Ερώτηση Για δέμα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5348
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 02 Απρ 2024, 15:18

Τουλάχιστον μυρισες το βρακί της, κάτι είναι και αυτό.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 15:24

:(:(

Θεωρείτε πως υπήρχε δυνατότητα επανασύνδεσης όσο δεν με μπλόκαρε και τώρα την γκρέμισα;


Τι να κάνω; Να της στείλω λουλούδια; Κόσμημα; Να περιμένω μερικούς μήνες και να της στείλω τότε; Δεν ήταν και υπερβολικά σκληρό τώρα που το σκέφτομαι. Απλώς την έπρηξα μάλλον. Της έγραψα "για κάποια πάντως που΄εχει τόσο θέμα με mansplaning και άντρες, περνάς υπερβολικά πολύ χρόνο προσπαθώντας να κερδίσεις την εύνοια ανδρών με υποτιθέμενο κύρος στο χώρο"

Αντικειμενικά, μετά από όλα όσα έχω στείλει, γραμματα, παρακάλια, εγχειρήσεις, φωτιές, δώρα κλπ κλπ, υπήρχε πιθανότητα να μου μιλήσει; Όσο δεν με μπλόκερνε αυτό σκεφτόμουν. Αλλά είχε επαφή με την πραγματικότητα αυτή η σκέψη;

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 15:32

Θα πεθάνω μόνος. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Και έχω τόσα πρότζεκτ που είχα ξεκινήσει μόνο για εκείνη, για να κάνω κάτι που θα γίνει επιτυχία. Και τώρα δεν έχω καμία διάθεση να τα συνεχίσω. Όλα πάνε άσχημα.

Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 02 Απρ 2024, 15:35

Kappa έγραψε:
02 Απρ 2024, 15:24
:(:(

Θεωρείτε πως υπήρχε δυνατότητα επανασύνδεσης όσο δεν με μπλόκαρε και τώρα την γκρέμισα;


Τι να κάνω; Να της στείλω λουλούδια; Κόσμημα; Να περιμένω μερικούς μήνες και να της στείλω τότε; Δεν ήταν και υπερβολικά σκληρό τώρα που το σκέφτομαι. Απλώς την έπρηξα μάλλον. Της έγραψα "για κάποια πάντως που΄εχει τόσο θέμα με mansplaning και άντρες, περνάς υπερβολικά πολύ χρόνο προσπαθώντας να κερδίσεις την εύνοια ανδρών με υποτιθέμενο κύρος στο χώρο"

Αντικειμενικά, μετά από όλα όσα έχω στείλει, γραμματα, παρακάλια, εγχειρήσεις, φωτιές, δώρα κλπ κλπ, υπήρχε πιθανότητα να μου μιλήσει; Όσο δεν με μπλόκερνε αυτό σκεφτόμουν. Αλλά είχε επαφή με την πραγματικότητα αυτή η σκέψη;
Οχι μάλλον ,σίγουρα την έπρηξες .. :smt005:

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 15:42

Γυφτάκι έγραψε:
02 Απρ 2024, 15:35
Kappa έγραψε:
02 Απρ 2024, 15:24
:(:(

Θεωρείτε πως υπήρχε δυνατότητα επανασύνδεσης όσο δεν με μπλόκαρε και τώρα την γκρέμισα;


Τι να κάνω; Να της στείλω λουλούδια; Κόσμημα; Να περιμένω μερικούς μήνες και να της στείλω τότε; Δεν ήταν και υπερβολικά σκληρό τώρα που το σκέφτομαι. Απλώς την έπρηξα μάλλον. Της έγραψα "για κάποια πάντως που΄εχει τόσο θέμα με mansplaning και άντρες, περνάς υπερβολικά πολύ χρόνο προσπαθώντας να κερδίσεις την εύνοια ανδρών με υποτιθέμενο κύρος στο χώρο"

Αντικειμενικά, μετά από όλα όσα έχω στείλει, γραμματα, παρακάλια, εγχειρήσεις, φωτιές, δώρα κλπ κλπ, υπήρχε πιθανότητα να μου μιλήσει; Όσο δεν με μπλόκερνε αυτό σκεφτόμουν. Αλλά είχε επαφή με την πραγματικότητα αυτή η σκέψη;
Οχι μάλλον ,σίγουρα την έπρηξες .. :smt005:

Tόσο καιρό την έπρηζα μεν, αλλά ήμουν εξυμνητικος απέναντί της, για αυτό δεν με διέγραφε. Όταν έγινε επικριτικός ως προς την ίδια και όχι ως προς τους άλλους, τότε με διέγραψε. Θεωρείτε όμως πως είχε νόημα να μην την αναγκάσω να με διαγράψει; Υπήρχε δηλαδή η παραμικρή περίπτωση να μου ξαναμιλήσει αφού τίποτε άλλο δεν δούλεψε όλο αυτό το διάστημα; Εμένα το να με κρατάει στις επαφές της μου δημιουργούσε ελπίδες σε σημείο να μην μπορώ να την ξεχάσω.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 16:50

Με έχει πιάσει πόνος στο στομάχι και βάρος στο στερνό. Δεν ξέρω τι να κάνω. Πώς θα το ξεπερασω;

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5348
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 02 Απρ 2024, 16:54

Εάν τυχαίνει να εχεις κάνα παλιό κόμικ του Τερζοπουλου, να της το στείλεις και ίσως αλλάξει γνώμη.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 16:58

GoBzi έγραψε:
02 Απρ 2024, 16:54
Εάν τυχαίνει να εχεις κάνα παλιό κόμικ του Τερζοπουλου, να της το στείλεις και ίσως αλλάξει γνώμη.
Στα γενέθλια της θα της στείλω σίγουρα δώρο. Αν και φοβάμαι μήπως κάνει ασφαλιστικά πλέον. Έχει και εκείνη ένα σπάνιο του Τερζοπουλου, ένατο μοναδικό που έχει. Λες να το εκτιμήσει; Η μπορώ απλως να το πουλήσω και να της πάρω ένα κόσμημα.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 17:23

Ποσταρε ένα κουοτ που υποθέτω ότι ξέρει ότι δεν θα το δω , ότι μπορεί να πετάξει κάποιον πολύ εύκολα από τη ζωή της (αυτο ειναι το νοημα). Άρα εννοεί πως ούτε καν σκέφτηκε το να με διαγραψει, της ήταν πολύ εύκολο. Πώς μπορεί να είναι τόσο σκληρη; Πώς γινεται να ήμουν τόσο αφελης; Οκ η συμπεριφορά μου δεν ήταν καλή, αλλά και η δική της μοιάζει εντελώς ψυχοπαθητικη. Σαν να με μισεί. Τι της εκανα; Και αν της ήταν τόσο εύκολο,, γιατί δεν με διέγραφε τόσο καιρό;

Επίσης έχω second thoughts για την κριτικη που έστειλα για το βιβλίο της. Δηλαδή αφού με αντιμετωπίζει έτσι, με ποια λογική συνεχίζω να την εξυμνω και μάλιστα δημόσια πλεον; Λέτε να στείλω στη σύνταξη του σαιτ να πω ότι δεν θέλω να δημοσιευτει; SOS

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3200
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 02 Απρ 2024, 17:38

Kappa έγραψε:
02 Απρ 2024, 17:23
Ποσταρε ένα κουοτ που υποθέτω ότι ξέρει ότι δεν θα το δω , ότι μπορεί να πετάξει κάποιον πολύ εύκολα από τη ζωή της (αυτο ειναι το νοημα). Άρα εννοεί πως ούτε καν σκέφτηκε το να με διαγραψει, της ήταν πολύ εύκολο. Πώς μπορεί να είναι τόσο σκληρη; Πώς γινεται να ήμουν τόσο αφελης; Οκ η συμπεριφορά μου δεν ήταν καλή, αλλά και η δική της μοιάζει εντελώς ψυχοπαθητικη. Σαν να με μισεί. Τι της εκανα; Και αν της ήταν τόσο εύκολο,, γιατί δεν με διέγραφε τόσο καιρό;
... όχι μόνο δε σε μισεί, ούτε καν υπάρχεις...
κι ας φαντάζεσαι εσύ ότι έχεις ακόμα κάποια αξία γι αυτήν....έστω και σαν ένας κοινός γλείφτης.

αχ αυτό το "φαντασία μου πλανεύτρα"...

Τα πράγματα είναι πολύ απλά, πεζά και ξεκάθαρα...

Εικόνα


anymore!
Perception is reality...

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 17:44

student έγραψε:
02 Απρ 2024, 17:38
Kappa έγραψε:
02 Απρ 2024, 17:23
Ποσταρε ένα κουοτ που υποθέτω ότι ξέρει ότι δεν θα το δω , ότι μπορεί να πετάξει κάποιον πολύ εύκολα από τη ζωή της (αυτο ειναι το νοημα). Άρα εννοεί πως ούτε καν σκέφτηκε το να με διαγραψει, της ήταν πολύ εύκολο. Πώς μπορεί να είναι τόσο σκληρη; Πώς γινεται να ήμουν τόσο αφελης; Οκ η συμπεριφορά μου δεν ήταν καλή, αλλά και η δική της μοιάζει εντελώς ψυχοπαθητικη. Σαν να με μισεί. Τι της εκανα; Και αν της ήταν τόσο εύκολο,, γιατί δεν με διέγραφε τόσο καιρό;
... όχι μόνο δε σε μισεί, ούτε καν υπάρχεις...
κι ας φαντάζεσαι εσύ ότι έχεις ακόμα κάποια αξία γι αυτήν....έστω και σαν ένας κοινός γλείφτης.

αχ αυτό το "φαντασία μου πλανεύτρα"...

Τα πράγματα είναι πολύ απλά, πεζά και ξεκάθαρα...

Εικόνα


anymore!
Ναι, αλλά γιατί τόσο καιρό δεν με μπλοκαρε; Θεωρείτε πως υπήρχε ελπίδα πριν στείλω αυτό το μειλ ; Γιατί με μπλόκαρε ειδικά σήμερα; Επειδή για πρώτη φορά την κριτικαρα.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 18:24

Δεν ξέρω τι να κάνω. Να ακυρώσω την κριτική; Με έχει πιάσει πονοκέφαλος και τάση για εμετό.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 18:56

Πιστεύετε πως η συμπεριφορά μου έχει υπάρξει κακοποιητικη προς εκείνη ως τωρα; Αισθάνομαι άσχημα. Πιστεύω πως την πλήγωσα με αυτο που έγραψα. Αλλιώς γιατί να με μπλοκάρει;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kappa την 02 Απρ 2024, 19:05, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 02 Απρ 2024, 19:02

GoBzi έγραψε:
02 Απρ 2024, 16:54
Εάν τυχαίνει να εχεις κάνα παλιό κόμικ του Τερζοπουλου, να της το στείλεις και ίσως αλλάξει γνώμη.
Να στείλει ένα σπανιο τεύχος Μίκυ στη γκόμενα και μια ντικπικ στον Όττο; :smt005:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1377
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 19:16

Μπορεί να μου απαντήσει κάποιος αν πιστευετε πως υπήρξα κακοποιητικος;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών