Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 08 Ιουν 2023, 14:24

Οι ψεκ είχαν δίκιο για τα κοβιντ μπολια. Εμείς οι συνετοι πολίτες πιστέψαμε τις αρχές, τα τέλη, την επιστήμη, τις κυβερνήσεις και μπολιαστηκαμε σαν τα πρόβατα. Προσωπικά, το μπόλι μου προκάλεσε τρομερές παρενέργειες που μέχρι σήμερα δεν έχω ξεπεράσει. Από τότε που μπολιάστηκα, δεν έχει πάψει να με βασανίζει καθημερινώς ενας τρομερά έντονος και μόνιμος πονοκέφαλος ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΒΛΕΣ!!! ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΛΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!! ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΩ!! ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΑΜΑΩ, ΦΕΥΓΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗ ΜΠΑΙΖΩ, ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΑΜΑΩ ΜΕ CYBER, ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΤΟΥ ΜΠΟΞ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ (ΣΤΟ ΞΥΛΟ), ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙ!!!1

Οι δε επιδόσεις μου όχι μονο στο σεξ, αλλά και στη γυμναστική και στην εργασία μου, έχουν φτάσει σε επικά λέβελ, εχουν τερματίσει. Έχουν εκτοξευθεί για τα καλά. Αισθάνομαι Υπεράνθρωπος, και με την έννοια του Σουπερ Ήρωα και με την έννοια του Νίτσε.
Εχω φτάσει στο σημείο να αισθάνομαι πολύ άσχημα που βλέπω τους άλλους ανθρωπους να αισθάνονται κόμπλεξ κατωτερώτητος απέναντί μου, και να μου το δειχνουν τόσο απροκάλυπτα.

Επίσης, απο το μπόλι και μετά, άρχισα να γινομαι υπερβολικά ποθητός στο γυναικείο φύλο. Η αρχή έγινε με τη γνωστή ρωσίδα όπως πολύ καλά θυμάστε Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη και έπειτα άνοιξε ο ασκός του Αιόλου για ενα σκασμό άλλα στενά μαρκαρίσματα τα οποία σας έχω εξιστορήσει κατά καιρούς στο πχορουμ, και κάποιοι εξακολουθείτε να αμφιβάλετε δια την εγκυρότητά τους.
Πριν το μπόλι ήμουν απλά ένας σχεδόν μέτριος τυπάκος που περνούσε αδιάφορος.

Αυτό πάει τώρα, ξεχάστηκε, οι ψεκ φωνάζουν μεν ακόμη αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται. Μήπως είχατε δίκιο και για τη Ρωσίδα όσοι μου λέγατε να μπω και τελικά δεν μπήκα? Προσωπικά είναι γνωστό ότι πάντοτε ήμουν υπέρ της δύσης αλλά πλέον έχω αρχίσει να αμφιβάλλω. Η "δυση" με απογοήτευσε. Πώς να υποστηριζω κάποιους που πιστεύουν σε επιστήμες και λοιπές χαζομάρες, αντί στις man00lec tou facebook?

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιουν 2023, 14:27

Έλεος κάπου.

Οκ μας έπεισες, δεν είσαι γκέης.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12265
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 08 Ιουν 2023, 14:27

vantono έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:24
Οι ψεκ είχαν δίκιο για τα κοβιντ μπολια. Εμείς οι συνετοι πολίτες πιστέψαμε τις αρχές, τα τέλη, την επιστήμη, τις κυβερνήσεις και μπολιαστηκαμε σαν τα πρόβατα. Προσωπικά, το μπόλι μου προκάλεσε τρομερές παρενέργειες που μέχρι σήμερα δεν έχω ξεπεράσει. Από τότε που μπολιάστηκα, δεν έχει πάψει να με βασανίζει καθημερινώς ενας τρομερά έντονος και μόνιμος πονοκέφαλος ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΒΛΕΣ!!! ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΣΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΛΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ!!! ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΓΑΜΑΩ!! ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΑΜΑΩ, ΦΕΥΓΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗ ΜΠΑΙΖΩ, ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΑΜΑΩ ΜΕ CYBER, ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΑΚΟ ΤΟΥ ΜΠΟΞ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΓΑΜΑΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ (ΣΤΟ ΞΥΛΟ), ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΓΑΜΗΣΙ!!!1

Οι δε επιδόσεις μου όχι μονο στο σεξ, αλλά και στη γυμναστική και στην εργασία μου, έχουν φτάσει σε επικά λέβελ, εχουν τερματίσει. Έχουν εκτοξευθεί για τα καλά. Αισθάνομαι Υπεράνθρωπος, και με την έννοια του Σουπερ Ήρωα και με την έννοια του Νίτσε.
Εχω φτάσει στο σημείο να αισθάνομαι πολύ άσχημα που βλέπω τους άλλους ανθρωπους να αισθάνονται κόμπλεξ κατωτερώτητος απέναντί μου, και να μου το δειχνουν τόσο απροκάλυπτα.

Επίσης, απο το μπόλι και μετά, άρχισα να γινομαι υπερβολικά ποθητός στο γυναικείο φύλο. Η αρχή έγινε με τη γνωστή ρωσίδα όπως πολύ καλά θυμάστε Στενό μαρκάρισμα, στα όρια του φλερτ, από Ρωσοπόντια/Ρωσόφιλη και έπειτα άνοιξε ο ασκός του Αιόλου για ενα σκασμό άλλα στενά μαρκαρίσματα τα οποία σας έχω εξιστορήσει κατά καιρούς στο πχορουμ, και κάποιοι εξακολουθείτε να αμφιβάλετε δια την εγκυρότητά τους.
Πριν το μπόλι ήμουν απλά ένας σχεδόν μέτριος τυπάκος που περνούσε αδιάφορος.

Αυτό πάει τώρα, ξεχάστηκε, οι ψεκ φωνάζουν μεν ακόμη αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται. Μήπως είχατε δίκιο και για τη Ρωσίδα όσοι μου λέγατε να μπω και τελικά δεν μπήκα? Προσωπικά είναι γνωστό ότι πάντοτε ήμουν υπέρ της δύσης αλλά πλέον έχω αρχίσει να αμφιβάλλω. Η "δυση" με απογοήτευσε. Πώς να υποστηριζω κάποιους που πιστεύουν σε επιστήμες και λοιπές χαζομάρες, αντί στις man00lec tou facebook?
:smt005::smt005::smt005:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 08 Ιουν 2023, 15:04

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:27
Έλεος κάπου.

Οκ μας έπεισες, δεν είσαι γκέης.
Δεν ειμαι σίγουρος. Το γεγονός ότι με τόσα στενά μαρκαρίσματα που μου έχει προσφέρει απλόχερα η ζωή από το μπολι και μετά, και δεν έχω ενδώσει σε κανένα, με προβληματίζει.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιουν 2023, 15:09

vantono έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:04
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:27
Έλεος κάπου.

Οκ μας έπεισες, δεν είσαι γκέης.
Δεν ειμαι σίγουρος. Το γεγονός ότι με τόσα στενά μαρκαρίσματα που μου έχει προσφέρει απλόχερα η ζωή από το μπολι και μετά, και δεν έχω ενδώσει σε κανένα, με προβληματίζει.
Πες μου ότι θα κατέβεις πραηντ φορώντας γόβες, αυτό πες μου μόνο.


Εγώ που χθες έπλεα πάνω σε κάτι 9ποντα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28238
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 08 Ιουν 2023, 15:13

vantono έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:04
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:27
Έλεος κάπου.

Οκ μας έπεισες, δεν είσαι γκέης.
Δεν ειμαι σίγουρος. Το γεγονός ότι με τόσα στενά μαρκαρίσματα που μου έχει προσφέρει απλόχερα η ζωή από το μπολι και μετά, και δεν έχω ενδώσει σε κανένα, με προβληματίζει.
Τοξοβόλος_UK
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 08 Ιουν 2023, 15:15

Αν ίσχυαν όλα αυτά, θα είχε κάτσει πάνω σου η Ρωσίδα εκεί στο κάθισμα, πίσω δεξιά, και θα επαιζε πηδημα στο μουχρώμα της αυγής. Για να το έπαιξες σας παρακαλώ και κυριλέ, άρα το μπόλι λειτούργησε ανασταλτικα.

Πέρα από την πλάκα, μετά το δεύτερο μπόλι, πέρα από την υψηλή πίεση, μου μαράθηκαν και τα @@. Πριν ήταν σκληρα, καρυδατα, ζόρικα. πλέον όταν ειδικά παίζει κρυο και υγρασία, εξαφανιζόνται. Ύπουλο σχέδιο μάλλον της ΝΤΠ να σαμποτάρει το ατόφιο ελληνικό σπέρμα τίγκα στο ιχωρ.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 08 Ιουν 2023, 15:16

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:09
vantono έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:04
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:27
Έλεος κάπου.

Οκ μας έπεισες, δεν είσαι γκέης.
Δεν ειμαι σίγουρος. Το γεγονός ότι με τόσα στενά μαρκαρίσματα που μου έχει προσφέρει απλόχερα η ζωή από το μπολι και μετά, και δεν έχω ενδώσει σε κανένα, με προβληματίζει.
Πες μου ότι θα κατέβεις πραηντ φορώντας γόβες, αυτό πες μου μόνο.


Εγώ που χθες έπλεα πάνω σε κάτι 9ποντα.
Εντάξει δείξε λίγο κατανόηση στο παιδί το κόκκινο χόρτο του έχει κάψει τον εγκέφαλο. :102:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 08 Ιουν 2023, 17:42

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:15
Αν ίσχυαν όλα αυτά, θα είχε κάτσει πάνω σου η Ρωσίδα εκεί στο κάθισμα, πίσω δεξιά, και θα επαιζε πηδημα στο μουχρώμα της αυγής. Για να το έπαιξες σας παρακαλώ και κυριλέ, άρα το μπόλι λειτούργησε ανασταλτικα.

Πέρα από την πλάκα, μετά το δεύτερο μπόλι, πέρα από την υψηλή πίεση, μου μαράθηκαν και τα @@. Πριν ήταν σκληρα, καρυδατα, ζόρικα. πλέον όταν ειδικά παίζει κρυο και υγρασία, εξαφανιζόνται. Ύπουλο σχέδιο μάλλον της ΝΤΠ να σαμποτάρει το ατόφιο ελληνικό σπέρμα τίγκα στο ιχωρ.
ή έχεις ξεκινήσει τα κρύα ντουζ, ή τα αναβολικά, ή απλά είναι η ιδέα σου.
Εγώ οντως πέρα απ'την πλάκα, εχω δει τρομερή βελτίωση στις σεξουαλικές και γυμναστηριακές μου επιδόσεις. Μπορεί να τα γραφω μεταξύ σοβαρου και αστείου αυτά για τρολάρισμα των ψέκουλων, αλλά η βάση των γραφομένων μου στηριζεται σε σοβαρά γεγονότα.

Οκ, θα μου πεις οτι παίζει ρόλο το οτι κυμαίνομαι 4-6 κιλά κάτω απο το νορμάλ μου που ημουν πριν κατι χρονια και σε σύγκριση με παλιότερα έχω πέσει πολύ σε ποσοστό λίπους χωρίς να κανω καμια τρομερή και εξαντλητική διατροφή, αλλά και πάλι ειναι απορίας άξιο πως καταφέρνω να διατηρούμαι σε αυτά τα όρια χωρις να ξεφευγω ποτέ. Το μπόλι φταίει, ειναι θαυματουργό!
Σας λέω οτι με εκανε και υπεράνθρωπο και θελκτικό και δεν με πιστεύετε.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 09 Ιουν 2023, 18:10

vantono έγραψε:
08 Ιουν 2023, 15:04
Gherschaagk έγραψε:
08 Ιουν 2023, 14:27
Έλεος κάπου.

Οκ μας έπεισες, δεν είσαι γκέης.
Δεν ειμαι σίγουρος. Το γεγονός ότι με τόσα στενά μαρκαρίσματα που μου έχει προσφέρει απλόχερα η ζωή από το μπολι και μετά, και δεν έχω ενδώσει σε κανένα, με προβληματίζει.
Αν έχεις άτριχη κολάρα στη γλεντάω πάντως για να πάψεις να προβληματίζεσαι

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12265
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Ψεκ Ρωσίδα μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 09 Ιουν 2023, 18:15

Τι ζούμε!
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών