ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27231
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 21 Σεπ 2022, 11:40

Gherschaagk έγραψε:
21 Σεπ 2022, 11:34
George_V έγραψε:
21 Σεπ 2022, 10:57
Rakomelofronas έγραψε:
17 Σεπ 2022, 09:10
Να άνθρωπος που θα κάνει πράξη το παλιό αστείο του Αρκά και θα βάλει εισιτήριο στην κηδεία του.
Κοιτα παλιοτερα σε Αγγλια και Γαλλια εβαζαν εισιτηριο στις δημοσιες εκτελεσεις.

Κοσμος πληρωνε εισιτηριο και θεση για να δει καποιον να κρεμιεται/τουφεκιζεται/αποκεφαλιζεται.

Τζαμπα λεφτα για το δημοσιο.
Οι δήμιοι πρέπει να πληρώνονται επίσης.
Παλια τους εδιναν τα ρουχα του κατάδικου και οτι ειχε πανω του.

Επισης τους πληρωναν οι συγγενεις του καταδικασμένου για να τον εκτελεσουν στα γρηγορα και να μην υποφέρει.

Π.χ. στον αποκεφαλισμο της Βασιλισσας της Σκωτιας Μαρίας ο δημιος χτυπησε 3 φορες το λαιμο της με το τσεκουρι λογω μεθης (και δεν τον ειχαν πληρωσει και οι συγγενεις της). Σε αλλες εκτελεσεις χτυπουσαν 5-7 φορες και στο τελος εκοβαν οτι κρεμοταν ακομα με μαχαιρι.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34849
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 21 Σεπ 2022, 11:41

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Σεπ 2022, 17:14
Και συνεχίζω την απορία μου

Με το να είσαι πιστός οπαδός της βασιλείας στην Αγγλια και να εκφράζεις την πίστη και αφοσίωση σου σε αυτή σαν άγγλος μικροαστος ..τι κερδίζεις ;
Αυτοί που πάνε στην εκκλησία στην Ελλάδα τι κερδίζουν;πήγαινε να τους ρωτήσεις. :D Αλλά και σε κοσμικές εκδηλώσεις πάνε πολλοί χωρίς κέρδος.Δεν έχεις παρελάσει ποτέ κατά τη διάρκεια της υπηρεσίας σου; :lol:

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14103
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 21 Σεπ 2022, 12:19

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Σεπ 2022, 17:07
Όλοι αυτοί οι άγγλοι που έχουν στηθεί και περιμένουν μέχρι και δώδεκα ολόκληρες ώρες να αποχαιρετήσουν το φέρετρο της βασίλισσας Ελισαβετ , το κανουν για καθαρά συναισθηματικούς ιδεολογικούς λόγους σαν βασιλόφρονες ή μηπως ...θέλουν να δείξουν καλό πολιτικό προφίλ στο θεσμό της βασιλείας έτσι ώστε να έχουν ευνοϊκή μεταχείριση για κάποιο ρουσφέτι ή για διορισμό στο βρετανικό δημόσιο ; :smt017
Και πώς θα βρεθεί αν πήγε κάποιος στην κηδεία ή όχι; Σε καθεστώτα που προσέχουν τέτοια πράγματα, πηγαίνουν στις εκδηλώσεις ομαδικά, π.χ. οι εργαζόμενοι ενός εργοστασίου ή οι δάσκαλοι ενός σχολείου πηγαίνουν όλοι μαζί, με αποτέλεσμα να είναι εύκολο να δείς ποιοί λείπουν. Τέτοιο πράγμα δεν έχει βρεθεί να συμβαίνει στο ΗΒ.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 21 Σεπ 2022, 12:28

πατησιωτης έγραψε:
21 Σεπ 2022, 11:41

Αυτοί που πάνε στην εκκλησία στην Ελλάδα τι κερδίζουν;
Τη σωτηρία της ψυχής τους;

Με αυτή την έννοια είναι τελείως διαφορετικά τα κίνητρα. Δηλαδή η κηδεία της Ελισάβετ είναι πιο κοντά στον οπαδό που πάει στο γήπεδο πάρα σε έναν πιστό, που κατά βάθος το βλέπει χρησιμοθηρικα :D

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13343
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 22 Σεπ 2022, 16:01

EKPLIKTIKOS έγραψε:
21 Σεπ 2022, 12:28
πατησιωτης έγραψε:
21 Σεπ 2022, 11:41

Αυτοί που πάνε στην εκκλησία στην Ελλάδα τι κερδίζουν;
Τη σωτηρία της ψυχής τους;

:smt005:

Ώπα,.. ο Αινειάν θα πρέπει να διαπιστώσει με κάποιον τρόπο, αν είναι πρόσφορο το έδαφος, για το δικό του συμφέρον. Τι μπορεί να λάβει μετά θάνατον. Αν υπάρχει έστω και κάτι, θα σταματήσει να λέει περί Αθεϊας. Να είσαι σίγουρος.
Εγώ θα του πρότεινα να ''ξεσκονίσει'' τα εικονίσματα που έχει κρεμασμένα στο σπίτι του. Πολλά τα λεφτά Άρη.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14558
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 22 Σεπ 2022, 16:11

Πηγαινουν γιατι ξερουν οτι δεν πανε δεν θα γαμησουν.
Βλεπουν ολοι τις γυναικες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που ασχολουνται με το τι καπελο και τι ταγερ φορεσε η ταδε στην ταδε συγκεντρωση και ξερουν οτι αν δεν συμμετεχουν σε αυτο το πανηγυρι θα μεινουν εκτος αναπαραγωγικης και σεξουαλικης διαδικασιας.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 22 Σεπ 2022, 16:24

δεν υπάρχει στην Αγγλία το παρασιτικό ελληνικό μοντέλο

Στην Ελλάδα είχαμε 300.000 Δυ το 81 και το ΠΑΣΟΚ τους πήγε σε δυο χρόνια σε 1.000.000.
Η Ελλάδα επί πολλά χρόνια ήταν η πρώτη χώρα στον κόσμο σε αγροτική ανάπτυξη και η δεύτερη στον κόσμο πίσω από την Ιαπωνία σε βιομηχανική ανάπτυξη.
(Εκείνη την εποχή Θεσσαλονίκη είχε λόγο εισαγωγών-εξαγωγών 1-8 και η Αθήνα 1-1)
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 23 Σεπ 2022, 06:47

Σέλευκας έγραψε:
22 Σεπ 2022, 16:24
δεν υπάρχει στην Αγγλία το παρασιτικό ελληνικό μοντέλο

Στην Ελλάδα είχαμε 300.000 Δυ το 81 και το ΠΑΣΟΚ τους πήγε σε δυο χρόνια σε 1.000.000.
Η Ελλάδα επί πολλά χρόνια ήταν η πρώτη χώρα στον κόσμο σε αγροτική ανάπτυξη και η δεύτερη στον κόσμο πίσω από την Ιαπωνία σε βιομηχανική ανάπτυξη.
(Εκείνη την εποχή Θεσσαλονίκη είχε λόγο εισαγωγών-εξαγωγών 1-8 και η Αθήνα 1-1)
Παράσιτα κρατικοί υπάλληλοι που κάνουν καριέρα γλυφοντας την κρατική εξουσία υπάρχουν παντού και πάντοτε σε όλες τις χώρες του κόσμου

Οι ..θεαματικές εκδηλώσεις λατρείας πένθους αγάπης προς πρόσωπα που έχουν την εξουσία έχουν πάντοτε συμφεροντολογικα αίτια

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 23 Σεπ 2022, 07:24

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 06:47
Σέλευκας έγραψε:
22 Σεπ 2022, 16:24
δεν υπάρχει στην Αγγλία το παρασιτικό ελληνικό μοντέλο

Στην Ελλάδα είχαμε 300.000 Δυ το 81 και το ΠΑΣΟΚ τους πήγε σε δυο χρόνια σε 1.000.000.
Η Ελλάδα επί πολλά χρόνια ήταν η πρώτη χώρα στον κόσμο σε αγροτική ανάπτυξη και η δεύτερη στον κόσμο πίσω από την Ιαπωνία σε βιομηχανική ανάπτυξη.
(Εκείνη την εποχή Θεσσαλονίκη είχε λόγο εισαγωγών-εξαγωγών 1-8 και η Αθήνα 1-1)
Παράσιτα κρατικοί υπάλληλοι που κάνουν καριέρα γλυφοντας την κρατική εξουσία υπάρχουν παντού και πάντοτε σε όλες τις χώρες του κόσμου

Οι ..θεαματικές εκδηλώσεις λατρείας πένθους αγάπης προς πρόσωπα που έχουν την εξουσία έχουν πάντοτε συμφεροντολογικα αίτια
Να σε ρωτησω κατι... οσοι ειχαν ευκαιρια να μπουν στον δημοσιο και δεν το εκαναν ενω τους προσφεραν να μπουν απο μικροι, ειναι κοροιδα η οχι;
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 23 Σεπ 2022, 07:33

EKPLIKTIKOS έγραψε:
21 Σεπ 2022, 12:28
πατησιωτης έγραψε:
21 Σεπ 2022, 11:41

Αυτοί που πάνε στην εκκλησία στην Ελλάδα τι κερδίζουν;
Τη σωτηρία της ψυχής τους;

Με αυτή την έννοια είναι τελείως διαφορετικά τα κίνητρα. Δηλαδή η κηδεία της Ελισάβετ είναι πιο κοντά στον οπαδό που πάει στο γήπεδο πάρα σε έναν πιστό, που κατά βάθος το βλέπει χρησιμοθηρικα :D
Μην ξεχνάμε πως η Ελισάβετ εκτός από βασίλισσα ήταν και η κεφαλή της Αγγλικανικής Εκκλησίας, δηλαδή ο Αγιατολάχ Χομεϊνί των Εγγλέζων.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 23 Σεπ 2022, 10:42

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 06:47
Σέλευκας έγραψε:
22 Σεπ 2022, 16:24
δεν υπάρχει στην Αγγλία το παρασιτικό ελληνικό μοντέλο

Στην Ελλάδα είχαμε 300.000 Δυ το 81 και το ΠΑΣΟΚ τους πήγε σε δυο χρόνια σε 1.000.000.
Η Ελλάδα επί πολλά χρόνια ήταν η πρώτη χώρα στον κόσμο σε αγροτική ανάπτυξη και η δεύτερη στον κόσμο πίσω από την Ιαπωνία σε βιομηχανική ανάπτυξη.
(Εκείνη την εποχή Θεσσαλονίκη είχε λόγο εισαγωγών-εξαγωγών 1-8 και η Αθήνα 1-1)
Παράσιτα κρατικοί υπάλληλοι που κάνουν καριέρα γλυφοντας την κρατική εξουσία υπάρχουν παντού και πάντοτε σε όλες τις χώρες του κόσμου

Οι ..θεαματικές εκδηλώσεις λατρείας πένθους αγάπης προς πρόσωπα που έχουν την εξουσία έχουν πάντοτε συμφεροντολογικα αίτια
μόνο εδώ όμως είναι πολιτική παράταξη και ιδεολογία. Εδώ υπάρχει και ιδεολογική κάλυψη μάλιστα και λειτουργεί και ως πρότυπο το οποίο προωθεί η ίδια η πολιτεία. Δεν μιλάω για μπανανίες διαφθοράς της Αφρικής φυσικά εκτος αν συγκρινόμαστε μαυτούς (θα έπρεπε)
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 23 Σεπ 2022, 11:15

taxalata xalasa έγραψε:
23 Σεπ 2022, 07:24
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 06:47
Σέλευκας έγραψε:
22 Σεπ 2022, 16:24
δεν υπάρχει στην Αγγλία το παρασιτικό ελληνικό μοντέλο

Στην Ελλάδα είχαμε 300.000 Δυ το 81 και το ΠΑΣΟΚ τους πήγε σε δυο χρόνια σε 1.000.000.
Η Ελλάδα επί πολλά χρόνια ήταν η πρώτη χώρα στον κόσμο σε αγροτική ανάπτυξη και η δεύτερη στον κόσμο πίσω από την Ιαπωνία σε βιομηχανική ανάπτυξη.
(Εκείνη την εποχή Θεσσαλονίκη είχε λόγο εισαγωγών-εξαγωγών 1-8 και η Αθήνα 1-1)
Παράσιτα κρατικοί υπάλληλοι που κάνουν καριέρα γλυφοντας την κρατική εξουσία υπάρχουν παντού και πάντοτε σε όλες τις χώρες του κόσμου

Οι ..θεαματικές εκδηλώσεις λατρείας πένθους αγάπης προς πρόσωπα που έχουν την εξουσία έχουν πάντοτε συμφεροντολογικα αίτια
Να σε ρωτησω κατι... οσοι ειχαν ευκαιρια να μπουν στον δημοσιο και δεν το εκαναν ενω τους προσφεραν να μπουν απο μικροι, ειναι κοροιδα η οχι;
Έκαναν τις δικές τους επιλογές

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16613
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 23 Σεπ 2022, 11:43

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:15
taxalata xalasa έγραψε:
23 Σεπ 2022, 07:24
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 06:47


Παράσιτα κρατικοί υπάλληλοι που κάνουν καριέρα γλυφοντας την κρατική εξουσία υπάρχουν παντού και πάντοτε σε όλες τις χώρες του κόσμου

Οι ..θεαματικές εκδηλώσεις λατρείας πένθους αγάπης προς πρόσωπα που έχουν την εξουσία έχουν πάντοτε συμφεροντολογικα αίτια
Να σε ρωτησω κατι... οσοι ειχαν ευκαιρια να μπουν στον δημοσιο και δεν το εκαναν ενω τους προσφεραν να μπουν απο μικροι, ειναι κοροιδα η οχι;
Έκαναν τις δικές τους επιλογές
εισαι στο σπηλαιο; άρχισε η δαφνοκαυσία αλλανταλλων;
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΚΗΔΕΊΑ ΒΑΣΊΛΙΣΣΑΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ . Λυστε μου μία απορία ώς ΑΙΝΕΙΑΝ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 23 Σεπ 2022, 12:53

taxalata xalasa έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:43
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
23 Σεπ 2022, 11:15
taxalata xalasa έγραψε:
23 Σεπ 2022, 07:24


Να σε ρωτησω κατι... οσοι ειχαν ευκαιρια να μπουν στον δημοσιο και δεν το εκαναν ενω τους προσφεραν να μπουν απο μικροι, ειναι κοροιδα η οχι;
Έκαναν τις δικές τους επιλογές
εισαι στο σπηλαιο; άρχισε η δαφνοκαυσία αλλανταλλων;
Βρίσκομαι σε ενα καφενείο στα Απάτητα Βουνά της Ρουμελης σαν ηψηλομισθος συνταξιούχος και ..νιώθω σαν Ολύμπιος Θεός που κάνει χάζι και σπάει πλάκα με τα προβλήματα των κοινών θνητών στην υπόλοιπη χώρα και στον κοσμο ολόκληρο !!!! :smt005::003:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών