Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27231
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 09 Μάιος 2023, 11:54

Διαβάζοντας το ΟΡ μένει μόνο να βρούμε τι έχασε ο Βαντονο βγαίνοντας από το μετρό.

Γιατί κάτι του ψειρισε δε μπορεί. Απλά δε μας το λέει
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μάιος 2023, 11:59

George_V έγραψε:
09 Μάιος 2023, 11:54
Διαβάζοντας το ΟΡ μένει μόνο να βρούμε τι έχασε ο Βαντονο βγαίνοντας από το μετρό.

Γιατί κάτι του ψειρισε δε μπορεί. Απλά δε μας το λέει
Το σηματάκι του λακόστ από το σέξυ πόλο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 09 Μάιος 2023, 11:59

Sid Vicious έγραψε:
08 Μάιος 2023, 18:26
(Και σκέφτομαι μα ποιος είμαι, ο vantono? Να ομόρφυνα αράγε; Λες να με φιλήσει; )
:lol:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 09 Μάιος 2023, 12:30

Πρετεντέρης έγραψε:
19 Απρ 2023, 15:08
vantono έγραψε:
19 Απρ 2023, 12:52
Συνέβη μέσα στη βδομάδα πριν τη Μεγάλη του Πάσχα, αλλά δεν το έβγαλα ανακοίνωση στο πχορουμ διότι, α) δεν ειχα το χρόνο για σεντόνια και β) μου εχετε βγάλει το όνομα 'δω μεσα με την καχυποψία σας μετά τη ρωσοπόντια και τη συνάδελφο με το γυποκόρακο, καλημέρα σας λέω και κοιτάτε έξω να δειτε αν ξημέρωσε, και θα μου βγει ακόμα περισσότερο τώρα (που δεν με εχετε πιστέψει για άλλα κι άλλα και περιμένω να με πιστέψετε για αυτο) αλλά πρέπει να το βγάλω από μέσα μου.

Ξεκινάω προς αεροδρόμιο για μια πρωινή πτήση για επαγγελματικούς λόγους λοιπόν, εντός χώρας, παίρνοντας το λεωφορείο του αεροδρομίου. Γυρω στις 6-6παρά το πρωί. Τρεις στάσεις πιο κάτω, μπαίνει μια τύπισσα κουφετάκι, δεν μπορώ να σας περιγραψω με λόγια. Αυτό που λέμε Dajeική ΜΟΥΝΑΡΑ με τα όλα της!

Ενώ το λεωφορείο μέσα λοιπόν, εκεινη την ώρα ειναι πολύ χαλαρό απο θέμα κόσμου, λίγοι ανθρωποι εδώ λίγοι πιο κάτω διάσπαρτοι, σαν διαδήλωση vegan στη Χασιά, και πολλές κενές θέσεις, αυτη η τυπισσα στεκεται για λίγο όρθια και ξαφνικά έρχεται και κάθεται δίπλα μου.
Δυο λεπτά μετά, αρχίζει να μου μιλάει και να μου πιάνει την κουβέντα σε σπαστά ελληνικά με ρωσοειδή (ωχπαναγιάμου) προφορά.
Μιλούσε στον πληθυντικό, με ρωτούσε "πάτε μακρινό ταξίδι?" κτλ, προφανώς είδε τη βαλίτσα.

Meanwhile, η τύπισσα ειχε τρομερή ενεργεια για τόσο πρωί. Εγώ οσους καφέδες κι αν πιω, τέτοια ωρα οχι να μιλήσω, αλλά ουτε να κοιταξω ευθεία δεν μπορώ, μόνο κάτω κοιτάω.
Της ειπα που πάω εγω, για επαγγελματικούς λόγους κτλ, μετά με ρώτησε τι δουλεια κάνω, πως με λένε, πόσο χρονών ειμαι κτλ και καπως ετσι κυλούσε η κουβέντα. Εγώ ήμουν τερμα επιφυλακτικός γιατί το πρώτο πραγμα που σκέφτηκα, ειναι οτι προκειται για ψειριστού ή εστω για δόλωμα για ψείρισμα, όπως συμβαινει σε πολλα ΜΜΜ.

Οπως θα ξερετε κι εσεις, πολλά κλεφτρόνια των ΜΜΜ αμολάνε ως δόλωμα μια γκομενάρα συνεργό να πιάνει κουβέντα σε επιβάτες, όσο εκείνοι ελαφροχερώς απο πισω ή πλάι τους ψειρίζουν τσέπες κτλ.

Κοιτάω πίσω μας, κανένας. Ο πιο κοντινος μας συνεπιβάτης ηταν 3 θεσεις μπροστά. Απέκλεισα αμεσως της εκδοχή δόλωμα, και αρχισα να σκεφτομαι οτι ειναι ψειριστού η ίδια. Συνέχιζα την κουβέντα που μου επιανε απαντώντας σε οσα με ρωτούσε, και ταυτοχρόνως προσπαθούσα να μελετήσω κινήσεις της οι οποίες θα την πρόδιδαν, κάποια αμηχανία, καποιες ύποπτες χειρονομίες, κάποια φευγαλέα βλέμματα στις τσέπες, βαλίτσα, τσαντάκι μου κτλ.
Και σε καθε στάση που εκανε το λεωφορείο, εγω ειχα το νου μου και πισω μου, μην μπει και κάτσει καποιος υποπτος.

Κι όμως, τιποτα. Και ξαφνικά μου λέει "οκ, αρκετά σε κούρασα εγω χαχα, τωρα ρώτα με και εσυ ό,τι θες" (το γυρισε σε ενικό).
Ρωτάω κι εγώ περιπου τα ίδια που με ρώτησε και αυτη. Και εν ολίγοις μου απαντάει οτι ειναι απο Ουκρανία, 22 χρονων (έδειχνε μεγαλύτερη), ήρθε στην Ελλάδα το 2018 με την οικογένειά της, δουλεύει καθαρίστρια σε μια εταιρεία και τωρα πάει στη δουλειά της.

Και εκεί ξεκινάει ο εξης διάλογος:
ΣλάβαΟυκραίgνι: Έχεις κοπέλα?
βάντυ: Ναι έχω, και αρκετά χρόνια μαλιστα.
Σλ.Ο: Μμμ, μπράβο. Και τα πάτε καλα?
βαντυ: Ναι, πάρα πολύ καλά μπορώ να πω.
Σλ.Ο: Ειχα κι εγώ πολλά χρονια σχεση αλλά χώρισα γιατι δεν πήγαινε άλλο και τωρα ειμαι μονη μου αρκετό καιρο. Εσυ δεν εχεις σκεφτει ποτέ να χωρισεις ε?
βαντυ: Εμμ όχι! Οχι μεχρι τώρα δηλαδή.
Σλ.Ο: Τελεια! Αυτό σημαινει αγάπη!

Εκτοτε, περασε πανω απο 1 λεπτο χωρις να ξανα ανταλλάξουμε κουβεντα. Ωσπου σε μια φαση, ερχεται η ωρα να κατέβει:

"Εδώ κατεβαίνω", μου λέει, "καλό ταξίδι να έχεις, χάρηκα". ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΓΛΩΣΣΟΦΙΛΑΕΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΚΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΘΕΟΣ!!!11

Γύρω στα 8 δεύτερα διήρκησε, συνοδευόμενο απο μικρά χάδια σε μούσι κτλ, εγώ δεν απάντησα στο φασόφιλο, αλλά ξαφνιάστηκα και τόσο πολύ που δεν κατάφερα να αντιδράσω, να την απωθήσω, να τραβηχτώ προς τα πίσω κτλ. Τώρα κατάλαβα εκ πείρας τι σημαίνει αυτο που λέμε "πάγωσα", πραγματικά.
Και μετά το φιλί, ενώ εγώ ειχα παγώσει, μου λέει "fb δεν εχω, το ινστα μου ειναι τάδε.τάδε", αν θες στειλε μου. Α, και σκέψου τι θα κάνεις με την κοπέλα σου (και κλείσιμο ματιου)" και κατεβαίνει.

Εχω μεινει μαλάκας για πόσα λεπτά, δεν μιλάω καν. Το δε φιλί, μου φάνηκε ιδιαιτέρως ξεπεταγμένο. Από μία άγνωστη που γνωρισα ουτε 10 λεπτά πριν. Αμεσως σκέφτηκα οτι παίζει να κολλήσω και τίποτα, και μου ηρθε να βγάλω το αντισηπτικό απο την τσάντα και να κανω γαργάρες.

Κάτι που σκέφτηκα μετά, ηταν πως ίσως να μην πηγαινε στη δουλεια της, όπως μου ειπε, αλλά να σχόλαγε. Στην καλύτερη περίπτωση, να ειναι καμια χορεύτρια κωλόμπαρου που ντράπηκε να μου το πει και μου ειπε "καθαριστρια", στη χειρότερη καλύτερα να μην το σκέφτομαι. Αλλά δεν φαινοταν και πολύ εντονα βαμμένη για κατι τετοιο, τι να πω.

Ωρες μετά, με το που μπήκα αεροπλάνο, ακόμα δεν μπορουσα να το πιστέψω.
Πες της ότι γουστάρεις τρίο να δούμε τι θα πει.

Μάλλον ψάχνει το κορόιδο χορηγό.
Sugar Daddy των ΜΜΜ; Καπως χλωμο....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μάιος 2023, 12:33

Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:30
Sugar Daddy των ΜΜΜ; Καπως χλωμο....
Με το μαλακό αυτά, είναι και σε ευαίσθητη ηλικία για εμφράγματα, το σέξυ άιντολ του πχώρου.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 09 Μάιος 2023, 12:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:33
Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:30
Sugar Daddy των ΜΜΜ; Καπως χλωμο....
Με το μαλακό αυτά, είναι και σε ευαίσθητη ηλικία για εμφράγματα, το σέξυ άιντολ του πχώρου.
Σωστα απλα προσπαθω να εξηγησω στον Πρεντετερη, οτι χορηγος / Sugar Daddy και ΜΜΜ δεν πανε μαζι. 5 ευρω εχει το παρκινγκ στο αεροδρομιο την ημερα, εαν δεν δινει 5 ευρω την ημερα για να παει με την ανεση του και χρησιμοποιει λεωφορειο, τοτε η χορηγια καπου βαλτωνει, προφανως και μια κωλοπετσωμενη Ουκρανεζα τα ξερει αυτα, αρα....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μάιος 2023, 12:54

Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:33
Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:30
Sugar Daddy των ΜΜΜ; Καπως χλωμο....
Με το μαλακό αυτά, είναι και σε ευαίσθητη ηλικία για εμφράγματα, το σέξυ άιντολ του πχώρου.
Σωστα απλα προσπαθω να εξηγησω στον Πρεντετερη, οτι χορηγος / Sugar Daddy και ΜΜΜ δεν πανε μαζι. 5 ευρω εχει το παρκινγκ στο αεροδρομιο την ημερα, εαν δεν δινει 5 ευρω την ημερα για να παει με την ανεση του και χρησιμοποιει λεωφορειο, τοτε η χορηγια καπου βαλτωνει, προφανως και μια κωλοπετσωμενη Ουκρανεζα τα ξερει αυτα, αρα....
Ο βαντόνος μας ως βέρο κομμούνι δεν καταλαβαίνει από ουκρανέζες και ρωσάκια, παίζει ακόμα στο σόβιετ γιούνιον.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 09 Μάιος 2023, 12:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:54
Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:43
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:33


Με το μαλακό αυτά, είναι και σε ευαίσθητη ηλικία για εμφράγματα, το σέξυ άιντολ του πχώρου.
Σωστα απλα προσπαθω να εξηγησω στον Πρεντετερη, οτι χορηγος / Sugar Daddy και ΜΜΜ δεν πανε μαζι. 5 ευρω εχει το παρκινγκ στο αεροδρομιο την ημερα, εαν δεν δινει 5 ευρω την ημερα για να παει με την ανεση του και χρησιμοποιει λεωφορειο, τοτε η χορηγια καπου βαλτωνει, προφανως και μια κωλοπετσωμενη Ουκρανεζα τα ξερει αυτα, αρα....
Ο βαντόνος μας ως βέρο κομμούνι δεν καταλαβαίνει από ουκρανέζες και ρωσάκια, παίζει ακόμα στο σόβιετ γιούνιον.
:lol:

Δεχεται το Σοβιετ, αλλα απο οτι βλεπω αντιστεκεται στο "Union"....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 09 Μάιος 2023, 13:00

Feindflug έγραψε:
09 Μάιος 2023, 11:54
Sid Vicious έγραψε:
08 Μάιος 2023, 18:26
Ήμουν σε ένα ηλεκτρονικό φεστιβάλ πάρτυ και κάπου 6 με 7 το πρωί έρχεται προς το μέρος μου χορεύοντας μια όμορφη με κοτσίδες και με λέει:
- Hi!!
- Hi, where are you from? (Και σκέφτομαι μα ποιος είμαι, ο vantono? Να ομόρφυνα αράγε; Λες να με φιλήσει; )
- Makedonija
- No, I'm from Macedonia but you are beautiful
( τι ματάρες είχε )
- Hi Hi Hi! Do you have mdma?
(Σκέφτομαι γμτ ασχήμια μου τον vantono τον φιλούν εμένα με ζητάν ναρκωτικά, ε όχι θέλω κι εγώ φιλί)
- Do you have a kiss?
(Και πωπω τι ωραίο φιλί ακολούθησε)
-Mdma now?
- No I'm not into drugs
Με έβρισε και έφυγε χορεύοντας
Ελπίζω να κατάλαβες, τύπε, ότι από το στυλ και την ηλικία σου, κατάλαβαν όλοι ότι είσαι ο τύπος που πουλάει ναρκωτικά στα πάρτι.
:lol:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25190
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 09 Μάιος 2023, 13:14

Καρολίνα έγραψε:
02 Μάιος 2023, 21:57
Μα είπε ότι μεγαλοδείχνω, να μην υπερασπιστώ δηλαδή τον εαυτό μου; :roll:
Το μούσι σε μεγαλώνει
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 09 Μάιος 2023, 13:15

Beria έγραψε:
09 Μάιος 2023, 13:14
Καρολίνα έγραψε:
02 Μάιος 2023, 21:57
Μα είπε ότι μεγαλοδείχνω, να μην υπερασπιστώ δηλαδή τον εαυτό μου; :roll:
Το μούσι σε μεγαλώνει
Λες να φταίει που μοιάζω με παπά; Και όμως, αλήθεια είναι ότι όλοι μου λένε πως δείχνω 3 μέρες μικρότερη. :roll:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Μάιος 2023, 13:16

Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:54
Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:43


Σωστα απλα προσπαθω να εξηγησω στον Πρεντετερη, οτι χορηγος / Sugar Daddy και ΜΜΜ δεν πανε μαζι. 5 ευρω εχει το παρκινγκ στο αεροδρομιο την ημερα, εαν δεν δινει 5 ευρω την ημερα για να παει με την ανεση του και χρησιμοποιει λεωφορειο, τοτε η χορηγια καπου βαλτωνει, προφανως και μια κωλοπετσωμενη Ουκρανεζα τα ξερει αυτα, αρα....
Ο βαντόνος μας ως βέρο κομμούνι δεν καταλαβαίνει από ουκρανέζες και ρωσάκια, παίζει ακόμα στο σόβιετ γιούνιον.
:lol:

Δεχεται το Σοβιετ, αλλα απο οτι βλεπω αντιστεκεται στο "Union"....
Απλή κρίση ηλικίας περνάει, δεκτά τα πάντα. :)

Κάποια στιγμή θα χαλαρώσει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 09 Μάιος 2023, 13:19

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 13:16
Nostalgia έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 12:54


Ο βαντόνος μας ως βέρο κομμούνι δεν καταλαβαίνει από ουκρανέζες και ρωσάκια, παίζει ακόμα στο σόβιετ γιούνιον.
:lol:

Δεχεται το Σοβιετ, αλλα απο οτι βλεπω αντιστεκεται στο "Union"....
Απλή κρίση ηλικίας περνάει, δεκτά τα πάντα. :)

Κάποια στιγμή θα χαλαρώσει.
:lol:

Για να δουμε....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 09 Μάιος 2023, 15:05

Feindflug έγραψε:
09 Μάιος 2023, 11:54
Sid Vicious έγραψε:
08 Μάιος 2023, 18:26
Ήμουν σε ένα ηλεκτρονικό φεστιβάλ πάρτυ και κάπου 6 με 7 το πρωί έρχεται προς το μέρος μου χορεύοντας μια όμορφη με κοτσίδες και με λέει:
- Hi!!
- Hi, where are you from? (Και σκέφτομαι μα ποιος είμαι, ο vantono? Να ομόρφυνα αράγε; Λες να με φιλήσει; )
- Makedonija
- No, I'm from Macedonia but you are beautiful
( τι ματάρες είχε )
- Hi Hi Hi! Do you have mdma?
(Σκέφτομαι γμτ ασχήμια μου τον vantono τον φιλούν εμένα με ζητάν ναρκωτικά, ε όχι θέλω κι εγώ φιλί)
- Do you have a kiss?
(Και πωπω τι ωραίο φιλί ακολούθησε)
-Mdma now?
- No I'm not into drugs
Με έβρισε και έφυγε χορεύοντας
Ελπίζω να κατάλαβες, τύπε, ότι από το στυλ και την ηλικία σου, κατάλαβαν όλοι ότι είσαι ο τύπος που πουλάει ναρκωτικά στα πάρτι.
Ρε μην τον πειράζετε..αλλά γέλασα :oops:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πολύ στενό μαρκάρισμα/Μητέρα των Μαχών - next stage/next stop: Φάσωμα στο λυκαυγές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 09 Μάιος 2023, 15:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Μάιος 2023, 11:59
George_V έγραψε:
09 Μάιος 2023, 11:54
Διαβάζοντας το ΟΡ μένει μόνο να βρούμε τι έχασε ο Βαντονο βγαίνοντας από το μετρό.

Γιατί κάτι του ψειρισε δε μπορεί. Απλά δε μας το λέει
Το σηματάκι του λακόστ από το σέξυ πόλο.
:smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών