Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 27 Ιούλ 2023, 21:22

Ερμής έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 20:47
vantono έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 19:14
Ερμής έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 15:25


Το αυτό. Το καλύτερο είναι να βλέπεις κόσμο που τον έχεις δανείσει να σου ειναι απο διακοπές σε διακοπές με κάτι τάγκς που παραπέμπουν σε yolo και σε #γιατιμπορουμε
Το άλλο με τις βάσεις εντάξει ειναι λίγο πρηξαρχίδικο αλλά ως γονιός ξέρω τη χαρά της επιτυχίας του παιδιού, οπότε υπάρχει δικαιολογία.
Παρότι φουλ καλοκαιράκιας και προχωκάγκουρας, συμφωνώ μαζί σας. Το 'χουν παραξεφτιλίσει φέτος με την αυτοπροβολή των διακοπών τους.

Και τί μαστιγα πια αυτό με τις γκόμενες πανω σε σκάφος ρε πουστη μου? Ολες βίζιτες μου γίνανε?
Και πέρυσι έβλεπα κατι τετοια αλλά πολυ πιο σπάνια, φέτος γινεται της πουτάνας. Ρίξανε τιμές κούρσας στα σκάφη/κοτεροειδή?
Δεν είναι ακριβώς όλες βίζιτες, είναι γουαναμπη βίζιτες.
Αν δεις αυτοί που έχουν το πραγματικά καλό παστό δε ποσταρουν. Είμαστε ακολουθοι με έναν τύπο (Ελληνα) στο ινστα που έχει τον τρακη για πρωινό στο θέμα φράγκα. Ανάθεμα και αν έχει ποσταρει φώτο πάνω από το σκάφος μια δυο φορές.
Απλά μπορεί να μην το έχει με τα social media ρε τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23308
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 27 Ιούλ 2023, 21:26

Feindflug έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 21:22
Ερμής έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 20:47
vantono έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 19:14

Παρότι φουλ καλοκαιράκιας και προχωκάγκουρας, συμφωνώ μαζί σας. Το 'χουν παραξεφτιλίσει φέτος με την αυτοπροβολή των διακοπών τους.

Και τί μαστιγα πια αυτό με τις γκόμενες πανω σε σκάφος ρε πουστη μου? Ολες βίζιτες μου γίνανε?
Και πέρυσι έβλεπα κατι τετοια αλλά πολυ πιο σπάνια, φέτος γινεται της πουτάνας. Ρίξανε τιμές κούρσας στα σκάφη/κοτεροειδή?
Δεν είναι ακριβώς όλες βίζιτες, είναι γουαναμπη βίζιτες.
Αν δεις αυτοί που έχουν το πραγματικά καλό παστό δε ποσταρουν. Είμαστε ακολουθοι με έναν τύπο (Ελληνα) στο ινστα που έχει τον τρακη για πρωινό στο θέμα φράγκα. Ανάθεμα και αν έχει ποσταρει φώτο πάνω από το σκάφος μια δυο φορές.
Απλά μπορεί να μην το έχει με τα social media ρε τύπε.
Το ίδιο λέμε,
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12813
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 27 Ιούλ 2023, 21:27

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 14:33
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 14:32
Εν τω μεταξύ αν έβλεπε κανάς Σόιμπλε τα προφίλ των Ελλήνων στα σόσιαλ τρώγαμε 2-3 Μνημόνια έτσι για πλάκα
στη μάπα. Πραγματικά οι Έλληνες αν πιστέψουμε τη σοσιαλμιντιακή τους παρουσία είναι καλοί στο να κρύβουν λεφτά
στον πραγματικό κόσμο ή στο να τα τρώνε σε αηδίες.
-ζω σε σε μια χωρα διαφθερμενων

ΓΑΠ 2010

ισως το μονο σωστο που ειπε :102:
:goodpost:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 27 Ιούλ 2023, 21:35

vantono έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 19:14
Ερμής έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 15:25
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 14:29
Εγώ πάντως διαπιστώνω πως το μεγάλο πρήξιμο μέζεων των τελευταίων ημερών αφορά την προβολή των διακοπών που κάνει
ο καθένας ή η καθεμία(κυρίως η καθεμία) στην Ελλάδα και στο εξωτερικό. Ενέχει δε αυτό το πρήξιμο μία λογική εκδικητικής
αυτοπροβολής, φάση "Ορίστε παλιομπιπ φίλοι μου, εγώ κάνω διακοπές σε αντίθεση με εσάς τους αποτυχημένους που με πρήζετε
τόσο καιρό".
Το αυτό. Το καλύτερο είναι να βλέπεις κόσμο που τον έχεις δανείσει να σου ειναι απο διακοπές σε διακοπές με κάτι τάγκς που παραπέμπουν σε yolo και σε #γιατιμπορουμε
Το άλλο με τις βάσεις εντάξει ειναι λίγο πρηξαρχίδικο αλλά ως γονιός ξέρω τη χαρά της επιτυχίας του παιδιού, οπότε υπάρχει δικαιολογία.
Παρότι φουλ καλοκαιράκιας και προχωκάγκουρας, συμφωνώ μαζί σας. Το 'χουν παραξεφτιλίσει φέτος με την αυτοπροβολή των διακοπών τους.

Και τί μαστιγα πια αυτό με τις γκόμενες πανω σε σκάφος ρε πουστη μου? Ολες βίζιτες μου γίνανε?
Και πέρυσι έβλεπα κατι τετοια αλλά πολυ πιο σπάνια, φέτος γινεται της πουτάνας. Ρίξανε τιμές κούρσας στα σκάφη/κοτεροειδή?
:giggle::giggle::giggle::giggle::giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 27 Ιούλ 2023, 21:38

Antares έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 17:01
Εγώ τα άκουγα όταν βγήκαν οι βαθμοί. Εν τω μεταξύ οι μισθοί δεν δικαιολογούν τα ιδιωτικά σχολεία και τα φροντιστήρια που έστειλαν τα παιδιά τους. Οι ίδιοι τα λένε. Δηλαδή πολλά δεν δικαιολογούν οι μισθοί. Και αντί να τους κόψουν τον κωλο έκοψαν τους μισθούς. Χαμπάρι δεν πήρανε. Αντιθέτως κάπου βρέθηκαν με παραπάνω εισόδημα από το κομμένο.
οταν δινεις pass και επιστρεπτεες χωρις κριτηρια για να ανεβασει ο αλλος επιχρυσο rib eye και να το συνοδευσει με σχολιο πονατε φτωχαντζες τι περιμενεις? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32758
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Ιούλ 2023, 21:46

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 19:59
don't speak

πάντως πύτοι μου δεν ξέρω άμα το παρατηρήσατε αλλά από τότε που συρρέουν γυναικοπαρέες στο ασεβαστοκατάρτι, έχει σταματήσει να ζητάει βοήθεια στο τόπικ μαγειρικής :smt047

ή έγινε της ωμοφαγικής διατροφής πχ σούσι πάνω στο σκάφος ή μετά την δουλειά, του στέλνουν οι πύτισσες ένα πιάτο φαΐ να καρδαμώσει :sal13:
οχι ρε, εμαθα να μαγερευω 2-3 φαγια, και φτανει. βαριεμαι κιολας να φωτογραφιζω και να ποσταρω...
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μας έχουν πρήξει τα @@ απο το πρωί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 27 Ιούλ 2023, 21:49

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 19:33
Ασέβαστος έγραψε:
27 Ιούλ 2023, 19:25
εχω παρει 20 φορες κοριτσοπαρεες
:grfl:
:giggle::giggle::giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών