O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 04 Ιουν 2022, 13:39

Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων 5 χρονια μικρότερη και ειναι απο τις λιγες που γνωρίζω σχεδον κοντά στην ηλικια μου συνηθως χτυπάω απο 7+ χρόνια αλλα τέσπα
Την γνωρίζω πολυ καλη χημεία στο ΣΕΞ αλλα τιποτα άλλο, βόλτες, ταξιδια, περνάμε καλά για 1,5 χρόνο μέχρι που σκάει ενα θέμα υγείας και αρχίζει σιγα σιγά να ειναι πιο απόμακρη...μαθαινω τυχαία οτι παιρνει και ισχυρα αντικαταθληπτικά φάρμακα (διχως να μου το εχει πει 1,5 χρονο) και εχει μια προβληματικη συμπεριφορά εναντιον μου.
Τι να κανω βλεποντας οτι ο έρωτας της ζωής μου(ετσι νομιζα μεχρι τότε) ηταν μια απάτη και ενας ανθρωπος με σοβαρά ψυχικά θέματα υγείας την εκανα δεν ξέρω αν εκανα καλά...αλλα το να κρύβεις απο τον άλλον τα πραγματικά σου θεματα και να εχεις μια στάση ζωής διπλή ειναι οτι χειρότερο.
Τελικα δεν ειναι εύκολο να βρεις το άλλο σου μισό εκτός αν εισαι υποψιασμένος, βέβαια ευτυχώς την πηρα χαμπάρι έστω και απο σπόντα διότι αν δεν ειχαν κατσει κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου ισως ακομη να ημουν μαζι της!!!
ΥΓ
Επέμενε το Καλοκαιρι του 22 να παντρευτουμε η να αρραβωνιαστούμε οπωσδήποτε :roll:
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10261
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 04 Ιουν 2022, 15:50

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων 5 χρονια μικρότερη και ειναι απο τις λιγες που γνωρίζω σχεδον κοντά στην ηλικια μου συνηθως χτυπάω απο 7+ χρόνια αλλα τέσπα
Την γνωρίζω πολυ καλη χημεία στο ΣΕΞ αλλα τιποτα άλλο, βόλτες, ταξιδια, περνάμε καλά για 1,5 χρόνο μέχρι που σκάει ενα θέμα υγείας και αρχίζει σιγα σιγά να ειναι πιο απόμακρη...μαθαινω τυχαία οτι παιρνει και ισχυρα αντικαταθληπτικά φάρμακα (διχως να μου το εχει πει 1,5 χρονο) και εχει μια προβληματικη συμπεριφορά εναντιον μου.
Τι να κανω βλεποντας οτι ο έρωτας της ζωής μου(ετσι νομιζα μεχρι τότε) ηταν μια απάτη και ενας ανθρωπος με σοβαρά ψυχικά θέματα υγείας την εκανα δεν ξέρω αν εκανα καλά...αλλα το να κρύβεις απο τον άλλον τα πραγματικά σου θεματα και να εχεις μια στάση ζωής διπλή ειναι οτι χειρότερο.
Τελικα δεν ειναι εύκολο να βρεις το άλλο σου μισό εκτός αν εισαι υποψιασμένος, βέβαια ευτυχώς την πηρα χαμπάρι έστω και απο σπόντα διότι αν δεν ειχαν κατσει κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου ισως ακομη να ημουν μαζι της!!!
ΥΓ
Επέμενε το Καλοκαιρι του 22 να παντρευτουμε η να αρραβωνιαστούμε οπωσδήποτε :roll:
Δεν είναι εύκολο να ειπωθεί παρόλο που μπορεί να το ήθελε...
Δεν είναι δύσκολο να καταλάβεις αν ο σύντροφος σου παίρνει αντικαταθλιπτικά και μάλιστα ισχυρά... κάνατε ταξίδια...μαζί είσασταν.
Από την άλλη φαίνεται από την αντίδραση σου ότι καλώς φοβόταν να σου το πει...
Δεν είναι λεπρός αυτός που πάσχει από κατάθλιψη...Άνθρωπος είναι με μια νόσο ...φύση που αδυνατεί να τα βγάλει πέρα σε αυτόν τον σαρκοφάγο κόσμο.
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 04 Ιουν 2022, 15:54

Σιγά ρε φίλε μην είναι απάτη γιατί πάσχει από κατάθλιψη
Η μισή Ελλάδα χαπακωνεται

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23242
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 04 Ιουν 2022, 15:58

Κακώς τη σουταρες. Αν ήταν τόσο μεγάλος έρωτας όσο λες, έπρεπε να προσπαθήσεις
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24719
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 04 Ιουν 2022, 15:59

Τα περί άλλο μου μισό, ο έρωτας υης Ωης μου κτλ είναι μαλαλιες για 15χρονα και ταινίες
2 άνθρωποι είναι μαζί πάνω από χρόνο γιατί πολύ απλά αποδέχονται ο ένας τον άλλον, και τους αρέσει το να ζουν κοινή ζωή

Από εκεί και πέρα αν η άλλη στον 1.5 χρόνο δεν μπορούσε να σε πει ότι έχει πρόβλημα υγείας μάλλον σε είχε περάσει για κοπανο και ήξερε ότι θα την κάνεις
Το λαθος της ήταν ότι ενώ το ήξερε παρέμενε μαζί σου

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 04 Ιουν 2022, 16:00

Δημοκράτης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:59
Τα περί άλλο μου μισό, ο έρωτας υης Ωης μου κτλ είναι μαλαλιες για 15χρονα και ταινίες
2 άνθρωποι είναι μαζί πάνω από χρόνο γιατί πολύ απλά αποδέχονται ο ένας τον άλλον, και τους αρέσει το να ζουν κοινή ζωή

Από εκεί και πέρα αν η άλλη στον 1.5 χρόνο δεν μπορούσε να σε πει ότι έχει πρόβλημα υγείας μάλλον σε είχε περάσει για κοπανο και ήξερε ότι θα την κάνεις
Το λαθος της ήταν ότι ενώ το ήξερε παρέμενε μαζί σου
:smt023
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 04 Ιουν 2022, 16:00

Με τέτοιο νικ και σε πείραξε που έπαιρνε χαπάκια;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14595
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 04 Ιουν 2022, 16:03

το χειρότερο είδος μαλάκα είναι ο ξεδιάντροπος που θέλει πατ πατ στην πλάτη

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 04 Ιουν 2022, 16:05

Φιλε φυγε οσο ειναι νωρις.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19532
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 04 Ιουν 2022, 16:21

Βιάζεστε να τον κρίνετε μερικοί αλλά μάλλον δεν ξέρετε πόσο μεγάλο κόστος μπορεί να έχει η συμβίωση με ένα ψυχικά ασταθές άτομο. Εγώ ακόμα και πελάτες που καταλαβαίνω ότι είναι προβληματικοί τους σουτάρω που στο κάτω κάτω ούτε θα συζήσω μαζί τους ούτε θα τους παντρευτώ.

Εξαρτάται βέβαια και τι ακριβώς είχε όπως και πόσο βαρύ ήταν. Ένας άνθρωπος με αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά σου τρώει την ψυχή.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25202
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 04 Ιουν 2022, 16:29

Green Dragon έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:21
Βιάζεστε να τον κρίνετε μερικοί αλλά μάλλον δεν ξέρετε πόσο μεγάλο κόστος μπορεί να έχει η συμβίωση με ένα ψυχικά ασταθές άτομο. Εγώ ακόμα και πελάτες που καταλαβαίνω ότι είναι προβληματικοί τους σουτάρω που στο κάτω κάτω ούτε θα συζήσω μαζί τους ούτε θα τους παντρευτώ.

Εξαρτάται βέβαια και τι ακριβώς είχε όπως και πόσο βαρύ ήταν. Ένας άνθρωπος με αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά σου τρώει την ψυχή.
αντικαταθλιπτικα σε μια φαση της ζωης του παιρνει μεγαλο μερος του πληθυσμου.

Σε καθε περιπτωση απο οτι φαινεται γλυτωσε ( η κοπελα )

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11533
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 04 Ιουν 2022, 16:31

Green Dragon έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:21
Βιάζεστε να τον κρίνετε μερικοί αλλά μάλλον δεν ξέρετε πόσο μεγάλο κόστος μπορεί να έχει η συμβίωση με ένα ψυχικά ασταθές άτομο. Εγώ ακόμα και πελάτες που καταλαβαίνω ότι είναι προβληματικοί τους σουτάρω που στο κάτω κάτω ούτε θα συζήσω μαζί τους ούτε θα τους παντρευτώ.

Εξαρτάται βέβαια και τι ακριβώς είχε όπως και πόσο βαρύ ήταν. Ένας άνθρωπος με αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά σου τρώει την ψυχή.
Θα συμφωνήσω , παρότι με την πρώτη ανάγνωση ο χρήστης φαίνεται μαλακας.
Το ουσιαστικό είναι κατά πόσο αυτή η κατάσταση επηρεάζει άμεσα την μεταξύ των σχέση και τη δική της συμπεριφορά απέναντι του.
Γιατί έμμεσα προφανώς και οποιοδήποτε πρόβλημα και θέμα την επηρεάζει.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Ιουν 2022, 16:39

Δημοκράτης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:59
Τα περί άλλο μου μισό, ο έρωτας υης Ωης μου κτλ είναι μαλαλιες για 15χρονα και ταινίες
2 άνθρωποι είναι μαζί πάνω από χρόνο γιατί πολύ απλά αποδέχονται ο ένας τον άλλον, και τους αρέσει το να ζουν κοινή ζωή

Από εκεί και πέρα αν η άλλη στον 1.5 χρόνο δεν μπορούσε να σε πει ότι έχει πρόβλημα υγείας μάλλον σε είχε περάσει για κοπανο και ήξερε ότι θα την κάνεις
Το λαθος της ήταν ότι ενώ το ήξερε παρέμενε μαζί σου
+1
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 04 Ιουν 2022, 16:39

MasterofDope έγραψε:
04 Ιουν 2022, 13:39
Γεια χαρά ηρθα και εγώ να γράψω για μια εμπειρια
Γνωρίζω κοπέλα ομορφη 33 ετων 5 χρονια μικρότερη και ειναι απο τις λιγες που γνωρίζω σχεδον κοντά στην ηλικια μου συνηθως χτυπάω απο 7+ χρόνια αλλα τέσπα
Την γνωρίζω πολυ καλη χημεία στο ΣΕΞ αλλα τιποτα άλλο, βόλτες, ταξιδια, περνάμε καλά για 1,5 χρόνο μέχρι που σκάει ενα θέμα υγείας και αρχίζει σιγα σιγά να ειναι πιο απόμακρη...μαθαινω τυχαία οτι παιρνει και ισχυρα αντικαταθληπτικά φάρμακα (διχως να μου το εχει πει 1,5 χρονο) και εχει μια προβληματικη συμπεριφορά εναντιον μου.
Τι να κανω βλεποντας οτι ο έρωτας της ζωής μου(ετσι νομιζα μεχρι τότε) ηταν μια απάτη και ενας ανθρωπος με σοβαρά ψυχικά θέματα υγείας την εκανα δεν ξέρω αν εκανα καλά...αλλα το να κρύβεις απο τον άλλον τα πραγματικά σου θεματα και να εχεις μια στάση ζωής διπλή ειναι οτι χειρότερο.
Τελικα δεν ειναι εύκολο να βρεις το άλλο σου μισό εκτός αν εισαι υποψιασμένος, βέβαια ευτυχώς την πηρα χαμπάρι έστω και απο σπόντα διότι αν δεν ειχαν κατσει κάποιες καταστάσεις στην ζωή μου ισως ακομη να ημουν μαζι της!!!
ΥΓ
Επέμενε το Καλοκαιρι του 22 να παντρευτουμε η να αρραβωνιαστούμε οπωσδήποτε :roll:
1 Δεν εισαι μισος ανθρωπος, εισαι ολοκληρος. Δεν χρειαζεσαι καποιον αλλον στο να εισαι καλα. Μην επενδυεις σε καποιον αλλον ανθρωπο, επενδυσε σε σενα! Ασχολησου με την υγεια σου, την εμφανιση σου και τη τσεπη σου!

2 Υπαρχουν χιλιαδες γυναικες γυρω μας, αν δυσκολευεσαι στο να παιξεις μπαλα κατι κανεις λαθος. Διορθωσε το!

3 Διαβαζε καθημερινα τουλαχιστον 3 φορες, το 1 και το 2.

Ευχομαι καθε καλο!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Volk την 04 Ιουν 2022, 16:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25202
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: O έρωτας της ζωης σου ηταν μια απάτη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 04 Ιουν 2022, 16:40

Cecily Anne έγραψε:
04 Ιουν 2022, 16:39
Δημοκράτης έγραψε:
04 Ιουν 2022, 15:59
Τα περί άλλο μου μισό, ο έρωτας υης Ωης μου κτλ είναι μαλαλιες για 15χρονα και ταινίες
2 άνθρωποι είναι μαζί πάνω από χρόνο γιατί πολύ απλά αποδέχονται ο ένας τον άλλον, και τους αρέσει το να ζουν κοινή ζωή

Από εκεί και πέρα αν η άλλη στον 1.5 χρόνο δεν μπορούσε να σε πει ότι έχει πρόβλημα υγείας μάλλον σε είχε περάσει για κοπανο και ήξερε ότι θα την κάνεις
Το λαθος της ήταν ότι ενώ το ήξερε παρέμενε μαζί σου
+1
οχι, διοτι αν στα 3 χρονια δεν τους αρεσει να ζουν κοινη ζωη θα τρεχουν στα διαζυγια.
με το αλλο σου μισο εισαι και στα καλα και στα ασχημα
ιδιως στα ασχημα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών