Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12261
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 11 Αύγ 2023, 14:25

enaon έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:20

εισαι σιγουρος οτι ειναι τοσο γελοιοι που εχουν βαλει το ονλινε με βαση την ωρα, ή τους θαβεις χωρις λογο;
Πήγαινε να το ελέγξεις μόνος σου αν δε με πιστεύεις.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5206
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 11 Αύγ 2023, 14:28

enaon έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:11
ρε παιδι μου, υπαρχει κανενα φορουμ που μετραει τους συνδεδεμενους ανα ωρα, οπως εγραψες στο αρχικο ποστ παραπληροφόρησης που εκανες;

να σου πω εγω, οχι δεν υπαρχει, μαλακιες ελεγες, αλλα το ξερεις αυτο, εσυ τις ελεγες. Το θεμα τωρα ειναι γιατι τις ελεγες.

Για το καλο του φορουμ οπως εγραψες στο πρωτο ποστ, ή γιατί θες να ξερεις ποσοι εναι ενεργοι και πιθανόν παιζουν μπαλα που λες τωρα;
Νομίζω το raidforums ήταν ετσι, μπορεί να κάνω και λάθος. Δεν μπορώ να επιβεβαιώσω γιατι μου βγάζει κάτι χαζά, περίεργα πράγματα.

Εικόνα

Πέρα απο την πλάκα, νομίζω το phpbb έχει επιλογή που δείχνει τους χρήστες που έχουν συνδεθεί την τελευταία ώρα/μέρα. Δηλαδή η λίστα στο screenshot εδω κάτω να δείχνει όλους όσους εχουν συνδεθεί σε ενα Χ χρονικό διάστημα.

Εικόνα
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Αύγ 2023, 14:29

Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:25
Πήγαινε να το ελέγξεις μόνος σου αν δε με πιστεύεις.
δεν εχω λογαριασμο στο στεκι. Εχει ομως εδώ δυο λιστες, μια ονλινε, οπως εμεις, και μια αλλη, ασχετη, που μετραει χρηστες 24ωρου, μαλλον αυτη που θελεις να εχεις και το πας μεσω λαμιας.

σε ρωταω λοιπον παλι, ειπες οτι το στεκι κλεβει, και βαζει τους χρηστες ακομα και μια ωρα μετα στην λιστα ονλινε. Σιγουρα, ή λες μαλακιες;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 11 Αύγ 2023, 14:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Αύγ 2023, 14:31

GoBzi έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:28
Πέρα απο την πλάκα, νομίζω το phpbb έχει επιλογή που δείχνει τους χρήστες που έχουν συνδεθεί την τελευταία ώρα/μέρα.
ναι αλλα μην μας τρελανεις και εσυ τωρα, αλλο το ονλινε, αλλο τα στατιστικά επισκεψιμοτητας χρηστών

ονλινε ειναι συγκεκριμένο πραγμα. ονλινε με βαση ωρα, ειναι απατη, σαν να σε ρωταω ποσους εχεις στο λεωφορείο, και να απαντας 10000, γιατι τοσους ειχες ολη μερα σημερα.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5206
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 11 Αύγ 2023, 14:36

enaon έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:31
GoBzi έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:28
Πέρα απο την πλάκα, νομίζω το phpbb έχει επιλογή που δείχνει τους χρήστες που έχουν συνδεθεί την τελευταία ώρα/μέρα.
ναι αλλα μην μας τρελανεις και εσυ τωρα, αλλο το ονλινε, αλλο τα στατιστικά επισκεψιμοτητας χρηστών

ονλινε ειναι συγκεκριμένο πραγμα. ονλινε με βαση ωρα, ειναι απατη, σαν να σε ρωταω ποσους εχεις στο λεωφορείο, και να απαντας 10000, γιατι τοσους ειχες ολη μερα σημερα.
Μην τρελαίνεσαι, ούτε εγω εχω καταλάβει ακριβώς τι θέλει :smt005:

Νομίζω πως μιλάει για την επισκεψιμοτητα χρηστών, δηλαδή πόσοι (και ποιοι) χρήστες συνδέθηκαν συνολικά σε μια μέρα.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12261
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 11 Αύγ 2023, 14:41

enaon έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:29
Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:25
Πήγαινε να το ελέγξεις μόνος σου αν δε με πιστεύεις.
δεν εχω λογαριασμο στο στεκι. Εχει ομως εδώ δυο λιστες, μια ονλινε, οπως εμεις, και μια αλλη, ασχετη, που μετραει χρηστες 24ωρου, μαλλον αυτη που θελεις να εχεις και το πας μεσω λαμιας.

σε ρωταω λοιπον παλι, ειπες οτι το στεκι κλεβει, και βαζει τους χρηστες ακομα και μια ωρα μετα στην λιστα ονλινε. Σιγουρα, ή λες μαλακιες;
Δεν κλέβει. Παρουσιάζει πιο έξυπνα την διέλευση χρηστών.
Δε χρειάζεται να έχεις λογαριασμό. Σέρνεις το ποντίκι πάνω από το όνομα του χρήστη και εμφανίζεται τι ώρα ήταν ενεργός.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Αύγ 2023, 14:45

Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:41
Δεν κλέβει. Παρουσιάζει πιο έξυπνα την διέλευση χρηστών.
Δε χρειάζεται να έχεις λογαριασμό. Σέρνεις το ποντίκι πάνω από το όνομα του χρήστη και εμφανίζεται τι ώρα ήταν ενεργός.

αυτο που γραφεις δεν ειναι ονλινε, ειναι ασχετο πραγμα, ειναι επισκεψιμότητα.

εδω εινα η λιστα με τους νλινε του στεκιου. Πανω η ονλινε κατω η επισκεψιμοτητα.

Προσπαθησε να μου εξηγησεις αν ειπες ψέματα, μαλακιες, ή είναι απατεωνες. Αν μπεις μεσα και βγεις και κλεισεις το σιτε, θα εισαι στην πανω λιστα για μια ωρα;

https://www.e-steki.gr/#home-users
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 11 Αύγ 2023, 14:46, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12261
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 11 Αύγ 2023, 14:45

Τεσπά. Όπως και να έχει, προτιμώ αυτό τον ιστότοπο χίλιες φορές σε σχέση με άλλους. Απλά μπορούν να γίνουν βελτιώσεις.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Αύγ 2023, 14:46

Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:45
Τεσπά. Όπως και να έχει, προτιμώ αυτό τον ιστότοπο χίλιες φορές σε σχέση με άλλους. Απλά μπορούν να γίνουν βελτιώσεις.
νομιζω το στεκι σου παει πολυ καλυτερα παντως.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12261
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 11 Αύγ 2023, 14:47

enaon έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:46
Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:45
Τεσπά. Όπως και να έχει, προτιμώ αυτό τον ιστότοπο χίλιες φορές σε σχέση με άλλους. Απλά μπορούν να γίνουν βελτιώσεις.
νομιζω το στεκι σου παει πολυ καλυτερα παντως.
Όχι, εδώ και καιρό. Έχω βρει αρκετά ωραίους ιστότοπους στα αγγλικά και στα γαλλικά. Ο,τι θετικό βλέπω άλλου, το λέω.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Αύγ 2023, 14:49

ναι ναι, για κανε το τεστ και πες τελικα, μαλακιες ελεγες, ψεματα, ή ειναι απατεωνες;
Αν μπεις μεσα και βγεις και κλεισεις το σιτε, θα εισαι στην πανω λιστα για μια ωρα;

ασε μην το κανεις οκ, απατεώνες ειναι, δικιο εχεις, μετρανε στους ονλινε μεχρι και μια ωρα πριν. Ωραίο φορουμ, περίεργο που ησουν εκει. :003:

για να μην σου μεινει απορία αν αληθεια εχεις, "χρήστες σε σύνδεση" σημαινει "τωρα μεσα". Το 5λεπτο στο πχωρουμ σαν οριο υπαρχει γιατι ειναι λογικός χρόνος να διαβαζεις κατι χωρις να κανεις κάποια δραση, να αλλαξεις σελιδα κλπ, το θεωρουμε "τωρα" δηλαδη. Πανω απο 5λεπτο αδράνειας ειναι απλά απάτη αν το λέει ¨χρήστες σε σύνδεση", οχι εξυπνος τρόπος παρουσιασης.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 11 Αύγ 2023, 15:06

Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 13:29
plouf έγραψε:
11 Αύγ 2023, 13:26
GoBzi έγραψε:
11 Αύγ 2023, 13:21


Κάτσε ρε, δεν τον ξέρω τον τύπο. Άνεργος με επίδομα ανεργίας και ψηφοφόρος του Κούλη δεν είναι; Εγώ έτσι ξέρω. Για Νιγηρία και λαθρομετανάστευση πρώτη φορά ακούω.

Libre arbitre τύπε μου εγώ σ' αγαπώ και ας είσαι παράνομος Νιγηριανός ψηφοφόρος του Κούλη :smt005:
Ναι ναι αλοιμονο.

Εικόνα

Disclaimer το τρολαρισμα του λιμπρε δεν μπορει να μενει αναπαντητο οπως βλεπεις ας αλλαξει αβαταρ και βλεπουμε.
Ποιος Νιγηριανός σε παράτησε και γκρινιάζεις νυχθημερόν; Θα μάθουμε καποτε;
A όλα κι όλα δεν είμαι κανένας ανώμαλος για να βάζω κρεατόβεργες στην σούφρα
μου αυτά τα κάνουν οι αριστερουλjηδες και όσοι ψάχνουν την ταυτότητα τους
ανάμεσα στις 63835837537 ήδη υπάρχουσες και που στο μέλλον θα ανακαλυφθούν
κι άλλες στο απώτερο μέλλον ακόμα περισσότερες και ούτω καθεξής.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 11 Αύγ 2023, 15:16

enaon έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:45
Libre arbitre έγραψε:
11 Αύγ 2023, 14:41
Δεν κλέβει. Παρουσιάζει πιο έξυπνα την διέλευση χρηστών.
Δε χρειάζεται να έχεις λογαριασμό. Σέρνεις το ποντίκι πάνω από το όνομα του χρήστη και εμφανίζεται τι ώρα ήταν ενεργός.

αυτο που γραφεις δεν ειναι ονλινε, ειναι ασχετο πραγμα, ειναι επισκεψιμότητα.

εδω εινα η λιστα με τους νλινε του στεκιου. Πανω η ονλινε κατω η επισκεψιμοτητα.

Προσπαθησε να μου εξηγησεις αν ειπες ψέματα, μαλακιες, ή είναι απατεωνες.Αν μπεις μεσα και βγεις και κλεισεις το σιτε, θα εισαι στην πανω λιστα για μια ωρα;

https://www.e-steki.gr/#home-users
Of course it's a piece of cake my dear just in case you don't know.
To τριπλοπρόφιλο τρολ Hector Buas που επίσης κυκλοφορεί και ως kolovrat και
dtri2020 μπορεί αρχικά να μπει με το κανονικό του Hector Buas να κάνει logout
και να ξαναμπεί με τον δεύτερο κλώνο του πχ kolovrat και να περιμένει να δει
για πόση ώρα φαίνεται στην λίστα με τους ενεργούς χρήστες ο Hector Buas.

Επιτέλους πχιά όλα εγώ θα σας τα λέω δηλαδή; :011:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 11 Αύγ 2023, 15:18

τελικα δεν ειναι μια ωρα το ονλινε στο στεκι, οποτε και απατεωνες ειναι και μαλακιες ελεγες, μια χαρα. 2.5 ωρες τουλαχιστον ειναι, λεει 38 μελη ονλινε και μαλλον μονο ο διαχειριστής ειναι μεσα. Τι αλλο φοβερο φεατουτρε έχει αυτη η φορουμαρα, τα λικες ε; :003:
plouf έγραψε:
11 Αύγ 2023, 15:16

To τριπλοπρόφιλο τρολ Hector Buas που επίσης κυκλοφορεί και ως kolovrat και
dtri2020
καλα εχω και εγω αλλους 6, και αλλες 4 κοπέλες ο κονγκροσιαν, αν και τώρα δεν θα γραφει, δεν εχει δακτυλο. Αλλα μην τα λεμε αυτα, θα απογοητευτεί εντελως ο φιλος λιβρε αν καταλαβει οτι τον διαβαζουν 2-3 ανθρωποι και αν.

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14892
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Η μέτρηση χρηστών και επισκεπτών στο φόρουμ γίνεται βάσει των μελών που ήταν ενεργά τα τελευταία 5 λεπτά - Γιατί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 11 Αύγ 2023, 15:30

@plouf τα νεφρά μου ρεεεεεεεε :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών