Χαρίζω

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 02 Αύγ 2022, 21:53

Τον Α τόμο από τα "πιστεύω " του Γεωργίου Παπαδόπουλου και το βιβλιαράκι της Δημοκρατίας για την 21η Απριλίου.
Έχω διπλό τον Α τόμο και έχω αγόρασει πιο πλήρη βιβλία για το εθνικό καθεστώς. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου το πει.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32633
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 03 Αύγ 2022, 08:36

δεν ειναι τωρα η εποχη. απο νοεμβρη* αν τα εχεις ακομη, ισως τα χρειαστω.





*που θα αρχισω να αναβω τζακι, και θα χρειαζομαι προσαναματα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 03 Αύγ 2022, 08:37

Aprilianos έγραψε:
02 Αύγ 2022, 21:53
Τον Α τόμο από τα "πιστεύω " του Γεωργίου Παπαδόπουλου και το βιβλιαράκι της Δημοκρατίας για την 21η Απριλίου.
Έχω διπλό τον Α τόμο και έχω αγόρασει πιο πλήρη βιβλία για το εθνικό καθεστώς. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου το πει.
Αν στα "πιστεύω" περιλαμβάνει και το "ότι θα χάσω την Κύπρο" στείλτο μου.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27076
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 03 Αύγ 2022, 08:48

Κρατα το.

Θα χρειαστει οταν θα υπαρξουν ελλειψεις στα χαρτια υγείας.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 03 Αύγ 2022, 08:52

Δεν απευθύνομαι σε πιθήκους αλλά σε καρατσεκαρισμενους ακροδεξιούς/εθνικιστές.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 03 Αύγ 2022, 08:55

stavmanr έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:37
Aprilianos έγραψε:
02 Αύγ 2022, 21:53
Τον Α τόμο από τα "πιστεύω " του Γεωργίου Παπαδόπουλου και το βιβλιαράκι της Δημοκρατίας για την 21η Απριλίου.
Έχω διπλό τον Α τόμο και έχω αγόρασει πιο πλήρη βιβλία για το εθνικό καθεστώς. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου το πει.
Αν στα "πιστεύω" περιλαμβάνει και το "ότι θα χάσω την Κύπρο" στείλτο μου.
Η μεταπολίτευση έχασε τη Κύπρο αγαπητέ σταυρο. Δεν σε συμπεριλαμβανω στους πιθήκους

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11865
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 03 Αύγ 2022, 08:55

Τι διαστάσεις έχουν τα φύλλα;

Θέλω να ενώσω κάποια μελισσια μεταξύ τους και ανάμεσα τους μεσολαβεί για ένα 24ωρο χαρτί το οποίο έχω τρυπήσει με στυλό για να το φάνε και να ενωθούν χωρίς να σκοτωθούν μεταξύ τους.

Λες να κάνει δουλειά ή τα μελισσια μου να γίνουν χουντικά;

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 03 Αύγ 2022, 08:56

Aprilianos έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:55
stavmanr έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:37
Aprilianos έγραψε:
02 Αύγ 2022, 21:53
Τον Α τόμο από τα "πιστεύω " του Γεωργίου Παπαδόπουλου και το βιβλιαράκι της Δημοκρατίας για την 21η Απριλίου.
Έχω διπλό τον Α τόμο και έχω αγόρασει πιο πλήρη βιβλία για το εθνικό καθεστώς. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου το πει.
Αν στα "πιστεύω" περιλαμβάνει και το "ότι θα χάσω την Κύπρο" στείλτο μου.
Η μεταπολίτευση έχασε τη Κύπρο αγαπητέ σταυρο. Δεν σε συμπεριλαμβανω στους πιθήκους
Μη μου συμπεριφέρεσαι ως σε πίθηκο τότε γράφοντάς μου ανοησίες. :102:

Επίσης, σχετικά με άλλα σχόλια, είμαι κατά της καύσης και καταστροφής βιβλίων.
Όλα έχουν κάτι να μας προσφέρουν. Σε όλα βρίσκει κανείς πράγματα που τον κάνουν σοφότερο. Απλά η σοφία δεν είναι τόσο προφανής σχετικά με το αν πρέπει ή δεν πρέπει να γουστάρεις τον συγγραφέα και τις απόψεις του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 03 Αύγ 2022, 08:59, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 03 Αύγ 2022, 08:57

taliban έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:55
Τι διαστάσεις έχουν τα φύλλα;

Θέλω να ενώσω κάποια μελισσια μεταξύ τους και ανάμεσα τους μεσολαβεί για ένα 24ωρο χαρτί το οποίο έχω τρυπήσει με στυλό για να το φάνε και να ενωθούν χωρίς να σκοτωθούν μεταξύ τους.

Λες να κάνει δουλειά ή τα μελισσια μου να γίνουν χουντικά;
Είμαι δύο χρόνια στο φόρουμ, ξέρω σε ποιους χρήστες μπορω να τα χαρίσω :lol:

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 03 Αύγ 2022, 08:57

Είδα Απριλιανό για OP και νόμιζα ότι θα χάριζε WW2 memorabilia. Δώσε καμια σβάστιγκα στο λαό ρε.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 03 Αύγ 2022, 08:59

klg έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:57
Είδα Απριλιανό για OP και νόμιζα ότι θα χάριζε WW2 memorabilia. Δώσε καμια σβάστιγκα στο λαό ρε.
Βασικά, περίμενα να δω νήμα "Ανδρέα ζεις!".

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 03 Αύγ 2022, 09:38

Aprilianos έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:52
Δεν απευθύνομαι σε πιθήκους αλλά σε καρατσεκαρισμενους ακροδεξιούς/εθνικιστές.
Τυπε ο πατερας μου δεν ανηκε σε καποιο κομμα ποτε του.

Οταν ηταν ακομα φτωχος, πηγε με την μανα μου στην Γερμανια για να εργαστει σε διαφορα εργοστασια.

Ειχαν και εκει διαφορους τυπους που δεν γουσταραν τους μεταναστες και ελεγαν διαφορα ρατσιστικα συνθηματα μισους με σκοπο να τρομοκρατησουν τους τοτε εργαζομενους οικογενειαρχες μεταναστες. Καποιες φορες, προχωρουσαν και σε προσωπικες απειλες και χειροδικιες.

Θεωρεις σωστη τη σταση τους και τις πραξεις τους;
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 03 Αύγ 2022, 09:56

Volk έγραψε:
03 Αύγ 2022, 09:38
Aprilianos έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:52
Δεν απευθύνομαι σε πιθήκους αλλά σε καρατσεκαρισμενους ακροδεξιούς/εθνικιστές.
Τυπε ο πατερας μου δεν ανηκε σε καποιο κομμα ποτε του.

Οταν ηταν ακομα φτωχος, πηγε με την μανα μου στην Γερμανια για να εργαστει σε διαφορα εργοστασια.

Ειχαν και εκει διαφορους τυπους που δεν γουσταραν τους μεταναστες και ελεγαν διαφορα ρατσιστικα συνθηματα μισους με σκοπο να τρομοκρατησουν τους τοτε εργαζομενους οικογενειαρχες μεταναστες. Καποιες φορες, προχωρουσαν και σε προσωπικες απειλες και χειροδικιες.

Θεωρεις σωστη τη σταση τους και τις πραξεις τους;
Άσχετο νήμα αλλά θα σου απαντήσω. Είμαι κατά της χρήσης βίας σε λαθρομετανάστες. Οι Έλληνες της Γερμανίας δεν ήταν λαθρομετανάστες.

Volk
Δημοσιεύσεις: 4950
Εγγραφή: 01 Νοέμ 2021, 18:52

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Volk » 03 Αύγ 2022, 10:01

Aprilianos έγραψε:
03 Αύγ 2022, 09:56
Volk έγραψε:
03 Αύγ 2022, 09:38
Aprilianos έγραψε:
03 Αύγ 2022, 08:52
Δεν απευθύνομαι σε πιθήκους αλλά σε καρατσεκαρισμενους ακροδεξιούς/εθνικιστές.
Τυπε ο πατερας μου δεν ανηκε σε καποιο κομμα ποτε του.

Οταν ηταν ακομα φτωχος, πηγε με την μανα μου στην Γερμανια για να εργαστει σε διαφορα εργοστασια.

Ειχαν και εκει διαφορους τυπους που δεν γουσταραν τους μεταναστες και ελεγαν διαφορα ρατσιστικα συνθηματα μισους με σκοπο να τρομοκρατησουν τους τοτε εργαζομενους οικογενειαρχες μεταναστες. Καποιες φορες, προχωρουσαν και σε προσωπικες απειλες και χειροδικιες.

Θεωρεις σωστη τη σταση τους και τις πραξεις τους;
Άσχετο νήμα αλλά θα σου απαντήσω. Είμαι κατά της χρήσης βίας σε λαθρομετανάστες. Οι Έλληνες της Γερμανίας δεν ήταν λαθρομετανάστες.
Δεν υπαρχουν λαθραιοι ανθρωποι πανω στη γη τυπε.

Υπαρχουν ανθρωποι που εχουν νομιμη συμπεριφορα και σεβονται τους γυρω τους και υπαρχουν ανθρωποι που εχουν παραβατικη συμπεριφορα και δεν σεβονται τους γυρω τους.

Οι τοτε εκει παραβατικοι ντοπιοι, γνωριζαν οτι ο πατερας μου και χιλιαδες αλλες εργατες στα εργοστασια δεν ηταν παρανομοι! Πηγαιναν ομως και τους τραμπουκιζαν και καποιες φορες χτυπουσαν!
Whatever the mind can conceive and believe, it can achieve.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Χαρίζω

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 03 Αύγ 2022, 10:09

Volk έγραψε:
03 Αύγ 2022, 10:01
Aprilianos έγραψε:
03 Αύγ 2022, 09:56
Volk έγραψε:
03 Αύγ 2022, 09:38


Τυπε ο πατερας μου δεν ανηκε σε καποιο κομμα ποτε του.

Οταν ηταν ακομα φτωχος, πηγε με την μανα μου στην Γερμανια για να εργαστει σε διαφορα εργοστασια.

Ειχαν και εκει διαφορους τυπους που δεν γουσταραν τους μεταναστες και ελεγαν διαφορα ρατσιστικα συνθηματα μισους με σκοπο να τρομοκρατησουν τους τοτε εργαζομενους οικογενειαρχες μεταναστες. Καποιες φορες, προχωρουσαν και σε προσωπικες απειλες και χειροδικιες.

Θεωρεις σωστη τη σταση τους και τις πραξεις τους;
Άσχετο νήμα αλλά θα σου απαντήσω. Είμαι κατά της χρήσης βίας σε λαθρομετανάστες. Οι Έλληνες της Γερμανίας δεν ήταν λαθρομετανάστες.
Δεν υπαρχουν λαθραιοι ανθρωποι πανω στη γη τυπε.

Υπαρχουν ανθρωποι που εχουν νομιμη συμπεριφορα και σεβονται τους γυρω τους και υπαρχουν ανθρωποι που εχουν παραβατικη συμπεριφορα και δεν σεβονται τους γυρω τους.

Οι τοτε εκει παραβατικοι ντοπιοι, γνωριζαν οτι ο πατερας μου και χιλιαδες αλλες εργατες στα εργοστασια δεν ηταν παρανομοι! Πηγαιναν ομως και τους τραμπουκιζαν και καποιες φορες χτυπουσαν!
Υπάρχουν λαθρομετανάστες που μπαίνουν στη χώρα απροσκλητα και παρανομα και μένουν χωρίς χαρτιά. Αυτοί πρέπει να απελαθούν τάχιστα. Επίσης πρέπει να υπάρχει όριο στο ποσοστό μεταναστών που αντέχει η χώρα αλλά και στα δικαιώματα που έχουν. Δεν θεωρώ ρατσισμό ή μίσος τη λογική απαίτηση για απέλαση όλων των λαθρομετανάστων και επανέλεγχο όλων των αδειών παραμονής και απόδοσης ασύλου από το 2015 και μετά. Ο ρατσισμός/ φυλετισμός είναι άλλο πράγμα από αυτό που λες εσύ. Το νημα είναι για ακροδεξιους που ενδιαφέρονται για τον Παπαδόπουλο.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών