Επεσε μαυρο στο elefthero

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Οκτ 2018, 23:18

Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:17
Και η lyna ήταν στο ελεύθερο, και πρόσφατα κιόλας, μην τρελαθούμε τώρα. Μαζί με τον Σατανικό.
Δηλαδή διαμαρτύρομαι για τον αυταρχισμό κάποιου, γενικα΄κι αόριστα, και είμαι ΟΚ με το να ξαναγυρνάω σ' ένα φόρουμ όπου κόβουν τα ΠΜ.
Εδώ άλλοι είναι κομμουνιστές... αυτό σε πείραξε;
the end

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Οκτ 2018, 23:20

Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:17
Και η lyna ήταν στο ελεύθερο, και πρόσφατα κιόλας, μην τρελαθούμε τώρα. Μαζί με τον Σατανικό.
Δηλαδή διαμαρτύρομαι για τον αυταρχισμό κάποιου, γενικα΄κι αόριστα, και είμαι ΟΚ με το να ξαναγυρνάω σ' ένα φόρουμ όπου κόβουν τα ΠΜ.
Ε αυτο έγραψα εγω παραπανω. Οτι για μενα φορουμ δεν ειναι ενας. Τεσπα. Δεν ξερω γιατι συζηταμε, εγω θα ξαναπώ, για να εισακουστώ στον κύριο, να ειναι καλα τα παιδια να το κρατάνε όρθιο. Εγω ειμαι διατεθειμένη να κανω απ το νημα τακτικά για την απαραίτητη διαφήμιση.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 02 Οκτ 2018, 23:21

Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:17
... να ξαναγυρνάω σ' ένα φόρουμ όπου κόβουν τα ΠΜ.
Άμα είναι από αριστερούς που το κάνουν για το καλό του λαού, όλα επιτρέπονται.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Οκτ 2018, 23:23

Μου αρέσει ρε κουφάλες που δεν το γουστάρετε αλλά παίρνετε μάτι!
the end

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 02 Οκτ 2018, 23:23

Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:18
Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:17
Και η lyna ήταν στο ελεύθερο, και πρόσφατα κιόλας, μην τρελαθούμε τώρα. Μαζί με τον Σατανικό.
Δηλαδή διαμαρτύρομαι για τον αυταρχισμό κάποιου, γενικα΄κι αόριστα, και είμαι ΟΚ με το να ξαναγυρνάω σ' ένα φόρουμ όπου κόβουν τα ΠΜ.
Εδώ άλλοι είναι κομμουνιστές... αυτό σε πείραξε;
Φίλε, με ορισμένους κομμουνιστές δεν έχω κανένα θέμα. Πχ, ο Beria (εντάξει, για κομμουνιστή τον έχω), ο Μπούμπης, ο Σεξυλένιν, και ο Αλιέκιν (απ' ο,τι κατάλαβα κομμουνιστής είναι κι αυτός). Από την άλλη, με άτομα όπως πχ ο Λευκός Λύκος, έχω κοντραριστεί.
Δεν είναι θέμα τί πιστεύει ο άλλος, είναι θέμα πώς συμπεριφέρεται.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Οκτ 2018, 23:25

Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:23
Μου αρέσει ρε κουφάλες που δεν το γουστάρετε αλλά παίρνετε μάτι!
Ρε συ καλα κανουν, πόσοι απο τους πρώην χρήστες που ηταν στο πχορουμ και πηγαν εκει μπορει να έχουν φιλικές σχέσεις με ανθρώπους εδω ; Επειδη 2-3 ηταν Κατσιβελοι, φταίνε ολοι οι χρήστες ;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Οκτ 2018, 23:29

Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:23
Φίλε, με ορισμένους κομμουνιστές δεν έχω κανένα θέμα. Πχ, ο Beria (εντάξει, για κομμουνιστή τον έχω), ο Μπούμπης, ο Σεξυλένιν, και ο Αλιέκιν (απ' ο,τι κατάλαβα κομμουνιστής είναι κι αυτός). Από την άλλη, με άτομα όπως πχ ο Λευκός Λύκος, έχω κοντραριστεί.
Δεν είναι θέμα τί πιστεύει ο άλλος, είναι θέμα πώς συμπεριφέρεται.
Ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει και γράφει όπου γουστάρει, δεν το καταλαβαίνω αυτό. Εσύ μπορεί να είσαι ευαίσθητος πάνω σε αυτό γιατί ξεκινήσατε μαζί και τσακώθηκες, αν δεν τσακωνόσουν ακόμα εκεί θα ήσουν και θα μας έβριζες πχ...
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Οκτ 2018, 23:35

Cecily Anne έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:25
Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:23
Μου αρέσει ρε κουφάλες που δεν το γουστάρετε αλλά παίρνετε μάτι!
Ρε συ καλα κανουν, πόσοι απο τους πρώην χρήστες που ηταν στο πχορουμ και πηγαν εκει μπορει να έχουν φιλικές σχέσεις με ανθρώπους εδω ; Επειδη 2-3 ηταν Κατσιβελοι, φταίνε ολοι οι χρήστες ;
Σε μένα τα λες; Το τι κάνω είναι άσχετο με αυτά που γράφω... δεν προτρέπω τον κόσμο να κάνει το ίδιο, λέω τι κάνω εγώ. Αυτό το είπα για τους κουτσομπόληδες.
the end

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 02 Οκτ 2018, 23:38

Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:29
Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:23
Φίλε, με ορισμένους κομμουνιστές δεν έχω κανένα θέμα. Πχ, ο Beria (εντάξει, για κομμουνιστή τον έχω), ο Μπούμπης, ο Σεξυλένιν, και ο Αλιέκιν (απ' ο,τι κατάλαβα κομμουνιστής είναι κι αυτός). Από την άλλη, με άτομα όπως πχ ο Λευκός Λύκος, έχω κοντραριστεί.
Δεν είναι θέμα τί πιστεύει ο άλλος, είναι θέμα πώς συμπεριφέρεται.
Ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει και γράφει όπου γουστάρει, δεν το καταλαβαίνω αυτό. Εσύ μπορεί να είσαι ευαίσθητος πάνω σε αυτό γιατί ξεκινήσατε μαζί και τσακώθηκες, αν δεν τσακωνόσουν ακόμα εκεί θα ήσουν και θα μας έβριζες πχ...
To γιατί έβριζα το προηγούμενο, το έχω εξηγήσει πιά αρκετά, νομίζω. Το να γράφει ο καθένας όπου γουστάρει, φυσικά και είναι δικαίωμά του. Και στο άλλο πχ συμπαθώ τον Λαχουρένιο, δεν έχω θέμα.
Σε κάθε περίπτωση, αυτό που λέω είναι οτι δεν έχω θέμα με ιδεολογίες, έχω θέμα με συμπεριφορές. Μπορεί να έχεις αντίθετη ιδεολογία από 'μενα, και να τα πηγαίνουμε καλά, μπορεί να έχεις ίδια μ' εμένα, και να κοντραριστούμε.
Και φυσικά κι εγώ εκνευρίζομαι, και παρασύρομαι απ' τα νεύρα μου, και κάνω κι εγώ λάθη.
Στο κάτω κάτω απ' όσο έχω καταλάβει από το άλλο, ο Άλε δεν έχει κάποια συγκεκριμένη ιδεολογία (η εθνικότητα). :lol:
Λίγο πρίν φύγω την πρώτη φορά από 'κει, ήταν τέρμα Βενιζελικός (του παλιού Βενιζέλου, οχι του Χοντρού). Για όποιον ξέρει ιστορία, οι Βενιζελικοί είχαν σκίσει τους Κομμουνιστές.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Οκτ 2018, 23:40

Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:35
Cecily Anne έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:25
Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:23
Μου αρέσει ρε κουφάλες που δεν το γουστάρετε αλλά παίρνετε μάτι!
Ρε συ καλα κανουν, πόσοι απο τους πρώην χρήστες που ηταν στο πχορουμ και πηγαν εκει μπορει να έχουν φιλικές σχέσεις με ανθρώπους εδω ; Επειδη 2-3 ηταν Κατσιβελοι, φταίνε ολοι οι χρήστες ;
Σε μένα τα λες; Το τι κάνω είναι άσχετο με αυτά που γράφω... δεν προτρέπω τον κόσμο να κάνει το ίδιο, λέω τι κάνω εγώ. Αυτό το είπα για τους κουτσομπόληδες.
Καλα ναι εχεις δικαιο, εχουμε φτάσει να συζηταμε τα αυτονόητα χοχο πάσο πάσο
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 02 Οκτ 2018, 23:46

Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:38
Πάνας έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:29
Kauldron έγραψε:
02 Οκτ 2018, 23:23
Φίλε, με ορισμένους κομμουνιστές δεν έχω κανένα θέμα. Πχ, ο Beria (εντάξει, για κομμουνιστή τον έχω), ο Μπούμπης, ο Σεξυλένιν, και ο Αλιέκιν (απ' ο,τι κατάλαβα κομμουνιστής είναι κι αυτός). Από την άλλη, με άτομα όπως πχ ο Λευκός Λύκος, έχω κοντραριστεί.
Δεν είναι θέμα τί πιστεύει ο άλλος, είναι θέμα πώς συμπεριφέρεται.
Ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει και γράφει όπου γουστάρει, δεν το καταλαβαίνω αυτό. Εσύ μπορεί να είσαι ευαίσθητος πάνω σε αυτό γιατί ξεκινήσατε μαζί και τσακώθηκες, αν δεν τσακωνόσουν ακόμα εκεί θα ήσουν και θα μας έβριζες πχ...
To γιατί έβριζα το προηγούμενο, το έχω εξηγήσει πιά αρκετά, νομίζω. Το να γράφει ο καθένας όπου γουστάρει, φυσικά και είναι δικαίωμά του. Και στο άλλο πχ συμπαθώ τον Λαχουρένιο, δεν έχω θέμα.
Σε κάθε περίπτωση, αυτό που λέω είναι οτι δεν έχω θέμα με ιδεολογίες, έχω θέμα με συμπεριφορές. Μπορεί να έχεις αντίθετη ιδεολογία από 'μενα, και να τα πηγαίνουμε καλά, μπορεί να έχεις ίδια μ' εμένα, και να κοντραριστούμε.
Και φυσικά κι εγώ εκνευρίζομαι, και παρασύρομαι απ' τα νεύρα μου, και κάνω κι εγώ λάθη.
Στο κάτω κάτω απ' όσο έχω καταλάβει από το άλλο, ο Άλε δεν έχει κάποια συγκεκριμένη ιδεολογία (η εθνικότητα). :lol:
Λίγο πρίν φύγω την πρώτη φορά από 'κει, ήταν τέρμα Βενιζελικός (του παλιού Βενιζέλου, οχι του Χοντρού). Για όποιον ξέρει ιστορία, οι Βενιζελικοί είχαν σκίσει τους Κομμουνιστές.
Κοίτα και εμένα η συμπεριφορά με έδιωξε πολύ πιο πριν ανοίξει αυτό το φόρουμ, αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι διατηρώντας αυτή την διαμάχη του δίνεις ή τους δίνεις αξία... δεν ξέρω με πόσους έχει τσακωθεί.
the end

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 03 Οκτ 2018, 00:04

Κοίτα και εμένα η συμπεριφορά με έδιωξε πολύ πιο πριν ανοίξει αυτό το φόρουμ, αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι διατηρώντας αυτή την διαμάχη του δίνεις ή τους δίνεις αξία... δεν ξέρω με πόσους έχει τσακωθεί.
Φίλε μου, εγώ δεν θέλω να συνεχίσω καμία διαμάχη και κανέναν καβγά. Ό,τι έγινε έγινε, τελείωσε για 'μενα.
Όπως βλέπεις, άλλος (ο mec, εν προκειμένω) επέλεξε να με αναφέρει ξανά και να με ξαναβάλει στην εικόνα.
Αναγκάστηκα ως εκ τούτου να απαντήσω ξανά.
Ειλικρινά, μ' έχει κουράσει αυτή η υπόθεση, δεν οδηγεί κάπου, και δε θέλω να ξανασχοληθώ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 03 Οκτ 2018, 00:09

Kauldron έγραψε:
03 Οκτ 2018, 00:04
Κοίτα και εμένα η συμπεριφορά με έδιωξε πολύ πιο πριν ανοίξει αυτό το φόρουμ, αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι διατηρώντας αυτή την διαμάχη του δίνεις ή τους δίνεις αξία... δεν ξέρω με πόσους έχει τσακωθεί.
Φίλε μου, εγώ δεν θέλω να συνεχίσω καμία διαμάχη και κανέναν καβγά. Ό,τι έγινε έγινε, τελείωσε για 'μενα.
Όπως βλέπεις, άλλος (ο mec, εν προκειμένω) επέλεξε να με αναφέρει ξανά και να με ξαναβάλει στην εικόνα.
Αναγκάστηκα ως εκ τούτου να απαντήσω ξανά.
Ειλικρινά, μ' έχει κουράσει αυτή η υπόθεση, δεν οδηγεί κάπου, και δε θέλω να ξανασχοληθώ.
Άχ αυτός ο mec, ανακατώστρα, και εμένα πήγε να μπλέξει κάπου αλλού αλλά δεν ψάρωσα.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ @ Όμορφες δημοσιεύσεις που δεν πρέπει να χαθούν!
the end

mec

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mec » 03 Οκτ 2018, 01:28

Πάνας έγραψε:
03 Οκτ 2018, 00:09
Άχ αυτός ο mec, ανακατώστρα, και εμένα πήγε να μπλέξει κάπου αλλού αλλά δεν ψάρωσα.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ @ Όμορφες δημοσιεύσεις που δεν πρέπει να χαθούν!
Πάνας απευθυνόμενος προς Ασέβαστο (για μένα):
Χρωματοπώλη, τουμπεκί, δεν ξέρεις σε ποιον μιλάς...
Νόμιζες ότι είναι τόσο χάλιας ο Καβαλιέρε; Φάε στη μάπα τώρα τον τύπο.
viewtopic.php?f=63&t=2515&start=195#p128743

Η άποψή μου:
Ασέβαστος και Πάνας φαίνονται καλά παιδια και δεν έχω να πω κάτι.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ @ Όμορφες δημοσιεύσεις που δεν πρέπει να χαθούν!

λαμπίκος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 00:21

Re: Επεσε μαυρο στο elefthero

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από λαμπίκος » 03 Οκτ 2018, 01:32

το ελευθερο επανηλθε

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών