O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιουν 2022, 19:16

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:09
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:04
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:54


Εσυ το εβγαζες σαν συμπερασμα...αν ζούσες απο την μερια μου ΔΕΝ θα το εβγαζες το συμπέρασμα
Τέσπα ο καθενας εξίδιων τα αλλότρια
Υπαρχει μια ανακολουθια σε αυτα που γραφεις. Γραφεις πχ πως κανατε καταπληκτικο σεξ ενω επαιρνε αντικαταθλιπτικα. Αυτο δεν γινεται. Τα αντικα καταστελουν την λιμπιντο.

Επιπλεον, δεν γραφεις για καμια κριση στη σχεση σας. Πως σου κανε τον βιο αβιωτο δηλαδη. Μονο για καποιες μεταπτωσεις και ξεσπασματα στα οποια δεν εδωσες σημασια επειδη προφανως ηταν ασημαντα.

Αντιθετα μολις εμαθε πως ακολουθουσε θεραπεια, πως προσπαθουσε δηλαδη να γινει καλα, αντι να την στηριξεις, σηκωθηκες κι εφυγες, αδιαφορωντας μαλιστα ποσο πισω θα πηγαινε αυτο την θεραπεια της.

Αναρωτιεμαι εαν κανατε μια τελικη κουβεντα πριν την χωρισεις. Αν της εδωσες μια ευκαιρια να εξηγησει. Δεν προκυπτει κατι τετοιο απο αυτα που εγραψες. Εαν αυτη εγινε, θα ειχε ενδιαφερον να γραψεις τι ειπωθηκε και εαν της ειπες πως γνωριζεις πως ακολουθει θεραπεια.

Εαν ομως δε κανατε και μετα απο 1,5 χρονο κοινης ζωης απλα εξαφανιστηκες, εισαι απλα ενας ΔΕΙΛΟΣ και η δειλια ειναι το χειροτερο ελαττωμα.
Φυσικα και εγιναν κουβέντες το τελευταιο διάστημα πριν έρθει ο χωρισμός ομως δεν εβγαζαν σε νόημα διότι ειχαμε τσακωμους και εριχνε τις ευθυνες σε εμενα βεβαια εχω ενα sms μετα τον χωρισμο 3 μερες μετα οτι φτιαιε αυτη διοτι δεν μπορει να διαχειριστεί το άγχος της(επι λέξη αυτο έγραψε) και δυστυχως έχασε το μέτρο. Δεν μπορώ να γυρίσω και να θέλω δεν το εχω κανει ΠΟΤΕ παρόλο που απο συναισθημα το ξαναλέω ηταν το κορυφαιο οσο αφορα το ΣΕΞ ο καθένας έχει τα γούστα του...Τέσπα οπως έγραψα και πιο πάνω σε μέσες άκρες έγραψα το τι συμβαινει, αν μου έλεγε απο την ΑΡΧΗ οτι εχει το τάδε θέμα, δεν θα ειχα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα ομως δεν μου αρέσει η λογικη του να κρύβεις ΠΡΑΓΜΑΤΑ και ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
Προφανως το εκανε επειδη ντρεποταν και πως να την κατηγορησει κανεις οταν η πιο κοινη ψυχιατρικη παθηση, η καταθλιψη, ακομα αντιμετωπιζεται απο μερικους, οπως φαινεται και εδω στο νημα, σαν μια αναποδραστη καταρα.

Οπως και να εχει ειναι η ζωη σου, εσυ αποφασιζεις. Πιστευω ομως πως εαν ειχατε παει σε καποιο συμβουλο σχεσεων μαζι, πιθανοτατα να το ειχατε σωσει.

Δεν σου κρυψε δηλαδη και κατι τρομερο εδω που τα λεμε.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 04 Ιουν 2022, 19:18

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:53
Γιατί πιστεύεις θα έπρεπε να σου πει και τι να σου πει; ούτε εγώ έχω πει στον δικό μου τι πρόβλημα υγείας έχω. Αόριστιες του έχω πει. Ούτε όταν πάω για εξετάσεις που αφορούν το πρόβλημα μου ξέρει. Και για άλλα σημαντικά κομμάτια της ζωής μου του αόριστιες του έχω πει. Η ζωή μας η "κοινή" ξεκινάει από όταν γνωριστήκαμε. Τα υπόλοιπα δεν είναι κομμάτια του.
Στο τέλος μου το χάλασες

Μάλλον ... αυτοαναιρέθηκες :102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2022, 19:19

Εν τω μεταξύ η κοπέλα το αναγνώρισε το θέμα της και το αντιμετώπιζε και ο MoD την χώρισε. Οι περισσότεροι άνθρωποι περνάνε καταθλιψαρες, διπολικές κτλ. δεν τα αντιμετωπίζουν ποτέ σοβαρά , παντρεύονται κάνουν παιδιά και αναπαράγουν την δυστυχία.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 19:20

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:16
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:09
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:04


Υπαρχει μια ανακολουθια σε αυτα που γραφεις. Γραφεις πχ πως κανατε καταπληκτικο σεξ ενω επαιρνε αντικαταθλιπτικα. Αυτο δεν γινεται. Τα αντικα καταστελουν την λιμπιντο.

Επιπλεον, δεν γραφεις για καμια κριση στη σχεση σας. Πως σου κανε τον βιο αβιωτο δηλαδη. Μονο για καποιες μεταπτωσεις και ξεσπασματα στα οποια δεν εδωσες σημασια επειδη προφανως ηταν ασημαντα.

Αντιθετα μολις εμαθε πως ακολουθουσε θεραπεια, πως προσπαθουσε δηλαδη να γινει καλα, αντι να την στηριξεις, σηκωθηκες κι εφυγες, αδιαφορωντας μαλιστα ποσο πισω θα πηγαινε αυτο την θεραπεια της.

Αναρωτιεμαι εαν κανατε μια τελικη κουβεντα πριν την χωρισεις. Αν της εδωσες μια ευκαιρια να εξηγησει. Δεν προκυπτει κατι τετοιο απο αυτα που εγραψες. Εαν αυτη εγινε, θα ειχε ενδιαφερον να γραψεις τι ειπωθηκε και εαν της ειπες πως γνωριζεις πως ακολουθει θεραπεια.

Εαν ομως δε κανατε και μετα απο 1,5 χρονο κοινης ζωης απλα εξαφανιστηκες, εισαι απλα ενας ΔΕΙΛΟΣ και η δειλια ειναι το χειροτερο ελαττωμα.
Φυσικα και εγιναν κουβέντες το τελευταιο διάστημα πριν έρθει ο χωρισμός ομως δεν εβγαζαν σε νόημα διότι ειχαμε τσακωμους και εριχνε τις ευθυνες σε εμενα βεβαια εχω ενα sms μετα τον χωρισμο 3 μερες μετα οτι φτιαιε αυτη διοτι δεν μπορει να διαχειριστεί το άγχος της(επι λέξη αυτο έγραψε) και δυστυχως έχασε το μέτρο. Δεν μπορώ να γυρίσω και να θέλω δεν το εχω κανει ΠΟΤΕ παρόλο που απο συναισθημα το ξαναλέω ηταν το κορυφαιο οσο αφορα το ΣΕΞ ο καθένας έχει τα γούστα του...Τέσπα οπως έγραψα και πιο πάνω σε μέσες άκρες έγραψα το τι συμβαινει, αν μου έλεγε απο την ΑΡΧΗ οτι εχει το τάδε θέμα, δεν θα ειχα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα ομως δεν μου αρέσει η λογικη του να κρύβεις ΠΡΑΓΜΑΤΑ και ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
Προφανως το εκανε επειδη ντρεποταν και πως να την κατηγορησει κανεις οταν η πιο κοινη ψυχιατρικη παθηση, η καταθλιψη, ακομα αντιμετωπιζεται απο μερικους, οπως φαινεται και εδω στο νημα, σαν μια αναποδραστη καταρα.

Οπως και να εχει ειναι η ζωη σου, εσυ αποφασιζεις. Πιστευω ομως πως εαν ειχατε παει σε καποιο συμβουλο σχεσεων μαζι, πιθανοτατα να το ειχατε σωσει.

Δεν σου κρυψε δηλαδη και κατι τρομερο εδω που τα λεμε.
Συμβουλο σχέσεων??????Κατσε γιατι θα με τρελάνεις υπάρχει τέτοιο πράγμα στην Ελλάδα?
Στην Αμερικη και στην Γερμανια γνωρίζω οτι υπάρχει σιγουρα...μηπως εννοεις ψυχολόγο, έχω παει παντως πριν χρόνια και με ειχε πει οτι εύκολα μπλέκω με ανθρώπους που με χειραγωγούν και με εκμεταλλεύονται!!!Δεν τρολλάρω σοβαρά μιλάω αλλα για σύμβουλο σχέσεων πρώτη φορά το άκουω για Ελλάδα.
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2022, 19:20

Μπίστης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:18
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:53
Γιατί πιστεύεις θα έπρεπε να σου πει και τι να σου πει; ούτε εγώ έχω πει στον δικό μου τι πρόβλημα υγείας έχω. Αόριστιες του έχω πει. Ούτε όταν πάω για εξετάσεις που αφορούν το πρόβλημα μου ξέρει. Και για άλλα σημαντικά κομμάτια της ζωής μου του αόριστιες του έχω πει. Η ζωή μας η "κοινή" ξεκινάει από όταν γνωριστήκαμε. Τα υπόλοιπα δεν είναι κομμάτια του.
Στο τέλος μου το χάλασες

Μάλλον ... αυτοαναιρέθηκες :102:
Στο "του";
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 19:21

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:19
Εν τω μεταξύ η κοπέλα το αναγνώρισε το θέμα της και το αντιμετώπιζε και ο MoD την χώρισε. Οι περισσότεροι άνθρωποι περνάνε καταθλιψαρες, διπολικές κτλ. δεν τα αντιμετωπίζουν ποτέ σοβαρά , παντρεύονται κάνουν παιδιά και αναπαράγουν την δυστυχία.
Ναιντα μου δεν εχω θεμα με την καταθλιψη και δεν εχω πρόβλημα να παντρευτω μια γυναικα με αυτο το ΘΕΜΑ, αλλού ειναι το πρόβλημα οπως γράφω αλλά τέσπα ισως να ειναι και δικό μου το λάθος.
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 04 Ιουν 2022, 19:22

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:16
killzone έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:12
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 18:28

Αν τον αγαπάς θα συζήσεις με αυτο το άτομο εγω επι της ουσιας συζούσα διοτι σχεδόν ΣΚ εμενα σπιτι της και εκει ειναι αυτό που λες ηλπίζα οτι θα πηγαινα για γάμο διότι ειμαι υπέρ της φάσης αυτης και της οικογένειας και εν τελη επηλθε η τοξικοτητα
Μην ξεχνάς οτι καλως η κακως κοντεύω 40 και εχω κανει μονο 4 σχέσεις μακροχρόνιες
:o

Φιλε...φυγε οσο ειναι νωρις κ βρες αλλη γυναικες με καταθλιψη κ δεν ξερω γω τι ; αργα η γρηγορα ο γαμος θα καταστραφει κ θα κλαις
Έπρεπε να μεινω η να φύγω διότι αρκεί με κατηγορούν οτι εγώ φταιώ για όλα :P
Ο καθένας με το δικό του τρόπο τελικά σκέφτεται :wink
Οχι επρεπε απο εξαρχης να καταλαβεις οτι εχει θεματα η γυναικα αλλα εισαι τοσο ΒΛΑΚΑΣ που το εμαθες μετα απο 1.5 χρονο

αυτο λεγετε εκμεταλλευση φευγεις κ δεν ξανα ασχολεισαι μαζι της τελεια κ παυλα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2022, 19:23

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:21
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:19
Εν τω μεταξύ η κοπέλα το αναγνώρισε το θέμα της και το αντιμετώπιζε και ο MoD την χώρισε. Οι περισσότεροι άνθρωποι περνάνε καταθλιψαρες, διπολικές κτλ. δεν τα αντιμετωπίζουν ποτέ σοβαρά , παντρεύονται κάνουν παιδιά και αναπαράγουν την δυστυχία.
Ναιντα μου δεν εχω θεμα με την καταθλιψη και δεν εχω πρόβλημα να παντρευτω μια γυναικα με αυτο το ΘΕΜΑ, αλλού ειναι το πρόβλημα οπως γράφω αλλά τέσπα ισως να ειναι και δικό μου το λάθος.
Δικό σου είναι το λάθος. Δεν έκανε κάτι λάθος εκείνη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 19:25

killzone έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:22
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:16
killzone έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:12


:o

Φιλε...φυγε οσο ειναι νωρις κ βρες αλλη γυναικες με καταθλιψη κ δεν ξερω γω τι ; αργα η γρηγορα ο γαμος θα καταστραφει κ θα κλαις
Έπρεπε να μεινω η να φύγω διότι αρκεί με κατηγορούν οτι εγώ φταιώ για όλα :P
Ο καθένας με το δικό του τρόπο τελικά σκέφτεται :wink
Οχι επρεπε απο εξαρχης να καταλαβεις οτι εχει θεματα η γυναικα αλλα εισαι τοσο ΒΛΑΚΑΣ που το εμαθες μετα απο 1.5 χρονο

αυτο λεγετε εκμεταλλευση φευγεις κ δεν ξανα ασχολεισαι μαζι της τελεια κ παυλα
ΚΑΨΟΥΡΑ αγαπητε/η killzone οσο να ειναι τον ανθρωπο που χωρίζεις δεν το κανεις με τις καλύτερες σκέψεις
Αλλά τεσπα θα περάσει και αυτό.
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2022, 19:25

killzone έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:22

Οχι επρεπε απο εξαρχης να καταλαβεις οτι εχει θεματα η γυναικα αλλα εισαι τοσο ΒΛΑΚΑΣ που το εμαθες μετα απο 1.5 χρονο

αυτο λεγετε εκμεταλλευση φευγεις κ δεν ξανα ασχολεισαι μαζι της τελεια κ παυλα
Σιγά ρε σκληρέ του Μαϊάμι. Ο τύπος είχε κρας μαζί της και περνούσαν γαματα. Γιατί να τα διαλύσει όλα;
Τεσπα δεν πειράζει θα περνάει άλλος γαματα μαζί της.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 04 Ιουν 2022, 19:25

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:20
Μπίστης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:18
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:53
Γιατί πιστεύεις θα έπρεπε να σου πει και τι να σου πει; ούτε εγώ έχω πει στον δικό μου τι πρόβλημα υγείας έχω. Αόριστιες του έχω πει. Ούτε όταν πάω για εξετάσεις που αφορούν το πρόβλημα μου ξέρει. Και για άλλα σημαντικά κομμάτια της ζωής μου του αόριστιες του έχω πει. Η ζωή μας η "κοινή" ξεκινάει από όταν γνωριστήκαμε. Τα υπόλοιπα δεν είναι κομμάτια του.
Στο τέλος μου το χάλασες

Μάλλον ... αυτοαναιρέθηκες :102:
Στο "του";
Δεν γίνεται να είναι αλλά αν τα κρατάς αντί να τα ξεχνάς ή αν είναι μέρος σου αυτός αντί ολοκλήρωση τι να το κάνεις
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 04 Ιουν 2022, 19:27

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:20
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:16
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:09


Φυσικα και εγιναν κουβέντες το τελευταιο διάστημα πριν έρθει ο χωρισμός ομως δεν εβγαζαν σε νόημα διότι ειχαμε τσακωμους και εριχνε τις ευθυνες σε εμενα βεβαια εχω ενα sms μετα τον χωρισμο 3 μερες μετα οτι φτιαιε αυτη διοτι δεν μπορει να διαχειριστεί το άγχος της(επι λέξη αυτο έγραψε) και δυστυχως έχασε το μέτρο. Δεν μπορώ να γυρίσω και να θέλω δεν το εχω κανει ΠΟΤΕ παρόλο που απο συναισθημα το ξαναλέω ηταν το κορυφαιο οσο αφορα το ΣΕΞ ο καθένας έχει τα γούστα του...Τέσπα οπως έγραψα και πιο πάνω σε μέσες άκρες έγραψα το τι συμβαινει, αν μου έλεγε απο την ΑΡΧΗ οτι εχει το τάδε θέμα, δεν θα ειχα ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα ομως δεν μου αρέσει η λογικη του να κρύβεις ΠΡΑΓΜΑΤΑ και ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
Προφανως το εκανε επειδη ντρεποταν και πως να την κατηγορησει κανεις οταν η πιο κοινη ψυχιατρικη παθηση, η καταθλιψη, ακομα αντιμετωπιζεται απο μερικους, οπως φαινεται και εδω στο νημα, σαν μια αναποδραστη καταρα.

Οπως και να εχει ειναι η ζωη σου, εσυ αποφασιζεις. Πιστευω ομως πως εαν ειχατε παει σε καποιο συμβουλο σχεσεων μαζι, πιθανοτατα να το ειχατε σωσει.

Δεν σου κρυψε δηλαδη και κατι τρομερο εδω που τα λεμε.
Συμβουλο σχέσεων??????Κατσε γιατι θα με τρελάνεις υπάρχει τέτοιο πράγμα στην Ελλάδα?
Στην Αμερικη και στην Γερμανια γνωρίζω οτι υπάρχει σιγουρα...μηπως εννοεις ψυχολόγο, έχω παει παντως πριν χρόνια και με ειχε πει οτι εύκολα μπλέκω με ανθρώπους που με χειραγωγούν και με εκμεταλλεύονται!!!Δεν τρολλάρω σοβαρά μιλάω αλλα για σύμβουλο σχέσεων πρώτη φορά το άκουω για Ελλάδα.
Οι συμβουλοι σχεσεων ειναι εξειδικευμενοι κλινικοι ψυχολογοι- ψυχοθεραπευτες (ενταξει υπαρχουν και λαιφ κοουτσες, αλλα μακρια απο δαυτους). Φυσικα και υπαρχουν στην Ελλαδα. Γκουγκλαρε.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2022, 19:28

Μπίστης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:25
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:20
Μπίστης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:18


Στο τέλος μου το χάλασες

Μάλλον ... αυτοαναιρέθηκες :102:
Στο "του";
Δεν γίνεται να είναι αλλά αν τα κρατάς αντί να τα ξεχνάς ή αν είναι μέρος σου αυτός αντί ολοκλήρωση τι να το κάνεις
Δεν κατάλαβα τίποτα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 19:29

John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:27
MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:20
John Brown Gun Club έγραψε:
04 Ιουν 2022, 19:16


Προφανως το εκανε επειδη ντρεποταν και πως να την κατηγορησει κανεις οταν η πιο κοινη ψυχιατρικη παθηση, η καταθλιψη, ακομα αντιμετωπιζεται απο μερικους, οπως φαινεται και εδω στο νημα, σαν μια αναποδραστη καταρα.

Οπως και να εχει ειναι η ζωη σου, εσυ αποφασιζεις. Πιστευω ομως πως εαν ειχατε παει σε καποιο συμβουλο σχεσεων μαζι, πιθανοτατα να το ειχατε σωσει.

Δεν σου κρυψε δηλαδη και κατι τρομερο εδω που τα λεμε.
Συμβουλο σχέσεων??????Κατσε γιατι θα με τρελάνεις υπάρχει τέτοιο πράγμα στην Ελλάδα?
Στην Αμερικη και στην Γερμανια γνωρίζω οτι υπάρχει σιγουρα...μηπως εννοεις ψυχολόγο, έχω παει παντως πριν χρόνια και με ειχε πει οτι εύκολα μπλέκω με ανθρώπους που με χειραγωγούν και με εκμεταλλεύονται!!!Δεν τρολλάρω σοβαρά μιλάω αλλα για σύμβουλο σχέσεων πρώτη φορά το άκουω για Ελλάδα.
Οι συμβουλοι σχεσεων ειναι εξειδικευμενοι κλινικοι ψυχολογοι- ψυχοθεραπευτες (ενταξει υπαρχουν και λαιφ κοουτσες, αλλα μακρια απο δαυτους). Φυσικα και υπαρχουν στην Ελλαδα. Γκουγκλαρε.
Για τους Life coaches γνωρίζω αλλα για συμβουλοι σχέσεων δεν το γνώριζα μάλιστα, ευχαριστώ θα το εχω υπόψιν την επόμενη φορά που θα χρειαστεί διότι πολύ απλά σε θεματα θεωρώ σχέσεων και διαχειρίσης οι Ελληνες ειμαστε σε νηπιακό επίπεδο.
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 04 Ιουν 2022, 19:31

Πάντως δισβάζοντας την ιστορία φάνηκες λίγος, ή σαν να μην ήταν ο έρωτας της ζωής σου.

Άντρες είμαστε, με εγωισμό στενών ορίων χειρότερο ως ερωτική αξία από την εκμετάλλευση που θα μας έριχνε ένα πορνίδιο.

Λάθος τα βλέπεις
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών