ειμαι ηλιθιος;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

ειμαι ηλιθιος;

ναι
33
45%
οχι
41
55%
 
Σύνολο ψήφων: 74

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25199
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ειμαι ηλιθιος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Φεβ 2023, 23:18

Bazoomba έγραψε:
14 Φεβ 2023, 23:15
Κορτσουδια, το φιλι στο μετωπο ειναι η υπερτατη μορφη αγνης αγαπης. Δεν θελομε, μεταξυ ανδρων, να υπερτονισομε το σεξουαλικο το πραγματος, διατι τοτε θα μας εγκαλεσουν για φλεημ και ειμεθα και συντονιστες πραμα.

Στο μετωπο λοιπον...
Και αφου δοθει επικρατει μια αμηχανη σιγη καποιων δευτερολεπτων και η αρνηση των 2 μερων να κοιταχτουν στα ματια. Καθαριζει ο ενας τον λαιμο του και συνεχιζουν σε χωριστα νηματα.
Δεν πρέπει, οπωσδήποτε, να πουν ταυτόχρονα no homo;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: ειμαι ηλιθιος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 14 Φεβ 2023, 23:22

Bazoomba έγραψε:
14 Φεβ 2023, 23:15
Κορτσουδια, το φιλι στο μετωπο ειναι η υπερτατη μορφη αγνης αγαπης. Δεν θελομε, μεταξυ ανδρων, να υπερτονισομε το σεξουαλικο το πραγματος, διατι τοτε θα μας εγκαλεσουν για φλεημ και ειμεθα και συντονιστες πραμα.

Στο μετωπο λοιπον...
Και αφου δοθει επικρατει μια αμηχανη σιγη καποιων δευτερολεπτων και η αρνηση των 2 μερων να κοιταχτουν στα ματια. Καθαριζει ο ενας τον λαιμο του και συνεχιζουν σε χωριστα νηματα.
Δεν γίνεται να κάνουμε μια εξαίρεση λόγω της ημέρας;

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: ειμαι ηλιθιος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 14 Φεβ 2023, 23:23

Bazoomba έγραψε:
14 Φεβ 2023, 23:15
Κορτσουδια, το φιλι στο μετωπο ειναι η υπερτατη μορφη αγνης αγαπης. Δεν θελομε, μεταξυ ανδρων, να υπερτονισομε το σεξουαλικο το πραγματος, διατι τοτε θα μας εγκαλεσουν για φλεημ και ειμεθα και συντονιστες πραμα.

Στο μετωπο λοιπον...
Και αφου δοθει επικρατει μια αμηχανη σιγη καποιων δευτερολεπτων και η αρνηση των 2 μερων να κοιταχτουν στα ματια. Καθαριζει ο ενας τον λαιμο του και συνεχιζουν σε χωριστα νηματα.
Εντυπωσιαζομαι που το βλεπεις ετσι. Η λεξη αγαπη παντως ειναι υπερβολικη. Ας πουμε πως αναγνωριζω στον νηματοθετη μια καποια αξια παραδειγματος προς αποφυγην, επειδη με καθε λεξη και σκεψη του μου δειχνει πως να μην ειμαι.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: ειμαι ηλιθιος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 15 Φεβ 2023, 04:19

John Brown Gun Club έγραψε:
14 Φεβ 2023, 23:23
Bazoomba έγραψε:
14 Φεβ 2023, 23:15
Κορτσουδια, το φιλι στο μετωπο ειναι η υπερτατη μορφη αγνης αγαπης. Δεν θελομε, μεταξυ ανδρων, να υπερτονισομε το σεξουαλικο το πραγματος, διατι τοτε θα μας εγκαλεσουν για φλεημ και ειμεθα και συντονιστες πραμα.

Στο μετωπο λοιπον...
Και αφου δοθει επικρατει μια αμηχανη σιγη καποιων δευτερολεπτων και η αρνηση των 2 μερων να κοιταχτουν στα ματια. Καθαριζει ο ενας τον λαιμο του και συνεχιζουν σε χωριστα νηματα.
Εντυπωσιαζομαι που το βλεπεις ετσι. Η λεξη αγαπη παντως ειναι υπερβολικη. Ας πουμε πως αναγνωριζω στον νηματοθετη μια καποια αξια παραδειγματος προς αποφυγην, επειδη με καθε λεξη και σκεψη του μου δειχνει πως να μην ειμαι.
Πολύ ενδιαφέροντα όλα αυτά, άντε μας έγραψες πολλά για αυτόν τον μήνα, ξεκουβάλα έχεις να κάνεις και επανάσταση
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16628
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ειμαι ηλιθιος;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 15 Φεβ 2023, 04:20

απεχων ψηφοφορος...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών