Πηρα mail απο το FBI

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 08 Δεκ 2022, 17:32

AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:47
Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:41
AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:36
Του λέω "sorry, έχω τηλεδιάσκεψη, πάρε σε καμιά ώρα" (το τηλεφώνημα έλαβε χώρα σε κάποια φάση που είχαν κολλήσει τα πάντα εκτός από την τηλεδιάσκεψη και που όντως πήγαιναν μηνύματα σφάλματος στη microsoft).
A lot to unpack here αλλά ναι, υπό μια οπτική το chatturbate είναι ένα είδος τηλεδιάσκεψης.

Chatturbate ; Καμία αντίρρηση. :lol:

Να πίνεις νερό και να κάνεις γυμναστική. :wink
Μην κολλάς ρε μπρο. Πες μου με το χέρι στην καρδιά πραγματικά πιστέυεις ότι ήθελα να σε προσβάλλω προσωπικά; Οτι ήθελα να στο παίξω μάγκας;

Το αλλο στο τραπεζι αν εχεις την καλοσύνη αστο πάνω στο τραπέζι, να φαίνεται.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 08 Δεκ 2022, 17:33

AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:36
Αυτό δεν είναι τίποτα.

Χτυπά το τηλέφωνο, μου μιλάει κάποιος σε άπταιστα αγγλικά "καλησπέρα, είμαστε από τη microsoft, έχουν μπει χάκερς στο pc σας και λαμβάνουμε μηνύματα σφάλματος".

Του λέω "sorry, έχω τηλεδιάσκεψη, πάρε σε καμιά ώρα" (το τηλεφώνημα έλαβε χώρα σε κάποια φάση που είχαν κολλήσει τα πάντα εκτός από την τηλεδιάσκεψη και που όντως πήγαιναν μηνύματα σφάλματος στη microsoft).

Κάναμε διάλειμμα για καφέ, έβαλα το anti-malware να κάνει έναν έλεγχο και διέγραψε καμιά 100ή αρχεία malware. Μετά από 1 ώρα ο τύπος είχε το θράσος να ξανακαλέσει.

"Το έλυσα μόνος μου" του είπα, "F#ck off" και το έκλεισα.

Εννοείται ότι δεν πίστεψα ούτε στιγμή ότι ήταν από τη microsoft.
α, εμενα με παιρνουν συχνα, αλλα δεν εχουν καλη προφορα στα αγγλικα, ινδοι πρεπει να ειναι.

κι εγω τους λεω με προφορα κουαθραπαλι: δις ις μπαντ καρμα. γιου γουιλ μπι μπορν εγκεν ας α γουορμ.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 08 Δεκ 2022, 17:42

Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 17:32
AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:47
Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:41


A lot to unpack here αλλά ναι, υπό μια οπτική το chatturbate είναι ένα είδος τηλεδιάσκεψης.

Chatturbate ; Καμία αντίρρηση. :lol:

Να πίνεις νερό και να κάνεις γυμναστική. :wink
Μην κολλάς ρε μπρο. Πες μου με το χέρι στην καρδιά πραγματικά πιστέυεις ότι ήθελα να σε προσβάλλω προσωπικά; Οτι ήθελα να στο παίξω μάγκας;

Το αλλο στο τραπεζι αν εχεις την καλοσύνη αστο πάνω στο τραπέζι, να φαίνεται.
Οχι. Απλά βαριέσαι να αναλύεις με αποτέλεσμα να δυσκολεύομαι μερικές φορές να σε καταλάβω.

Τώρα ποιο είναι το ζητούμενο δηλαδή; Να σου πω ότι έκανα chatturbate εκείνη την ώρα; Να νιώσω άσχημα στην περίπτωση που έκανα chatturbate;

Το chatturbate είναι αυτό που κάποτε λέγανε "sexting"; Να τον παίζεις δηλαδή με κείμενο, σε αλληλεπίδραση με άλλους χρήστες;

Αν νομίζεις ότι πρέπει να αντιπαρατεθούμε σε κάτι, μπορείς να γίνεις πιο αναλυτικός, ή να το πάμε λίγο-λίγο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος AlienWay την 08 Δεκ 2022, 17:43, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 08 Δεκ 2022, 17:43

George_V έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:25
Εικόνα

Eδω βλεπετε το μαιηλ που πηρα απο το FBI (την εικονα την πηρα απο το reddit μιας και το κειμενο ειναι ιδιο με αυτο που πηρα και βαριομουν να κανω σκρινσοτ του μαιηλ)

Εν ολιγοις μου λενε οτι ο ΟΗΕ μου δινει 4000000 δολλάρια αλλα η προσωπικη γιατρος μου Dr. Verani Bekti (η Ινδη ή Περσιδα θα ειναι αυτη με τετοιο ονομα) με δηλωσε ως πεθαμενο και διεκδικει αυτη τα χρηματα.

Οποτε εχω 48 ωρες να δηλωσω οτι ζω και να παρω τα 4 μυρια. :003: Αλλιως θα τα παρει η γιατρος μου.

Καταλαβαινω οτι υπάρχουν πολλα κοροιδα σε αυτο τον πλανητη που θα εχαβαν ενα τετοιο χοντροκομμενο ψέμμα αλλα πλεον δεν εχει παλιωσει αυτο το κολπο?
Μου στειλε κάποτε μήνυμα κάποια ότι ήταν χρυσή κληρονόμος και χρειαζόταν τη βοήθειά μου για να πάρει πίσω την περιουσία της. Κοινώς, έπρεπε να την ενισχύσω οικονομικά, και θα μου τα έδινε πίσω με τόκο όταν θα έπαιρνε την περιουσία.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 08 Δεκ 2022, 17:52

ωχ μωρε παιδακι μου χωρατο εκαμα, δεν ηθελα να στηνε πω
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 08 Δεκ 2022, 17:53

να με συμπαθας και λυπαμαι που παρεξηγηθηκες, δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2364
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 08 Δεκ 2022, 17:54

Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 17:32
chatturbate
Τι είναι το chatturbate >
Όπως λέμε μαστούρα_bate , έχουμε και το chatturbate ?
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 08 Δεκ 2022, 17:58

Το πχόρουμ έχει πλέον περιέλθει σε κατάσταση πλήρους ύπνωσης.

Το νήμα κοντεύει 2 ώρες ζωής. Και ουδείς έχει αναφέρει τον Ρουμελιώτη. Τον Στάμο και πλέον run. Και το μέιλ που είχε τσιμπήσει από το FBI. Και τη βοήθεια που μας ζητούσε έντρομος από το μαντρί. Για να μην συλλάβουν τα Αμερικανά αυτόν και την κατσικούλα του.

Τι σκατά, κατατονικοί καταντήσαμε 'δω μέσα; :102:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 08 Δεκ 2022, 18:00

Σατανικός, Γιόχι και Χέλης, τουλάχιστον εσείς

μπήκατε στον νήμα και σχολιάζετε σαν να μην συνέβη ποτέ και τίποτε
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 08 Δεκ 2022, 18:03

Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:41
AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:36
Του λέω "sorry, έχω τηλεδιάσκεψη, πάρε σε καμιά ώρα" (το τηλεφώνημα έλαβε χώρα σε κάποια φάση που είχαν κολλήσει τα πάντα εκτός από την τηλεδιάσκεψη και που όντως πήγαιναν μηνύματα σφάλματος στη microsoft).
A lot to unpack here αλλά ναι, υπό μια οπτική το chatturbate είναι ένα είδος τηλεδιάσκεψης.

είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
:lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 08 Δεκ 2022, 18:06

Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 17:53
να με συμπαθας και λυπαμαι που παρεξηγηθηκες, δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου
Εδώ λέμε δεν κατάλαβα καν, αν πρέπει να παρεξηγηθώ ή όχι.

Επίσης δεν θέλω να γίνω κυνικός και να επισημάνω ότι σε "σοβαρές" τηλεδιασκέψεις, μπορεί κανείς να μαλακίζεται με τη μεταφορική έννοια περισσότερο απ' όσο το κάνει στις τσοντοκάμερες με τη κυριολεκτική έννοια.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23211
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 08 Δεκ 2022, 18:09

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
08 Δεκ 2022, 18:03
Yochanan έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:41
AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 16:36
Του λέω "sorry, έχω τηλεδιάσκεψη, πάρε σε καμιά ώρα" (το τηλεφώνημα έλαβε χώρα σε κάποια φάση που είχαν κολλήσει τα πάντα εκτός από την τηλεδιάσκεψη και που όντως πήγαιναν μηνύματα σφάλματος στη microsoft).
A lot to unpack here αλλά ναι, υπό μια οπτική το chatturbate είναι ένα είδος τηλεδιάσκεψης.

είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
είχαν κολλήσει τα πάντα
:lol:
Τώρα το 'πιασα το αστείο :-?
SpoilerShow
:smt005:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 08 Δεκ 2022, 18:10

AlienWay έγραψε:
08 Δεκ 2022, 18:06
Επίσης δεν θέλω να γίνω κυνικός και να επισημάνω ότι σε "σοβαρές" τηλεδιασκέψεις, μπορεί κανείς να μαλακίζεται με τη μεταφορική έννοια περισσότερο απ' όσο το κάνει στις τσοντοκάμερες με τη κυριολεκτική έννοια.
:g030::g030::g030:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 08 Δεκ 2022, 18:11

Tarkovsky έγραψε:
08 Δεκ 2022, 18:00
Σατανικός, Γιόχι και Χέλης, τουλάχιστον εσείς

μπήκατε στον νήμα και σχολιάζετε σαν να μην συνέβη ποτέ και τίποτε
μα το αστειο ειναι ηδη απο τον τιτλο, εγω τουλαχιστο θεωρησα οτι ειμαστε ολοι στην ιδια σελιδα
τη σελιδα του FBI συγκεκριμενα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πηρα mail απο το FBI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 08 Δεκ 2022, 18:15

Επίσης ο Bill Hicks το επισήμανε
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών