Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 31 Μαρ 2023, 08:38

Gherschaagk έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:48


Δεν θα είναι 8, 9, 10, 11 όμως. Θα είναι μεγαλύτερος και θα μπορεί να κρίνει διαφορετικά.
οι βασεις για να μπορει να κρινει, μπαινουν τωρα. για να μην πω χθες.

δες το "κωλοπαιδο" που βρεθηκε στο δρομο σας, σαν training ground, σαν ευκαιρια για προπονηση, για το πως αντιμετωπιζουμε τα καθε ειδους κωλοπαιδα του μελλοντος.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27066
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 31 Μαρ 2023, 08:59

Εγω βασικά τώρα προσπαθώ να σκεφτω/θυμηθω αν έκλεισα το θερμοσίφωνο πριν φύγω.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13312
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 31 Μαρ 2023, 09:43

George_V έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:59
Εγω βασικά τώρα προσπαθώ να σκεφτω/θυμηθω αν έκλεισα το θερμοσίφωνο πριν φύγω.
Ο ψυχαναγκασμός μου!
Κατέληξα να ακουμπάω τον διακόπτη πριν φύγω από το σπίτι (δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί, αλλά αυτή την κίνηση την θυμάμαι) και, όταν είναι να λείψουμε για μέρες, να βγάζω τον πίνακα φωτογραφία. :oops:

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27066
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 31 Μαρ 2023, 09:45

Ναύτης έγραψε:
31 Μαρ 2023, 09:43
George_V έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:59
Εγω βασικά τώρα προσπαθώ να σκεφτω/θυμηθω αν έκλεισα το θερμοσίφωνο πριν φύγω.
Ο ψυχαναγκασμός μου!
Κατέληξα να ακουμπάω τον διακόπτη πριν φύγω από το σπίτι (δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί, αλλά αυτή την κίνηση την θυμάμαι) και, όταν είναι να λείψουμε για μέρες, να βγάζω τον πίνακα φωτογραφία. :oops:
Eμενα μου λες? Έχει τύχει παλιότερα να φύγω από το σπίτι να πάω δύο στενά παρακάτω να γυρίσω πίσω γιατί δεν θυμόμουν αν έκλεισα την κουζίνα (τελικά ήταν κλειστη) και να ξαναφύγω καπάκια για να πάω εκεί που ξεκίνησα να πηγαίνω αρχικά.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29686
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 31 Μαρ 2023, 09:51

Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2023, 17:27
ksk έγραψε:
30 Μαρ 2023, 15:37
Βοηθάτε την γκερ να βγάλει συμπεράσματα; Να δει αν τα ήδη συμπεράσματα της είναι σωστά; Να αποφασίσει αν θα αναλάβει παραιτερω δράση; Απλά έτσι για κουβέντα να γίνεται;
Για βοηθάτε να νοησω...
πεταμε στον αερα ιδεες για το τι μπορει να βελτιωσει την κατασταση. απο τις 100 μαλακιες που θα πουμε, ισως μια να ειναι καλη ιδεα, που δεν την εχουν ηδη σκεφτει.
Η πλάκα είναι πως όλες οι ιδέες είναι καλές. Όλες όμως. Η τροχοπέδη της όλης φάσης είναι πως το κωλόπαιδο δεν θέλει να συνεργαστεί με τίποτα. Αυτό είναι που με αγχώνει προσωπικά άσχετα αν δεν είναι παιδί μου. Πως είναι πολύ νωρίς για να έχει το βλέμμα της αγελάδας όταν του μιλάς και του λες να ξεκουνηθεί.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29686
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 31 Μαρ 2023, 09:53

George_V έγραψε:
31 Μαρ 2023, 09:45
Ναύτης έγραψε:
31 Μαρ 2023, 09:43
George_V έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:59
Εγω βασικά τώρα προσπαθώ να σκεφτω/θυμηθω αν έκλεισα το θερμοσίφωνο πριν φύγω.
Ο ψυχαναγκασμός μου!
Κατέληξα να ακουμπάω τον διακόπτη πριν φύγω από το σπίτι (δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί, αλλά αυτή την κίνηση την θυμάμαι) και, όταν είναι να λείψουμε για μέρες, να βγάζω τον πίνακα φωτογραφία. :oops:
Eμενα μου λες? Έχει τύχει παλιότερα να φύγω από το σπίτι να πάω δύο στενά παρακάτω να γυρίσω πίσω γιατί δεν θυμόμουν αν έκλεισα την κουζίνα (τελικά ήταν κλειστη) και να ξαναφύγω καπάκια για να πάω εκεί που ξεκίνησα να πηγαίνω αρχικά.
Η μαμά μου!

Πάει μέχρι την εξώπορτα, γυρνάει πίσω, κοιτάει τα μάτια της κουζίνας αν είναι κλειστά και μετά φεύγει.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29686
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 31 Μαρ 2023, 10:26

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:38
Gherschaagk έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:48


Δεν θα είναι 8, 9, 10, 11 όμως. Θα είναι μεγαλύτερος και θα μπορεί να κρίνει διαφορετικά.
οι βασεις για να μπορει να κρινει, μπαινουν τωρα. για να μην πω χθες.

δες το "κωλοπαιδο" που βρεθηκε στο δρομο σας, σαν training ground, σαν ευκαιρια για προπονηση, για το πως αντιμετωπιζουμε τα καθε ειδους κωλοπαιδα του μελλοντος.
Συμφωνούμε εδώ. Όταν του το λες το καταλαβαίνει, το θέμα είναι πως έχει κοντή μνήμη γιατί είναι ακόμη μικρός. Απλά μέσα από όλο αυτό έχει αρχίσει να εκτιμάει κάποια πράγματα διαφορετικά.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23233
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μαρ 2023, 10:44

Πόσο γελοίος και προβληματικός είναι κάποιος που πχ το παίζει βέγκαν "ουυυ κρεας εγω με τίποτα, απορώ ποιοι τρώνε, μάλλον προβληματικοί"(και να σε κατηγορεί προσωπικά) και στα κρυφά να τρώς μόνο κρέας και ψοφίμι κιόλας. Ούτε για να τον κοιτάξεις δεν αξίζει, αηδία. Μετανιώνεις με τον εαυτό σου που κάποτε μπορεί και να του μίλαγες.
Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:38
Gherschaagk έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:48


Δεν θα είναι 8, 9, 10, 11 όμως. Θα είναι μεγαλύτερος και θα μπορεί να κρίνει διαφορετικά.
οι βασεις για να μπορει να κρινει, μπαινουν τωρα. για να μην πω χθες.

δες το "κωλοπαιδο" που βρεθηκε στο δρομο σας, σαν training ground, σαν ευκαιρια για προπονηση, για το πως αντιμετωπιζουμε τα καθε ειδους κωλοπαιδα του μελλοντος.
Και ξαναλέω πως τα κωλόπαιδα στο μέλλον δεν αντιμετωπίζουν τα πάντα με κλάματα.

και θα σου πω ένα παράδειγμα απο την τάξη του αδερφού μου, αυτό βασικά μου ήρθε με τη μια στο μυαλό όταν ειπε η γκερ τα παραπάνω.
Κωλοπαίδι μέγιστο της τάξης που όμως ήταν γαμάτος στο μπάσκετ και η μαμα του ήταν γνωστό πως ήταν ψωλορουφηχτρα, έκανε μπούλινγκ σε άλλους για τις τάπες που του ρίχνει για το πως τον κάνει πουτάνα στο μπάσκετ, συν όλα τα άλλα επιδειξης, ακριβά παπούτσια, μπάλες.
Κάποια στιγμή που άρχισε το κωλοπαίδι να λέει τα γνωστά πετάγεται ένας και του απαντάει κάτι του τύπου "εγω είμαι πουτάνα στο μπάσκετ αλλά δε γαμιέται η μάνα μου". Το κωλοπαίδι δεν έβαλε τα κλάματα αλλά μάζεψε μια παρέα και τον έκαναν τουλούμι ένα απόγευμα, πράγμα που δεν είχε ξανασυμβεί ποτε ως εκείνη τη στιγμή.
Τι θέμα να πω, πως τα χτυπήματα κάτω απο τη ζώνη εκτός απο αθέμιτα κατα την προσωπική μου άποψη, δεν έχουν να φέρουν κανένα θετικό αποτέλεσμα, ειδικά σε ηλικίες που δεν ειναι παιδικές. Απο το πιο λάιτ το να σε κοιτάζουν οι άλλοι σα το μλκ που ξεπέρασε τα όρια(γιατί ακόμη και κωλοπαίδι να είναι ο άλλος όταν μπλέκεις οικογενειακό, αλλάζει το πράγμα) μέχρι να βρεθείς μαχαιρωμένος.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69741
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Μαρ 2023, 11:27

Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:34
ksk έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:09
Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2023, 17:27

πεταμε στον αερα ιδεες για το τι μπορει να βελτιωσει την κατασταση. απο τις 100 μαλακιες που θα πουμε, ισως μια να ειναι καλη ιδεα, που δεν την εχουν ηδη σκεφτει.
Χρησιμότητα ; Αφού δεν αφορά άμεσα κάποιον από εδω ή μήπως αφορά; :p2:
ε, κι αν αφορα; η αν αφορα καποιον που απλως διαβαζει και δεν συμμετεχει;

σε καθε περιπτωση, για καλο μιλαμε.
Κι εγώ αυτό πιστεύω. Στην τελική, δεν ξέρουμε καν ποιο είναι το παιδί, η μάνα κλπ ώστε να θεωρηθεί κάτι ως στοχοποίηση. Μία περίπτωση της διπλανής πόρτας συζητάμε και τα προβλήματα που μπορούν να υπάρξουν σε κάθε σπίτι αναφορικά με την αλληλεπίδραση γονιών και παιδιών. Και με το "διπλανή πόρτα" εννοώ και τη δική μας. Όλοι είμαστε παρατηρητές και φαινόμενα, έτσι δεν είναι;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 31 Μαρ 2023, 11:31

Ερμής έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:44

Κάποια στιγμή που άρχισε το κωλοπαίδι να λέει τα γνωστά πετάγεται ένας και του απαντάει κάτι του τύπου "εγω είμαι πουτάνα στο μπάσκετ αλλά δε γαμιέται η μάνα μου".
:lol:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69741
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Μαρ 2023, 12:04

EKPLIKTIKOS έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:31
Ερμής έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:44

Κάποια στιγμή που άρχισε το κωλοπαίδι να λέει τα γνωστά πετάγεται ένας και του απαντάει κάτι του τύπου "εγω είμαι πουτάνα στο μπάσκετ αλλά δε γαμιέται η μάνα μου".
:lol:
Καλά, το πόσες φορές έχω ακούσει εγώ να φωνάζουν στο γιο μου κάτι σχετικό με "σου γαμάω τη μάνα ρε" ενώ κάθομαι δίπλα σ' έναν μπασμένο επιβήτορα :) σε αθλητική κερκίδα, ειλικρινά δεν θυμάμαι.

Αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23233
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μαρ 2023, 12:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 12:04
EKPLIKTIKOS έγραψε:
31 Μαρ 2023, 11:31
Ερμής έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:44

Κάποια στιγμή που άρχισε το κωλοπαίδι να λέει τα γνωστά πετάγεται ένας και του απαντάει κάτι του τύπου "εγω είμαι πουτάνα στο μπάσκετ αλλά δε γαμιέται η μάνα μου".
:lol:
Καλά, το πόσες φορές έχω ακούσει εγώ να φωνάζουν στο γιο μου κάτι σχετικό με "σου γαμάω τη μάνα ρε" ενώ κάθομαι δίπλα σ' έναν μπασμένο επιβήτορα :) σε αθλητική κερκίδα, ειλικρινά δεν θυμάμαι.

Αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα.
Άλλο αυτό και άλλο να ειπωθεί στο μπασκετικό μονάκι του σχολείου μεταξύ συμμαθητών και μάλιστα τη στιγμή που ξέρει το κωλοπαιδάκι πως η μαμα του ειναι αρπαχτρα. Εντελώς διαφορετικά πράγματα.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29686
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 31 Μαρ 2023, 12:24

Ερμής έγραψε:
31 Μαρ 2023, 10:44
Πόσο γελοίος και προβληματικός είναι κάποιος που πχ το παίζει βέγκαν "ουυυ κρεας εγω με τίποτα, απορώ ποιοι τρώνε, μάλλον προβληματικοί"(και να σε κατηγορεί προσωπικά) και στα κρυφά να τρώς μόνο κρέας και ψοφίμι κιόλας. Ούτε για να τον κοιτάξεις δεν αξίζει, αηδία. Μετανιώνεις με τον εαυτό σου που κάποτε μπορεί και να του μίλαγες.
Ασέβαστος έγραψε:
31 Μαρ 2023, 08:38
Gherschaagk έγραψε:
30 Μαρ 2023, 21:48


Δεν θα είναι 8, 9, 10, 11 όμως. Θα είναι μεγαλύτερος και θα μπορεί να κρίνει διαφορετικά.
οι βασεις για να μπορει να κρινει, μπαινουν τωρα. για να μην πω χθες.

δες το "κωλοπαιδο" που βρεθηκε στο δρομο σας, σαν training ground, σαν ευκαιρια για προπονηση, για το πως αντιμετωπιζουμε τα καθε ειδους κωλοπαιδα του μελλοντος.
Και ξαναλέω πως τα κωλόπαιδα στο μέλλον δεν αντιμετωπίζουν τα πάντα με κλάματα.

και θα σου πω ένα παράδειγμα απο την τάξη του αδερφού μου, αυτό βασικά μου ήρθε με τη μια στο μυαλό όταν ειπε η γκερ τα παραπάνω.
Κωλοπαίδι μέγιστο της τάξης που όμως ήταν γαμάτος στο μπάσκετ και η μαμα του ήταν γνωστό πως ήταν ψωλορουφηχτρα, έκανε μπούλινγκ σε άλλους για τις τάπες που του ρίχνει για το πως τον κάνει πουτάνα στο μπάσκετ, συν όλα τα άλλα επιδειξης, ακριβά παπούτσια, μπάλες.
Κάποια στιγμή που άρχισε το κωλοπαίδι να λέει τα γνωστά πετάγεται ένας και του απαντάει κάτι του τύπου "εγω είμαι πουτάνα στο μπάσκετ αλλά δε γαμιέται η μάνα μου". Το κωλοπαίδι δεν έβαλε τα κλάματα αλλά μάζεψε μια παρέα και τον έκαναν τουλούμι ένα απόγευμα, πράγμα που δεν είχε ξανασυμβεί ποτε ως εκείνη τη στιγμή.
Τι θέμα να πω, πως τα χτυπήματα κάτω απο τη ζώνη εκτός απο αθέμιτα κατα την προσωπική μου άποψη, δεν έχουν να φέρουν κανένα θετικό αποτέλεσμα, ειδικά σε ηλικίες που δεν ειναι παιδικές. Απο το πιο λάιτ το να σε κοιτάζουν οι άλλοι σα το μλκ που ξεπέρασε τα όρια(γιατί ακόμη και κωλοπαίδι να είναι ο άλλος όταν μπλέκεις οικογενειακό, αλλάζει το πράγμα) μέχρι να βρεθείς μαχαιρωμένος.
Εσύ το έχεις δέσει κόμπο πως θα κάνει το δικό μου τη μλκια γιατί εγώ του λέω πως το κωλόπαιδο δεν έχει πατέρα. Μόνο που εγώ δεν το λέω στο παιδί μου με τρόπο που θα το χρησιμοποιήσει για χτύπημα κάτω από τη μέση. Το λέω για να καταλάβει πως αυτό το παιδί πονάει άσχετα αν είναι κωλόπαιδο. Με συμπόνια τον βλέπει όταν του το θυμίζω.

Πιο πιθανό είναι λοιπόν να του πει πως λέει άλλου είδους μλκιες για τις μάσκες που φοράει στη θάλασσα πχ πως κάθεται με αυτές κάτω από το νερό για κανένα 5ωρο, παρά για τον πατέρα του.

Τρου στόρυ, πρόπερσι καλοκαίρι ψάχναμε μια τέτοια, γιατί το κωλόπαιδο του είπε πως τη φορούσε κάτω από το νερό για 5 ώρες σερί. Ήταν ειδική όμως, δεν ήταν σαν τις συνηθισμένες που αγοράζουν οι πολλοί. :011::011:

Εικόνα
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69741
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 31 Μαρ 2023, 12:26

Gherschaagk έγραψε:
31 Μαρ 2023, 12:24
Πιο πιθανό είναι λοιπόν να του πει πως λέει άλλου είδους μλκιες για τις μάσκες που φοράει στη θάλασσα πχ πως κάθεται με αυτές κάτω από το νερό για κανένα 5ωρο, παρά για τον πατέρα του.

Τρου στόρυ, πρόπερσι καλοκαίρι ψάχναμε μια τέτοια, γιατί το κωλόπαιδο του είπε πως τη φορούσε κάτω από το νερό για 5 ώρες σερί. Ήταν ειδική όμως, δεν ήταν σαν τις συνηθισμένες που αγοράζουν οι πολλοί. :011::011:

Εικόνα
Σοβαρά τώρα;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 31 Μαρ 2023, 12:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
31 Μαρ 2023, 12:04
Καλά, το πόσες φορές έχω ακούσει εγώ να φωνάζουν στο γιο μου κάτι σχετικό με "σου γαμάω τη μάνα ρε" ενώ κάθομαι δίπλα σ' έναν μπασμένο επιβήτορα :) σε αθλητική κερκίδα, ειλικρινά δεν θυμάμαι.

γαμώτο, πάνω που είχα βρει υπογραφή


ο επιβήτορας επενέβη;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών