Sos

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 12 Οκτ 2023, 13:25

Bazoomba έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:10
Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:05
Bazoomba έγραψε:
12 Οκτ 2023, 12:58

Εγω παντως δεν το ειπα για κακο, για τον γιατρο το ειπα, καθε φορα που εμπαινες απο καποιον λογαριασμο εμπαινες μονο απο αυτον και φροντιζες να γινεσαι αντιληπτος.
Αν έμπαινα όπως λες γιατί να φροντίζω να γίνω αντιληπτός αφού κινδυνεύω να διαγράψουν τον λογαριασμό;
Αυτό δεν το ξέρω, πιθανόν για τον ίδιο λόγο που το κάνει ο ΓΓ, εν ολίγοις ...στα καλιμπαλίκια σας :003:
Είδες; Δεν το ξέρεις. προχωράς όμως αξιωματικά.
Δεν είναι στ 'αρχίδια μου το φόρουμ και το ότι γράφω. Για τους λόγους μου, όπως ο καθένας γράφουμε, περνάμε την ώρα μας και αντλούμε κάποια ικανοποίηση. Το θέμα είναι να σεβόμαστε. Εγώ χρόνια γράφω, πότε με πάθος, πότε με πολύ όρεξη να διαφωτίσω με τους συνομιλητές για κάποιο θέμα, πότε για να μοιραστώ θετικές διαθέσεις, όπου θα κάνω και πλάκα κλπ. Ποτέ όμως δεν προκαλώ τον άλλον.
και κάτι άλλο. Έχω κάποια χαρακτηριστικά που δεν τα έχει κανένας σας. Όπως το να ανακατευτώ όταν βλέπω να θυμώνουν κάποιον, να του την πέφτουν όλοι μαζί, να γίνεται κάποια αδικία τέλος πάντων. Εξυψώνω κάποιον όταν Δω ότι είναι καταβεβλημένος, στεναχωρημένος αμήχανος, ακόμα κι αν είναι ιδεολογικά εχθρός μου. Έχω ενσυναίσθηση ρε φίλε και μου αρέσει η ανθρωπιά. Δεν τον βλέπετε όλοι. δεν πειράζει προχωράμε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22702
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 12 Οκτ 2023, 13:29

Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:25
Ποτέ όμως δεν προκαλώ τον άλλον.
εχεις δίκιο, σε προκαλέσα μάλλον πολυ άσχημα. Τι ηταν, που ειπα οτι κατι σου βαζουν το φαι; Οτι σε αναγκασε ο αγις να τα μπερδεψιές και να ένοιωσες οτι καταρρέει η επιστημονική σου υπόσταση; Πες μου να μην το ξανακάνω ποτε ποτε.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10178
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 12 Οκτ 2023, 13:30

εκανε κοιλιά η σειρά

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 12 Οκτ 2023, 13:33

Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:25
Bazoomba έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:10
Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:05


Αν έμπαινα όπως λες γιατί να φροντίζω να γίνω αντιληπτός αφού κινδυνεύω να διαγράψουν τον λογαριασμό;
Αυτό δεν το ξέρω, πιθανόν για τον ίδιο λόγο που το κάνει ο ΓΓ, εν ολίγοις ...στα καλιμπαλίκια σας :003:
Είδες; Δεν το ξέρεις. προχωράς όμως αξιωματικά.
Δεν είναι στ 'αρχίδια μου το φόρουμ και το ότι γράφω. Για τους λόγους μου, όπως ο καθένας γράφουμε, περνάμε την ώρα μας και αντλούμε κάποια ικανοποίηση. Το θέμα είναι να σεβόμαστε. Εγώ χρόνια γράφω, πότε με πάθος, πότε με πολύ όρεξη να διαφωτίσω με τους συνομιλητές για κάποιο θέμα, πότε για να μοιραστώ θετικές διαθέσεις, όπου θα κάνω και πλάκα κλπ. Ποτέ όμως δεν προκαλώ τον άλλον.
και κάτι άλλο. Έχω κάποια χαρακτηριστικά που δεν τα έχει κανένας σας. Όπως το να ανακατευτώ όταν βλέπω να θυμώνουν κάποιον, να του την πέφτουν όλοι μαζί, να γίνεται κάποια αδικία τέλος πάντων. Εξυψώνω κάποιον όταν Δω ότι είναι καταβεβλημένος, στεναχωρημένος αμήχανος, ακόμα κι αν είναι ιδεολογικά εχθρός μου. Έχω ενσυναίσθηση ρε φίλε και μου αρέσει η ανθρωπιά. Δεν τον βλέπετε όλοι. δεν πειράζει προχωράμε.
:bravo:

από τους λίγους στρέιτ και ακομπλεξάριστους χρήστες ο Χαοτικούλης, όταν οι άλλοι ζορίζονται να γράψουν επιτηδευμένα ή ειρωνικά ή εξυπνάδες και αστειάκια ή τρολλιες.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22702
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 12 Οκτ 2023, 13:36

μπαβο 42 που ηρθες να βοηθήσεις τον χαο να περάσει το όμορφο μυνημα του. Αν μεινεις ελπιζω να μην βαλεις και εσύ τα κλαματα.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Οκτ 2023, 13:37

jason0 έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:30
εκανε κοιλιά η σειρά
Με την κατάλληλη μανούβρα θα ισιώσει πιστευω

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 12 Οκτ 2023, 13:37

enaon έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:36
μπαβο 42 που ηρθες να βοηθήσεις τον χαο να περάσει το όμορφο μυνημα του. Αν μεινεις ελπιζω να μην βαλεις και εσύ τα κλαματα.
skase isterikia

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22702
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 12 Οκτ 2023, 13:41

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:37
skase isterikia
σταματα βρε, ειναι σοβαρό το θεμα, αγανάκτησε και ο 42 , να το λυσουμε, ευκαιρία ειναι τωρα που εχουν καλη διαθεση.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9237
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 12 Οκτ 2023, 13:43

Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:25
Bazoomba έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:10
Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:05


Αν έμπαινα όπως λες γιατί να φροντίζω να γίνω αντιληπτός αφού κινδυνεύω να διαγράψουν τον λογαριασμό;
Αυτό δεν το ξέρω, πιθανόν για τον ίδιο λόγο που το κάνει ο ΓΓ, εν ολίγοις ...στα καλιμπαλίκια σας :003:
Είδες; Δεν το ξέρεις. προχωράς όμως αξιωματικά.
Δεν είναι στ 'αρχίδια μου το φόρουμ και το ότι γράφω. Για τους λόγους μου, όπως ο καθένας γράφουμε, περνάμε την ώρα μας και αντλούμε κάποια ικανοποίηση. Το θέμα είναι να σεβόμαστε. Εγώ χρόνια γράφω, πότε με πάθος, πότε με πολύ όρεξη να διαφωτίσω με τους συνομιλητές για κάποιο θέμα, πότε για να μοιραστώ θετικές διαθέσεις, όπου θα κάνω και πλάκα κλπ. Ποτέ όμως δεν προκαλώ τον άλλον.
και κάτι άλλο. Έχω κάποια χαρακτηριστικά που δεν τα έχει κανένας σας. Όπως το να ανακατευτώ όταν βλέπω να θυμώνουν κάποιον, να του την πέφτουν όλοι μαζί, να γίνεται κάποια αδικία τέλος πάντων. Εξυψώνω κάποιον όταν Δω ότι είναι καταβεβλημένος, στεναχωρημένος αμήχανος, ακόμα κι αν είναι ιδεολογικά εχθρός μου. Έχω ενσυναίσθηση ρε φίλε και μου αρέσει η ανθρωπιά. Δεν τον βλέπετε όλοι. δεν πειράζει προχωράμε.
Δεν ξέρω τον λόγο για τον οποίο δεν ένιωσες την ανάγκη να κρύψεις την ταυτότητα σου, για την ύπαρξη των άλλων λογαριασμών είμαι σίγουρος. Μπορώ να σου πω ποιοι είναι κιόλας (disclaimer για να μην νιώθεις ότι παραβίασα την ιδιωτικότητα σου, δεν είδα ip's ).

Για τα υπόλοιπα δεν είπα ότι είναι στα αρχίδια σου το φόρουμ, είπα ότι είναι στα αρχίδια σου οι κανονισμοί του, για αυτό άλλωστε έμπαινες με νέους λογαριασμούς παρ'ότι ήσουν μπαναρισμένος.

Ολ ιν ολ, μου είσαι συμπαθής περσόνα και ίσως μοιάζει με επίθεση αυτό που κάνω ενώ ο σκοπός μου ήταν απλά να κουτσομπολέψω. :102:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11551
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 12 Οκτ 2023, 13:46

Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 12:52
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
12 Οκτ 2023, 10:13
Παίζει ο Χιόνης να είναι κλώνος του Καραφλοκοτσίδα...οπότε μιλάμε για καραμπινατη περίπτωση διασχιστικου τύπου διαταραχής πολλαπλής προσωπικότητας.
Όχι είναι κάτι τοξικό σαν κι εσένα. Κρίμα για τη ζωή σου πάντως προβληματικέ.

Δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σου.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 12 Οκτ 2023, 13:48

Bazoomba έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:43
Για τα υπόλοιπα δεν είπα ότι είναι στα αρχίδια σου το φόρουμ, είπα ότι είναι στα αρχίδια σου οι κανονισμοί του, για αυτό άλλωστε έμπαινες με νέους λογαριασμούς παρ'ότι ήσουν μπαναρισμένος.

Εικόνα
Bazoomba έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:43
μου είσαι συμπαθής περσόνα
Πολύ συμπαθητική περσόνα όντως. Αυτά που γράφει απλώς δεν βγάζουν κανένα νόημα. Ιδίως αν το ποστ είναι πάνω από 5 γραμμές, εκεί το φαινόμενο αυξάνει εκθετικά. Από 10 γραμμές και πάνω, μεταμορφώνεται σε φορουμικο Πάγκαλο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα την 12 Οκτ 2023, 13:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 12 Οκτ 2023, 13:50

enaon έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:22
Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:09
Ο θυμός και κατά συνέπεια ο τσακωμός δεν είναι υστερία. Χρησιμοποιείται η λέξη λάθος :102:
σιγα μην θύμωσες που σε κοροϊδεύομε, μας πειράζεις, τα λες για να βοηθήσεις αλλα ειμαστε γαιδουρια.
Κρίμα πάντως γιατί θυμάσαι ότι έχω μοιραστεί συναισθήματα μαζί σου. Τείνω να πιστέψω ότι έχεις ζήτημα αντίληψης που είναι λίγο παράδοξο αφού έχεις αρκετές γνώσεις.
Το λες συνέχεια ότι τρολάρω, ότι σας δουλεύω και απορώ πως δεν καταλαβαίνεις ότι "Τι έχω να κερδίσω κάνοντας σου πλάκα για το google cloud platform ας πούμε". Ρωτάω αν ξέρετε καλή ηλεκτρική σκούπα και βγαίνεις και λες "μας δουλεύει ρε! Αφήστε τον". Εσύ έτσι διασκεδάζεις;
ότι θα ασχοληθούν οι άλλοι με το θέμα που έθεσες και θα καγχάζεις "Α τους μαλάκες το πιστέψανε και απαντάνε! :003: ";
Τι είναι αυτό ρε;
Γι αυτό σου λέω, μην ασχολείσαι μαζί μου, αν το μόνο που σ' ενδιαφέρει είναι να κάθεσαι σε μια γωνιά και να δείχνεις κρυφά με το δάχτυλο όντας σε πηγαδάκι με την παρέα σου και λέγοντας "Κοίτα ρε! Εκεί εκεί. Χα χα το μαλάκα". Δεν με διασκεδάζει εμένα αυτό, με θυμώνει. Σεβάσου το.

Χτες μπήκα με μια χαρά διάθεση και βλέπω ειδοποιήσεις. Σχεδόν όλες ευχάριστες και επικοινωνιακές. Βλέπω μετά και αυτό

enaon @ Sos

Είχαμε κάποιον διάλογο πιο πριν; Κάνεις σχόλιο για μένα χωρίς προηγούμενο;

Μετά βλέπω αυτό

Αγις @ Sos

Με αυτόν βριστήκαμε προχτές και το θεωρώ ότι είναι ένα ποστ που θέλει λίγο να τα βρούμε πειράζοντας με, αλλά είναι δομημένο που κρατάει και πισινή ότι μου τη λέει εκδικητικά. Απαντάω με αυτό που είναι ξεκάθαρο για το τι διάθεση έχω
Χαοτικός @ Sos :102:

και μετά συνεχίσατε όλοι σας το παιχνιδάκι σας
Τζιτζιμιτζιχότζιρας @ Sos

Απλά ντροπή σας ρε φίλε. Δεν έμπαινε προφανώς την Κασπ για να βγάλετε αυτό το ποταπό που έχετε, να κοροϊδεύετε κάποιον, ίσως επειδή τον θεωρείτε αδύναμο(;), δεν ξέρω.και τι είδατε ότι εγώ είμαι το πρόσφορο έδαφος γι αυτό; Δεν είμαι αδύναμος φίλε. Δεν είναι αδυναμία ούτε κάτι προβληματικό ότι τα ψειρίζω όλα και δεν αφήνω τίποτα να πέσει κάτω. Απλά μπορώ και γι αυτό το κάνω. Μπορεί να σας την σπάει όπως και στη νύχτα που δεν έχουμε καμιά επικοινωνία και δεν άντεξε και μου πόσταρε, αλλά δεν είναι τυχαίο που σας τη σπάει. Νομίζω κάπου ζηλεύετε που μπορεί κάποιος να στέκεται στο ύψος του όταν του την πέφτουν όλοι κι όταν ταυτόχρονα όλοι έχουν άδικο. Μετράτε τη δυναμική σας ως όχλος. Απλά ντροπή

Δεν πρόκειται να σου απευθύνω το λόγο για κανένα θέμα γιατί θέλω. μην το κάνεις κι εσύ σε παρακαλώ για να είμαστε όλοι ΟΚ
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 12 Οκτ 2023, 13:52

:+1: στον Χαοτικό . Όλοι οι τοξικούληδες να κάνετε την αυτοκριτική σας.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22702
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 12 Οκτ 2023, 13:55

Χαοτικός έγραψε:
12 Οκτ 2023, 13:50
Δεν πρόκειται να σου απευθύνω το λόγο για κανένα θέμα γιατί θέλω. μην το κάνεις κι εσύ σε παρακαλώ για να είμαστε όλοι ΟΚ
οποτε αυτο σε πειραξε, που ειπα για το φαι; Ησουν μετα εκνευρισμένος, εκανες λαθος για τις υστερίες και μετά επρεπε να μας παρει ο διαολος λιγο; Ελπιζω να αστειευεσαι, όσο κανεις ετσι θα σε κουρδίζω, πλακα εχεις.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2940
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 12 Οκτ 2023, 13:56

Θελετε δραματα γλυκουλια μου ε; Θα τελειωσουν συντομα τα δραματα. Υπογραψαμε χθες και οχι μονο υπογραψαμε, αλλα πληρωσαμε deposit plus το ενοικιο του Νοεμβριου και για να μην ξαναρχεται Λαρνακα (ειναι απο Λεμεσο) μας εδωσε και απο χθες τα κλειδια! Αρα μπορουμε σιγα σιγα τα Σαββατοκυριακα να μετακομιζουμε.


Φυσικα και πηγαμε κατεχομενα. Ο λογαριασμος βγηκε 230 ευρω (πηραμε κατσαρολες τηγανια κτλ). Εδω θα μας εβγαινε 350+.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών