Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 19:42

nowhere έγραψε:
28 Ιαν 2023, 19:40
αν θες την συμβουλή μου φτιάξε ένα προφίλ άραβα και ξαναμπές
Μου φαίνεται πολύ περίεργο που όλοι την βρίσκετε να φαντασιώνεστε ότι είμαι άντρας. Μήπως να το ψάξετε λίγο βαθιά μέσα σας βρε παιδιά;
Δεν λέω ότι είναι κακό, αλλά με το ζόρι να βγάλουμε την άλλη άντρα είναι λίγο κουραστικό. Εσύ τι είσαι, άντρας ή γυναίκα;

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14659
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 28 Ιαν 2023, 19:45

για να ασχολούμαι κρυφοαδερφή μάλλον

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23354
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 28 Ιαν 2023, 19:59

Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 15:31
Εσείς οι άντρες φοράτε καθόλου στα κρυφά τις γόβες των συντρόφων σας; Και να κοιτάζεστε με θαυμασμό στον καθρέφτη, τινάζοντας πίσω το μαλλί με νάζι; Πάντα το είχα απορία παιδιά.
Δε χρειάζεται.

Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10023
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 28 Ιαν 2023, 20:11

Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 28 Ιαν 2023, 20:21

Feindflug έγραψε:
28 Ιαν 2023, 17:58
Ερμής έγραψε:
28 Ιαν 2023, 15:07
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 15:02


Αυτό ακριβώς εννοώ.
Άκου να δεις. Η σύζυγος όπως έχω πει είναι στο 1.80πλας. Σχετικα πρόσφατα είχαμε πάει σε ένα γάμο και με τα πολλά την έπεισα να φορέσει 10ποντα, άρα όπως καταλαβαίνεις μου έριχνε αρκετά. Πρωτη φορα* έχω δει τόσα βλέμματα πάνω μου και από γυναίκες και από άντρες.

*βασικά όχι πρώτη τώρα που το σκέφτομαι, αυτό σχεδόν πάντα συνέβαινε όταν είχα μια εντυπωσιακή ψηλότερη γυναίκα από εμένα δίπλα μου
Μήπως είχες ανοιχτό το φερμουάρ, τύπε;
:oops:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70260
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Ιαν 2023, 20:22

Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 19:14
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 19:01
Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 18:48


Δε νομίζω να ενδιαφέρεται κανείς για το τι γόβες φοράω εγώ. Σιγά. Αλλά μ'αρέσει που όλο το γυροφέρνεις και προσπαθείς να με βγάλεις άντρα, μάλλον σ'αρέσουν αρσενικοί με 12ποντα.
Δεν κρίνω, όλα για τον άνθρωπο είναι.
Μα το θέμα είναι για τις γόβες, γλυκειά μου. Το ότι επέλεξες αυτό το θέμα για να κάνεις πρεμιέρα, κάτι σημαίνει.

Οποτε, κρίνεις δεν κρίνεις, τα δεδομένα είναι σαφή. Ακόμη και αν δεν είσαι άντρας, θα γούσταρες τρελλά να είσαι. Κατά τα άλλα, ναι. Όλα για τον άνθρωπο είναι.

Αν ήσουν τόσο έξυπνη όσο πιστεύεις, θα παρατηρούσες ότι δεν έκανα πρεμιέρα όπως λες με αυτό το θέμα, άνοιξα δικό μου.
Όσο για το ότι πιστεύεις ότι θα γούσταρα τρελά να είμαι άντρας, δεν έχω να πω κάτι. Προφανώς είσαι η ξερόλα του φόρουμ αυτού και τα γνωρίζεις όλα. Δικαίως σε ειρωνεύονται τόσοι και τόσες. Μπορείς να πιστεύεις ότι είμαι και εξωγήινος, γιατί να στο χαλάσω;
Το παρατήρησα χαρά μου και είχα συμμετοχή. Κατά τα άλλα, μία γκομενίτσα που μένει σε σχέση χωρίς να γουστάρει τον γκόμενο της, ξερογλείφεται με τον όποιον ωραιότερο άντρα σκάσει στο χώρο της και καπάκι λέει ότι βλέπει ως σκαμνάκι τις κοντές, είναι στην καλύτερη περίπτωση διαταραγμένη περίπτωση.

Οπότε, αν γουστάρεις να μπεις στο γκρουπάκι όσων με ειρωνεύονται, δεν θα μου κάνει εντύπωση. Είστε πολύ συνηθισμένο είδος με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. :D
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 20:25

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:22
Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 19:14
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 19:01


Μα το θέμα είναι για τις γόβες, γλυκειά μου. Το ότι επέλεξες αυτό το θέμα για να κάνεις πρεμιέρα, κάτι σημαίνει.

Οποτε, κρίνεις δεν κρίνεις, τα δεδομένα είναι σαφή. Ακόμη και αν δεν είσαι άντρας, θα γούσταρες τρελλά να είσαι. Κατά τα άλλα, ναι. Όλα για τον άνθρωπο είναι.

Αν ήσουν τόσο έξυπνη όσο πιστεύεις, θα παρατηρούσες ότι δεν έκανα πρεμιέρα όπως λες με αυτό το θέμα, άνοιξα δικό μου.
Όσο για το ότι πιστεύεις ότι θα γούσταρα τρελά να είμαι άντρας, δεν έχω να πω κάτι. Προφανώς είσαι η ξερόλα του φόρουμ αυτού και τα γνωρίζεις όλα. Δικαίως σε ειρωνεύονται τόσοι και τόσες. Μπορείς να πιστεύεις ότι είμαι και εξωγήινος, γιατί να στο χαλάσω;
Το παρατήρησα χαρά μου και είχα συμμετοχή. Κατά τα άλλα, μία γκομενίτσα που μένει σε σχέση χωρίς να γουστάρει τον γκόμενο της, ξερογλείφεται με τον όποιον ωραιότερο άντρα σκάσει στο χώρο της και καπάκι λέει ότι βλέπει ως σκαμνάκι τις κοντές, είναι στην καλύτερη περίπτωση διαταραγμένη περίπτωση.

Οπότε, αν γουστάρεις να μπεις στο γκρουπάκι όσων που με ειρωνεύονται, δεν θα μου κάνει εντύπωση. Είστε πολύ συνηθισμένο είδος με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. :D

Με διασκεδάζουν πολύ τα αυθαίρετα συμπεράσματα σου καθώς και η διαστρέβλωση των όσων έχω πει κατά πως σε συμφέρει.
Συνέχισε, έχεις πλάκα!
Υπάρχει και ολόκληρο γκρουπ ατόμων που σε ειρωνεύονται; Δεν το λες και παράξενο.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70260
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Ιαν 2023, 20:28

Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:22
Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 19:14



Αν ήσουν τόσο έξυπνη όσο πιστεύεις, θα παρατηρούσες ότι δεν έκανα πρεμιέρα όπως λες με αυτό το θέμα, άνοιξα δικό μου.
Όσο για το ότι πιστεύεις ότι θα γούσταρα τρελά να είμαι άντρας, δεν έχω να πω κάτι. Προφανώς είσαι η ξερόλα του φόρουμ αυτού και τα γνωρίζεις όλα. Δικαίως σε ειρωνεύονται τόσοι και τόσες. Μπορείς να πιστεύεις ότι είμαι και εξωγήινος, γιατί να στο χαλάσω;
Το παρατήρησα χαρά μου και είχα συμμετοχή. Κατά τα άλλα, μία γκομενίτσα που μένει σε σχέση χωρίς να γουστάρει τον γκόμενο της, ξερογλείφεται με τον όποιον ωραιότερο άντρα σκάσει στο χώρο της και καπάκι λέει ότι βλέπει ως σκαμνάκι τις κοντές, είναι στην καλύτερη περίπτωση διαταραγμένη περίπτωση.

Οπότε, αν γουστάρεις να μπεις στο γκρουπάκι όσων που με ειρωνεύονται, δεν θα μου κάνει εντύπωση. Είστε πολύ συνηθισμένο είδος με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. :D
Με διασκεδάζουν πολύ τα αυθαίρετα συμπεράσματα σου καθώς και η διαστρέβλωση των όσων έχω πει κατά πως σε συμφέρει.
Συνέχισε, έχεις πλάκα!
Υπάρχει και ολόκληρο γκρουπ ατόμων που σε ειρωνεύονται; Δεν το λες και παράξενο.
Τσιμπάς εύκολα, παρθενικό στο πχόρουμ χαζούλι. :lol:

Συνέχισε έτσι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 20:29

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:28
Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:22


Το παρατήρησα χαρά μου και είχα συμμετοχή. Κατά τα άλλα, μία γκομενίτσα που μένει σε σχέση χωρίς να γουστάρει τον γκόμενο της, ξερογλείφεται με τον όποιον ωραιότερο άντρα σκάσει στο χώρο της και καπάκι λέει ότι βλέπει ως σκαμνάκι τις κοντές, είναι στην καλύτερη περίπτωση διαταραγμένη περίπτωση.

Οπότε, αν γουστάρεις να μπεις στο γκρουπάκι όσων που με ειρωνεύονται, δεν θα μου κάνει εντύπωση. Είστε πολύ συνηθισμένο είδος με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. :D
Με διασκεδάζουν πολύ τα αυθαίρετα συμπεράσματα σου καθώς και η διαστρέβλωση των όσων έχω πει κατά πως σε συμφέρει.
Συνέχισε, έχεις πλάκα!
Υπάρχει και ολόκληρο γκρουπ ατόμων που σε ειρωνεύονται; Δεν το λες και παράξενο.
Τσιμπάς εύκολα, παρθενικό στο πχόρουμ χαζούλι. :lol:

Συνέχισε έτσι.
Αναρωτήθηκες ποτέ μήπως τσιμπάς εσύ, που είσαι και παλιά;
Μασημένη τροφή, άντε.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70260
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 28 Ιαν 2023, 20:32

Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:28
Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:25


Με διασκεδάζουν πολύ τα αυθαίρετα συμπεράσματα σου καθώς και η διαστρέβλωση των όσων έχω πει κατά πως σε συμφέρει.
Συνέχισε, έχεις πλάκα!
Υπάρχει και ολόκληρο γκρουπ ατόμων που σε ειρωνεύονται; Δεν το λες και παράξενο.
Τσιμπάς εύκολα, παρθενικό στο πχόρουμ χαζούλι. :lol:

Συνέχισε έτσι.
Αναρωτήθηκες ποτέ μήπως τσιμπάς εσύ, που είσαι και παλιά;
Μασημένη τροφή, άντε.
Ε, όταν λέω τσιμπάς, κάτι ξέρω.
Αλλά είναι η φύση σας τέτοια, δεν μπορείτε να ξεφύγετε από αυτήν. Τα ίδια και τα ίδια από τους ίδιους φορέβερ. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 28 Ιαν 2023, 20:32

Κορίτσια περιμένετε λίγο να ετοιμάσω το mud pit.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 28 Ιαν 2023, 20:33

ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:32
Καρολίνα έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:29
ΓΑΛΗ έγραψε:
28 Ιαν 2023, 20:28


Τσιμπάς εύκολα, παρθενικό στο πχόρουμ χαζούλι. :lol:

Συνέχισε έτσι.
Αναρωτήθηκες ποτέ μήπως τσιμπάς εσύ, που είσαι και παλιά;
Μασημένη τροφή, άντε.
Ε, όταν λέω τσιμπάς, κάτι ξέρω.
Αλλά είναι η φύση σας τέτοια, δεν μπορείτε να ξεφύγετε από αυτήν. Τα ίδια και τα ίδια από τους ίδιους φορέβερ. :lol:
Πόσο μου αρέσουν οι άνθρωποι που τα ξέρουν όλα, δε φαντάζεσαι. Φτου να μη σε βασκάνουμε.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Eρωτηση προς γυναικες: Πως τα αντέχετε?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 28 Ιαν 2023, 20:35

Ε δεν υποφέρεστε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών