O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
nowhere
Δημοσιεύσεις: 14591
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 05 Ιουν 2022, 00:12

τρομερή σύναξη

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 05 Ιουν 2022, 00:17

Ξαναγυρνά στις 7+ και είσαι κύριος.
Αν θες παντρειες και παιδιά, η επόμενη.
Τόσες κοπέλες κυκλοφορυν στα σοσιαλ μια χαρά.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28105
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 05 Ιουν 2022, 00:18

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων 5 χρονια μικρότερη και ειναι απο τις λιγες που γνωρίζω σχεδον κοντά στην ηλικια μου συνηθως χτυπάω απο 7+ χρόνια αλλα τέσπα
Την γνωρίζω πολυ καλη χημεία στο ΣΕΞ αλλα τιποτα άλλο, βόλτες, ταξιδια, περνάμε καλά για 1,5 χρόνο μέχρι που σκάει ενα θέμα υγείας και αρχίζει σιγα σιγά να ειναι πιο απόμακρη...μαθαινω τυχαία οτι παιρνει και ισχυρα αντικαταθληπτικά φάρμακα (διχως να μου το εχει πει 1,5 χρονο) και εχει μια προβληματικη συμπεριφορά εναντιον μου.
Τι να κανω βλεποντας οτι ο έρωτας της ζωής μου(ετσι νομιζα μεχρι τότε) ηταν μια απάτη και ενας ανθρωπος με σοβαρά ψυχικά θέματα υγείας την εκανα δεν ξέρω αν εκανα καλά...αλλα το να κρύβεις απο τον άλλον τα πραγματικά σου θεματα και να εχεις μια στάση ζωής διπλή ειναι οτι χειρότερο.
Τελικα δεν ειναι εύκολο να βρεις το άλλο σου μισό εκτός αν εισαι υποψιασμένος, βέβαια ευτυχώς την πηρα χαμπάρι έστω και απο σπόντα διότι αν δεν ειχαν κατσει κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου ισως ακομη να ημουν μαζι της!!!
ΥΓ
Επέμενε το Καλοκαιρι του 22 να παντρευτουμε η να αρραβωνιαστούμε οπωσδήποτε :roll:
Ειχες προβληματα στυσης;Μηπως αυτη ειναι ρωσοποντια;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 05 Ιουν 2022, 01:34

GoBack έγραψε:
05 Ιουν 2022, 00:18
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων 5 χρονια μικρότερη και ειναι απο τις λιγες που γνωρίζω σχεδον κοντά στην ηλικια μου συνηθως χτυπάω απο 7+ χρόνια αλλα τέσπα
Την γνωρίζω πολυ καλη χημεία στο ΣΕΞ αλλα τιποτα άλλο, βόλτες, ταξιδια, περνάμε καλά για 1,5 χρόνο μέχρι που σκάει ενα θέμα υγείας και αρχίζει σιγα σιγά να ειναι πιο απόμακρη...μαθαινω τυχαία οτι παιρνει και ισχυρα αντικαταθληπτικά φάρμακα (διχως να μου το εχει πει 1,5 χρονο) και εχει μια προβληματικη συμπεριφορά εναντιον μου.
Τι να κανω βλεποντας οτι ο έρωτας της ζωής μου(ετσι νομιζα μεχρι τότε) ηταν μια απάτη και ενας ανθρωπος με σοβαρά ψυχικά θέματα υγείας την εκανα δεν ξέρω αν εκανα καλά...αλλα το να κρύβεις απο τον άλλον τα πραγματικά σου θεματα και να εχεις μια στάση ζωής διπλή ειναι οτι χειρότερο.
Τελικα δεν ειναι εύκολο να βρεις το άλλο σου μισό εκτός αν εισαι υποψιασμένος, βέβαια ευτυχώς την πηρα χαμπάρι έστω και απο σπόντα διότι αν δεν ειχαν κατσει κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου ισως ακομη να ημουν μαζι της!!!
ΥΓ
Επέμενε το Καλοκαιρι του 22 να παντρευτουμε η να αρραβωνιαστούμε οπωσδήποτε :roll:
Ειχες προβληματα στυσης;Μηπως αυτη ειναι ρωσοποντια;
Ποντια ναι αλλα οχι εκ Ρωσίας φιλε
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8705
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 05 Ιουν 2022, 11:47

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:04
Τα αντικα καταστελουν την λιμπιντο.

όχι πάντα, όχι σε όλους

εξαρτάται από πολλούς παράγοντες
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8705
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 05 Ιουν 2022, 11:51

Volk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 20:13
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:28
Volk έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:41


Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες!

Δεν χρειαζεται να συμβιωσεις με κανεναν ανθρωπο. Αργα ή γρηγορα θα χαθει ο ενθουσιασμος και οι καυλες και θα βγει η τοξικοτητα ποικιλοτροπως!
Αν τον αγαπάς θα συζήσεις με αυτο το άτομο εγω επι της ουσιας συζούσα διοτι σχεδόν ΣΚ εμενα σπιτι της και εκει ειναι αυτό που λες ηλπίζα οτι θα πηγαινα για γάμο διότι ειμαι υπέρ της φάσης αυτης και της οικογένειας και εν τελη επηλθε η τοξικοτητα
Μην ξεχνάς οτι καλως η κακως κοντεύω 40 και εχω κανει μονο 4 σχέσεις μακροχρόνιες
Αν ειχες τη δυνατοτητα να παιζεις μπαλα με 3-4 διαφορετικες γυναικες ανω του μετριου σε ομορφια, καθε εβδομαδα, θα ειχες το ιδιο σκεπτικο;

Δεν νομιζω.

Οσο και τελεια να ειναι ολα, απο ενα σημειο και μετα, ξεφτιζουν ολα. Φευγει ο αρχικος ενθουσιασμος και οι δυνατες καυλες και ερχεται η ρουτινα της καθημερινοτητας. Ειδικα αν ζειτε μαζι στον ιδιο χωρο και βλεπεστε καθημερινα για χ ωρες. Μετα απο χ χρονικο διαστημα, νιωθετε σαν συγγενεις.

Το οτι συνεχιζουν να μενουν μαζι τα χ ζευγαρια, ειναι αλλο θεμα και υπαρχουν πολλοι λογοι πισω απο αυτο. Πλεον, βλεπουμε συνεχως να χωριζουν.

Ολοκληρος ανθρωπος εισαι, μην ψαχνεις για το αλλο μισο κτλπ. Φροντισε την υγεια σου, την εμφανιση σου και τη τσεπη σου και γλεντα το ανεκτιμητο δωρο της ζωης. Καθε σημερα, δεν ξαναρχεται!

Ειδικα τωρα το καλοκαιρι, βγαινε καθε βραδυ εξω, χαμος γινεται παντου. Και στα σοσιαλ, στα σουπερ μαρκετ, στο δρομο, παντου οπου και να πας εχει χιλιαδες επιλογες γυρω σου.

Θα φας μερικες "φαπες" και λεμονια με τα τελαρα στο κεφαλι, νταξει. Μετα απο τα χ ακυρα που θα μαζεψεις, θα μαθεις, θα καταλαβεις τα λαθη σου και θα μαθεις να παιζεις μπαλα.

Ξεκινα, καλη αρχη!
:smt005::smt005:
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69772
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 05 Ιουν 2022, 11:52

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη
Αν σε θεωρούσε έρωτα της ζωής της η κοπέλα, ναι ήταν απάτη.

Όλοι και όλες μπορεί να κάνουν τέτοια λάθη.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 05 Ιουν 2022, 13:50

Τι εννοείς;
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 05 Ιουν 2022, 13:51

η μουνοδουλιαση στον ελληνιαρη ειναι κατι σαν θρησκεια :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 05 Ιουν 2022, 13:52

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
05 Ιουν 2022, 13:51
η μουνοδουλιαση στον ελληνιαρη ειναι κατι σαν θρησκεια :102:
Έχω σύφιλη
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1638
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 05 Ιουν 2022, 14:02

Η Υγεια ειναι χαρακτηριστικο της ελξης. Όταν παυει να υπάρχει τοτε η ελξη χανεται. Μπορει να ειναι σωματικη μπορει να ειναι ψυχικη δεν εχει σημασια. Λιγοι μενουν στα δυσκολα. (Αντρες - γυναικες)

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23403
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 05 Ιουν 2022, 14:30

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων 5 χρονια μικρότερη και ειναι απο τις λιγες που γνωρίζω σχεδον κοντά στην ηλικια μου συνηθως χτυπάω απο 7+ χρόνια αλλα τέσπα
Την γνωρίζω πολυ καλη χημεία στο ΣΕΞ αλλα τιποτα άλλο, βόλτες, ταξιδια, περνάμε καλά για 1,5 χρόνο μέχρι που σκάει ενα θέμα υγείας και αρχίζει σιγα σιγά να ειναι πιο απόμακρη...μαθαινω τυχαία οτι παιρνει και ισχυρα αντικαταθληπτικά φάρμακα (διχως να μου το εχει πει 1,5 χρονο) και εχει μια προβληματικη συμπεριφορά εναντιον μου.
Τι να κανω βλεποντας οτι ο έρωτας της ζωής μου(ετσι νομιζα μεχρι τότε) ηταν μια απάτη και ενας ανθρωπος με σοβαρά ψυχικά θέματα υγείας την εκανα δεν ξέρω αν εκανα καλά...αλλα το να κρύβεις απο τον άλλον τα πραγματικά σου θεματα και να εχεις μια στάση ζωής διπλή ειναι οτι χειρότερο.
Τελικα δεν ειναι εύκολο να βρεις το άλλο σου μισό εκτός αν εισαι υποψιασμένος, βέβαια ευτυχώς την πηρα χαμπάρι έστω και απο σπόντα διότι αν δεν ειχαν κατσει κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου ισως ακομη να ημουν μαζι της!!!
ΥΓ
Επέμενε το Καλοκαιρι του 22 να παντρευτουμε η να αρραβωνιαστούμε οπωσδήποτε :roll:
η μισή Ελλάδα παίρνει αντικαταθλιπτικά...αν είναι ο έρωτας της ζωής σου κοίτα να μην τα χρειάζεται αφού θα έχει εσενα
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23104
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 05 Ιουν 2022, 15:13

Νομίζω ότι αυτό που προκάλεσε τις εντυπώσεις είναι η διατύπωση στο αρχικό ποστ.

Τι μας λέει σε αυτό ο op; Οτι θεώρησε πως βρήκε τον έρωτα της ζωής του, υπήρχαν κάποιες μεταπτώσεις και διαξιφισμοί στη σχέση, αλλά την απόφαση να ξεκόψει την έλαβε όταν έμαθε ότι η αγαπημένη του έπαιρνε ισχυρά αντικαταθλιπτικά.

Συνήθως στα αρχικά ποστ εστιάζει κανείς στο τι θεωρεί σημαντικό, επομένως δεν έχει σημασία το πώς "χρυσώνει το χάπι" ο op στα επόμενα.

Στην χώρα μας, οι μεταπτώσεις, οι διαξιφισμοί, οι καυγάδες ανάμεσα σε ένα ζευγάρι, λέει ο κόσμος ότι αποτελούν "το αλατοπίπερο στη σχέση".

Εκτός αν κάποιος από τους δύο συντρόφους μάθει ότι ο άλλος έχει ψυχολογικό πρόβλημα και μάλιστα το ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ (δηλαδή το πολεμά) με ψυχοφάρμακα.

Στην περίπτωση αυτή, οι μεταπτώσεις στη σχέση δεν είναι πια "αλατοπίπερο", αλλά υπάρχει θέμα γιατί ο άλλος "παίρνει τρελόχαπα".

Η πλάκα είναι ότι με βάση το τεράστιο ποσοστό πληθυσμού που εμφανίζει ψυχολογικά προβλήματα, μπορούμε να εξάγουμε το συμπέρασμα ότι οι καυγάδες που αποτελούν το "αλατοπίπερο" στις σχέσεις, οφείλονται πολλές φορές, σε ψυχολογικά θέματα που δεν έχουν διαγνωστεί. Αλλά εκεί δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι όταν ένας εκ των δύο είναι διαγνωσμένος και "παίρνει τρελόχαπα".

Εντωμεταξύ είναι γεγονός ότι υπάρχουν παθήσεις που όντως επιφέρουν ολέθριες συνέπειες σε μία σχέση (όπως π.χ. η borderline για την οποία κανείς δεν μιλά ανοιχτά και μάλιστα πολλές φορές "ωραιοποιείται" από το Χόλιγουντ), αλλά δε βαριέσαι, για τον Ελληνα, όλες οι παθήσεις το ίδιο είναι.

Καταλαβαίνετε τώρα γιατί ο Καιάδας της Σπάρτης δεν ήταν κάτι το τόσο αποτρόπαιο;
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8705
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

O έρωτας είναι μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 05 Ιουν 2022, 15:30

fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 05 Ιουν 2022, 16:36

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 20:35
killzone έγραψε:
04 Ιουν 2022, 20:18
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:59


Με αυτα που βλέπω πιο εύκολα θα γινει ξανα πρωθυπουργος ο Αλεξης Τσιπρας παρά να κανω οικογένεια και να βρώ το άλλο μου μισο :P:D
Εχεις μια ανησυχια οτι δεν θα κανεις παιδακια...σκεψου ομως οτι σκοτωθηκαν 18 χρονα παιδια στην Ουκρανια :wink
Ακυρο το παράδειγμα στον πόλεμο υπάρχουν απώλειες...δεν σημαινει αυτό που λες οτι ΔΕΝ πρεπει να κανουμε παιδιά.
Η Ελλαδα εχει θέμα δυστυχώς υπογεννητικότητας και οσοι κανουν παιδιά ειναι ΗΡΩΕΣ γνώμη μου...τώρα για τους πολέμους δυστυχώς ειναι στην φύση του ανθρώπου να σκοτώνει για να επιβιώσει.
Δεν καταλαβες τι θελω να πω...

Τα παιδια που σκοτωθηκαν δεν σκεφτηκαν ααα κατσε να κανω πρωτα παιδια κ υστερα ας με παρει ο χαρος

σκεψου οτι αυτα τα παιδια στερηθηκαν καθε ευκαιρια να κανουν ενα παιδι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών