ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 19 Ιαν 2023, 21:18

:-? θα πάω με τραίνο, είπα. το γρήγορο
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3735
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 19 Ιαν 2023, 21:19

BigChiefWahoo έγραψε:
19 Ιαν 2023, 18:57
lonelyrider έγραψε:
19 Ιαν 2023, 13:39
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
19 Ιαν 2023, 12:40
κάναν άλλονα έχουμε; γράφτε ρε τί αξίζει να κάνει κανείς. ένα αρχαίο θέατρο παίζει, λέει. αν δεν πείτε θα πάω βόλο για τσίπουρα
στο undo στην ταχυδρομείου για κοκτέιλ μάι τάι.
Βολτα στο φρούριο πανω εχει ωραια μαγαζια επίσης.
Και κοντοσουβλι ωραιο θα βρεις στο κέντρο αν εισαι κρεατακιας.
To undo είναι αυτό το καινούριο επί της Ρούσβελτ ; Εκεί που ήταν το 1900 ; Αν ναι,θα το πρότεινα κι εγώ,ωραία διακόσμηση έχει και ωραίο στήσιμο.

Όχι. Το Undo ειναι στη γωνία απέναντι από την Ιατρικη Σχολή επί της πλατείας Ταχυδρομείου.
Που το θυμηθηκες το 1900 ρε θηρίο? :D
Τι μου θυμισες, συχναζα εκει στο λυκειο.
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13510
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 19 Ιαν 2023, 21:22

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
19 Ιαν 2023, 21:18
:-? θα πάω με τραίνο, είπα. το γρήγορο
Ο θεός φύλαξε τους Λαρισαίους.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 19 Ιαν 2023, 21:23

lonelyrider έγραψε:
19 Ιαν 2023, 21:19

Όχι. Το Undo ειναι στη γωνία απέναντι από την Ιατρικη Σχολή επί της πλατείας Ταχυδρομείου.
Που το θυμηθηκες το 1900 ρε θηρίο? :D
Τι μου θυμισες, συχναζα εκει στο λυκειο.
Ε,το παλιό το Detox δηλαδή.

Καλός ταβλαδόρος κι εσύ,ε ; :003:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 19 Ιαν 2023, 21:40

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ,
αν είσαι στην πόλη πρωινές ώρες,πήγαινε στον φούρνο ΦΑΙΔΩΝ,επί της Ανθίμου Γαζή,σε απόσταση αναπνοής από την πλατεία Εβραίων και τη Συναγωγή.
Θα πάρεις
-δέκα κουραμπιέδες (δεν λέω να πάρεις κιλό,σε περίπτωση που δεν σου αρέσουν,πράγμα που αποκλείω,αλλά πάρε δέκα για τη γεύση - είναι οι καλλίτεροι που έχω φάει,με βούτυρο)
-πλαστό/καλαμποκόπιτα με σπανάκι ή αλλιώς μπομπότα :romance-hearteyes:
-δύο-τρία κομμάτια σοκολατόπιτα
-δέκα μηλοπιτάκια (αλλά είναι πανάκριβα τα γμνα,ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ όμως)
και
-το απόλυτο value for money (νομίζω το πήγε 0,70 λεπτά),κουλούρι με λάδι και αλάτι :romance-hearteyes: Είναι τεράστιο και είναι φανταστικό

Αν μπορείς να φας κι ένα καρβελάκι μόνος σου,με λίγο κασέρι,φέτα,λα βας κι ρι,γουατέβα,πάρε ψωμί καλαμποκίσιο Soleo,σε σχήμα καρδιάς.Εγώ σκίζω ένα σχεδόν κάθε πρωί,μετά το πρωινό,με διάφορα τυριά συνοδεία :lol:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 19 Ιαν 2023, 21:49

Επίσης,
το Φύλλων Γεύσεις που έφαγες τα εκλέρ που σε γονάτισαν,βρίσκεται επί της οδού Ολύμπου,στο Ωδείο,στην πιάτσα των ταξί.Αφού θα πας που θα πας,κατηφόρισε στη συνέχεια την Ολύμπου με κατεύθυνση προς τα ΚΤΕΛ.Στα 50 περίπου μέτρα αριστερά,στη διασταύρωση με τη Βύρωνος,θα βρεις το ζαχαροπλαστείο ΕΞΑΡΧΟΣ.Θα μπεις και θα πάρεις χαλβά Φαρσάλων βουτύρου με αμύγδαλο,μπακλαβά και κανά κορνέ αν έχει.Συνεχίζεις επί της Ολύμπου,λίγο πιο κάτω,ξανά αριστερά,σε μία γωνία με την οδό Νίκης (μικρός δρόμος),είναι ένα ξεχασμένο ζαχαροπλαστείο από το 1970,με τζαμαρίες και μηδενική διακόσμηση.Εκεί μέσα θα μπεις και θα ρωτήσεις αν έχει φρέσκα ροξ και φοινίκια.Θα σου πει ναι.Πάρε όσα μπορείς :lol:

Τέλος,πίτσα Perfetto,μία τρύπα-χρυσωρυχείο επί της Παπαναστασίου,σχεδόν δίπλα από την πλατεία Νομαρχίας.Εκεί θα κοντοσταθείς και θα ζητήσεις πίτσα στρόγγυλη,με φύλλο,ΟΧΙ με ζύμη,με φύλλο,τις έχει μπροστά-μπροστά και δεξιά όπως κοιτάς την τζαμαρία.


Thank me later :wave:

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 19 Ιαν 2023, 21:56

:romance-hearteyes: ω ρε μανούλα μου!
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 21 Ιαν 2023, 21:01

Κριτική ντέι ουάν. Το κέντρο με τους πρεζόδρομους πολύ καθαρό, κάνει το κέντρο της Αθήνας να θυμίζει Καλκούτα. Πήγαμε wisedog, ωραίο είχε μια έκθεση στο χώρο από κάτω, βάραγε τέκνο. Λουκουλος, τίμιο μεζεδοπωλείο, κιού το βράδυ για potarew, χρονοκάψουλα εξόντους 90σ με ratm, beastie boys, ξύλινα καβλιά και τρύπες, πανάκριβο δύο κοχτέιλ και δύο ουίσκια 56 ευρώ. Καφές σε κιού πάλι, ντίσεντ, και μετά ο δεύτερος στο λας ράμπλας πολύ καλός (φέρνουν από mister bean). Φαγητό ακαμάντρα (ή κάπως έτσι). Κλασσική περίπτωση σρζ με οκ φαγητό και καλές τιμές. Μετά profiterole στο petit amour, πολύ καλό.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48663
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 21 Ιαν 2023, 21:04

lonelyrider έγραψε:
19 Ιαν 2023, 13:39
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
19 Ιαν 2023, 12:40
κάναν άλλονα έχουμε; γράφτε ρε τί αξίζει να κάνει κανείς. ένα αρχαίο θέατρο παίζει, λέει. αν δεν πείτε θα πάω βόλο για τσίπουρα
Εδω - - > https://www.google.com/search?ie=UTF-8& ... IgAQ%3D%3D
για φαγητό και μετά στο undo στην ταχυδρομείου για κοκτέιλ μάι τάι.
Βολτα στο φρούριο πανω εχει ωραια μαγαζια επίσης.
Και κοντοσουβλι ωραιο θα βρεις στο κέντρο αν εισαι κρεατακιας.
Α, ο Σατανικός είναι κρεατάκιας, όλα κι όλα.

Scouser. :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 22 Ιαν 2023, 01:25

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
21 Ιαν 2023, 21:01
Κριτική ντέι ουάν. Το κέντρο με τους πρεζόδρομους πολύ καθαρό, κάνει το κέντρο της Αθήνας να θυμίζει Καλκούτα. Πήγαμε wisedog, ωραίο είχε μια έκθεση στο χώρο από κάτω, βάραγε τέκνο. Λουκουλος, τίμιο μεζεδοπωλείο, κιού το βράδυ για potarew, χρονοκάψουλα εξόντους 90σ με ratm, beastie boys, ξύλινα καβλιά και τρύπες, πανάκριβο δύο κοχτέιλ και δύο ουίσκια 56 ευρώ. Καφές σε κιού πάλι, ντίσεντ, και μετά ο δεύτερος στο λας ράμπλας πολύ καλός (φέρνουν από mister bean). Φαγητό ακαμάντρα (ή κάπως έτσι). Κλασσική περίπτωση σρζ με οκ φαγητό και καλές τιμές. Μετά profiterole στο petit amour, πολύ καλό.
Ρε μλκ στο Κιού ; Στο Κιού ; :011:
Γιατί δεν κάτσατε πιο πριν στο Le Coq ; Δίπλα είναι !
Απέναντι δε από το Κιού,το Αλομπάρ,φθηνό και αν πετύχεις καλό ντιτζέι,θα ακούσεις μουσικάρες.Βέβαια έχω να πατήσω πάνω από τρία χρόνια,αλλά νομίζω παραμένει το ίδιο.Γεμίζει με 10 άτομα,15 είναι υπερπληθυσμός.

btw,Κιός είναι επώνυμο,Κιού είναι το θηλυκό,το όνομα από εκεί βγαίνει.Στο Κιού ρε μλκ ; :011::011:

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7427
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 22 Ιαν 2023, 01:35

Δεν έχω πάει ποτέ Λάρισα. Πρέπει να είναι η πιο αντιτουριστική πόλη της Ελλάδας με την κυριολεκτική έννοια του όρου.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 22 Ιαν 2023, 01:37

BigChiefWahoo έγραψε:
19 Ιαν 2023, 18:57
lonelyrider έγραψε:
19 Ιαν 2023, 13:39
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
19 Ιαν 2023, 12:40
κάναν άλλονα έχουμε; γράφτε ρε τί αξίζει να κάνει κανείς. ένα αρχαίο θέατρο παίζει, λέει. αν δεν πείτε θα πάω βόλο για τσίπουρα
στο undo στην ταχυδρομείου για κοκτέιλ μάι τάι.
Βολτα στο φρούριο πανω εχει ωραια μαγαζια επίσης.
Και κοντοσουβλι ωραιο θα βρεις στο κέντρο αν εισαι κρεατακιας.
To undo είναι αυτό το καινούριο επί της Ρούσβελτ ; Εκεί που ήταν το 1900 ; Αν ναι,θα το πρότεινα κι εγώ,ωραία διακόσμηση έχει και ωραίο στήσιμο.

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ,
αν είσαι φλώρος,που είναι πολύ πιθανό,εφόσον ψηφίζεις Κούλη :lol: ,θα πας για καφέ/ποτό στο Κλίμαξ,μπροστά ακριβώς από το Αρχαίο Θέατρο.Είναι κυριλοκατάσταση,αλλά όχι τίποτα πολύ κυριλέ,παίζει τζαζ,οι θαμώνες έχουν ένα υφάκι,ο ιδιοκτήτης είναι και πολύ μαλάκας,αλλά το μαγαζί θα σου αρέσει,όπως και το σημείο + του ότι όταν περνάω από εκεί βλέπω μερικές πολύ ωραίες και στυλάτες γυναίκες.
Αφού λοιπόν είσαι εκεί (είσαι στην οδό Βενιζέλου),αν προχωρήσεις προς το Άλογο που λέμε εμείς,δηλαδή προς τη γέφυρα στον Πηνειό,λίγο πιο πριν,στα δεξιά σου έχει μία ανηφόρα,λέγεται οδός Σκυλοσόφου και οδηγεί προς το Φρούριο και τον Άγιο Αχίλλειο.Εκεί,στην οδό αυτή,είναι το Wisedog,ένα πολύ ωραίο (κατά τη γνώμη μου) μαγαζί,για καφέ,αν έχει ήλιο (που δεν το βλέπω) το συστήνω ανεπιφύλακτα.Είναι πολύ εναλλακτικό/post modern (και καλά),έχει βέβαια το δικό του στυλ,θυμίζει πολύ ευρωπαϊκό μαγαζί και οι θαμώνες είναι της ίδιας φάσης.Φημολογείται ότι είναι gay-friendly,αλλά κλάιν μάιν,ο εναλλακτικός κόσμος της πόλης το τιμάει.Πολύ ωραίες μουνίτσες και εκεί,αλλά θα μπορούσαν να είναι κόρες μου.Πιστεύω ότι αυτό το μαγαζί θα σου αρέσει αρκετά.
Κατεβαίνοντας ξανά στη Βενιζέλου,ανάμεσα από το Κλίμαξ που ήσουν πριν και το Wisedog,υπάρχει το Connectiva,ένα μαγαζί που άνοιξε ο ανηψιός του βουλευτή του Λαμπρούλη (ΚΚΕ,γνωστός γιατρός,καλός άνθρωπος,τον ξέρω),ο οποίος ασχολείται πολύ με τα εικαστικά/πολιτιστικά αλλά είναι λαμόγιο (περίπου σαν εσένα,θα τα βρείτε :003: ),χώνεται παντού,κατάλαβες.Το μαγαζί είναι κουλ,φιλοξενεί πολλά λάιβ αν και είναι μικρό,όπως και βραδιές αυτοσχεδιασμού με διάφορους μουσικούς.Και για καφέ καλά είναι.
Επειδή είσαι που είσαι στην περιοχή Αρχαίου Θεάτρου/Φρουρίου,επιβάλλεται να ανέβεις στον λόφο Φρουρίου.Εκεί βρίσκεται το αγαπημένο μας σποτ,εμού και της συζύγου,όταν είναι Σάββατο ή Κυριακή πρωί,με χειμωνιάτικo ήλιο και κρύο,στο μαγαζί Γη,για καφέ,με θέα πιάτο τον χιονισμένο Όλυμπο απέναντι ακριβώς.Το μαγαζί είναι κάργα Ικαρία/ρακόμελο φάση,αλλά εμείς πάμε γιατί έχει τραπέζια έξω,με σόμπες από δίπλα και την καλλίτερη θέα.Δεν δίνουμε σημασία στον κόσμο,αλλά έχουμε γνωριστεί με μία από τις κοπέλες που σερβίρουν,καλό άτομο.
Επίσης,το ίδιο το μαγαζί που βρίσκεται μέσα στο Φρούριο,που λέγεται...Φρούριο :003: ,είναι για μένα διαχρονική αξία,ακόμη και ύστερα από τόσες αλλαγές ιδιοκτητών.Το θυμάμαι από 5 χρονών πιτσιρίκι,να τρέχω στην αυλή με κοντό παντελόνι,χωρίς πλάκα.Σήμερα,σερβίρει την καλλίτερη πίτσα στη Λάρισα,αλλά έχει γενικά καλή κουζίνα.

Να πας στο Φρούριο γενικά,η περιοχή συστήνεται λόγω πολυκοσμίας,κίνησης,μαγαζιών κλπ

(to be continued)
Ρε συ αυτος ο σταλινικος φορουμιτης ο migisukhoi ειναι γεννημα θρεμα λαρισαιος εκει μενει ακομα.
Τωρα που ειδα το νημα καταλαβα οτι μαλλον εχει καιρο να ποσταρει στο φλωρουμ.
Μηπως του εριξε κανα μπανακι ο Λαβρεντι Παβλοβιτς Μπερια; :p2:
Στο νημα με τον ρωσοουκρανικο πολεμο που το παρακαλουθω δεν ξερω αν ποσταρει καθολου δεν ειμαι απολυτως σιγουρος. :smt017

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23472
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 22 Ιαν 2023, 01:57

mao mao έγραψε:
22 Ιαν 2023, 01:35
Δεν έχω πάει ποτέ Λάρισα. Πρέπει να είναι η πιο αντιτουριστική πόλη της Ελλάδας με την κυριολεκτική έννοια του όρου.
δεν χρειαζόμαστε τουρίστες φίλε...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23472
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 22 Ιαν 2023, 02:00

BigChiefWahoo έγραψε:
22 Ιαν 2023, 01:25
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
21 Ιαν 2023, 21:01
Κριτική ντέι ουάν. Το κέντρο με τους πρεζόδρομους πολύ καθαρό, κάνει το κέντρο της Αθήνας να θυμίζει Καλκούτα. Πήγαμε wisedog, ωραίο είχε μια έκθεση στο χώρο από κάτω, βάραγε τέκνο. Λουκουλος, τίμιο μεζεδοπωλείο, κιού το βράδυ για potarew, χρονοκάψουλα εξόντους 90σ με ratm, beastie boys, ξύλινα καβλιά και τρύπες, πανάκριβο δύο κοχτέιλ και δύο ουίσκια 56 ευρώ. Καφές σε κιού πάλι, ντίσεντ, και μετά ο δεύτερος στο λας ράμπλας πολύ καλός (φέρνουν από mister bean). Φαγητό ακαμάντρα (ή κάπως έτσι). Κλασσική περίπτωση σρζ με οκ φαγητό και καλές τιμές. Μετά profiterole στο petit amour, πολύ καλό.
Ρε μλκ στο Κιού ; Στο Κιού ; :011:
Γιατί δεν κάτσατε πιο πριν στο Le Coq ; Δίπλα είναι !
Απέναντι δε από το Κιού,το Αλομπάρ,φθηνό και αν πετύχεις καλό ντιτζέι,θα ακούσεις μουσικάρες.Βέβαια έχω να πατήσω πάνω από τρία χρόνια,αλλά νομίζω παραμένει το ίδιο.Γεμίζει με 10 άτομα,15 είναι υπερπληθυσμός.

btw,Κιός είναι επώνυμο,Κιού είναι το θηλυκό,το όνομα από εκεί βγαίνει.Στο Κιού ρε μλκ ; :011::011:
καλό είναι ρε το Q ...εκτός αυτού σου έγραψε ότι θα τον περίμενε κόσμος ...τι να τους πει ότι θα τους κάνει αυτός περιήγηση ...?
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 22 Ιαν 2023, 13:16

mao mao έγραψε:
22 Ιαν 2023, 01:35
Δεν έχω πάει ποτέ Λάρισα. Πρέπει να είναι η πιο αντιτουριστική πόλη της Ελλάδας με την κυριολεκτική έννοια του όρου.
Μπα το αντίθετο, είναι όλα τα καφεποτοφαγητοξενυχτάδικα μαζεμένα στο πεζοδρομημένο κέντρο και έχει ένα vibe νησιού
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών