Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 24 Φεβ 2023, 12:41

Bazoomba έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:38
Καρολίνα έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:35
Bazoomba έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:33

Την ιστορία θα την έγραφες απλώς για να γίνεις πιστευτή;
Όταν λες "τον βλέπω" εννοείς καθ'όλη την διάρκεια της πράξης; Διότι τότε το λες και σεξουαλική παρενόχληση από μεριάς σου. :102:
Σεξουαλική παρενόχληση από μεριάς μου, που πάω να κάνω έναν καφέ στην κουζίνα ή να πετάξω τα σκουπίδια στον κάδο του μπαλκονιού της κουζίνας και αυτός έχει αφήσει ανοιχτό το παράθυρο του μπάνιου, τον παίζει και με κοιτάει; Σοβαρά τώρα;
Αν δεν μάθω το context δεν μπορώ να αποφανθώ. :102:
Οτι θέλει μπορεί να κάνει πάντως στο σπίτι του, δεν σε υποχρεώνει να τον κοιτάς (παραπάνω από μια φορά μάλιστα κρίνοντας από τον εξακολουθητικό τόνο που έδωσες).
Όχι δεν με υποχρεώνει να τον κοιτάω προφανώς και ούτε βγάζω καρέκλα στο μπαλκόνι με το ποτό μου ώρες ολόκληρες για να κάνω χάζι.
Αλλά σε ανύποπτη στιγμή που είμαι εκεί (κουζίνα-μπαλκόνι) και το φως είναι αναμμένο ενώ έξω έχει σουρουπώσει, θέλω δε θέλω το μάτι μου πάει.

Για το ότι κάνει αυτό που κάνει (δικαίωμα του εννοείται) με ανοιχτό παράθυρο ενώ ξέρει ότι μπορεί να τον δει κόσμος (σίγουρα και οι από πάνω και οι από κάτω μου) δεν το βρίσκεις μεμπτό, μόνο για μένα λες όμως. Αδικία.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9550
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 24 Φεβ 2023, 12:49

Καρολίνα έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:41
Bazoomba έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:38
Καρολίνα έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:35


Σεξουαλική παρενόχληση από μεριάς μου, που πάω να κάνω έναν καφέ στην κουζίνα ή να πετάξω τα σκουπίδια στον κάδο του μπαλκονιού της κουζίνας και αυτός έχει αφήσει ανοιχτό το παράθυρο του μπάνιου, τον παίζει και με κοιτάει; Σοβαρά τώρα;
Αν δεν μάθω το context δεν μπορώ να αποφανθώ. :102:
Οτι θέλει μπορεί να κάνει πάντως στο σπίτι του, δεν σε υποχρεώνει να τον κοιτάς (παραπάνω από μια φορά μάλιστα κρίνοντας από τον εξακολουθητικό τόνο που έδωσες).
Όχι δεν με υποχρεώνει να τον κοιτάω προφανώς και ούτε βγάζω καρέκλα στο μπαλκόνι με το ποτό μου ώρες ολόκληρες για να κάνω χάζι.
Αλλά σε ανύποπτη στιγμή που είμαι εκεί (κουζίνα-μπαλκόνι) και το φως είναι αναμμένο ενώ έξω έχει σουρουπώσει, θέλω δε θέλω το μάτι μου πάει.

Για το ότι κάνει αυτό που κάνει (δικαίωμα του εννοείται) με ανοιχτό παράθυρο ενώ ξέρει ότι μπορεί να τον δει κόσμος (σίγουρα και οι από πάνω και οι από κάτω μου) δεν το βρίσκεις μεμπτό, μόνο για μένα λες όμως. Αδικία.
Γιατί , θα πρέπει να υπολογίζει και τα αδιάκριτα βλέμματα όταν θα ψεκάζει το μπάνιο; Ισα-ίσα, θεωρώ ότι σε κοιτάει επίμονα για να σε βάλει στην θέση σου.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 24 Φεβ 2023, 12:55

Bazoomba έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:49
Καρολίνα έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:41
Bazoomba έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:38

Αν δεν μάθω το context δεν μπορώ να αποφανθώ. :102:
Οτι θέλει μπορεί να κάνει πάντως στο σπίτι του, δεν σε υποχρεώνει να τον κοιτάς (παραπάνω από μια φορά μάλιστα κρίνοντας από τον εξακολουθητικό τόνο που έδωσες).
Όχι δεν με υποχρεώνει να τον κοιτάω προφανώς και ούτε βγάζω καρέκλα στο μπαλκόνι με το ποτό μου ώρες ολόκληρες για να κάνω χάζι.
Αλλά σε ανύποπτη στιγμή που είμαι εκεί (κουζίνα-μπαλκόνι) και το φως είναι αναμμένο ενώ έξω έχει σουρουπώσει, θέλω δε θέλω το μάτι μου πάει.

Για το ότι κάνει αυτό που κάνει (δικαίωμα του εννοείται) με ανοιχτό παράθυρο ενώ ξέρει ότι μπορεί να τον δει κόσμος (σίγουρα και οι από πάνω και οι από κάτω μου) δεν το βρίσκεις μεμπτό, μόνο για μένα λες όμως. Αδικία.
Γιατί , θα πρέπει να υπολογίζει και τα αδιάκριτα βλέμματα όταν θα ψεκάζει το μπάνιο; Ισα-ίσα, θεωρώ ότι σε κοιτάει επίμονα για να σε βάλει στην θέση σου.
Ελπίζω να κάνεις πλάκα.

Αν δεν θες αδιάκριτα βλέμματα, δεν αφήνεις το παράθυρο ανοιχτό με το φως αναμμένο. Δεν κοιτάς τον άλλον επίμονα. Και αν ενοχλείσαι, κλείνεις αμέσως το παράθυρο.

Αν κάτσω εγώ στο σαλόνι μου μπροστά στην μπαλκονόπορτα με ανοιχτά πόδια και κάνω διάφορα, φταίνε οι απέναντι που θα με βλέπουν και όχι εγώ, σωστά; Άλλωστε εγώ είμαι σπίτι μου και δεν πρέπει να τους υπολογίζω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 24 Φεβ 2023, 12:58

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:03
Ποιος είναι ο βαντονο; ο Μπραντ Πιτ του φόρουμ; κάθε εβδομάδα του την πέφτει και άλλη γκομεναρα; εγώ λέω πως είναι παραμύθια αδέρφια συνφορουμιτες, κι αν δε σταματήσει αυτό το βιολί, θα πέσει μαζικό ιγκνορ. Δε θα μας κάνει αυτός omega males με τις διάφορες φαντασιώσεις του. Φτάνει.
Όχι, αλλά αντικειμενικά βλέπεται και δεν κάνει σε κανένα φυσιολογικό άνθρωπο εντύπωση ότι τον προσεγγίζουν. Όσοι απορείτε, να τα βρείτε με τον καθρέφτη σας πρωτίστως, με τη ψυχή σας κατόπιν, γιατί καμιά φορά η καλοσύνη αντικατοπτρίζεται στη μάπα και δεν έχετε τον ανθρωποδιώχτη, ακόμα κι όταν είστε σαν ανάποδο γαμώτο..

Ο Β' πληθυντικός όχι επί προσωπικού, γιατί σε συμπεριλαμβάνω, αλλά γιατί απαντάω στο παρόν πόστ.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23047
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Φεβ 2023, 13:05

Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:58
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:03
Ποιος είναι ο βαντονο; ο Μπραντ Πιτ του φόρουμ; κάθε εβδομάδα του την πέφτει και άλλη γκομεναρα; εγώ λέω πως είναι παραμύθια αδέρφια συνφορουμιτες, κι αν δε σταματήσει αυτό το βιολί, θα πέσει μαζικό ιγκνορ. Δε θα μας κάνει αυτός omega males με τις διάφορες φαντασιώσεις του. Φτάνει.
Όχι, αλλά αντικειμενικά βλέπεται και δεν κάνει σε κανένα φυσιολογικό άνθρωπο εντύπωση ότι τον προσεγγίζουν. Όσοι απορείτε, να τα βρείτε με τον καθρέφτη σας πρωτίστως, με τη ψυχή σας κατόπιν, γιατί καμιά φορά η καλοσύνη αντικατοπτρίζεται στη μάπα και δεν έχετε τον ανθρωποδιώχτη, ακόμα κι όταν είστε σαν ανάποδο γαμώτο..

Ο Β' πληθυντικός όχι επί προσωπικού, γιατί σε συμπεριλαμβάνω, αλλά γιατί απαντάω στο παρόν πόστ.
Λέει ψέμματα σου λέω, ψέμματα. Ακούς;;;;

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 24 Φεβ 2023, 13:07

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:05
Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:58
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:03
Ποιος είναι ο βαντονο; ο Μπραντ Πιτ του φόρουμ; κάθε εβδομάδα του την πέφτει και άλλη γκομεναρα; εγώ λέω πως είναι παραμύθια αδέρφια συνφορουμιτες, κι αν δε σταματήσει αυτό το βιολί, θα πέσει μαζικό ιγκνορ. Δε θα μας κάνει αυτός omega males με τις διάφορες φαντασιώσεις του. Φτάνει.
Όχι, αλλά αντικειμενικά βλέπεται και δεν κάνει σε κανένα φυσιολογικό άνθρωπο εντύπωση ότι τον προσεγγίζουν. Όσοι απορείτε, να τα βρείτε με τον καθρέφτη σας πρωτίστως, με τη ψυχή σας κατόπιν, γιατί καμιά φορά η καλοσύνη αντικατοπτρίζεται στη μάπα και δεν έχετε τον ανθρωποδιώχτη, ακόμα κι όταν είστε σαν ανάποδο γαμώτο..

Ο Β' πληθυντικός όχι επί προσωπικού, γιατί σε συμπεριλαμβάνω, αλλά γιατί απαντάω στο παρόν πόστ.
Λέει ψέμματα σου λέω, ψέμματα. Ακούς;;;;
:003: Άλλο αυτό. :003:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 24 Φεβ 2023, 13:09

vantono έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:54
ωπωΠαναγία μου! :e040:
Εικόνα
:smt005: Πωπω μαλακία ολκής, εσύ πάλι τί το στόλισες; Πες ότι το πήρες σπίτι και φούνταρέ το.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 24 Φεβ 2023, 13:13

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:39
Ο βαντονο στα 90ς.
ο ανθρωποτυπος του προχωκαγκουρα :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23774
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 24 Φεβ 2023, 13:24

Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:09
vantono έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:54
ωπωΠαναγία μου! :e040:
Εικόνα
:smt005: Πωπω μαλακία ολκής, εσύ πάλι τί το στόλισες; Πες ότι το πήρες σπίτι και φούνταρέ το.
Είπα να το αφησω σε κανενα συρτάρι μεσα στο γραφείο, μην τυχει να ξανα ανέβει και μπει μέσα και δεν το δει πανω στο γραφειο. Να προλάβω με μια κινηση να το ξαναβάλω πάνω, γιατι δεν θελω άλλες παρεξηγήσεις και δεν μ'αρέσει να στεναχωρώ τον κόσμο :e040:

Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καζούρα, μου λενε πως οταν ξαναρθει πάνω και δεν το δει στολισμένο στο γραφείο θα αρχίσει να μου λέει "που είναι το πουλί?", "γιατί δεν βλέπω το πουλί σου?, Το 'χεις εδώ, για δειξ'το μου" κτλ. Κάφροι :011:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23047
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Φεβ 2023, 13:28

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:13
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:39
Ο βαντονο στα 90ς.
ο ανθρωποτυπος του προχωκαγκουρα :lol:

στο thumbnail φαίνεται και το αντικείμενο του πόθου.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20334
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 24 Φεβ 2023, 13:29

vantono έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:24
Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:09
vantono έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:54
ωπωΠαναγία μου! :e040:
Εικόνα
:smt005: Πωπω μαλακία ολκής, εσύ πάλι τί το στόλισες; Πες ότι το πήρες σπίτι και φούνταρέ το.
Είπα να το αφησω σε κανενα συρτάρι μεσα στο γραφείο, μην τυχει να ξανα ανέβει και μπει μέσα και δεν το δει πανω στο γραφειο. Να προλάβω με μια κινηση να το ξαναβάλω πάνω, γιατι δεν θελω άλλες παρεξηγήσεις και δεν μ'αρέσει να στεναχωρώ τον κόσμο :e040:

Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καζούρα, μου λενε πως οταν ξαναρθει πάνω και δεν το δει στολισμένο στο γραφείο θα αρχίσει να μου λέει "που είναι το πουλί?", "γιατί δεν βλέπω το πουλί σου?, Το 'χεις εδώ, για δειξ'το μου" κτλ. Κάφροι :011:
Πάντως αυτό ανοίγει κεφάλι όπως το κόβω. Δεν'κακό για αυτοάμυνα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23047
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Φεβ 2023, 13:34

Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:09
vantono έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:54
ωπωΠαναγία μου! :e040:
Εικόνα
:smt005: Πωπω μαλακία ολκής, εσύ πάλι τί το στόλισες; Πες ότι το πήρες σπίτι και φούνταρέ το.
πρώτα από όλα το σαιτ του phorum. gr δεν είναι έτσι. εγώ από όπου κι αν μπαίνω, έχει το γνωστό πατριωτικο γαλανόλευκη χρώμα. το πιθανότερο πιστεύω είναι πως ο βαντονο έχει βρει κάποια πύλη για μια εναλλακτική πραγματικότητα, στην οποία πόλοι οι πόθοι του γίνονται αληθινοί, και μπαινοβγαίνει μεταξύ των δυο αυτών κόσμων. η συγκεκριμένη φώτο είναι από άλλη πραγματικότητα, που οι γυναίκες την πέφτουν στον βαντονο, γι αυτό το φόρουμ παρουσιάζεται με τα αντίθετα χρώματα απο το κανονικό, είναι κάτι φαντάσου σαν το αρνητικό ενός φιλμ. Τελοσπαντων, επικίνδυνα πράγματα αυτά, μπορεί να μπλέξει άσχημα. να προσέχει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης την 24 Φεβ 2023, 13:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23774
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 24 Φεβ 2023, 13:35

Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:29
vantono έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:24
Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 13:09


:smt005: Πωπω μαλακία ολκής, εσύ πάλι τί το στόλισες; Πες ότι το πήρες σπίτι και φούνταρέ το.
Είπα να το αφησω σε κανενα συρτάρι μεσα στο γραφείο, μην τυχει να ξανα ανέβει και μπει μέσα και δεν το δει πανω στο γραφειο. Να προλάβω με μια κινηση να το ξαναβάλω πάνω, γιατι δεν θελω άλλες παρεξηγήσεις και δεν μ'αρέσει να στεναχωρώ τον κόσμο :e040:

Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καζούρα, μου λενε πως οταν ξαναρθει πάνω και δεν το δει στολισμένο στο γραφείο θα αρχίσει να μου λέει "που είναι το πουλί?", "γιατί δεν βλέπω το πουλί σου?, Το 'χεις εδώ, για δειξ'το μου" κτλ. Κάφροι :011:
Πάντως αυτό ανοίγει κεφάλι όπως το κόβω. Δεν'κακό για αυτοάμυνα.
Ειναι και βαρύ για τα κυβικά του. Κανονικό αγαλματίδιο, όχι καμιά μούφα. Ακομα και το ράμφος του μπροστά, και το πανω και το κατω μερος ειναι σχετικά μυτερά.
Και μόνο που το βλέπεις μοιάζει έτοιμο να σου πάρει την ψυχή! :e040:

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11637
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 24 Φεβ 2023, 13:39

βρες και εσύ δύο αγαλματίδια με κεφάλια λύκων, δώσε της το ένα και πες της ότι

1. είναι ο γκέρι και ο φρέκι, και το όνομα και των δύο μεταφράζεται ελεύθερα σε 'διψασμένος'
1. είναι ο σκολ και ο χάτι, και όπως καταπίνουν τον ήλιο και το φεγγάρι έτσι ελπίζεις να καταπιείς εσύ αυτήν και τούμπαλιν
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23047
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Κοράκι του Όντιν και γύπινγκ (στενό μαρκάρισμα vol II?)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Φεβ 2023, 13:41

πάντως πέρα από τις οποίες θεωρίες, εγκρίνουμε γκοθου, να πάτε και σε κάνα ανάλογο μαγαζί, για να φορέσει κάνα δικτυωτό, κάνα σχιστό φουστάνι, κάνα μπούστο, να γίνεις του αητου ο γιος

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών