Ποια σημαία είναι αυτή;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4049
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 28 Μάιος 2022, 12:03

Κάτω από την ελληνική και πάνω από την ισραηλινή.

Εικόνα

Εικόνα
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10112
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 28 Μάιος 2022, 12:04

Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 12:03
Κάτω από την ελληνική και πάνω από την ισραηλινή.

Εικόνα

Εικόνα
https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%91%CF ... E%BF%CE%B9

Μάλλον έχει σχέση με γενοκτονίες το γκράφιτι :roll:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4049
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 28 Μάιος 2022, 12:07

Δεν αναφέρομαι στη tricolore, αλλά στη λευκή που δεν την βρίσκεις ούτε εδώ.
[Εν τω μεταξύ έκανες edit το μήνυμά σου]
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 13465
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 28 Μάιος 2022, 12:10

Των Ασσυρίων

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10112
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 28 Μάιος 2022, 12:10

Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 12:07
Δεν αναφέρομαι στη tricolore, αλλά στη λευκή που δεν την βρίσκεις ούτε εδώ.
[Εν τω μεταξύ έκανες edit το μήνυμά σου]
Ναι ρε, λάθος κατάλαβα στην αρχή. :lol:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4049
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 28 Μάιος 2022, 12:18

Αρουραίε εκπλήσσομαι με την ευρυμάθειά σου. Ειδικότερα αν αναλογιστεί κανείς πως είσαι ☪ ΤΟΥΡΚΟζαίος ☪ (όπως μεγάλη μερίδα των ’ζαίων άλλωστε) και αν βρεθείς στη Little Armenia θα σε λιανίσουν.
Από την άλλη μεριά, κάποιοι από εσάς βρίσκεστε σε εντεταλμένη υπηρεσία (όπως οι χρηματοδοτούμενοι από το τουρκικό κράτος συντάκτες του Documento - ΜΑΡΤΥΡΙΑ δημοσιογράφου που εργάστηκε εκεί και ΔΕΝ έχει διαψευσθεί)
Λογικό να γνωρίζετε πληροφορίες για εχθρούς και ειδικά όσους έχετε αφανίσει από προσώπου γης.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12542
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 28 Μάιος 2022, 13:33

Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 12:18
Από την άλλη μεριά, κάποιοι από εσάς βρίσκεστε σε εντεταλμένη υπηρεσία (όπως οι χρηματοδοτούμενοι από το τουρκικό κράτος συντάκτες του Documento - ΜΑΡΤΥΡΙΑ δημοσιογράφου που εργάστηκε εκεί και ΔΕΝ έχει διαψευσθεί)
για δωσε μαρτυρια εχει ενδιαφερον αυτο
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4049
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 28 Μάιος 2022, 13:51

alekhine έγραψε:
28 Μάιος 2022, 13:33
Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 12:18
Από την άλλη μεριά, κάποιοι από εσάς βρίσκεστε σε εντεταλμένη υπηρεσία (όπως οι χρηματοδοτούμενοι από το τουρκικό κράτος συντάκτες του Documento - ΜΑΡΤΥΡΙΑ δημοσιογράφου που εργάστηκε εκεί και ΔΕΝ έχει διαψευσθεί)
για δωσε μαρτυρια εχει ενδιαφερον αυτο
Δυστυχώς δεν κράτησα το tweet, ο δημοσιογράφος (δεν ανέφερε λεπτομέρειες για πόσο διάστημα εργάστηκε στο Βαξεβανίδειο Ίδρυμα) έκανε λόγο για «επιδοτούμενους» Μουσουλμάνους της Δυτικής Θράκης που μπαινόβγαιναν στο συγκρότημα.
Σπάζομαι τώρα γιατί τα μεταφέρω σαν χαλασμένο τηλέφωνο, αλλά εκείνη τη στιγμή δεν μου ’κοψε να κρατήσω screenshot.
Αν ψάξεις στο Twitter ίσως, ίσως λέω, το πετύχεις. Δεν έχει περάσει πολύς καιρός (μπορεί πάλι η ανάρτηση να ήταν παλαιότερη και να τη διάβασα εγώ πρόσφατα)
Το προφίλ του ήταν (είναι) επίσημο, αυθεντικό. Ονοματεπώνυμο, ιδιότητα, η φάτσα του, τα πάντα όλα. Και δεν νομίζω πως ήταν δεξιός. Απλώς απηύδησε.
Υπάρχει κάπου λίστα με ΠΡΩΗΝ εργαζόμενους του Documento να τον αναζητήσουμε;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12542
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 28 Μάιος 2022, 14:06

Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 13:51
alekhine έγραψε:
28 Μάιος 2022, 13:33
Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 12:18
Από την άλλη μεριά, κάποιοι από εσάς βρίσκεστε σε εντεταλμένη υπηρεσία (όπως οι χρηματοδοτούμενοι από το τουρκικό κράτος συντάκτες του Documento - ΜΑΡΤΥΡΙΑ δημοσιογράφου που εργάστηκε εκεί και ΔΕΝ έχει διαψευσθεί)
για δωσε μαρτυρια εχει ενδιαφερον αυτο
Δυστυχώς δεν κράτησα το tweet, ο δημοσιογράφος (δεν ανέφερε λεπτομέρειες για πόσο διάστημα εργάστηκε στο Βαξεβανίδειο Ίδρυμα) έκανε λόγο για «επιδοτούμενους» Μουσουλμάνους της Δυτικής Θράκης που μπαινόβγαιναν στο συγκρότημα.
Σπάζομαι τώρα γιατί τα μεταφέρω σαν χαλασμένο τηλέφωνο, αλλά εκείνη τη στιγμή δεν μου ’κοψε να κρατήσω screenshot.
Αν ψάξεις στο Twitter ίσως, ίσως λέω, το πετύχεις. Δεν έχει περάσει πολύς καιρός (μπορεί πάλι η ανάρτηση να ήταν παλαιότερη και να τη διάβασα εγώ πρόσφατα)
Το προφίλ του ήταν (είναι) επίσημο, αυθεντικό. Ονοματεπώνυμο, ιδιότητα, η φάτσα του, τα πάντα όλα. Και δεν νομίζω πως ήταν δεξιός. Απλώς απηύδησε.
Υπάρχει κάπου λίστα με ΠΡΩΗΝ εργαζόμενους του Documento να τον αναζητήσουμε;
αμα ειναι τουιτερια υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ειναι μουφα
ενδεικτικα σου λεω οτι ο τυπας που ειχε γραψει υπευθυνως στο twitter οτι πληρωνοταν 0,60 το tweet ακουσα μετα απο καιρο στο ραδιοφωνο απο τυπο πολυ καλα ενημερωμενο στο μεσο οτι μετα τον ντορο που εγινε παραδεχτηκε οτι τον ισχυρισμο τον ειχε βγαλει απο την κεφαλα του :102::102::102:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4049
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 28 Μάιος 2022, 14:18

Συμφωνώ.
Πλην όμως η μαρτυρία δεν προερχόταν από λογαριασμό με nickname «Σταυροφόρος», «Κόκκινη Μηλιά» κ.λπ. και ο τύπος (φρόντισα να διαβάσω μερικά από τα tweets του να δω τι καπνό φουμάρει) δεν ήταν «Καλεντερίδης».
Επειδή όμως τίποτα δεν συγκρίνεται με την ΠΡΩΤΟΓΕΝΗ πηγή, έχουμε πουθενά πρόχειρο κατάλογο με όσους εργάζονταν στο Documento;
θα τους πιάσω έναν-έναν και θα τον βρω.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12542
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 28 Μάιος 2022, 14:53

Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 14:18
Συμφωνώ.
Πλην όμως η μαρτυρία δεν προερχόταν από λογαριασμό με nickname «Σταυροφόρος», «Κόκκινη Μηλιά» κ.λπ. και ο τύπος (φρόντισα να διαβάσω μερικά από τα tweets του να δω τι καπνό φουμάρει) δεν ήταν «Καλεντερίδης».
Επειδή όμως τίποτα δεν συγκρίνεται με την ΠΡΩΤΟΓΕΝΗ πηγή, έχουμε πουθενά πρόχειρο κατάλογο με όσους εργάζονταν στο Documento;
θα τους πιάσω έναν-έναν και θα τον βρω.
τι να σου πω δεν εχω διαβασει ποτε documento για να ξερω :102::102::102::102:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 4049
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 28 Μάιος 2022, 16:30

Άντε ρε μπαγάσα, ποιος στη χάρη σου!
Το βρήκα. Μετά κόπων και βασάνων. Και επαληθεύτηκε και το «χαλασμένο τηλέφωνο» που έγραφα παραπάνω.
Δεν ήταν το Documento, αλλά το Press Project.
Ονομάζεται Παύλος Κιρκασίδης.

Εικόνα

Αποθήκευσα το screenshot από αναδημοσίευση άλλου χρήστη αλλά δεν βρίσκω το επίμαχο tweet στον λογαριασμό του.
(Λέτε να το κατέβασε; Όχι, είχε αναρτηθεί μόνο στο Facebook. Τσεκάρετέ το, εγώ δεν έχω πρόσβαση ΓΑΜΩ τον Zuckerberg κι όλο του το σόι)
Επίσης ανατρέχοντας σε σχόλια, βλέπω πως τα ρίχνει τα μπινελίκια του...

Πρώην εργαζόμενος του “The Press Project” καταγγέλλει το μέσο για «Τούρκους» και «5χίλιαρα από τον Βαρουφάκη»

Υπάρχει μακροσκελής απάντηση/πολυάριθμα σχόλια (δεν άντεξα να διαβάσω και τα 174!)

Στο μοναδικό (;) άρθρο του στο Press Project, στηλιτεύει την κουλτούρα των Jumbo.

Εδώ έχει Τσε Γκεβάρες: «Ηλεκτρονικές γαλέρες»



Όσοι πληρώνονται για να προωθούν τα «Μητσοτάκη γαμιέσαι» ή «Μητσοτάκη εσύ σούπερ σταρ» είναι πούστηδες.
Αυτοί που έχουν πάρε-δώσε με Τούρκους (ξαναδιαβάζω την απάντηση του TPP και εστιάζουν μόνο στο «ύποπτοι», συμπεραίνω λοιπόν πως ΟΝΤΩΣ μπαινόβγαιναν Τούρκοι - έρχονταν για να ανταλλάξουν συνταγές μαγειρικής; 🙄) στήνονται στο Γουδί (ή Γουδή)
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Someone
Δημοσιεύσεις: 461
Εγγραφή: 28 Μάιος 2022, 16:13

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Someone » 28 Μάιος 2022, 16:36

Μαδουραίος έγραψε:
28 Μάιος 2022, 12:10
Των Ασσυρίων

:D

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11644
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ποια σημαία είναι αυτή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 28 Μάιος 2022, 17:05

Gordian Knot έγραψε:
28 Μάιος 2022, 16:30
Άντε ρε μπαγάσα, ποιος στη χάρη σου!
Το βρήκα. Μετά κόπων και βασάνων. Και επαληθεύτηκε και το «χαλασμένο τηλέφωνο» που έγραφα παραπάνω.
Δεν ήταν το Documento, αλλά το Press Project.
Ονομάζεται Παύλος Κιρκασίδης.

Εικόνα

Αποθήκευσα το screenshot από αναδημοσίευση άλλου χρήστη αλλά δεν βρίσκω το επίμαχο tweet στον λογαριασμό του.
(Λέτε να το κατέβασε; Όχι, είχε αναρτηθεί μόνο στο Facebook. Τσεκάρετέ το, εγώ δεν έχω πρόσβαση ΓΑΜΩ τον Zuckerberg κι όλο του το σόι)
Επίσης ανατρέχοντας σε σχόλια, βλέπω πως τα ρίχνει τα μπινελίκια του...

Πρώην εργαζόμενος του “The Press Project” καταγγέλλει το μέσο για «Τούρκους» και «5χίλιαρα από τον Βαρουφάκη»

Υπάρχει μακροσκελής απάντηση/πολυάριθμα σχόλια (δεν άντεξα να διαβάσω και τα 174!)

Στο μοναδικό (;) άρθρο του στο Press Project, στηλιτεύει την κουλτούρα των Jumbo.

Εδώ έχει Τσε Γκεβάρες: «Ηλεκτρονικές γαλέρες»



Όσοι πληρώνονται για να προωθούν τα «Μητσοτάκη γαμιέσαι» ή «Μητσοτάκη εσύ σούπερ σταρ» είναι πούστηδες.
Αυτοί που έχουν πάρε-δώσε με Τούρκους (ξαναδιαβάζω την απάντηση του TPP και εστιάζουν μόνο στο «ύποπτοι», συμπεραίνω λοιπόν πως ΟΝΤΩΣ μπαινόβγαιναν Τούρκοι - έρχονταν για να ανταλλάξουν συνταγές μαγειρικής; 🙄) στήνονται στο Γουδί (ή Γουδή)
Παλι το ίδιο παρατράγουδο;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών