Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 04 Ιούλ 2022, 13:47

vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:42
plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:34
Αν πραγματικα ειναι single τοτε βουρ στον πατσα.

Εικόνα
Δεν φτάσαμε ακομα στα σινγκλ-ξεσινγκλ. Για ποτά και για ωραια αθηναϊκά μερη/μαγαζιά για να βγεις βραδυ, μου μιλαει ακόμα. Δείχνει απελευθερωμένη και χαλαρη γενικα στην κουβέντα (εν αντιθέσει με εμενα που δείχνω πιο σφιγμένος) αλλά δεν λέει κάτι αυτό. Μπορει και να ειναι δεσμευμένη.
Δεν σε αδικω σωστα τα λες.
Αν θυμαμαι καλαη ρωσιδουλα ηταν ψεκ και αντιεμβολιαστρια; :p2:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23262
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 04 Ιούλ 2022, 13:55

plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:47
vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:42
plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:34
Αν πραγματικα ειναι single τοτε βουρ στον πατσα.

Εικόνα
Δεν φτάσαμε ακομα στα σινγκλ-ξεσινγκλ. Για ποτά και για ωραια αθηναϊκά μερη/μαγαζιά για να βγεις βραδυ, μου μιλαει ακόμα. Δείχνει απελευθερωμένη και χαλαρη γενικα στην κουβέντα (εν αντιθέσει με εμενα που δείχνω πιο σφιγμένος) αλλά δεν λέει κάτι αυτό. Μπορει και να ειναι δεσμευμένη.
Δεν σε αδικω σωστα τα λες.
Αν θυμαμαι καλαη ρωσιδουλα ηταν ψεκ και αντιεμβολιαστρια; :p2:
Όχι ακριβώς, διπλά εμβολιασμένη ήταν*, αλλά ρωσόφιλη και αντιΟυκρανή. Αποκαλούσε τον πόλεμο ως "επέμβαση" και αναπαρήγαγε συνεχώς βιντεάκια-λόγους Πούτλερ, Λαβρόφλερ και της άλλης της μιλφοξανθιάς ρωσίδας στα σόσιαλ.

*μας είπε οτι ήθελε να εμβολιαστεί με σπούτνικ, αλλά βαριόταν να φύγει στο εξωτερικό μόνο και μονο για αυτο.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 04 Ιούλ 2022, 13:58

Volk έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:46
vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:40
Cecily Anne έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:33
Ο μέσος άνθρωπος που θα έβρισκε μία κάρτα/ταυτότητα whatever και έμπαινε στη διαδικασία, θα την παράταγε στον επόμενο σταθμό στα εκδοτήρια ξέρω'γω.
Δεν ήμουν στο μετρό για να την αφήσω σε καποιο απο τα εκδοτήρια, μέσα στη μέση του δρόμου τη βρήκα, σε απόσταση κανένα 20λεπτο ποδαράτο, απο το πλησιέστερο μετρό.

Νταξ, εγώ ούτε που θα ασχολιόμουν να τη σηκώσω από το πάτωμα, για να είμαι ειλικρινής, αλλά λέμε τώρα, υπάρχουν και καλοί σαμαρίτες. Λέμε τώρα.
Κακώς. :e040: Άλλοι 10 σαν εμένα να υπήρχαν, ο κόσμος μας θα ήταν πολύ καλύτερος. :grfl:
Το έχω κάνει και με άντρες στο παρελθόν αυτο. Δεν έχει να κάνει με το φυλο, αλλά με πανανθρώπινα στοιχεία αλληλεγγύης. Δεν στοχεύω μόνο τις ΜΟΥΝΑΡΕΣ, δεν το βλέπω σεξιστικά το θέμα. :oops:
Τυπε ως ανθρωπος μεσα στη κοινωνια, σωστα επραξες.

Στην γκομενοκατασταση, ισχυουν εντελως διαφορετικα πραγματα ομως, εντελως αντιθετα με το στυλ που εχεις στο εν λογω σκηνικο.

Αυτοπροβληθηκες και αυτοσυστηθηκες ως καλος ανθρωπος, καλο παιδι. Μπηκες-γραφτηκες αστραπιαια σε αυτη τη κατηγορια μεσα στα "βιβλια". Οτι εχει γραφτει εκει, δεν ξεγραφει ποτε!

Ναι ως ανθρωπος επραξες σωστα αλλα δεν θα σε δει πιθανο εραστη μεσα στο μυαλο της ποτε!!!

Αν καταλαβες τι σου λεω, καλως. Αν δεν καταλαβες, συνεχισε στα δικα σου οπως νομιζεις, το μελλον σου, σου ανηκει!
Ενδιαφερουσα παρατηρηση μπορω να πω. :smt023

Κι εγω ο ιδιος ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ δεν θα μπορουσα να φαναστω οτι θα εκανα γκομενοκατασταση με αφορμη μια χαμενη καρτα
οσο θεογκομενα και να ηταν η λεγαμενη.

Για μενα σε μια τετοια κατασταση υπεισερχονται εντελως τυπικες σχεσεις και συμεριφορες που επιβαλλονται απο την κοσμιοτητα και την ευπρεπεια κατι που για μενα ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΝΤΕ ΚΑΒΛΕ.

Αν παντως καιγεται ο νηματοθετης για γκομενοκατασταση μπορω να του συστησω κατι φοβερα σαιτ για γκομενοκαταστασεις.
Εγω ο ιδιος ειχα μια συντομη γνωριμια με μια ωριμη κυρια απο το Ντονιετσκ της Ουκρανιας και μου εκανε σεξτινγκ στελνοντας
μου γυμνες φωτογραφιες της απο την δεκαετια του 90 χωρις να ζητησει κατι αναλογο απο μενα. :003::003:

Το Μπαντου και το Τιντερ παντως ειναι για κατι θυληκους ναρκισσους που θελουν να μαζεψουν ακολουθους στο ινστα και εχω υποψιες οτι εκει μεσα κανουν προφιλ και επαγγελματιες πορνες πολυτελειας.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 04 Ιούλ 2022, 13:59

plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:34
Αν πραγματικα ειναι single τοτε βουρ στον πατσα.

Εικόνα
Δεν παιζει ρολο αυτο, ουτε στη περιπτωση αντρα ουτε στη περιπτωση γυναικας.

Αν γουσταρει για χ ψ λογους ο-η αλλος-αλλη να παιξει μπαλα στη χ στιγμη, θα παιξει!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 04 Ιούλ 2022, 14:03

Volk έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:59
plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:34
Αν πραγματικα ειναι single τοτε βουρ στον πατσα.

Εικόνα
Δεν παιζει ρολο αυτο, ουτε στη περιπτωση αντρα ουτε στη περιπτωση γυναικας.

Αν γουσταρει για χ ψ λογους ο-η αλλος-αλλη να παιξει μπαλα στη χ στιγμη, θα παιξει!
Διαβασε τι σου εγραψα στην παραθεση που σου εκανα παραπανω σχετικα με την πολυ ευστοχη παρατηρηση σου
στον νηματοθετη αν φυσικα ενδιαφερεσαι.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27072
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 14:08

vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:17
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:11
Πάντως σκεφτόμουν με όσες Athena card χάνονται στον δρόμο, αν μαζέψεις πολλές μπορείς να παίζεις με άλλους. Θα έχει ο καθένας τα γκόμενάκια του, και θα τα ρίχνει ένα ένα. Θα υπάρχει τρίτος κριτής να κρίνει ποια είναι πιο ωραία. Αυτός με τις περισσότερες μουναρες, κερδίζει, και παίρνει μια κάρτα από το ντεκ του άλλου
Είναι η 2η που βρίσκω το τελευταιο 2μηνο, και παλιότερα έβρισκα ακομα πιο συχνά. Αλλά ευτυχώς μεχρι στιγμής, έχει τύχει να τους βρω ολους μεσω σοσιαλ, γλυτώνοντάς τους απο δυνατη ταλαιπωρία. Και υπηρεσιακές ταυτότητες στρατιωτικών έχω βρει (μια ενός απο Ναύσταθμο σχετικά προσφατα, και ενός ταγματάρχη παλιότερα). Ο ενας ήρθε κατω απο το σπίτι μου και την παρέλαβε και μου εφερε και ενα καφάσι πορτοκάλια απο το χωριό του για να με ευχαριστήσει.
Εγω παλι βρηκα ενα 5ευρω στο δρομο το πρωι.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 04 Ιούλ 2022, 14:08

plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:58
Volk έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:46
vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:40

Δεν ήμουν στο μετρό για να την αφήσω σε καποιο απο τα εκδοτήρια, μέσα στη μέση του δρόμου τη βρήκα, σε απόσταση κανένα 20λεπτο ποδαράτο, απο το πλησιέστερο μετρό.



Κακώς. :e040: Άλλοι 10 σαν εμένα να υπήρχαν, ο κόσμος μας θα ήταν πολύ καλύτερος. :grfl:
Το έχω κάνει και με άντρες στο παρελθόν αυτο. Δεν έχει να κάνει με το φυλο, αλλά με πανανθρώπινα στοιχεία αλληλεγγύης. Δεν στοχεύω μόνο τις ΜΟΥΝΑΡΕΣ, δεν το βλέπω σεξιστικά το θέμα. :oops:
Τυπε ως ανθρωπος μεσα στη κοινωνια, σωστα επραξες.

Στην γκομενοκατασταση, ισχυουν εντελως διαφορετικα πραγματα ομως, εντελως αντιθετα με το στυλ που εχεις στο εν λογω σκηνικο.

Αυτοπροβληθηκες και αυτοσυστηθηκες ως καλος ανθρωπος, καλο παιδι. Μπηκες-γραφτηκες αστραπιαια σε αυτη τη κατηγορια μεσα στα "βιβλια". Οτι εχει γραφτει εκει, δεν ξεγραφει ποτε!

Ναι ως ανθρωπος επραξες σωστα αλλα δεν θα σε δει πιθανο εραστη μεσα στο μυαλο της ποτε!!!

Αν καταλαβες τι σου λεω, καλως. Αν δεν καταλαβες, συνεχισε στα δικα σου οπως νομιζεις, το μελλον σου, σου ανηκει!
Ενδιαφερουσα παρατηρηση μπορω να πω. :smt023

Κι εγω ο ιδιος ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ δεν θα μπορουσα να φαναστω οτι θα εκανα γκομενοκατασταση με αφορμη μια χαμενη καρτα
οσο θεογκομενα και να ηταν η λεγαμενη.

Για μενα σε μια τετοια κατασταση υπεισερχονται εντελως τυπικες σχεσεις και συμεριφορες που επιβαλλονται απο την κοσμιοτητα και την ευπρεπεια κατι που για μενα ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΝΤΕ ΚΑΒΛΕ.

Αν παντως καιγεται ο νηματοθετης για γκομενοκατασταση μπορω να του συστησω κατι φοβερα σαιτ για γκομενοκαταστασεις.
Εγω ο ιδιος ειχα μια συντομη γνωριμια με μια ωριμη κυρια απο το Ντονιετσκ της Ουκρανιας και μου εκανε σεξτινγκ στελνοντας
μου γυμνες φωτογραφιες της απο την δεκαετια του 90 χωρις να ζητησει κατι αναλογο απο μενα. :003::003:

Το Μπαντου και το Τιντερ παντως ειναι για κατι θυληκους ναρκισσους που θελουν να μαζεψουν ακολουθους στο ινστα και εχω υποψιες οτι εκει μεσα κανουν προφιλ και επαγγελματιες πορνες πολυτελειας.
Στα σοσιαλ γινεται το δυνατο παιχνιδι τυπε. Χιλιαδες οι οσες ψαχνονται, οχι ομως με ολους!

Αν γουσταρει το προφιλ σου, και ο τροπος προσεγγισης δηλωνει οτι εισαι γνωστης και οχι αμπαλος μαλακας, θα παιζεις οσο συχνα το επιθυμεις.

Οι γυναικες, εχουν αρκετα πιο υψηλη νοημοσυνη και εμπειρια σε αυτα τα θεματα. Σε κοβουν απο τη πρωτη στιγμη το τι εισαι, οσο και να χτυπιεσαι εσυ για να παραστησεις κατι που δεν εισαι, αυτες θα το καταλαβουν στο μπαμ και αναλογως του τι εισαι θα λαβεις αυτο που σου αρμοζει απο αυτες.

Παραδειγμα: Ενας νορμαλ αντρας σημερα, τωρα που μιλαμε, ποσα πεσιματα στο δρομο, στα μαγαζια, στα σοσιαλ εχει καθημερινα;

Μια νορμαλ μετρια σε ομορφια κοπελα, ποσα εχει;

Απο εκει λοιπον πηγαζει και η εμπειρια πανω στο θεμα, εχουν εκατονταδες παραπανω εμπειρια απο τον μεσο αντρα της εποχης μας, οποτε σε κοβουν στο μπαμ και δεν χρειαζεσαι ειδικες ιστοσελιδες κτλπ για να διαβασεις ή να παιξεις μπαλα.

Και μονο που δεν θα εισαι οπως ολοι οι αλλοι γυρω μας, αυτο απο μονο του ειναι και το 70% της επιτυχιας. Το υπολοιπο 30% ειναι να αποδειξεις μεσα απο τα διαφορα "τεστ" οτι οντως εισαι αυτο που φανταζεται και να μην σαμποταρεις απο μονος σου τον εαυτο σου μεσα στα επομενα βηματα και τελικα φανει οτι ησουν ενας καλοκαμουφλαρισμενος ιδιος τυπος με αυτους που εχει παντου γυρω μας.
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 04 Ιούλ 2022, 14:12

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:08
vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:17
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:11
Πάντως σκεφτόμουν με όσες Athena card χάνονται στον δρόμο, αν μαζέψεις πολλές μπορείς να παίζεις με άλλους. Θα έχει ο καθένας τα γκόμενάκια του, και θα τα ρίχνει ένα ένα. Θα υπάρχει τρίτος κριτής να κρίνει ποια είναι πιο ωραία. Αυτός με τις περισσότερες μουναρες, κερδίζει, και παίρνει μια κάρτα από το ντεκ του άλλου
Είναι η 2η που βρίσκω το τελευταιο 2μηνο, και παλιότερα έβρισκα ακομα πιο συχνά. Αλλά ευτυχώς μεχρι στιγμής, έχει τύχει να τους βρω ολους μεσω σοσιαλ, γλυτώνοντάς τους απο δυνατη ταλαιπωρία. Και υπηρεσιακές ταυτότητες στρατιωτικών έχω βρει (μια ενός απο Ναύσταθμο σχετικά προσφατα, και ενός ταγματάρχη παλιότερα). Ο ενας ήρθε κατω απο το σπίτι μου και την παρέλαβε και μου εφερε και ενα καφάσι πορτοκάλια απο το χωριό του για να με ευχαριστήσει.
Εγω παλι βρηκα ενα 5ευρω στο δρομο το πρωι.
Αρκετα συχνα, χεζουν το αμαξι διαφορα πουλια. Εχω ακουσει απο πολλους, λεφτα θα παρεις.

Δεν εχω βρει ποτε λεφτα στο δρομο, ουτε ενα ευρω.

Εσενα τυπε, το αμαξι σου το χεζουν τα πουλια; Εχουν δικιο τελικα και δεν επιασε σε μενα ή παπαριες λενε;

:102:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27072
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 04 Ιούλ 2022, 14:14

Volk έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:12
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:08
vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:17

Είναι η 2η που βρίσκω το τελευταιο 2μηνο, και παλιότερα έβρισκα ακομα πιο συχνά. Αλλά ευτυχώς μεχρι στιγμής, έχει τύχει να τους βρω ολους μεσω σοσιαλ, γλυτώνοντάς τους απο δυνατη ταλαιπωρία. Και υπηρεσιακές ταυτότητες στρατιωτικών έχω βρει (μια ενός απο Ναύσταθμο σχετικά προσφατα, και ενός ταγματάρχη παλιότερα). Ο ενας ήρθε κατω απο το σπίτι μου και την παρέλαβε και μου εφερε και ενα καφάσι πορτοκάλια απο το χωριό του για να με ευχαριστήσει.
Εγω παλι βρηκα ενα 5ευρω στο δρομο το πρωι.
Αρκετα συχνα, χεζουν το αμαξι διαφορα πουλια. Εχω ακουσει απο πολλους, λεφτα θα παρεις.

Δεν εχω βρει ποτε λεφτα στο δρομο, ουτε ενα ευρω.

Εσενα τυπε, το αμαξι σου το χεζουν τα πουλια; Εχουν δικιο τελικα και δεν επιασε σε μενα ή παπαριες λενε;

:102:
Μy car had its fair share of that...
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 04 Ιούλ 2022, 14:17

George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:14
Volk έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:12
George_V έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:08


Εγω παλι βρηκα ενα 5ευρω στο δρομο το πρωι.
Αρκετα συχνα, χεζουν το αμαξι διαφορα πουλια. Εχω ακουσει απο πολλους, λεφτα θα παρεις.

Δεν εχω βρει ποτε λεφτα στο δρομο, ουτε ενα ευρω.

Εσενα τυπε, το αμαξι σου το χεζουν τα πουλια; Εχουν δικιο τελικα και δεν επιασε σε μενα ή παπαριες λενε;

:102:
Μy car had its fair share of that...
Αρα ισχυει λοιπον.

Μηπως παιζει ρολο λες και το τι ειδους πουλι χεζει το αμαξι τη καθε φορα;

Τι διαολο, κονδορες μονο δεν εχουν χεσει ακομα το αμαξι.

:102:
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 04 Ιούλ 2022, 14:19

vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:55
plouf έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:47
vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:42

Δεν φτάσαμε ακομα στα σινγκλ-ξεσινγκλ. Για ποτά και για ωραια αθηναϊκά μερη/μαγαζιά για να βγεις βραδυ, μου μιλαει ακόμα. Δείχνει απελευθερωμένη και χαλαρη γενικα στην κουβέντα (εν αντιθέσει με εμενα που δείχνω πιο σφιγμένος) αλλά δεν λέει κάτι αυτό. Μπορει και να ειναι δεσμευμένη.
Δεν σε αδικω σωστα τα λες.
Αν θυμαμαι καλαη ρωσιδουλα ηταν ψεκ και αντιεμβολιαστρια; :p2:
Όχι ακριβώς, διπλά εμβολιασμένη ήταν*, αλλά ρωσόφιλη και αντιΟυκρανή. Αποκαλούσε τον πόλεμο ως "επέμβαση" και αναπαρήγαγε συνεχώς βιντεάκια-λόγους Πούτλερ, Λαβρόφλερ και της άλλης της μιλφοξανθιάς ρωσίδας στα σόσιαλ.

*μας είπε οτι ήθελε να εμβολιαστεί με σπούτνικ, αλλά βαριόταν να φύγει στο εξωτερικό μόνο και μονο για αυτο.
Μπραβο το κοριτσι μιλαει πολυ σωστα για τον Εθναρχη Βαλοντια. :g030:

Το ΚΚΕ και οι ψηφοφοροι του παντα ηταν και θα ειναι το δεκανικι της Δεξιας.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 04 Ιούλ 2022, 14:21

vantono έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 13:04
που ανήκει σε μια υπερτριφασικώς πριονοκορδελάτη ΜΟΥΝΑΡΑ!!!
Τη βρήκα στο δρόμο, κοντά στη γειτονιά μου χθες, Κυριακή μεσημέρι. Τη σηκώνω, βλέπω μια τριφασικώς Dajeϊκή ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΑ να απεικονίζεται στη φωτο από πίσω, και κάνω αυτό που φυσικά εχω κάνει κι άλλες φορές με άλλες τέτοιες κάρτες (ή άλλου τύπου ταυτότητες) για άτομα ανεξαρτήτως φύλου, που εχω βρει στο παρελθόν: Μπαίνω και σερτσάρω το ονοματεπώνυμο στα σόσιαλ (κυριως fb) μπας και βρω και επικοινωνήσω με το άτομο που έχασε αυτό που έχασε, και να του το επιστρέψω.

Έτσι και έγινε. Τη βρήκα, της έστειλα φωτο την κάρτα της, της είπα ότι την έχω, τη βρήκα στο ταδε σημειο, και όποτε θελει αυτή μπορεί να μου υποδείξει ένα μέρος να συναντηθούμε να της τη δώσω. Και ακολουθεί ο εξής διάλογος:

ΜΝΡ: πωπω σε ευχαριστωωωωωω! Και την εψαχνα όλη μέρα σήμερα, δεν φαντάζεσαι από τι ταλαιπωρία με γλύτωσες.
βάντυ: Οκ, τώρα δεν χρειάζεται να την ψάχνεις άλλο :P Όποτε θες, πες μου.
ΜΝΡ: Σίγουρα το Σαββατο βράδυ θα μου επεσε, όταν γυρνούσα με τις φίλες μου. Ε δεν ήμασταν και πολύ στα καλά μας, σχεδον παραπατούσαμε, σαββατόβραδο κλασικά, καταλαβαίνεις (shy emoticon).
βάντυ: χαχαχ ναι μην αγχώνεσαι, καταλαβαίνω. Τώρα δεν μπορώ να στην παραδώσω, ειμαι εκτός περιοχης. Θα είμαι διαθέσιμος το βράδυ μετά τις 21.00 που θα επιστρέφω. Μπορείς να μου πεις ενα σημείο συνάντησης και να στην παραδώσω.
ΜΝΡ: χμμ όχι μωρέ δεν τη χρειάζομαι σήμερα, μη σε ταλαιπωρώ. Άλλωστε δουλεύω σε λίγο και θα σχολάσω κατά τις 11 το βράδυ, οπότε δεν έχει νόημα. Ούτε αύριο τη θέλω γιατί έχω ρεπό και γενικά δεν σκοπεύω να μπω σε Μέσα αύριο. Θα σου στείλω να κανονίσουμε για αύριο βράδυ ή Τρίτη πρωι-μεσημέρι (αν μπορείς κι εσυ βεβαια).
βάντυ: Ναι οκ, όποτε θες, κανένα θέμα. Δεν ξερω αν θα μπορεσω για Τρίτη πρωί αλλά στείλε εσύ όποτε θες και βλέπουμε. Στην ανάγκη, αν δεν μπορώ εγώ Τρίτη, στη στέλνω με καποιο άλλο άτομο, δεν υπάρχει θέμα.
ΜΝΡ: Με άλλο άτομο? Μμμ ε όχι μωρέ, κρίμα είναι. Γιατί να μη γνωρίσω και να ευχαριστήσω και απο κοντά το άτομο που θα με γλυτώσει απο τόσο κόπο και τρέξιμο για να ξαναβγάζω καινουρια κάρτα? Όποτε μπορεις και θες εσύ πες μου λοιπόν.
βαντυ: χαχαχ οκ!

Αυτά. Έκτοτε, έχω ψιλοβρει το μπελά μου. Μου στέλνει αρκετές φορές και μου λέει διάφορα, μέχρι και για το μέρος στο κέντρο που πήγε το Σαββατόβραδο με τις φίλες της και ήπιαν μου έλεγε, και μετά άλλη κουβέντα για το τι ποτά της αρέσουν και τι μ'αρέσει εμένα, και πωπω λίγες ώρες ακόμα και σχολάω όπου να 'ναι, κουράστηκα κτλ, και Καλημέραααα σημερα το πρωί κτλ κτλ.

Ζητώ για άλλη μια φορά τη βοήθεια του εμπΥρου πχόρουμ.
Με το ρωσάκι καταφέρατε και με βοηθήσατε, εδώ τί γίνεται, τι να κάνω?
Καλό είναι ότι σου στέλνει συχνά αλλά αυτό δεν λέει και πολλά. Μπορεί να το κάνει γιατί ξέρει πως θα συναντηθεί με έναν άγνωστο και θέλει από τις αντιδράσεις σου να σε ζυγίσει. Εκμετάλλευσου το και κρατά την κουβέντα θέλοντας να μάθεις και εσύ γι'αυτην. Γιατί αν δεν ξέρεις κάτι, όταν θα συναντηθείτε πως θα δημιουργήσεις την βάση για ένα conection? Αυτό δεν γίνεται σε 10 λεπτά με άγνωστη.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Antipnevma
Δημοσιεύσεις: 1420
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2020, 12:11

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antipnevma » 04 Ιούλ 2022, 14:22

Απίστευτο τι μουνόδουλοι είναι ορισμένοι. Δεν μπορείτε να βρείτε μια σοβαρή κοπέλα να δεσμευτείτε να φτιάξετε σπίτι μπας και γιατρευτείτε και γίνετε φυσιολογικοί άνθρωποι;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69750
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Ιούλ 2022, 14:23

Aνέβασε καλοκαιρινό πρόγραμμα ο Βαντόνιος; :)

Εύγε νέε μου.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21409
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Βρήκα μια Ath.ena card στο δρόμο (στενό μαρκάρισμα chapter II)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 04 Ιούλ 2022, 14:23

Antipnevma έγραψε:
04 Ιούλ 2022, 14:22
να βρείτε μια σοβαρή κοπέλα
δύσκολο τη σημερινή εποχή
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών