Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10292
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 05 Δεκ 2022, 23:48

Naida έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:28
ksk έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:23
Naida έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:02


Του το είπα και αυτό. Να μην βρισκόμαστε για κάποιο διάστημα ή να βρισκόμαστε στο χαλαρό, μου λέει τον δουλεύω. Του είπα αν θέλει να χωρίσουμε, δεν θέλει. Θέλει εξηγήσεις λέει και μετά θα αποφασίσει αν θα το διαλύσουμε. Του είπα ότι μπορεί να θέλω εγώ να χωρίσουμε, μου είπε να το σκεφτώ και να του το πω και δεν θα υπάρχει γυρισμός. Οπότε δεν ξέρω.
Σαν σε ανεμοστρόβιλο...
Όχι αποφάσεις όσο είσαι πιεσμένη...διογκώνει τα πάντα η πίεση...ξεκινά ένα ένα να τα από φορτίζεις με οποίο τρόπο μπορείς κρατώντας στο τέλος την σχέση σου που τότε θα τα βλέπεις όλα πιο καθαρά...Είσαι μια αναπνοή από κάποιο συναισθηματικό ξέσπασμα...ψυχοσωματικές επιπτώσεις. :wave:
Δεν υπάρχει αποφόρτιση αυτή τη στιγμή. Δεν εξαρτάται από μένα τουλάχιστον. Είναι πολλά " μέτωπα" ανοιχτά και πιέζομαι πάρα πολύ ψυχολογικά. Δεν θέλω να πάρω αποφάσεις αυτή την στιγμή γιατί όντως είμαι υπό πίεση. Από την άλλη το να μου δημιουργείται έξτρα πίεση για χαζομάρες, δεν με βοηθάει. Δεν ξέρω. Θα δείξει πόσο θα την παλέψω ακόμα και δεν γυρίσει αλλιώς το ματάκι μου.
Ένα ένα ...
Ποιο είναι το πιο σημαντικό για σενα ...ξεκινα από αυτό.
Αν θέλεις την συμβουλή μου...Ξεκινά από την δουλειά σου.
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Δεκ 2022, 23:54

Στύγιος έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:36



Εν τω μεταξύ με αυτό το τραγούδι, κάποια στιγμή έπαιζε στο ράδιο στο αυτοκίνητο αυτό , πριν καιρό, και εμένα με πιάνει και τραγουδάω τα πάντα ρε παιδί μου από τα βάθη της καρδιάς μου χωρίς να σημαίνουν κάτι τα τραγούδια για μένα. Και μου σφίγγει το χέρι και μου λέει
"θα μου το κεράσεις αυτό το ποτήρι μωρή @€&#€ έτσι δεν είναι;" και φαντάσου είμασταν στα πολύ καλά μας εκείνο το διάστημα και του λεω τι λες μωρέ πας καλά κτλ κτλ και μου το χτύπησε χθες :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 05 Δεκ 2022, 23:59

ksk έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:48


Ένα ένα ...
Ποιο είναι το πιο σημαντικό για σενα ...ξεκινα από αυτό.
Αν θέλεις την συμβουλή μου...Ξεκινά από την δουλειά σου.
Ναι η δουλειά μου είναι το πιο σημαντικό αλλά δεν γίνεται να αποφορτιστω με κάποιο τρόπο όταν είμαι σε συνεχόμενη φόρτιση 10 ώρες την μέρα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10292
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 06 Δεκ 2022, 00:02

Naida έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:59
ksk έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:48


Ένα ένα ...
Ποιο είναι το πιο σημαντικό για σενα ...ξεκινα από αυτό.
Αν θέλεις την συμβουλή μου...Ξεκινά από την δουλειά σου.
Ναι η δουλειά μου είναι το πιο σημαντικό αλλά δεν γίνεται να αποφορτιστω με κάποιο τρόπο όταν είμαι σε συνεχόμενη φόρτιση 10 ώρες την μέρα.
Μπορείς...είσαι δυνατή...ανάσα και προχωρα.
Άσε την σχέση σου έξω από αυτά προς το παρόν.
Πάντως για να μην σε αποφορτίζει η σχέση σημαίνει ότι είσαι χάλια.
Παρατηρητής...

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 06 Δεκ 2022, 00:57

Naida έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:54
Στύγιος έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:36



Εν τω μεταξύ με αυτό το τραγούδι, κάποια στιγμή έπαιζε στο ράδιο στο αυτοκίνητο αυτό , πριν καιρό, και εμένα με πιάνει και τραγουδάω τα πάντα ρε παιδί μου από τα βάθη της καρδιάς μου χωρίς να σημαίνουν κάτι τα τραγούδια για μένα. Και μου σφίγγει το χέρι και μου λέει
"θα μου το κεράσεις αυτό το ποτήρι μωρή @€&#€ έτσι δεν είναι;" και φαντάσου είμασταν στα πολύ καλά μας εκείνο το διάστημα και του λεω τι λες μωρέ πας καλά κτλ κτλ και μου το χτύπησε χθες :lol:
Κουβαλάω κι εγώ τις "πληγές" μου: Άννα ,Μαρία,Κατερίνα ,να με στοιχειώνουν. ΑΝ έκανα κάτι διαφορετικά ,κι ΑΝ..

Casp
Δημοσιεύσεις: 2920
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 06 Δεκ 2022, 01:45

ksk έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:34
ksk έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:25


Δεν νομίζω Γαλη μου...ξέρει τι κάνει... :wink
Μακάρι. Και το εννοώ. Εμένα με νοιάζει να είναι οκ η Casp και τώρα και μετά. Τίποτα άλλο.
Το μετά δεν το ξέρει κανεις...τωρα πάντως είναι...ας το ζήσει. :P
Ευχαριστώ μαμά (Γαλή) και θεία (ksk) :) Με συγκινείτε. :)


(Μην παρεξηγήσεις το θεία, ksk. Δεν υπονοώ τίποτα σε θέμα ηλικίας :lol: )

Μην αγχώνεστε, καλά είμαι (και κάτι παραπάνω θα έλεγα). Και καλά να μην αισθανθώ κατά την διάρκεια, τουλάχιστον ρίσκαρα και το έζησα. :wave:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2920
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 06 Δεκ 2022, 01:52

Λίγο πριν τα Χριστούγεννα κλείνει χρόνο ο θάνατος του παππού μου… Νιώθω πολύ κάπως. Τελευταία έρχεται συνεχώς στον ύπνο μου. Προχθές είδα ότι θα πήγαινα με τον δικό μου στο εξοχικό του παππού μου (το λάτρευε, αυτό του έδινε ενέργεια για ζωή) και ότι θα μας περίμενε εκεί ο παππούς μου. Ένιωθα ότι είναι όλα φυσιολογικά, η φυσιολογική ροή δηλαδή. Και έχουμε ένα χρόνο να πατήσουμε το πόδι μας εκεί. Και θέλω να πάω και δεν ξέρω κατά πόσο κάνει να πάω μόνη μου, πώς θα νιώσω. Αν στο επόμενο μας road trip (όταν οδηγώ εγώ, δηλαδή στις 13 που επίσης του ζήτησα να βάλει ρεπό και έβαλε) οδηγήσω εγώ και πάμε μαζί, όπως είδα στο όνειρο; Προτιμώ να μην πάω εκεί μόνη μου. Από την άλλη δεν ξέρω ποιοί πάνε και αν πετύχουμε ξαφνικά κανένα συγγενή. Αν γίνει αυτό θα είναι πολύ κακή ιδέα. Αλλά ξέρω πως θα του αρέσει και εκείνου η θέα από το βουνό και η θάλασσα από κάτω. Και έχω πεθυμήσει και εγώ πολύ αυτό το μέρος. Νιώθω πως θα νιώσω πιο κοντά στον παππού μου και ότι, όπως ήθελε, δεν θα πάει χαμένο το μέρος επειδή το επισκεπτόμαστε…
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 06 Δεκ 2022, 02:00

Casp έγραψε:
06 Δεκ 2022, 01:52
Λίγο πριν τα Χριστούγεννα κλείνει χρόνο ο θάνατος του παππού μου… Νιώθω πολύ κάπως. Τελευταία έρχεται συνεχώς στον ύπνο μου. Προχθές είδα ότι θα πήγαινα με τον δικό μου στο εξοχικό του παππού μου (το λάτρευε, αυτό του έδινε ενέργεια για ζωή) και ότι θα μας περίμενε εκεί ο παππούς μου. Ένιωθα ότι είναι όλα φυσιολογικά, η φυσιολογική ροή δηλαδή. Και έχουμε ένα χρόνο να πατήσουμε το πόδι μας εκεί. Και θέλω να πάω και δεν ξέρω κατά πόσο κάνει να πάω μόνη μου, πώς θα νιώσω. Αν στο επόμενο μας road trip (όταν οδηγώ εγώ, δηλαδή στις 13 που επίσης του ζήτησα να βάλει ρεπό και έβαλε) οδηγήσω εγώ και πάμε μαζί, όπως είδα στο όνειρο; Προτιμώ να μην πάω εκεί μόνη μου. Από την άλλη δεν ξέρω ποιοί πάνε και αν πετύχουμε ξαφνικά κανένα συγγενή. Αν γίνει αυτό θα είναι πολύ κακή ιδέα. Αλλά ξέρω πως θα του αρέσει και εκείνου η θέα από το βουνό και η θάλασσα από κάτω. Και έχω πεθυμήσει και εγώ πολύ αυτό το μέρος. Νιώθω πως θα νιώσω πιο κοντά στον παππού μου και ότι, όπως ήθελε, δεν θα πάει χαμένο το μέρος επειδή το επισκεπτόμαστε…
Τροφοδότησέ το . Δε θα πάει καλά...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Δεκ 2022, 06:53

ksk έγραψε:
06 Δεκ 2022, 00:02
Naida έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:59
ksk έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:48


Ένα ένα ...
Ποιο είναι το πιο σημαντικό για σενα ...ξεκινα από αυτό.
Αν θέλεις την συμβουλή μου...Ξεκινά από την δουλειά σου.
Ναι η δουλειά μου είναι το πιο σημαντικό αλλά δεν γίνεται να αποφορτιστω με κάποιο τρόπο όταν είμαι σε συνεχόμενη φόρτιση 10 ώρες την μέρα.
Μπορείς...είσαι δυνατή...ανάσα και προχωρα.
Άσε την σχέση σου έξω από αυτά προς το παρόν.
Πάντως για να μην σε αποφορτίζει η σχέση σημαίνει ότι είσαι χάλια.
Εντάξει μωρέ τα ξανασκεφτηκα και εγώ. Θα έρθει και η κολλητη μου λίγες μέρες να χαζολογησουμε να χαλαρώσουμε γιατί κι αυτή είναι στη πρέσα με όλα και θα την βρούμε την άκρη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Casp
Δημοσιεύσεις: 2920
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 06 Δεκ 2022, 12:19

Στύγιος έγραψε:
06 Δεκ 2022, 02:00
Casp έγραψε:
06 Δεκ 2022, 01:52
Λίγο πριν τα Χριστούγεννα κλείνει χρόνο ο θάνατος του παππού μου… Νιώθω πολύ κάπως. Τελευταία έρχεται συνεχώς στον ύπνο μου. Προχθές είδα ότι θα πήγαινα με τον δικό μου στο εξοχικό του παππού μου (το λάτρευε, αυτό του έδινε ενέργεια για ζωή) και ότι θα μας περίμενε εκεί ο παππούς μου. Ένιωθα ότι είναι όλα φυσιολογικά, η φυσιολογική ροή δηλαδή. Και έχουμε ένα χρόνο να πατήσουμε το πόδι μας εκεί. Και θέλω να πάω και δεν ξέρω κατά πόσο κάνει να πάω μόνη μου, πώς θα νιώσω. Αν στο επόμενο μας road trip (όταν οδηγώ εγώ, δηλαδή στις 13 που επίσης του ζήτησα να βάλει ρεπό και έβαλε) οδηγήσω εγώ και πάμε μαζί, όπως είδα στο όνειρο; Προτιμώ να μην πάω εκεί μόνη μου. Από την άλλη δεν ξέρω ποιοί πάνε και αν πετύχουμε ξαφνικά κανένα συγγενή. Αν γίνει αυτό θα είναι πολύ κακή ιδέα. Αλλά ξέρω πως θα του αρέσει και εκείνου η θέα από το βουνό και η θάλασσα από κάτω. Και έχω πεθυμήσει και εγώ πολύ αυτό το μέρος. Νιώθω πως θα νιώσω πιο κοντά στον παππού μου και ότι, όπως ήθελε, δεν θα πάει χαμένο το μέρος επειδή το επισκεπτόμαστε…
Τροφοδότησέ το . Δε θα πάει καλά...
«Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε, δεν είναι το τέλος».

Μία από τις αγαπημένες μου φράσεις…
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10292
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 06 Δεκ 2022, 15:58

Naida έγραψε:
06 Δεκ 2022, 06:53
ksk έγραψε:
06 Δεκ 2022, 00:02
Naida έγραψε:
05 Δεκ 2022, 23:59


Ναι η δουλειά μου είναι το πιο σημαντικό αλλά δεν γίνεται να αποφορτιστω με κάποιο τρόπο όταν είμαι σε συνεχόμενη φόρτιση 10 ώρες την μέρα.
Μπορείς...είσαι δυνατή...ανάσα και προχωρα.
Άσε την σχέση σου έξω από αυτά προς το παρόν.
Πάντως για να μην σε αποφορτίζει η σχέση σημαίνει ότι είσαι χάλια.
Εντάξει μωρέ τα ξανασκεφτηκα και εγώ. Θα έρθει και η κολλητη μου λίγες μέρες να χαζολογησουμε να χαλαρώσουμε γιατί κι αυτή είναι στη πρέσα με όλα και θα την βρούμε την άκρη.
:smt023
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32723
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Δεκ 2022, 17:37

τι κανουμε οταν η δασκαλα δεν ξερει απλα μαθηματικα του δημοτικου;

δεν εχω καταλαβει ακριβως τι, αλλα εχουμε δραματα. μου τα ελεγε ο γιος στο δρομο ενω οδηγουσα, και δεν τα εχω πιασει ακριβως, αλλα ειχαν σοβαρη αντιπαραθεση, οταν η δασκαλα εδωσε ως απαντηση σε ενα προβλημα: "το καθε παιδι θα παρει τα 3/4 των φρουτων" δεν ξερω ποσα εναι τα φρουτα και ποσα τα παιδια, αλλα καταρχην αυτη μοιαζει με λαθος απαντηση οποιο και αν ειναι το προβλημα. ετσι ειπε και ο δικος μου, και διαφωνησαν εντονα.

αν ειναι οπως μοιαζει να ειναιι, να την ξεχεσω;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 06 Δεκ 2022, 17:41

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2022, 17:37
τι κανουμε οταν η δασκαλα δεν ξερει απλα μαθηματικα του δημοτικου;

δεν εχω καταλαβει ακριβως τι, αλλα εχουμε δραματα. μου τα ελεγε ο γιος στο δρομο ενω οδηγουσα, και δεν τα εχω πιασει ακριβως, αλλα ειχαν σοβαρη αντιπαραθεση, οταν η δασκαλα εδωσε ως απαντηση σε ενα προβλημα: "το καθε παιδι θα παρει τα 3/4 των φρουτων" δεν ξερω ποσα εναι τα φρουτα και ποσα τα παιδια, αλλα καταρχην αυτη μοιαζει με λαθος απαντηση οποιο και αν ειναι το προβλημα. ετσι ειπε και ο δικος μου, και διαφωνησαν εντονα.

αν ειναι οπως μοιαζει να ειναιι, να την ξεχεσω;
Δείξε κατανόηση. Έχουν πρόβλημα με τα κλάσματα. Από παλιά. Πω τι μου θύμησες τώρα...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29712
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 06 Δεκ 2022, 17:44

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2022, 17:37
τι κανουμε οταν η δασκαλα δεν ξερει απλα μαθηματικα του δημοτικου;

δεν εχω καταλαβει ακριβως τι, αλλα εχουμε δραματα. μου τα ελεγε ο γιος στο δρομο ενω οδηγουσα, και δεν τα εχω πιασει ακριβως, αλλα ειχαν σοβαρη αντιπαραθεση, οταν η δασκαλα εδωσε ως απαντηση σε ενα προβλημα: "το καθε παιδι θα παρει τα 3/4 των φρουτων" δεν ξερω ποσα εναι τα φρουτα και ποσα τα παιδια, αλλα καταρχην αυτη μοιαζει με λαθος απαντηση οποιο και αν ειναι το προβλημα. ετσι ειπε και ο δικος μου, και διαφωνησαν εντονα.

αν ειναι οπως μοιαζει να ειναιι, να την ξεχεσω;
Oh mon dieu! Ce n'est pas possible.

Δες πρώτα το πρόβλημα κι αν έχει το παιδί δίκιο, πήγαινε πρώτα στον διευθυντή, ήρεμα και μετά στην δασκάλα. Μέσω του διευθυντή.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15433
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 06 Δεκ 2022, 17:47

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2022, 17:37
τι κανουμε οταν η δασκαλα δεν ξερει απλα μαθηματικα του δημοτικου;

δεν εχω καταλαβει ακριβως τι, αλλα εχουμε δραματα. μου τα ελεγε ο γιος στο δρομο ενω οδηγουσα, και δεν τα εχω πιασει ακριβως, αλλα ειχαν σοβαρη αντιπαραθεση, οταν η δασκαλα εδωσε ως απαντηση σε ενα προβλημα: "το καθε παιδι θα παρει τα 3/4 των φρουτων" δεν ξερω ποσα εναι τα φρουτα και ποσα τα παιδια, αλλα καταρχην αυτη μοιαζει με λαθος απαντηση οποιο και αν ειναι το προβλημα. ετσι ειπε και ο δικος μου, και διαφωνησαν εντονα.

αν ειναι οπως μοιαζει να ειναιι, να την ξεχεσω;
Κι εμένα λάθος μου μοιάζει, έτσι όπως τα λες.

Θα σου συνιστούσα να τη ρωτήσεις πρώτα τα δεδομένα της άσκησης
κι ύστερα την ξεχέζεις με την ησυχία σου. :D
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών