Ερωτας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Αύγ 2023, 17:13

Εκτωρ έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:44
masterridley έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:29
Εσύ δεν έγραφες για ρίγη στο σεξ
Που το έγραψε αυτό; Δώσε σύνδεσμο.
Βαλε το πουλι στο παντελονι βρε τραγο, δεν ειναι ολα για ολες τις ωρες.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 26 Αύγ 2023, 17:14

οκ δεν βοηθάω άλλο

Άβαταρ μέλους
masterridley
Δημοσιεύσεις: 810
Εγγραφή: 11 Οκτ 2020, 23:56
Phorum.gr user: masterridley

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από masterridley » 26 Αύγ 2023, 17:16

nowhere έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:14
οκ δεν βοηθάω άλλο
δεν εκτιμάνε ρε φίλε, θέλουν να πάνε να δίνουν 50ευρα σε τύπους που δεν δίνουν μία γι' αυτούς, ενώ εσύ δίνεις απλόχερα και δωρεάν υποστήριξη!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Αύγ 2023, 17:18

Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:13
Εκτωρ έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:44
masterridley έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:29
Εσύ δεν έγραφες για ρίγη στο σεξ
Που το έγραψε αυτό; Δώσε σύνδεσμο.
Βαλε το πουλι στο παντελονι βρε τραγο, δεν ειναι ολα για ολες τις ωρες.
Τώρα που το σκέπτομαι από την μία ίσως είναι καλλίτερα για εσένα που δεν είσαι μοντ πχια διότι εκφράζεσαι λίγο πιο απελευθερωμένα και κατά συνέπεια λίγο περισσότερο του δη πόηντ (που λέμε και στο χωριό), από την άλλη αναρωτιέμαι αν είναι καλλίτερα για όλους εμάς τους υπόλοιπους..
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Αύγ 2023, 17:20

sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:18
Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:13
Εκτωρ έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:44


Που το έγραψε αυτό; Δώσε σύνδεσμο.
Βαλε το πουλι στο παντελονι βρε τραγο, δεν ειναι ολα για ολες τις ωρες.
Τώρα που το σκέπτομαι από την μία ίσως είναι καλλίτερα για εσένα που δεν είσαι μοντ πχια διότι εκφράζεσαι λίγο πιο απελευθερωμένα και κατά συνέπεια λίγο περισσότερο του δη πόηντ (που λέμε και στο χωριό), από την άλλη αναρωτιέμαι αν είναι καλλίτερα για όλους εμάς τους υπόλοιπους..
Αχχ, φανταζεσαι να ερχομουν απ'τη δουλεια και να επρεπε να μιλησω με το σεις και με το σας στον Λιβρε; Με ζαναξ θα ημουν τωρα :lol:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 26 Αύγ 2023, 17:23

masterridley έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:12
Casp έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:48
Πριν τον γνωρισω ημουν μια χαρα, δεν ειχα καταθλιπτικα, απολαμβανα και την παρεα, και την μοναξια. Τον γνωρισα, πετουσα στα συννεφα και μετα επεφτα στα πατωματα επειδη ΠΟΤΕ δεν ημουν σιγουρη. Ο κυριος λογος τσακωμου μας ειναι αυτος. Το οτι παντα νιωθω και του λεω πως δεν νοιαζεται και δεν ειναι ερωτευμενος.

Δεν του χρεωνω ομως με την καμια τις ψυχολογικες μεταπτωσεις μου. Αυτες ερχονται ουτως ή αλλως και για αλλους λογους, πχ χαμηλη αυτοεκτιμηση, γονεις, η γιαγια μου που πεθανε (και ο παππους μου πιο πριν), η αλλαγη δουλειας κτλ
Τότε είναι απλό, χωρίζεις 😈

Αλλά seriously, επειδή όλα συνέβησαν σχεδόν ταυτόχρονα (θάνατος γιαγιάς, ο αδελφός σου που έγραφες πως είσαι σε αδιέξοδο κτλ), δεν μπορώ εγώ (ως τρίτος παρατηρητής) να είμαι σίγουρος ότι δεν έπεσες σε κατάθλιψη λόγο όοολων αυτών και ότι δεν θα ήσουν πχ χειρότερα τώρα χωρίς τον τύπο. Μπορεί βέβαια ο τύπος να είναι ένα ακόμα επιβαρυντικό στοιχείο, αλλά αυτό μόνο εσύ το ξέρεις.

Κατ'εμέ, ή δέχεσαι τον τύπο όπως είναι (λίγο ζαμανφού κι έτσι) ή χωρίζεις. Το να απαιτείς να γίνει σαν και σένα και να τρώγεται με αυτά τα θέματα, θα καταλήξει μόνο στο να πάθει κι αυτός ψυχολογικά. Και αυτό είναι το τελευταίο πράγμα που θες σε μια σχέση! (να μην είναι κανένας υγιής)
Γι αυτο εκλαιγα χθες. Σκεφτομουν οτι μου λειπει η γιαγια και ο παππους μου, οτι εδωσαν τοσα λεφτα για να ζησω εγω μονη μου και δεν προλαβαν καν να δουν τον χωρο που μενω, σκεφτομουν ποσο σκατα εγιναν τα πραγματα και ποσο απογοητευτηκα απο την συμπεριφορα των δικων μου (επειδη αλλο να το υπολογιζεις, και αλλο να ξεστομιζουν αυτα που ξεστομισαν) και οτι εχω απομακρυνθει ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ (και φιλες της μανας μου που καναμε παρεα, και που δεν μπορω καν να μπω στο πατρικο μου να παρω τα πραγματα που θελω ή να μιλησω με τον αδερφο μου, επειδη φοβαμαι), και επισης σκεφτομουν ποσο σκατα θα συνεχισει να περναει μαζι μου αυτος ο ανθρωπος, ετσι οπως ειμαι. Οσο κι αν θυμωνω με διαφορα πολλες φορες, ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ γμτ να ειμαι ετσι και ενας ανθρωπος να υποφερει εξαιτιας μου. ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ. και στην φαση που ειχε αποκοιμηθει, εκεινη την στιγμη μου ειχε βγει να του μιλησω και δεν μπορουσα.

Δεν θελω να ειναι σαν εμενα. Αγαπαω την διαφορετικοτητα του, πολλες φορες εθελοτυφλω κιολας και δικαιολογω ο,τι κανει. Και μετα σκεφτομαι λογικα, ξυπναω, μου τα λενε και οι αλλοι και σιγουρευομαι ακοοοομα πιο πολυ οτι δεν ειναι στο μυαλο μου και με πιανει η απελπισια.

Οχι, το πιστευω πως αν χωριζαμε θα ημουνα σκατα για κανα διμηνο και μετα θα το ξεπερνουσα και θα ημουν καλυτερα απ οτι ειμαι τωρα. Μου σταθηκε πολυ σε ο,τι περασα, ναι, αλλα το νιωθω πλεον και σαν βαρος επειδη δεν ειμαι χαρουμενη μαζι του. Ειμαστε καλα μια βδομαδα και την επομενη γινομαστε κωλος επειδη ανοιγω εγω συζητησεις και ξεσπαω. Ειναι φαυλος κυκλος, και το ξερουμε και οι 2 πως αυτο δεν προκειται να αλλαξει.

Και ναι, ειναι εγωιστικο συναισθημα ο ερωτας. ΘΕΛΩ να ειναι κι αυτος ερωτευμενος μαζι μου. Αν δεν ειναι, δεν μπορω να ειμαι μαζι του. Θελω να χωρισουμε απλα και μονο για να μην του κανω αλλο την ζωη πατινι, και ουτε αυτο δεν μπορω να το κανω. Την προηγουμενη φορα τον εβαλα να αποφασισει, βγηκε απο την πορτα και ξαναγυρισε. Τωρα επειδη παλι δεν μπορω να του το πω, θα τον βαλω να αποφασισει εκεινος αν αντεχει ολα αυτα τα σκαμπανευασματα και που δεν τον πιστευω.

Γι αυτο ρωταω. Πως γινεται με μια και μονο συναντηση, ΟΛΟΙ να αντιλαμβανονται αυτο το πραγμα; Πως φαινεται; Πως το ξερω; Εγω το νιωθω και το βλεπω και απο την αλλη κανει κατι πραγματα, ή με φιλαει με τον τροπο που με φιλαει, που μπερδευομαι ακοοοοομα πιο πολυ και δεν ξερω τι σκατα να πιστεψω και να κανω!
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Αύγ 2023, 17:25

Αν δεν σε γουσταρε κασπερακι, θα την ειχε κανει με ελαφρα μετα τα πρωτα σας γαμησια. Το οτι ανεχεται τις συναισθηματικες σου μεταπτωσεις και το οτι ηταν ετοιμος να δαρθει με τον πατερα σου δειχνει οτι το παιδι εχει αισθηματα για την παρτη σου.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 26 Αύγ 2023, 17:27

Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:25
Αν δεν σε γουσταρε κασπερακι, θα την ειχε κανει με ελαφρα μετα τα πρωτα σας γαμησια. Το οτι ανεχεται τις συναισθηματικες σου μεταπτωσεις και το οτι ηταν ετοιμος να δαρθει με τον πατερα σου δειχνει οτι το παιδι εχει αισθηματα για την παρτη σου.
Πως γινεται ρε γμτ ολοι λοιπον να κανουν λαθος και να μου λενε το ιδιο πραγμα; Πωωωως;

Το οτι μενει, μου ειπε η φιλη μου, μπορει να σημαινει 1000 αλλα δυο πραγματα.
Και δεν μου ειπε ποια.

Ειμαι στην μεση ομως, νομιζεις δεν τα σκεφτομαι κι αυτα; Γι αυτο ειμαι πελαγωμενη
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Αύγ 2023, 17:37

Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:20
sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:18
Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:13

Βαλε το πουλι στο παντελονι βρε τραγο, δεν ειναι ολα για ολες τις ωρες.
Τώρα που το σκέπτομαι από την μία ίσως είναι καλλίτερα για εσένα που δεν είσαι μοντ πχια διότι εκφράζεσαι λίγο πιο απελευθερωμένα και κατά συνέπεια λίγο περισσότερο του δη πόηντ (που λέμε και στο χωριό), από την άλλη αναρωτιέμαι αν είναι καλλίτερα για όλους εμάς τους υπόλοιπους..
Αχχ, φανταζεσαι να ερχομουν απ'τη δουλεια και να επρεπε να μιλησω με το σεις και με το σας στον Λιβρε; Με ζαναξ θα ημουν τωρα :lol:
Άσχετο, έχει κανέναν ενάμισι μήνα τώρα που παίρνω 1 στο τόσο ζαναξάκι για να κοιμηθώ, με έχει βοηθήσει αρκετά μπορώ να πω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9233
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Αύγ 2023, 17:50

sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:37
Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:20
sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:18


Τώρα που το σκέπτομαι από την μία ίσως είναι καλλίτερα για εσένα που δεν είσαι μοντ πχια διότι εκφράζεσαι λίγο πιο απελευθερωμένα και κατά συνέπεια λίγο περισσότερο του δη πόηντ (που λέμε και στο χωριό), από την άλλη αναρωτιέμαι αν είναι καλλίτερα για όλους εμάς τους υπόλοιπους..
Αχχ, φανταζεσαι να ερχομουν απ'τη δουλεια και να επρεπε να μιλησω με το σεις και με το σας στον Λιβρε; Με ζαναξ θα ημουν τωρα :lol:
Άσχετο, έχει κανέναν ενάμισι μήνα τώρα που παίρνω 1 στο τόσο ζαναξάκι για να κοιμηθώ, με έχει βοηθήσει αρκετά μπορώ να πω.
Εαν θες την επαγγελματικη μου γνωμη ως φορουμιτη, καλυτερα να μεινεις μακρια απο αυτα τα διαολια.

Δοκιμασες βαλεριανα και δεν σε επιασε;
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Αύγ 2023, 17:58

Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:50
sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:37
Bazoomba έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:20

Αχχ, φανταζεσαι να ερχομουν απ'τη δουλεια και να επρεπε να μιλησω με το σεις και με το σας στον Λιβρε; Με ζαναξ θα ημουν τωρα :lol:
Άσχετο, έχει κανέναν ενάμισι μήνα τώρα που παίρνω 1 στο τόσο ζαναξάκι για να κοιμηθώ, με έχει βοηθήσει αρκετά μπορώ να πω.
Εαν θες την επαγγελματικη μου γνωμη ως φορουμιτη, καλυτερα να μεινεις μακρια απο αυτα τα διαολια.

Δοκιμασες βαλεριανα και δεν σε επιασε;
Κουβάδες τσάι βαλεριάνας για την ακρίβεια.
Ούτε μισό την εβδομάδα δεν έχω πάρει ρε.
Δεν τα πάω καλά ούτε με τις μπέντζο ούτε με τα πιαχά γενικότερα, μη μασάς.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Σπύρος
Δημοσιεύσεις: 4425
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:50
Phorum.gr user: Σπυρος1
Τοποθεσία: έρημος
Επικοινωνία:

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπύρος » 26 Αύγ 2023, 18:01

sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:58
Κουβάδες τσάι βαλεριάνας για την ακρίβεια.
Ούτε μισό την εβδομάδα δεν έχω πάρει ρε.
Δεν τα πάω καλά ούτε με τις μπέντζο ούτε με τα πιαχά γενικότερα, μη μασάς.
Ας αρχίσουμε από τα βασικά. Την καφεϊνη την έκοψες;
ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = ΙΗΣΟΥΣ = 888

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 26 Αύγ 2023, 18:18

Σπύρος έγραψε:
26 Αύγ 2023, 18:01
sys3x έγραψε:
26 Αύγ 2023, 17:58
Κουβάδες τσάι βαλεριάνας για την ακρίβεια.
Ούτε μισό την εβδομάδα δεν έχω πάρει ρε.
Δεν τα πάω καλά ούτε με τις μπέντζο ούτε με τα πιαχά γενικότερα, μη μασάς.
Ας αρχίσουμε από τα βασικά. Την καφεϊνη την έκοψες;
Γιατί να την κόψω;
Την έχω ελαττώσει όμως, εδώ και δύο εβδομάδες βάζω μια κουταλιά ντηκάφ και μισή κανονική και χτυπάω τον φραπέ μου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 26 Αύγ 2023, 19:25

Για να δούμε και τι θα ειπωθεί περί έρωτος........

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ερωτας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 26 Αύγ 2023, 19:31

Casp έγραψε:
26 Αύγ 2023, 16:17

Γαλη, σε αδικησα και ξεσπαω πανω σου επειδη κατι ειδες, προσπαθεις να μου ανοιξεις τα ματια και εγω δεν το δεχομαι.
της μίλησες ασχημα, ενω ηθελε το καλό σου μοναχα, και ένα συγνώμη ακόμα δεν έχεις πει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών