Μια ώρα με κάποιον.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 03 Δεκ 2022, 23:37

Λοξίας έγραψε:
03 Δεκ 2022, 21:22
stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 20:55
Αν συνέβη κάτι τέτοιο, σίγουρα είναι προσβλητικό για το εκάστοτε φόρουμ, σε οποιονδήποτε χρήστη κι αν συνέβη.
ένα φόρουμ διαθέτει ΚΑΝΟΝΕΣ τους οποίους οι χρήστες του οφείλουν να σέβονται. Όταν ένας χρήστης δεν τους σεβαστεί, τότε μπανάρεται
Θεωρείς ότι σέβεσαι τους κανόνες αυτού του φόρουμ;
Στα ίσια. Αυτοκριτικά και λεβέντικα.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 03 Δεκ 2022, 23:49

Πασιφάη έγραψε:
03 Δεκ 2022, 12:45
stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 09:06
Πασιφάη έγραψε:
03 Δεκ 2022, 06:52


Καλημέρα. Για το μπολνταρισμένο, σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και που επιβεβαιώνεις ακόμη μια φορά το λόγο για τον οποίο εκτιμώ τον συγκεκριμένο άνθρωπο. Ευτυχώς που δεν είναι σαν εσένα λεβεντάκο μου. Καλή συνέχεια.
Απλά, να υποσημειώσω ότι το "έψαχνες σφαλιάρες" αποτελεί δική σου θέση. Στο τονίζω παραπάνω. Δικαιολογείς τις "σφαλιάρες" που σου έριχνε κι άρα θεωρείς ότι αυτό ήταν που χρειαζόσουν.
Αφού τα βρήκατε μεταξύ σας, στους δύο τρίτος δεν χωρεί. Και χαίρομαι που τα βρήκατε.

Αλλά το να μου υποστηρίζεις τις συμπεριφορές του Λοξία και τον Νάνδρου στο φόρουμ είναι κάτι που μου δείχνει ότι γράφεις με προκατάληψη κι όχι με καθαρό μυαλό. Μολις λίγα ποστς παραπάνω, ο άλλος άνοιξε τον οχετό και λέρωσε ό,τι κινείται κι ότι δεν κινείται.
Συνεχίζω να εκτιμώ την παρουσία σου στο φόρουμ, και καταλαβαίνω ότι οι προσωπικές σχέσεις έχουν το τίμημα της μεροληψίας.
Ρε συ Σταβ, τί ακριβώς δεν κατανοείς; Το έγραψα και παραπάνω στην κουβέντα με τον Δέλτα. Νομίζεις οτι ο Νάνδρος είναι μαλάκας και δεν αντιλαμβάνεται το λόγο που πάει για ''μπάνια''; Σου λέει ''ξέρεις κάτι, εγώ δεν μπορώ να διαβάζω μαλακίες και στο φινάλε, πληρώνω το τίμημα της συμπεριφοράς μου''.
Αυτό το γράφεις για να τον τιμήσεις δηλαδή; Ότι ο άνθρωπος ξέρει πως δεν πρέπει να βρίζει και παραταύτα βρίζει κόσμο που δεν γνωρίζει καν σε ένα διαδικτυακό φόρουμ;
Εσύ τώρα τί θες; Να πάρω το μέρος σου, Όχι.
Δεν με ενδιαφέρει να πάρεις κανένα μέρος. Δεν με απασχολεί καν. Δεν κάνουμε καμπάνια για δήμαρχος για να μας ενδιαφέρουν οι ψήφοι των ...ψηφοφόρων.
Και ξέρεις γιατί; Διότι διαρρηγνύεις τα ιμάτιά σου, σαν κακότροπη κουτσομπόλα σε οίστρο. Το'πες μια, το'πες δυο. Στο επισήμανα ευγενικά. Κάπου δλδ χαλάρωσε.
Χαλαρός είμαι. Εσύ άρχισες να εξαπολύεις χαρακτηρισμούς τελευταία.
Από την πλευρά μου επιμένω ότι έχεις το σεβασμό μου στο διάλογο. Καταλαβαίνω ότι πρόκειται για προσωπικές γνωριμίες και καταλαβαίνω τη θέση σου. Αλλά ως εκεί. Προφανώς και οι παρέες σου είναι προβληματικές στο χώρο αυτό. Έξω, δεν ξέρω τι κάνουν.
Και φυσικά, αν εσύ άκουγες τα μισά από όσα γράφει ο κάθε ένας από αυτούς εδώ μέσα για εμένα, θα είχες βρίσει ότι κινείται. Έχεις μαλλιοτραβηχτεί άπειρες φορές για ασήμαντες αιτίες. Εδώ ξαφνικά μου γίνεσαι υπεράνω. Μην μου τη λες κι από πάνω. Είναι άκυρο.
Γενικότερα έχω θέμα με την πούστικη συμπεριφορά. Το έχεις καταλάβει νομίζω.
Δεν καταλαβαίνω τέτοιους επιστημονικούς όρους.
Καταλαβαίνω όμως ότι όταν ένα κολλητάρι επιτίθεται και προσβάλλει κάποιον, ο άλλος είναι a priori προβληματικός.
Επίσης δεν επιθυμώ να συνεχίσω την αντιπαράθεση μαζί σου, διότι θα αναγκαστώ να πω πράγματα που δεν θέλω, μιας και προσβάλλεις κι εμένα στις αναρτήσεις σου.
Όπως; Ότι έχεις τον σεβασμό μου στις συζητήσεις;
Απορώ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 03 Δεκ 2022, 23:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 03 Δεκ 2022, 23:53

sys3x έγραψε:
02 Δεκ 2022, 17:25
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Δεκ 2022, 16:24
με τον stavmanr
Ανώμαλε.
SpoilerShow
:P

Θα κανονίσουμε, αρκεί να έρθει κι ο sys. :g030:

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6736
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 03 Δεκ 2022, 23:59

stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:37
Λοξίας έγραψε:
03 Δεκ 2022, 21:22
stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 20:55
Αν συνέβη κάτι τέτοιο, σίγουρα είναι προσβλητικό για το εκάστοτε φόρουμ, σε οποιονδήποτε χρήστη κι αν συνέβη.
ένα φόρουμ διαθέτει ΚΑΝΟΝΕΣ τους οποίους οι χρήστες του οφείλουν να σέβονται. Όταν ένας χρήστης δεν τους σεβαστεί, τότε μπανάρεται
Θεωρείς ότι σέβεσαι τους κανόνες αυτού του φόρουμ;
Στα ίσια. Αυτοκριτικά και λεβέντικα.
Γνωστή η τακτική σου, ενώ σε φτύνουν εσύ ισχυρίζεσαι ότι βρέχει...και φυσικά να προσπαθείς να αλλάξεις θέμα.
Αλλά δυστυχώς για εσένα, είμαι πολύ παλιός για να μπορέσεις να εφαρμόσεις τέτοιες γελοίες τακτικές σε εμένα.

Πάμε άλλο ένα ρεζίλεμα από το γνωστό φόρουμ michanikos.gr όπου, ευθέως σου λένε να μην εκφέρεις απόψεις που σκοπό έχουν τον διχασμό του φόρουμ
Δεν θα υπάρχει καμία ανοχή ΄πάνω σε απόψεις και ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ που προσπαθούν να διχάσουν το φορουμ

Ευχαριστώ τον συνάδελφο DIDONIS για την παρέμβασή του
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
akius
Αυτός είσαι! Αυτός που έχουν διαπιστώσει και στο φόρουμ των πολιτικών μηχανικών και σε άλλα φόρα.
Όσο προσπαθείς να αλλάξεις θέμα, παριστάνοντας πως οι ροχάλες που είχαν πέσει στο φόρουμ των πολιτικών μηχανικών αφορούσαν κάποιον άλλον, τόσο θα στα τρίβω στην μούρη.
Σου είπα, τα ρεζιλέματα που έχεις υποστεί στα διάφορα φόρα, είναι ΟΛΑ εκεί έξω...
Συνέχισε να τρίβεσαι στην γκλίτσα μου και θα φας καλά...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 04 Δεκ 2022, 00:05

Λοξίας έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:59
stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:37
Λοξίας έγραψε:
03 Δεκ 2022, 21:22

ένα φόρουμ διαθέτει ΚΑΝΟΝΕΣ τους οποίους οι χρήστες του οφείλουν να σέβονται. Όταν ένας χρήστης δεν τους σεβαστεί, τότε μπανάρεται
Θεωρείς ότι σέβεσαι τους κανόνες αυτού του φόρουμ;
Στα ίσια. Αυτοκριτικά και λεβέντικα.
Γνωστή η τακτική σου, ενώ σε φτύνουν εσύ ισχυρίζεσαι ότι βρέχει...και φυσικά να προσπαθείς να αλλάξεις θέμα.
Το αντίθετο. Αναφέρθηκες σε κανόνες φόρουμ και σε ρώτησα αν σέβεσαι του κανόνες του παρόντος φόρουμ, ώστε να θέλεις να παραδώσεις και μαθήματα σεβασμού στους υπόλοιπους.
Η Πασιφάη παραπάνω δήλωσε ότι ο έτερος Καππαδόκης δεν τους σέβεται, και το γνωρίζει.

Εσύ θεωρείς ότι τους σέβεσαι;

* Συμμετείχα σε διάφορα φόρα με διάφορες "ιδιότητες". Πχ. εδώ είμαι ρακοσυλλέκτης. Γενικά, εξασκούσα τη διαλεκτική πολλά χρόνια πριν νομίσεις εσύ ότι βρήκες ακόμη ένα παιδάκι για να του κάνεις μπούλινγκ στο ίντερνετ.
Στο συγκεκριμένο φόρουμ, το πρόβλημα δημιουργήθηκε όταν "ενόχλησα" τους μηχανικάρες για τα ανύπαρκτα επαγγελματικά δικαιώματα του κλάδου των μηχανικών, στο σύνολό τους. Η ρύθμιση των δικαιωμάτων (2018) ήρθε δύο χρόνια μετά την παρέμβασή μου σε εκείνο το φόρουμ, Λοξία (2016).
https://www.elinyae.gr/ethniki-nomothes ... 7a-5112018

Μέχρι τότε όλοι οι μηχανικοί ήταν τυπικά παράνομοι καθώς δεν υπήρξε ρύθμιση των επαγγελματικών δικαιωμάτων τους. Δεν είχε καθοριστεί ποιος και πότε μπορεί να εξασκεί επαγγελματικά την επιστήμη του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 04 Δεκ 2022, 02:44, έχει επεξεργασθεί 16 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4484
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 04 Δεκ 2022, 00:05

Λοξίας έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:59
stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:37
Λοξίας έγραψε:
03 Δεκ 2022, 21:22

ένα φόρουμ διαθέτει ΚΑΝΟΝΕΣ τους οποίους οι χρήστες του οφείλουν να σέβονται. Όταν ένας χρήστης δεν τους σεβαστεί, τότε μπανάρεται
Θεωρείς ότι σέβεσαι τους κανόνες αυτού του φόρουμ;
Στα ίσια. Αυτοκριτικά και λεβέντικα.
Γνωστή η τακτική σου, ενώ σε φτύνουν εσύ ισχυρίζεσαι ότι βρέχει...και φυσικά να προσπαθείς να αλλάξεις θέμα.
Αλλά δυστυχώς για εσένα, είμαι πολύ παλιός για να μπορέσεις να εφαρμόσεις τέτοιες γελοίες τακτικές σε εμένα.

Πάμε άλλο ένα ρεζίλεμα από το γνωστό φόρουμ michanikos.gr όπου, ευθέως σου λένε να μην εκφέρεις απόψεις που σκοπό έχουν τον διχασμό του φόρουμ
Δεν θα υπάρχει καμία ανοχή ΄πάνω σε απόψεις και ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ που προσπαθούν να διχάσουν το φορουμ

Ευχαριστώ τον συνάδελφο DIDONIS για την παρέμβασή του
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
akius
Αυτός είσαι! Αυτός που έχουν διαπιστώσει και στο φόρουμ των πολιτικών μηχανικών και σε άλλα φόρα.
Όσο προσπαθείς να αλλάξεις θέμα, παριστάνοντας πως οι ροχάλες που είχαν πέσει στο φόρουμ των πολιτικών μηχανικών αφορούσαν κάποιον άλλον, τόσο θα στα τρίβω στην μούρη.
Σου είπα, τα ρεζιλέματα που έχεις υποστεί στα διάφορα φόρα, είναι ΟΛΑ εκεί έξω...
Συνέχισε να τρίβεσαι στην γκλίτσα μου και θα φας καλά...
αυτό είναι το ξενέρωμα τέτοιες ώρες. να τσακώνεται ο Λοξίας με τον σαβμαρνη. πού την βρίσκουν την όρεξη τέτοια ώρα; τι μυστήριος που είναι ο κόσμος; :102:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 04 Δεκ 2022, 00:09

kongrosian έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:05
αυτό είναι το ξενέρωμα τέτοιες ώρες. να τσακώνεται ο Λοξίας με τον σαβμαρνη. πού την βρίσκουν την όρεξη τέτοια ώρα; τι μυστήριος που είναι ο κόσμος; :102:
Σοβαρά, μετά από τόσα ξεμαλλιάσματα στο φόρουμ αυτό το ονομάζεις "τσακωμό"; :D

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4484
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 04 Δεκ 2022, 00:11

stavmanr έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:09
kongrosian έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:05
αυτό είναι το ξενέρωμα τέτοιες ώρες. να τσακώνεται ο Λοξίας με τον σαβμαρνη. πού την βρίσκουν την όρεξη τέτοια ώρα; τι μυστήριος που είναι ο κόσμος; :102:
Σοβαρά, μετά από τόσα ξεμαλλιάσματα στο φόρουμ αυτό το ονομάζεις "τσακωμό"; :D
δεν τα παρακολουθώ αυτά. αλλά τώρα από έναν άνθρωπο που τρώει κοτσομούρες και μπαρμπούνια, περιμένεις άλλα πράγματα. να πίνει κάνα ούζο, να είναι πιο κουλ.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 04 Δεκ 2022, 00:15

kongrosian έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:11
stavmanr έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:09
kongrosian έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:05
αυτό είναι το ξενέρωμα τέτοιες ώρες. να τσακώνεται ο Λοξίας με τον σαβμαρνη. πού την βρίσκουν την όρεξη τέτοια ώρα; τι μυστήριος που είναι ο κόσμος; :102:
Σοβαρά, μετά από τόσα ξεμαλλιάσματα στο φόρουμ αυτό το ονομάζεις "τσακωμό"; :D
δεν τα παρακολουθώ αυτά. αλλά τώρα από έναν άνθρωπο που τρώει κοτσομούρες και μπαρμπούνια, περιμένεις άλλα πράγματα. να πίνει κάνα ούζο, να είναι πιο κουλ.
Σοβαρά τώρα, ξέρεις κάποιον που δεν τρώει κουτσομούρες και μπαρμπούνια; :003:

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4484
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 04 Δεκ 2022, 00:18

stavmanr έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:15
kongrosian έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:11
stavmanr έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:09


Σοβαρά, μετά από τόσα ξεμαλλιάσματα στο φόρουμ αυτό το ονομάζεις "τσακωμό"; :D
δεν τα παρακολουθώ αυτά. αλλά τώρα από έναν άνθρωπο που τρώει κοτσομούρες και μπαρμπούνια, περιμένεις άλλα πράγματα. να πίνει κάνα ούζο, να είναι πιο κουλ.
Σοβαρά τώρα, ξέρεις κάποιον που δεν τρώει κουτσομούρες και μπαρμπούνια; :003:
πολύς κόσμος δεν τα τρώει αυτά. πού να τα βρεί; θέλει να ΄χεις άκρες, αλεύρια, τηγάνια κλπ.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6736
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 04 Δεκ 2022, 09:25

kongrosian έγραψε:
04 Δεκ 2022, 00:11
{...}
δεν τα παρακολουθώ αυτά. αλλά τώρα από έναν άνθρωπο που τρώει κοτσομούρες και μπαρμπούνια, περιμένεις άλλα πράγματα. να πίνει κάνα ούζο, να είναι πιο κουλ.
Τσίπουρο βρε...και χωρίς γλυκάνισο.

Μια χαρά κουλ είμαι.
Να, τώρα θα μαζευτούμε για καφεδάκι και πίτσι πίτσι στην παραλία και κατά τις 12 σε παραδιπλανή ψαροταβέρνα έχουμε άλλη μια τσιπουροκατάσταση με φρέσκους ψαρομεζέδες (ΚΑΙ μπαρμπούνια!) και θα μας πάρει κάνα τρίωρο για να τα σαρώσουμε... :lol:

Αλλά το stavmanr, επειδή το γράφω και δεν το δίνω σημασία εδώ και πολύ καιρό, δεν το αντέχει και καταφεύγει σε πουστίτσες για να ακούσει τα μπινελίκια του.
Τι να κάνουμε; αυτό είναι το βίτσιο του, να το φτύνουν...ποιος είμαι εγώ να του το αρνηθώ; :003:

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13461
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Δεκ 2022, 10:13

stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 23:49
Πασιφάη έγραψε:
03 Δεκ 2022, 12:45
stavmanr έγραψε:
03 Δεκ 2022, 09:06


Απλά, να υποσημειώσω ότι το "έψαχνες σφαλιάρες" αποτελεί δική σου θέση. Στο τονίζω παραπάνω. Δικαιολογείς τις "σφαλιάρες" που σου έριχνε κι άρα θεωρείς ότι αυτό ήταν που χρειαζόσουν.
Αφού τα βρήκατε μεταξύ σας, στους δύο τρίτος δεν χωρεί. Και χαίρομαι που τα βρήκατε.

Αλλά το να μου υποστηρίζεις τις συμπεριφορές του Λοξία και τον Νάνδρου στο φόρουμ είναι κάτι που μου δείχνει ότι γράφεις με προκατάληψη κι όχι με καθαρό μυαλό. Μολις λίγα ποστς παραπάνω, ο άλλος άνοιξε τον οχετό και λέρωσε ό,τι κινείται κι ότι δεν κινείται.
Συνεχίζω να εκτιμώ την παρουσία σου στο φόρουμ, και καταλαβαίνω ότι οι προσωπικές σχέσεις έχουν το τίμημα της μεροληψίας.
Ρε συ Σταβ, τί ακριβώς δεν κατανοείς; Το έγραψα και παραπάνω στην κουβέντα με τον Δέλτα. Νομίζεις οτι ο Νάνδρος είναι μαλάκας και δεν αντιλαμβάνεται το λόγο που πάει για ''μπάνια''; Σου λέει ''ξέρεις κάτι, εγώ δεν μπορώ να διαβάζω μαλακίες και στο φινάλε, πληρώνω το τίμημα της συμπεριφοράς μου''.
Αυτό το γράφεις για να τον τιμήσεις δηλαδή; Ότι ο άνθρωπος ξέρει πως δεν πρέπει να βρίζει και παραταύτα βρίζει κόσμο που δεν γνωρίζει καν σε ένα διαδικτυακό φόρουμ;
Εσύ τώρα τί θες; Να πάρω το μέρος σου, Όχι.
Δεν με ενδιαφέρει να πάρεις κανένα μέρος. Δεν με απασχολεί καν. Δεν κάνουμε καμπάνια για δήμαρχος για να μας ενδιαφέρουν οι ψήφοι των ...ψηφοφόρων.
Και ξέρεις γιατί; Διότι διαρρηγνύεις τα ιμάτιά σου, σαν κακότροπη κουτσομπόλα σε οίστρο. Το'πες μια, το'πες δυο. Στο επισήμανα ευγενικά. Κάπου δλδ χαλάρωσε.
Χαλαρός είμαι. Εσύ άρχισες να εξαπολύεις χαρακτηρισμούς τελευταία.
Από την πλευρά μου επιμένω ότι έχεις το σεβασμό μου στο διάλογο. Καταλαβαίνω ότι πρόκειται για προσωπικές γνωριμίες και καταλαβαίνω τη θέση σου. Αλλά ως εκεί. Προφανώς και οι παρέες σου είναι προβληματικές στο χώρο αυτό. Έξω, δεν ξέρω τι κάνουν.
Και φυσικά, αν εσύ άκουγες τα μισά από όσα γράφει ο κάθε ένας από αυτούς εδώ μέσα για εμένα, θα είχες βρίσει ότι κινείται. Έχεις μαλλιοτραβηχτεί άπειρες φορές για ασήμαντες αιτίες. Εδώ ξαφνικά μου γίνεσαι υπεράνω. Μην μου τη λες κι από πάνω. Είναι άκυρο.
Γενικότερα έχω θέμα με την πούστικη συμπεριφορά. Το έχεις καταλάβει νομίζω.
Δεν καταλαβαίνω τέτοιους επιστημονικούς όρους.
Καταλαβαίνω όμως ότι όταν ένα κολλητάρι επιτίθεται και προσβάλλει κάποιον, ο άλλος είναι a priori προβληματικός.
Επίσης δεν επιθυμώ να συνεχίσω την αντιπαράθεση μαζί σου, διότι θα αναγκαστώ να πω πράγματα που δεν θέλω, μιας και προσβάλλεις κι εμένα στις αναρτήσεις σου.
Όπως; Ότι έχεις τον σεβασμό μου στις συζητήσεις;
Απορώ...
Ρε συ Σταβ, γουστάρεις μανούρα; :lol: Εγώ πάλι θα βάλω ψητούρα σε λίγο. Περιμένουμε κάτι φίλους. Άσε για λίγο το πληκτρολόγιο και κάνε κάτι πιο δημιουργικό ας πούμε..
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

nemo
Δημοσιεύσεις: 7282
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 04 Δεκ 2022, 10:35

ο σταβ ειναι ευγενικος και υπομονετικος συζητητης -μου βγαζει μια καλοψυχια που δυσκολα την βρισκεις στο διαδικτυο

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13461
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 04 Δεκ 2022, 14:33

nemo έγραψε:
04 Δεκ 2022, 10:35
ο σταβ ειναι ευγενικος και υπομονετικος συζητητης -μου βγαζει μια καλοψυχια που δυσκολα την βρισκεις στο διαδικτυο
Εσύ είσαι καλλίτερος. Να τα λέμε αυτά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Μια ώρα με κάποιον.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 04 Δεκ 2022, 14:38

Η Πασιφάη είναι η πιο άκυρη εδώ μέσα
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών