Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Το βαζω εδώ για να το βλεπω και απεξω...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 25 Δεκ 2022, 00:37

taxalata xalasa έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:01
Kotas έγραψε:
24 Δεκ 2022, 22:02
taxalata xalasa έγραψε:
24 Δεκ 2022, 21:01
Σας χαιρετώ.
Χάρηκα που σας γνώρισα και τα είπαμε ιντερνετικά.

Merry Christmas and Happy New Year to all of you!!!


Το πρόβλημα είναι στο παρόν νήμα, Annibas @ που ναι οι Ιλλυριοι;
όπου ο συντονιστής βγάζει κόμπλεξ με όσα διαβάζει
και δεν μπορεί να τα αντικρούσει
και αφού με μπάναρε μια φόρα ανευ λογου,
και άρχισαν οι υπολοιποι το «Δρυὸς πεσούσης πᾶς ἀνὴρ ξυλεύεται» ,
τώρα που επέστρεψα και συνεχίζω να βάζω στοιχεία και να συνδιαλέγομαι με αυτούς που συμμετέχουν,
με τον γνωστό περιπαικτικό τρόπο και άνευ βωμολοχών,
ο συντονιστής με απειλεί να είμαι πιο κόσμιος... :003: ενώ όλο το φόρουμ είναι γεμάτο βωμολοχίες... :smt005: ...
τον έπιασε ο πόνος για την κοσμιότητα στο νήμα που τον έχει πιάσει κόμπλεξ λόγω μισαλλοδοξίας.

Sid Vicious σε προσωπικό μηνυμα


Ο τύπος έχει τρομερό κόμπλεξ και την έχει δει επί προσωπικού και έτσι προτιμώ να μην συμμετέχω άλλο στο φόρουμ... κρίμα...

Ακου! παραποίηση δημοσιεύσης συντονιστή... Σίγα ρε! ποιος είσαι;
Ο άλλος γράφει πως είμαι κλασική περίπτωση βλάβης,
ο άλλος με αποκαλεί τρελό και
ο άλλος συμφωνεί και γράφει μόνο ατάκες για να το παίξει έξυπνος και είρωνας

και εσύ προειδοποιείς εμένα που τους απαντώ αναλόγως;


Δεν κάνεις για συντονιστής... Χάλας το φορουμ και την ελευθερη συνδιαλλαγή εγκεφαλικών συνειρμών...

Με άλλα λόγια, άϊντε ρε γιωτά μπουγατσοφάγε να φας την μπουγάτσα σου...
και άσε τον συντονισμό σε όσους αντέχουν να διαβάζουν ακόμα και αυτά που δεν τους αρέσουν....

Γεια σας... Θα σας δω στην άλλη παραλια του Ιντερνετικου Αριστερου Ηρωα.. e-left-hero... :smt005:

ΥΓ1. Αν πάρετε το κουμπάκι του συντονισμού από τον wannabe punk που με απειλει με αποκλεισμο ανευ λογου, τότε θα επανελθω.

ΥΓ2. Ελπιζω ο Φορουμάρχων Σπυρος να δει το παρον και αναλαβει δραση επι του προβλήματος που ονομαζεται «καταχρηση εξουσίας συντονιστή» και να μην λειτουργησει σαν συντεχνιακος συνδικαληστης που θα καλυψει την συντεχνία ακόμα και όταν λανθάνει... Ειδωμεν πόσα απιδια πιανει ο σσακος...
ή είδομεν (β' αοριστος) ή ίδωμεν (υποτακτικη), με τα λιγα που θυμαμαι τυπος είδωμεν δεν υφισταται

τους δικτατορες μενουμε και τους πολεμαμε δεν αυτοεξοριζομαστε στο Παρισι :smt018
Κότα,
επείσθην...
και αφησα το κουμπί
πούτανε να αποσταλεί
το παρακατω αίτημα,
ενώ ΄ταν όλα έτοιμα.
Δεν επιθυμώ πλέον να είμαι μέλος αυτής της Δ. Συζήτησης και ζητώ τη διαγραφή των στοιχείων μου σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό (ΕΕ) 2016/679 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και Συμβουλίου της 27ης Απριλίου 2016 περί Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα (Γενικός Κανονισμός για την Προστασία Δεδομένων - GDPR).
Το Username μου είναι taxalata xalasa.

Πάντως πληροφοριακά, έτσι διαγράφει κάποιος το προφίλ του; Επικαλείται τον τάδε κανονισμό και αναφέρει το username του; Νόμιζα οτί για να φύγεις, άμα ήθελες, απλά έβριζες κάποιον και σε μπάναραν. :003:
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 25 Δεκ 2022, 00:38

Παρεμπιπτόντως, τι σημαίνει το username σου; "τα'χα όλα , τα χάλασα" ; ή απλά έγραψες κάτι ότι νάναι; 😅
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16625
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Το βαζω εδώ για να το βλεπω και απεξω...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Δεκ 2022, 00:41

GreekGuy έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:37
taxalata xalasa έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:01
Kotas έγραψε:
24 Δεκ 2022, 22:02


ή είδομεν (β' αοριστος) ή ίδωμεν (υποτακτικη), με τα λιγα που θυμαμαι τυπος είδωμεν δεν υφισταται

τους δικτατορες μενουμε και τους πολεμαμε δεν αυτοεξοριζομαστε στο Παρισι :smt018
Κότα,
επείσθην...
και αφησα το κουμπί
πούτανε να αποσταλεί
το παρακατω αίτημα,
ενώ ΄ταν όλα έτοιμα.
Δεν επιθυμώ πλέον να είμαι μέλος αυτής της Δ. Συζήτησης και ζητώ τη διαγραφή των στοιχείων μου σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό (ΕΕ) 2016/679 του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και Συμβουλίου της 27ης Απριλίου 2016 περί Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα (Γενικός Κανονισμός για την Προστασία Δεδομένων - GDPR).
Το Username μου είναι taxalata xalasa.

Πάντως πληροφοριακά, έτσι διαγράφει κάποιος το προφίλ του; Επικαλείται τον τάδε κανονισμό και αναφέρει το username του; Νόμιζα οτί για να φύγεις, άμα ήθελες, απλά έβριζες κάποιον και σε μπάναραν. :003:
πατας κατι κουμπια στις ρυθμισεις και βγαζει αυτο να το στειλεις με email.
αν το στειλεις σε σβηνουν απ τα τεφτερια τους.

εμενα με επεισε ο κοτας να μην το στειλω...

για μπανιο πας αν ξεφυγεις και βωμολοχησεις εναντιων συνφορουμυτη... επισης και γι αλλους λογους που αγνοω...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 25 Δεκ 2022, 00:43

Πωπω...γραφειοκρατία ακόμα και για διαγραφή!! Τι λες τώρα.. και όταν διαγράφεται κάποιος, διαγράφονται και όσα θέματα άνοιξε και σε όσα απάντησε ή αυτά μένουν; :p2:
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16625
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Δεκ 2022, 00:46

GreekGuy έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:38
Παρεμπιπτόντως, τι σημαίνει το username σου; "τα'χα όλα , τα χάλασα" ; ή απλά έγραψες κάτι ότι νάναι; 😅
ειναι πολλες οι ερμηνειες... ουτε εγω δεν ξερω πλεον τι σημαινει αφου καθε φορα που το διαβαζω σημαινει κατι αλλο... :smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 25 Δεκ 2022, 00:48

taxalata xalasa έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:46
GreekGuy έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:38
Παρεμπιπτόντως, τι σημαίνει το username σου; "τα'χα όλα , τα χάλασα" ; ή απλά έγραψες κάτι ότι νάναι; 😅
ειναι πολλες οι ερμηνειες... ουτε εγω δεν ξερω πλεον τι σημαινει αφου καθε φορα που το διαβαζω σημαινει κατι αλλο... :smt005:
Αν το διαβάσεις γρήγορα και ενώνοντας τις λέξεις είναι σαν αράβικο μαγικό ξόρκι ή σαν κάποιος που ήπιε βιαστικά καυτό σαλέπι και κάηκε και βγάζει αυτό τον ήχο :smt005:
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16625
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Δεκ 2022, 00:53

GreekGuy έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:48
taxalata xalasa έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:46
GreekGuy έγραψε:
25 Δεκ 2022, 00:38
Παρεμπιπτόντως, τι σημαίνει το username σου; "τα'χα όλα , τα χάλασα" ; ή απλά έγραψες κάτι ότι νάναι; 😅
ειναι πολλες οι ερμηνειες... ουτε εγω δεν ξερω πλεον τι σημαινει αφου καθε φορα που το διαβαζω σημαινει κατι αλλο... :smt005:
Αν το διαβάσεις γρήγορα και ενώνοντας τις λέξεις είναι σαν αράβικο μαγικό ξόρκι ή σαν κάποιος που ήπιε βιαστικά καυτό σαλέπι και κάηκε και βγάζει αυτό τον ήχο :smt005:
και αυτο.... :003:
ή κι αν εφαγες καυτερο παστουρμα γκαμηλας και καηκαν τα λαιμα σου απ το τσιμενοπιπερο...
:g030:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
GreekGuy
Δημοσιεύσεις: 1052
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2022, 19:52
Phorum.gr user: greekguy
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Και εδω για να βλεπω κι απεξω....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GreekGuy » 25 Δεκ 2022, 00:56

Εικόνα
Όλα γίνονται για κάποιον λόγο, ακόμα και αν δε γνωρίζεις τον λόγο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών