ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Νοέμ 2022, 06:47

Ανέστης_35 έγραψε:
12 Νοέμ 2022, 06:45
Naida έγραψε:
12 Νοέμ 2022, 06:43
Αχ εσείς η νεολαία.
τι νεολαία βρε βούρλο έχουν ασπρίσει τα μαλλιά μου :a040:
Λεπτομέρειες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 12 Νοέμ 2022, 06:54

EKPLIKTIKOS έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 23:06
Gherschaagk έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 23:00
Εγώ μπερδεύτηκα.

Ποιο είναι το θέμα του νήματος είπαμε;


Να το πάω εναλλακτικές επιστήμες μήπως;
Ο Αινείαν άνοιξε το θέμα, επομένως μπορείς να το συνοψισεις όπως όλα τα προηγούμενα στη φράση "όλα για το συμφέρον γίνονται".

Το νόημα του νήματος είναι ότι τόσο οι γυναίκες όσο και οι άνδρες βλέπουν τα πράγματα, εν προκειμένω τον φεμινισμο ή την πατριαρχία, έτσι όπως τους βολευουν
Καμιά γυναίκα δεν είναι αρνητική στην πατριαρχία όταν κερδίζει δώρα και ακριβά κινητά από αυτή (ή κεράσματα σε ακριβά μαγαζιά) και ...κανένας άνδρας όσο σκληροπυρηνικός πατριαρχικών αντιλήψεων και εάν είναι δεν αρνείται να το παίξει προοδευτικός κσι φεμινιστής κλπ κλπ εάν είναι έτσι να φλερτάρει και να ρίξει κανένα όμορφο γκομενακι...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Νοέμ 2022, 21:05

Ανέστης_35 έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 17:19
Volk έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 17:11
Αγις έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 17:07
127 ευρω λογαριασμο - 4 ατομα
ξεπερασαν κ τους μασαμπουκαιους - αλλα το μονο ενοχλητικο για τις μονιμες δια βιου τζαμπατζουδες ειναι ενας σπαγγοραμενος αντρας που θελει να τον κερνανε
Αναλογως το τι φαγητο εφαγαν.

Για 4 ατομα, δεν ειναι πολλα τα 127 ευρω.
sys3x
Το σωστοστ είναι να φτιακουνε ένα ινστα τα παιδιά (ναιντα και ο έτσι) να μας ενημερωνουν για τις παραγγελίες τους όπως οι μασα-μπου-καιοι αφού υπάρχει κοινό που ενδιαφέρεται για την ζωή τους αφενός και αφετέρου η ναιντα ψοφαει να είναι στο κέντρο της προσοχής,εγώ αυτό προτείνω παιδιά αλλα αν δεν θέλετε πάω μπάσο
Σωστόστ δικέ μου αλλά αντί για ίνστα δεν θα ήτανε πιο δόκιμο ένα όνλυ φανς μπας και τσιμπήσει - τσιμπήσουμε και αυτοί - εμείς το κάτι τις τους - μας; λέω γω τώρα ε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Νοέμ 2022, 23:38

sys3x έγραψε:
26 Νοέμ 2022, 21:05
Ανέστης_35 έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 17:19
Volk έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 17:11


Αναλογως το τι φαγητο εφαγαν.

Για 4 ατομα, δεν ειναι πολλα τα 127 ευρω.
sys3x
Το σωστοστ είναι να φτιακουνε ένα ινστα τα παιδιά (ναιντα και ο έτσι) να μας ενημερωνουν για τις παραγγελίες τους όπως οι μασα-μπου-καιοι αφού υπάρχει κοινό που ενδιαφέρεται για την ζωή τους αφενός και αφετέρου η ναιντα ψοφαει να είναι στο κέντρο της προσοχής,εγώ αυτό προτείνω παιδιά αλλα αν δεν θέλετε πάω μπάσο
Σωστόστ δικέ μου αλλά αντί για ίνστα δεν θα ήτανε πιο δόκιμο ένα όνλυ φανς μπας και τσιμπήσει - τσιμπήσουμε και αυτοί - εμείς το κάτι τις τους - μας; λέω γω τώρα ε.
αμέ. αλλά να μην το ξέρει αυτός ότι βγάζουμε λεφτά. να τα παίρνω όλα εγώ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Νοέμ 2022, 00:15

Naida έγραψε:
26 Νοέμ 2022, 23:38
sys3x έγραψε:
26 Νοέμ 2022, 21:05
Ανέστης_35 έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 17:19

sys3x
Το σωστοστ είναι να φτιακουνε ένα ινστα τα παιδιά (ναιντα και ο έτσι) να μας ενημερωνουν για τις παραγγελίες τους όπως οι μασα-μπου-καιοι αφού υπάρχει κοινό που ενδιαφέρεται για την ζωή τους αφενός και αφετέρου η ναιντα ψοφαει να είναι στο κέντρο της προσοχής,εγώ αυτό προτείνω παιδιά αλλα αν δεν θέλετε πάω μπάσο
Σωστόστ δικέ μου αλλά αντί για ίνστα δεν θα ήτανε πιο δόκιμο ένα όνλυ φανς μπας και τσιμπήσει - τσιμπήσουμε και αυτοί - εμείς το κάτι τις τους - μας; λέω γω τώρα ε.
αμέ. αλλά να μην το ξέρει αυτός ότι βγάζουμε λεφτά. να τα παίρνω όλα εγώ.
Εννοείται ρε, όλη τη δουλειά εσύ θα την κάνεις, ο άλλος με φιλική συμμετοχή τι λεφτά να πάρει, να βάλει πρέπει κανονικά για καμμιά - δυό - τρεις 360 2k (τουλάχιστο) καμερούλες και τα απαραίτητα λόβενσε, τι, τσάμπα σε δίνουμε εσένα;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Νοέμ 2022, 00:18

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Νοέμ 2022, 06:54
EKPLIKTIKOS έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 23:06
Gherschaagk έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 23:00
Εγώ μπερδεύτηκα.

Ποιο είναι το θέμα του νήματος είπαμε;


Να το πάω εναλλακτικές επιστήμες μήπως;
Ο Αινείαν άνοιξε το θέμα, επομένως μπορείς να το συνοψισεις όπως όλα τα προηγούμενα στη φράση "όλα για το συμφέρον γίνονται".

Το νόημα του νήματος είναι ότι τόσο οι γυναίκες όσο και οι άνδρες βλέπουν τα πράγματα, εν προκειμένω τον φεμινισμο ή την πατριαρχία, έτσι όπως τους βολευουν
Καμιά γυναίκα δεν είναι αρνητική στην πατριαρχία όταν κερδίζει δώρα και ακριβά κινητά από αυτή (ή κεράσματα σε ακριβά μαγαζιά) και ...κανένας άνδρας όσο σκληροπυρηνικός πατριαρχικών αντιλήψεων και εάν είναι δεν αρνείται να το παίξει προοδευτικός κσι φεμινιστής κλπ κλπ εάν είναι έτσι να φλερτάρει και να ρίξει κανένα όμορφο γκομενακι...
Όμορφο κομενάκι φεμιναζί;
Που ζεις αδερφέ, σε καμμιά σπηλιά;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 27 Νοέμ 2022, 00:24

sys3x έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 00:18
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Νοέμ 2022, 06:54
EKPLIKTIKOS έγραψε:
11 Νοέμ 2022, 23:06


Ο Αινείαν άνοιξε το θέμα, επομένως μπορείς να το συνοψισεις όπως όλα τα προηγούμενα στη φράση "όλα για το συμφέρον γίνονται".

Το νόημα του νήματος είναι ότι τόσο οι γυναίκες όσο και οι άνδρες βλέπουν τα πράγματα, εν προκειμένω τον φεμινισμο ή την πατριαρχία, έτσι όπως τους βολευουν
Καμιά γυναίκα δεν είναι αρνητική στην πατριαρχία όταν κερδίζει δώρα και ακριβά κινητά από αυτή (ή κεράσματα σε ακριβά μαγαζιά) και ...κανένας άνδρας όσο σκληροπυρηνικός πατριαρχικών αντιλήψεων και εάν είναι δεν αρνείται να το παίξει προοδευτικός κσι φεμινιστής κλπ κλπ εάν είναι έτσι να φλερτάρει και να ρίξει κανένα όμορφο γκομενακι...
Όμορφο κομενάκι φεμιναζί;
Που ζεις αδερφέ, σε καμμιά σπηλιά;
Ποιος ποτέ είπε ότι οι γυναίκες φεμιναζι ... πιστεύουν πραγματικά τα όσα λενε ;
Και δεν είναι έτοιμες να ξεπουλησουν τις απόψεις τους με την πρώτη συμφέρουσα ευκαιρία; (πχ εάν βρουν έναν καλό γαμπρό πλούσιο και όμορφο κλπ κλπ κλπ )

Όπως θα έκανε και κάθε μα κάθε επαναστάτης , κομουνιστης ή μη , εάν καταφέρει να βολευτει εντός του συστήματος το οποίο πολεμούσε

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΊΚΕΣ ΑΠΟΔΈΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΑΡΧΊΑ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Νοέμ 2022, 00:51

sys3x έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 00:15
Naida έγραψε:
26 Νοέμ 2022, 23:38
sys3x έγραψε:
26 Νοέμ 2022, 21:05


Σωστόστ δικέ μου αλλά αντί για ίνστα δεν θα ήτανε πιο δόκιμο ένα όνλυ φανς μπας και τσιμπήσει - τσιμπήσουμε και αυτοί - εμείς το κάτι τις τους - μας; λέω γω τώρα ε.
αμέ. αλλά να μην το ξέρει αυτός ότι βγάζουμε λεφτά. να τα παίρνω όλα εγώ.
Εννοείται ρε, όλη τη δουλειά εσύ θα την κάνεις, ο άλλος με φιλική συμμετοχή τι λεφτά να πάρει, να βάλει πρέπει κανονικά για καμμιά - δυό - τρεις 360 2k (τουλάχιστο) καμερούλες και τα απαραίτητα λόβενσε, τι, τσάμπα σε δίνουμε εσένα;
Τις κάμερες τι να τις καμουμε;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών