Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 14:26

Πασιφάη έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:05
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2022, 19:05
Πασιφάη έγραψε:
18 Μάιος 2022, 13:15

Εγώ δεν τρώγομαι τυχαία για να ραφτώ. Υπάρχει ζουμί στη σχέση. Μια ζωντάνια. Που σας ανανεώνει. :wink
Άπαξ και χαθεί, γάμα τα.
Που να δεις εμένα με τον ''καλτσοπέδιλο''. Μιλάμε για έρωτα. Τελείως διαφορετικοί άνθρωποι. Εγώ μαλάκας ευαίσθητος με εξάρσεις απρόβλεπτες. Αυτός σνομπαρίας και με φέρνει στα ''ίσα'' μου, αρκετές φορές. Όμως πάντα έρχεται σε μένα για συμβουλές, όπως κι εγώ σ'αυτόν. Ξέρεις πόσες φορές έχουμε αναρωτηθεί ο ένας για τον άλλον, ''πώς το κάνεις ρε μαλάκα;'' Σε διάφορα περιστατικά. Αλληλοσυμπληρωνόμαστε.
Εύχομαι κι ελπίζω να το βλέπεις κι εσύ αυτό, στη δική σου σχέση. :lol:
Αυτό είναι ωραίο σε μια σχέση συντροφικοτητας. Να αλληλοσυμπληρωνεστε. Εμείς είναι άλλη φάση. Είμαστε σε μόνιμη διαμάχη :lol: Πόσο να αντέξει η όλη φάση.
Πίπες. Αν ήσασταν ο καθένας σε άλλη φάση, με έκδηλη την ενόχληση επί του πρακτέου, θα είχε γκρεμοτσακιστεί η σχέση. Θα γινόταν Κούγκι.
Μαρήηη, πού τα πουλάς αυτά; Σε τα μας; :smt005:
Νυφικό Σίλια Κριθαριώτη, φορέματα για τις κουμπάρες γαμάτα. Κι εγώ η ταπεινή Πατρινιά, θα σκάσω υπερπαραγωγή με Ασέβαστος, να πετάξουμε ρύζι. :a015:
Κούγκι γίνεται κάθε λίγο και λιγάκι :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13324
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 21 Μάιος 2022, 14:30

Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:26
Πασιφάη έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:05
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2022, 19:05


Αυτό είναι ωραίο σε μια σχέση συντροφικοτητας. Να αλληλοσυμπληρωνεστε. Εμείς είναι άλλη φάση. Είμαστε σε μόνιμη διαμάχη :lol: Πόσο να αντέξει η όλη φάση.
Πίπες. Αν ήσασταν ο καθένας σε άλλη φάση, με έκδηλη την ενόχληση επί του πρακτέου, θα είχε γκρεμοτσακιστεί η σχέση. Θα γινόταν Κούγκι.
Μαρήηη, πού τα πουλάς αυτά; Σε τα μας; :smt005:
Νυφικό Σίλια Κριθαριώτη, φορέματα για τις κουμπάρες γαμάτα. Κι εγώ η ταπεινή Πατρινιά, θα σκάσω υπερπαραγωγή με Ασέβαστος, να πετάξουμε ρύζι. :a015:
Κούγκι γίνεται κάθε λίγο και λιγάκι :smt005:
Να μην γίνεται. Λίγο μάζεμα ο ένας, λίγο ο άλλος, ε κάπου ρε παιδιά είναι ψυχοφθόρο. :hammer:
Δεν λειτουργεί έτσι μια σχέση, στο έχω ξαναπεί. Το να κάνετε και οι δυο σας ''λίγο πίσω'', να δεχτείτε κάποια πράγματα και να προχωρήσετε, δεν είναι κακό. Απ'την στιγμή που αγαπιέστε, πανάθεμά σας.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 15:57

έργο_μακέτο έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:14
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 00:11
tanipteros έγραψε:
20 Μάιος 2022, 23:50


αν ξαναφάω από ψητοπωλείο θα πάρω σουβλάκι κοτόπουλο όπως μου συνιστούσε η διατροφολόγος μου όταν έκανα δίαιτα...
όχι δεν έχω κήλη... απλά έχω παλινδρόμηση δεν ξέρω γιατί...
Παλινδρομηση συνήθως έχουμε όταν έχει χαλαρώσει η βαλβίδα στο στομάχι και περνάνε πάνω τα γαστρικά υγρά τα οποία μπορεί να δημιουργήσουν πρόβλημα μέχρι και πνιγμό. Κάνοντας τα βραδινά γεύματα 2-3 ώρες πριν και αποφεύγοντας τα βαριά λιπαρά γεύματα, μπαχαρικά όπως η κανέλα, σοκολάτα, όξινα, αλκοολ αλλά και ανθρακικό ίσως περιορίζεις τις πιθανότητες να το πάθεις. Αν τύχει και παραβλέψεις όλα αυτά και ξέρεις θα έχεις θέμα ύπνος στο πλάι και ψηλά μαξιλάρια. Ίσως και το gaviscon βοηθήσει.
:o
Η γαστροοισοφαγική παλινδρομηση στον ύπνο ;βέβαια μπορεί να πνιγείς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 17:08

Πασιφάη έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:30

Να μην γίνεται. Λίγο μάζεμα ο ένας, λίγο ο άλλος, ε κάπου ρε παιδιά είναι ψυχοφθόρο. :hammer:
Δεν λειτουργεί έτσι μια σχέση, στο έχω ξαναπεί. Το να κάνετε και οι δυο σας ''λίγο πίσω'', να δεχτείτε κάποια πράγματα και να προχωρήσετε, δεν είναι κακό. Απ'την στιγμή που αγαπιέστε, πανάθεμά σας.
Δεν γίνεται. Αρπάζεται με το παραμικρό. Εγώ κάνω υποχωρήσεις,αυτός δεν κάνει και ισχυρίζεται το αντίθετο. Σημερινό και πες μου εσύ αν φταίω ή φταίει.
Αντικειμενικά.
SpoilerShow
Του λέω το πρωί, θα πάω στο Κολωνάκι να βρω την κολλητή μου για να της δώσω κάτι παπούτσια δικά της που είχα σπίτι μου. Μου λεει πότε ήρθε η κολλητη σου σπίτι, του λέω τις μέρες που δεν μιλάγαμε. Κουνάει το κεφάλι ειρωνικά και λέει λείπει ο Μάρτης; ¹Δεν δίνω σημασία για να μην πιαστούμε. Θα σε πάω εγώ μου λέει. Λέω σωπα μωρέ θα πάω. Επέμενε. Αντε καλά λέω και πάμε για καφέ μετά όλοι μαζί. Μπαίνουμε στο αυτοκίνητο και ξεκινάμε. Μου λέει στο δρόμο φτάνοντας προς τα εκεί. Που θα την βρούμε του λέω στην γενναίου Κολοκοτρωνη τάδε. Που είναι αυτή μου λέει; λέω στο Κολωνάκι.
Στενάκι είναι;
όχι βρε δρόμος.
Δεν υπάρχει γενναίου κολοκοτρωνη στο Κολωνάκι.
Υπάρχει βρε. Αφου είναι η κολλητη μου εκεί. Έχει πάει να κάνει τα νύχια της και έχω πάει και εγώ στο παρελθόν.
-Στενάκι είναι; αδιέξοδο;
-Κανονικός μεγάλος δρόμος.
-Δεν υπάρχει τέτοιος δρόμος στο Κολωνάκι.
-Υπάρχει.
-Γιατί επιμένεις ²ξεροκέφαλη; αφού δεν ξέρεις τους δρόμους. Δεν υπάρχει. Πάρε την ³φιδη σου να ρωτήσεις πως είναι η διεύθυνση. (τα αγνοώ)
-Επειδη εσύ είσαι ξερόλας νομίζεις τα ξέρεις όλα ε να που δεν τα ξέρεις. Όπως στην είπα είναι η διεύθυνση.
-Πάρε την κολλητή σου να ρωτήσεις που είναι. Ή άστο θα βάλω εγώ gps. Γιατί είσαι ⁴ανόητη και λες ανοησίες.
-Μα έχω ξαναπάει και η κολλητη μου εκεί είναι τώρα. Δεν πειράζει να μην ξέρεις κάτι. Τυχαίνει. Να είσαι αρνητικός να μάθεις όμως είσαι ηλίθιος.
Σταματάει με αλαρμ. Ψάχνει την διεύθυνση δεν την βγάζει :oops:
Του λέω το γράφεις σωστά; ομολογώ εριστικά πάλι.
Και αρχίζει να μουρμούραει. Βρες την εσύ, μου λέει.
Ψάχνω τίποτα. Και μου την βγάζει στο Κουκακι και τρώω φλασιά ότι η οδός είναι Γενναδιου και εγώ είχα κολλήσει άσχημα ότι ήταν Γενναίου . Καταλαβαίνει ότι σκάλωσα και αρχίζει χριστοπαναγιες,που ξέρει ότι δεν μου αρέσει καθόλου να βρίζει χριστοπαναγιες και να μου λέει ότι είμαι ξεροκέφαλη και μαλακισμενο που βγάζω και γλώσσα ενώ είμαι άσχετη.
Τον είπα και εγώ μαλάκα, ηλίθιο και να πάει στο διαολο, κατέβηκα(γρήγορα, γρήγορα :lol:) πήρα ταξί και πήγα στην Γενναδιου. Βρήκα την κολλητή μου, ήπιαμε καφέ τα είπα ξεθύμανα, γύρισα σπίτι.
Δηλαδή πήρε φωτιά από το πουθενά. Θα μπορούσε να μου πει εξαρχής η γενναίου είναι στο κουκακι ή να μου πει δεν την ξέρω βάλτο στο gps. Αλλά οοοοχι. Ήθελε να ειρωνευτεί και να το παίζει ξερόλας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 21 Μάιος 2022, 17:44

Naida έγραψε:
20 Μάιος 2022, 23:03
Νατάσα έγραψε:
20 Μάιος 2022, 22:04
Naida έγραψε:
20 Μάιος 2022, 21:57


Γιατί;
Δεν μπορώ να το αναλυσω
Οκ. Πάντως ώσπου να αναχωρήσουμε από αυτή την ζωή (φτου, φτου) καλό είναι να την χαρούμε.
Αυτό κάνω, την χαίρομαι όσο μπορώ.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25906
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 21 Μάιος 2022, 19:06

Πασιφάη έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:30
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:26
Πασιφάη έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:05


Πίπες. Αν ήσασταν ο καθένας σε άλλη φάση, με έκδηλη την ενόχληση επί του πρακτέου, θα είχε γκρεμοτσακιστεί η σχέση. Θα γινόταν Κούγκι.
Μαρήηη, πού τα πουλάς αυτά; Σε τα μας; :smt005:
Νυφικό Σίλια Κριθαριώτη, φορέματα για τις κουμπάρες γαμάτα. Κι εγώ η ταπεινή Πατρινιά, θα σκάσω υπερπαραγωγή με Ασέβαστος, να πετάξουμε ρύζι. :a015:
Κούγκι γίνεται κάθε λίγο και λιγάκι :smt005:
Να μην γίνεται. Λίγο μάζεμα ο ένας, λίγο ο άλλος, ε κάπου ρε παιδιά είναι ψυχοφθόρο. :hammer:
Δεν λειτουργεί έτσι μια σχέση, στο έχω ξαναπεί. Το να κάνετε και οι δυο σας ''λίγο πίσω'', να δεχτείτε κάποια πράγματα και να προχωρήσετε, δεν είναι κακό. Απ'την στιγμή που αγαπιέστε, πανάθεμά σας.
Ποιά ''σχέση '' ; :smt005:
Κανα μπούτζο ρίχνει ο άθρωπος - όταν το θυμάται- να ξεφορτώνει τα πολύ χοντρά .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 19:38

Αγις έγραψε:
21 Μάιος 2022, 19:06
Πασιφάη έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:30
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 14:26


Κούγκι γίνεται κάθε λίγο και λιγάκι :smt005:
Να μην γίνεται. Λίγο μάζεμα ο ένας, λίγο ο άλλος, ε κάπου ρε παιδιά είναι ψυχοφθόρο. :hammer:
Δεν λειτουργεί έτσι μια σχέση, στο έχω ξαναπεί. Το να κάνετε και οι δυο σας ''λίγο πίσω'', να δεχτείτε κάποια πράγματα και να προχωρήσετε, δεν είναι κακό. Απ'την στιγμή που αγαπιέστε, πανάθεμά σας.
Ποιά ''σχέση '' ; :smt005:
Κανα μπούτζο ρίχνει ο άθρωπος - όταν το θυμάται- να ξεφορτώνει τα πολύ χοντρά .
Ναι! και το κάνει και καλά ο άτιμος :romance-hearteyes: για όσο μπορεί ακόμα τουλάχιστον να τον χαρώ :-?
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8567
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 21 Μάιος 2022, 20:25

Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 13:45
Αγις έγραψε:
21 Μάιος 2022, 00:17
tanipteros έγραψε:
20 Μάιος 2022, 23:33


σαβουριάζω...και πρέπει να το κόψω... :e040:
Δύσκολο
Αν βέβαια βρείς μια σύντροφο κορυφαία μαγείρισσα - σαν τη Ναιδα - εντελώς τυχαίο παράδειγμα - θα φχαριστηθείς φαγητάρες .
Ισχύει, μαγειρεύω υπέροχα :g094:
αχχ τι χάνω και το βρίσκει ο λεγάμενος...αχχ !!! :fp:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 20:34

tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:25
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 13:45
Αγις έγραψε:
21 Μάιος 2022, 00:17


Δύσκολο
Αν βέβαια βρείς μια σύντροφο κορυφαία μαγείρισσα - σαν τη Ναιδα - εντελώς τυχαίο παράδειγμα - θα φχαριστηθείς φαγητάρες .
Ισχύει, μαγειρεύω υπέροχα :g094:
αχχ τι χάνω και το βρίσκει ο λεγάμενος...αχχ !!! :fp:
Καλά μη φανταστείς, δεν του μαγειρεύω τίποτα ιδιαίτερο. Απλά όταν μαγειρέψω δεν έχει υπάρξει φορά να μη του άρεσε. Εκτός από κάτι σούπες με αρακά που έκανα και δεν πάταγε σπίτι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8567
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 21 Μάιος 2022, 20:39

Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:34
tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:25
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 13:45


Ισχύει, μαγειρεύω υπέροχα :g094:
αχχ τι χάνω και το βρίσκει ο λεγάμενος...αχχ !!! :fp:
Καλά μη φανταστείς, δεν του μαγειρεύω τίποτα ιδιαίτερο. Απλά όταν μαγειρέψω δεν έχει υπάρξει φορά να μη του άρεσε. Εκτός από κάτι σούπες με αρακά που έκανα και δεν πάταγε σπίτι.
Σήμερα εφάρμοσα αυτά που λέγαμε χθες...
Το βραδυνό ήταν γάλα κακάο μια κασερόπιτα και ένα παγωτό... και είμαι πανάλαφρος ούτε παλινδρομήσεις ούτε ενοχλήσεις...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 20:50

tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:39
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:34
tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:25


αχχ τι χάνω και το βρίσκει ο λεγάμενος...αχχ !!! :fp:
Καλά μη φανταστείς, δεν του μαγειρεύω τίποτα ιδιαίτερο. Απλά όταν μαγειρέψω δεν έχει υπάρξει φορά να μη του άρεσε. Εκτός από κάτι σούπες με αρακά που έκανα και δεν πάταγε σπίτι.
Σήμερα εφάρμοσα αυτά που λέγαμε χθες...
Το βραδυνό ήταν γάλα κακάο μια κασερόπιτα και ένα παγωτό... και είμαι πανάλαφρος ούτε παλινδρομήσεις ούτε ενοχλήσεις...
Σαν τροφές πάντως είναι no, no για τις παλινδρομησεις. Αλλά αν δεν σε έχουν ενοχλήσει :102: Έφαγες και νωρίς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8567
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 21 Μάιος 2022, 20:54

Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:50
tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:39
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:34


Καλά μη φανταστείς, δεν του μαγειρεύω τίποτα ιδιαίτερο. Απλά όταν μαγειρέψω δεν έχει υπάρξει φορά να μη του άρεσε. Εκτός από κάτι σούπες με αρακά που έκανα και δεν πάταγε σπίτι.
Σήμερα εφάρμοσα αυτά που λέγαμε χθες...
Το βραδυνό ήταν γάλα κακάο μια κασερόπιτα και ένα παγωτό... και είμαι πανάλαφρος ούτε παλινδρομήσεις ούτε ενοχλήσεις...
Σαν τροφές πάντως είναι no, no για τις παλινδρομησεις. Αλλά αν δεν σε έχουν ενοχλήσει :102: Έφαγες και νωρίς.
ναι ξέρω οι πίτες δεν είναι καλές για την παλινδρόμηση αλλά αυτό που έφαγα ήταν σφολιάτα και μου είναι οκ... 18:30-19:00 έφαγα αρκετά νωρίς
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 21 Μάιος 2022, 20:57

tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:39

Το βραδυνό ήταν γάλα κακάο μια κασερόπιτα και ένα παγωτό... και είμαι πανάλαφρος ούτε παλινδρομήσεις ούτε ενοχλήσεις...
Eγω θελω απινιδωτη διπλα για να τα φαω αυτα βραδυ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Μάιος 2022, 21:10

tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:54
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:50
tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:39


Σήμερα εφάρμοσα αυτά που λέγαμε χθες...
Το βραδυνό ήταν γάλα κακάο μια κασερόπιτα και ένα παγωτό... και είμαι πανάλαφρος ούτε παλινδρομήσεις ούτε ενοχλήσεις...
Σαν τροφές πάντως είναι no, no για τις παλινδρομησεις. Αλλά αν δεν σε έχουν ενοχλήσει :102: Έφαγες και νωρίς.
ναι ξέρω οι πίτες δεν είναι καλές για την παλινδρόμηση αλλά αυτό που έφαγα ήταν σφολιάτα και μου είναι οκ... 18:30-19:00 έφαγα αρκετά νωρίς
Ότι χειρότερο είναι τα σφολιατοειδη. Καλύτερα να φας κασέρι με ψωμάκι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8567
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 21 Μάιος 2022, 21:59

Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 21:10
tanipteros έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:54
Naida έγραψε:
21 Μάιος 2022, 20:50


Σαν τροφές πάντως είναι no, no για τις παλινδρομησεις. Αλλά αν δεν σε έχουν ενοχλήσει :102: Έφαγες και νωρίς.
ναι ξέρω οι πίτες δεν είναι καλές για την παλινδρόμηση αλλά αυτό που έφαγα ήταν σφολιάτα και μου είναι οκ... 18:30-19:00 έφαγα αρκετά νωρίς
Ότι χειρότερο είναι τα σφολιατοειδη. Καλύτερα να φας κασέρι με ψωμάκι.
σαν εναλλακτική μπορώ να φάω κρύο σάντουιτς με ντομάτα κασέρι γαλοπούλα και έναν φυσικό χυμό...
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών