήσει τους ρωσοφωνους και να καθαρίσει μόνο τους ναζί και να φύγει? Το ότι έφτασε μέχρι το Κίεβο, δεν σημαίνει οτι μάλλον άλλες βλέψεις είχε, και οι ναζί απλώς στάθηκαν αφορμή?
Μη συγχύζεσαι έτσι, εγω ειμαι σίγουρος πως ο ρωσικός λαός και οι ρώσοι γενικώς, δεν συμφωνούν με αυτή την κίνηση. Δεν ειναι σαν αυτόν.
ρ/πάκι: Εγώ συμφωνώ με την κινηση του Βλαδίμηρου να μπει να καθαρίσει τους ρατσιστές ναζί, αλλά εύχομαι να μην πεθάνουν αθώοι. Μην ξεχνάς πως το περασμένο καλοκαίρι με τις φωτιές, η Ρωσία ειχε στείλει μεγάλη βοηθεια με ελικόπτερα και αεροπλάνα στην Ελλάδα και έσωσε τόσο κόσμο απο τις φλόγες, και η ελληνική κυβέρνηση του το ξεπληρώνει στέλνοντας όπλα στους Ουκρανούς. Ελεος λίγο δηλαδή.

Η κουβέντα συνεχίστηκε με 2-3 κουβέντες ακόμα, με εκείνη να κλιμακώνει κάπως(οχι προς εμένα, προς τη γενικότερη κατάσταση) ενώ εγώ να κρατώ πιο χαλαρούς τόνους. Για να θολώσω τα νερά, άρχισα να της γράφω σεντόνια για το πόσο πολύ εκτιμούσα τη Ρωσία επί ΕΣΣΔ, και φάνηκε να με λάτρεψε.

Το ερώτημα είναι, τί να κάνω εγώ με όλο αυτό το θέμα? Βοηθάτε πάνσοφοι πχορουμίτες.
Να της πω στα ίσα τη γνώμη μου για τα πράγματα όπως τα βλέπω, ή να το παίζω ουδέτερος προς ρωσόφιλος α) για να μη την στεναχωρώ περαιτέρω στη φάση που βρίσκεται, β) για να υπάρχει και μια αξιόλογη καβάτζα στην άκρη (γιατι ποτέ δεν ξερεις πως τα φέρνει η ζωή)?
Να ξεκαθαρίσω ότι είμαι δεσμευμένο και ερωτευμένο παιδί ( :oops: ) και η απιστία δεν μου περνάει σοβαρά από το μυαλό ούτε στο ελάχιστο (ακόμα).
Επίσης, μου 'χει περάσει από το μυαλό ότι ισως και να είναι βαλτή η ρωσιδούλα από την κολλητή της (τη δικιά μου δηλαδή), και πάνε να κάνουν στον Πούτιν πουτινιές τώρα. Να κινεί τα νήματα η δικιά μου για να με τεστάρει, να είναι στημένη η φάση μπας και πέσω σε καμιά παγίδα. Εγώ βέβαια δεν έχω πει/γράψει τίποτα το επιλήψιμο μέχρι τώρα, και κανείς δεν μπορεί να μου προσάψει τίποτα. Ξέρω να φυλάω καλά τον κώλο μου. Και για όσο μου στέλνει ακομα, θα συνεχίσω να διατηρώ την ίδια περίπου τακτική.

Αλλά αν ξαναπάει η κουβέντα στα ρωσοουκρανικά, πώς να αντιδράσω?
Να της μανιφεστάρω κανένα ξεχεστήριο κατά των εισβολέων και του κοντού μαφιόζου, ή να ξεπατικώσω τίποτα ποστς του dna ή του Αρίστου* απο εδω μέσα, παίζοντάς το καλός και συγκαταβατικός μπας και τα φέρει η ζωή κάποτε και χρειαστεί να φάω τριφασικό Καυκάσιο νιμου γύρω στα 9,4/10? Ακόμα και όταν δεν εισαι άμεσα διαθέσιμος, δεν ειναι να τις κλωτσάς διά παντός αυτές τις ευκαιρίες.

*Οκ, που λέει ο λόγος, μη γίνομαι και υπερβολικός. Αν υιοθετήσω απόψεις και ύφος Αρίστου σε αυτά που θα της λέω, την κόβω να φεύγει η ίδια για Ουκρανία και να πολεμάει εθελόντρια στο τάγμα Αζόφ.
Βουρ στον πατσά!!!
Μοιρίδιοι κλωστῆρες, πανάφυκτον ἀνάγκῃ ζεῦγμ’ ἐπὶ δυστήνοις παισὶ βροτῶν θέμενοι, ἠγάγετο με ποτέ ἱμερτοῦ πρὸς φάος ἠελίου.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11551
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 05 Μαρ 2022, 10:09

Otto Weininger έγραψε:
05 Μαρ 2022, 10:00
Ερμής έγραψε:
04 Μαρ 2022, 10:01
vantono έγραψε:
03 Μαρ 2022, 22:44

Σιγά μην κάθομαι να τραβάω παιξιές λες και ειμαι 15 χρονων,
τι εννοας ρε μάστορα, απο τα 15 και μετά δε τον πελεκάς;
Εν τω μεταξύ η ατάκα "δεν τον παίζω, γαμάω" είναι ο ορισμός του 15χρονου.
Όταν είσαι 15 το πιστεύεις. Σαν τον Τάκη που έβλεπε κύκλους. Μετά από φαντάρος πίστευε πως θα γίνει κυριλέ.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23319
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 05 Μαρ 2022, 12:24

Otto Weininger έγραψε:
05 Μαρ 2022, 10:00
Ερμής έγραψε:
04 Μαρ 2022, 10:01
vantono έγραψε:
03 Μαρ 2022, 22:44

Σιγά μην κάθομαι να τραβάω παιξιές λες και ειμαι 15 χρονων,
τι εννοας ρε μάστορα, απο τα 15 και μετά δε τον πελεκάς;
Εν τω μεταξύ η ατάκα "δεν τον παίζω, γαμάω" είναι ο ορισμός του 15χρονου.
Μα αυτό. Ίσα ίσα αν ξέρεις την αξία του να πηδάς, αποκτά μεγαλύτερη φαντασία το πελεκημα
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Μαρ 2022, 12:29

ειναι αλληγορική η ιστορια
Ο Βαντυ ειναι η ουκρανια η δικια του ειναι η Δυση κ του κανει στενο μαρκαρισμα η Ρωσσια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Μαρ 2022, 12:51

Ερμής έγραψε:
04 Μαρ 2022, 10:01
vantono έγραψε:
03 Μαρ 2022, 22:44
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
03 Μαρ 2022, 20:03


Ξέρει πως σου τον έχει κάνει κάγκελο και σε παίζει.
Μην ενδίδεις.
Παίξε την εσύ. Την τσουτσού σου πριν για να είσαι ψύχραιμος όταν μιλάτε και την ίδια στη συνέχεια.
Πες πως την έχεις τεράστια, αλλά παρόλα αυτά δε στέλνεις τέτοιες φώτο, γιατί το θεωρείς πολύ ρηχό και ανώριμο.
Σιγά μην κάθομαι να τραβάω παιξιές λες και ειμαι 15 χρονων,
τι εννοας ρε μάστορα, απο τα 15 και μετά δε τον πελεκάς;
Δεν το εννοούσα έτσι. Εννοούσα ότι από τη στιγμή που έχω διαθέσιμο σεξ εκεινη τη στιγμή (και ειναι σπιτι μου η δικιά μου, ή δεν λειπει σε κανενα χωριό της κτλ), θα προτιμήσω να κανω σεξ παρά να την πριονοκορδελιάσω μόνος μου.
Αν εχεις διαθέσιμο σεξ εκεινη τη στιγμη, και το απορρίψεις για μια μαλακια μονος σου στο μπανιο, τότε κάτι δεν πάει καθόλου καλά με τη σχεση σου.

Η μαλακία δεν κοβεται, συμφωνω. Ακομα και μετά απο σεξ που εχει σηκωθει και φυγει η άλλη, μου 'χει τυχει να θελω να τραβηξω και μία για τα ρέστα, μονος μου.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Μαρ 2022, 12:54

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Μαρ 2022, 14:34
Gherschaagk έγραψε:
04 Μαρ 2022, 14:25
Ρε βαντόνε, γράψε αρλεκιν να φας τη δουλειά της Δημουλίδου.

Μη μας πρήζεις όμως.

Αν της κάτσεις μόνο πες μας κι εδώ είμαστε εμείς.
:lol::lol::smt023

Η αλήθεια είναι ότι θυμίζει κάτι μεταξύ Μπογιόπουλου, Δημουλίδου και Ατζούν.

Ο έρωτας στα χρόνια της ξενέρας.
Σε συγχωρώ απόλυτα για την τεράστια προσβολή προς το πρόσωπό μου για το δεύτερο, μόνο και μόνο επειδή συνοδεύεται από δύο ονοματα που ειναι τεράστια κοπλιμέντα! :g094:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 05 Μαρ 2022, 13:05

Αγις έγραψε:
05 Μαρ 2022, 12:29
ειναι αλληγορική η ιστορια
Ο Βαντυ ειναι η ουκρανια η δικια του ειναι η Δυση κ του κανει στενο μαρκαρισμα η Ρωσσια
:smt005:
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 05 Μαρ 2022, 13:18

Αγις έγραψε:
05 Μαρ 2022, 12:29
ειναι αλληγορική η ιστορια
Ο Βαντυ ειναι η ουκρανια η δικια του ειναι η Δυση κ του κανει στενο μαρκαρισμα η Ρωσσια
Ο Βάντυ είναι ο Έρντο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 05 Μαρ 2022, 13:20

Το λοιπόν, χθες ειχαμε πιάσει μια χαλαρή κουβέντα, μου 'λεγε οτι αρχιζει να αισθανεται καπως καλύτερα κτλ, και αν δεν ηταν αυτος ο πολεμος που τοσο πολύ της εχει ρίξει την ψυχολογία θα ήταν ακομα καλυτερα. Σε μια φάση μου είπε "να κανονίσουμε και για κανενα καφέ", και της απάντησα "ναι ρε εννοείται, μίλα με τη βαντόναινα και κανονίστε το".
"Διαβάστηκε" και περνάνε καμια 20αρια δευτερολεπτα... :003:
Ε ναι ρε (απαντάει εκείνη) με αυτή θα μιλήσω, απλώς στο λεω και εσένα για να ξέρεις.
Όχι που θα πήγαινε να κάνει στον Πούτιν πουτινιές, τώρα. :8)

Στην πορεία, ήρθε πάλι στην κουβέντα μια αναφορά σε ντικπικ που τόσο έχει σιχαθεί να βλέπει πια και μπαίνω σε μια πιο αγκρέσιβ τακτική. Της λέω πως είναι μεγάλοι μαλάκες και γελοίοι αυτοί που στέλνουν τέτοια σε μια κοπέλα με την οποία δεν εχουν γνωριστεί απο κοντά. Αν όμως έχεις γνωριστεί απο κοντά με την άλλη, και φαίνεται το πράγμα ότι πάει συναινετικά φουλ για σχέση (ή οτιδήποτε παρόμοιο) και από τους δυο σας, τότε δεν ειναι κακό να ανταλλάσσετε μεταξύ σας και κανένα πικάντικο φωτογραφικό υλικό.
Και της είπα πως εγώ στη βαντόναινα, οταν έδεσε για τα καλά το γλυκό μεταξύ μας, της έστελνα συνέχεια τέτοιο υλικό (αλήθεια της είπα) και όχι μόνο φωτό. Και βίντεο και οτιδήποτε.
Και συμπληρώνω λέγοντάς της "μη με βλέπεις τόσο σοβαρό και μετρημένο παιδι ( :smt005: ) αν η άλλη μ'αρέσει πολύ και με αναστατώνει, μπορώ να γίνω μεγάλη τσούλα για πάρτη της!"

Και μου απαντάει "χαχαχαχα οκ, too much info για σήμερα. Πάω να δω λιγη τηλεοραση τουλαχιστον γιατί έτσι όπως το πας εσύ θα αναστατώσεις και εμάς"
.....
και συνεχίζει "χαχαχα πλάκα κανω ε! Μην παρεξηγηθούμε κιόλας". (εμοτικονς με γελάκια)

Καληνυχτιστήκαμε κτλ, και προς το παρόν δεν εχει ξαναστείλει. Ελπίζω να μην έκανα καμιά τεράστια μαλακία και όντως την αναστάτωσα τόσο, και καύλωσε σε σημείο να πάει να πηδηχτεί με κανέναν, και να χάσαμε την καβάτζα. :e040:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Μαρ 2022, 13:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Μαρ 2022, 13:18
Αγις έγραψε:
05 Μαρ 2022, 12:29
ειναι αλληγορική η ιστορια
Ο Βαντυ ειναι η ουκρανια η δικια του ειναι η Δυση κ του κανει στενο μαρκαρισμα η Ρωσσια
Ο Βάντυ είναι ο Έρντο.
μεγαλη προσβολη
ο Βαντυ ανατολιτης ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών