Έξωση στο καφέ του Νομισματικού Μουσείου

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Έξωση στο καφέ του Νομισματικού Μουσείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Σεπ 2023, 20:27

foscilis έγραψε:
29 Σεπ 2023, 20:22
Εμπεδοκλής έγραψε:
29 Σεπ 2023, 13:09
Η αισθητική της εγχώριας πολιτικής και οικονομικής ελίτ είναι άθλια. Είναι κάτι τραγουδίστριες σε πλατφόρμες, κάτι Λαγανάδες και Φαλιράκια, κάτι μεγάλοι περίπατοι, κάτι ανοιχτήρια πούτσες, κάτι τράπερς και κάτι αγάλματα που είναι λες και έχουν χτυπήσει υαλουρονικά...

Μην περιμένετε πολλά. Αυτοί που ελέγχουν την οικονομία και τη χώρα είναι κάτι κατσικογαμιάδες με λεφτά. Όσα λεφτά και να έχουν τα χούγια τους έχουν μείνει...
Εντελως


:102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Έξωση στο καφέ του Νομισματικού Μουσείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Σεπ 2023, 20:29

Orion22 έγραψε:
29 Σεπ 2023, 13:07
ΑΝΑΠΑΝΤΕΧΟ

δεν μας είχε συνηθίσει η δυοτελειαμηδεν σε τέτοια καραγκιοζιλίκια
παρεπιπτοντως δεν πινεται το νεροζουμι του γρηγορη μλκες μου :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Έξωση στο καφέ του Νομισματικού Μουσείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Σεπ 2023, 20:33

Beria έγραψε:
29 Σεπ 2023, 13:14
Εμπεδοκλής έγραψε:
29 Σεπ 2023, 13:09
Η αισθητική της εγχώριας πολιτικής και οικονομικής ελίτ είναι άθλια. Είναι κάτι τραγουδίστριες σε πλατφόρμες, κάτι Λαγανάδες και Φαλιράκια, κάτι μεγάλοι περίπατοι, κάτι ανοιχτήρια πούτσες, κάτι τράπερς και κάτι αγάλματα που είναι λες και έχουν χτυπήσει υαλουρονικά...

Μην περιμένετε πολλά. Αυτοί που ελέγχουν την οικονομία και τη χώρα είναι κάτι κατσικογαμιάδες με λεφτά. Όσα λεφτά και να έχουν τα χούγια τους έχουν μείνει...
Το '50 ο βλάχος από τας Σέρρας έδωσε την σχεδίαση των Λόφων της Ακροπόλεως στον Πικιώνη και την αρχιτεκτονική των ΞΕΝΙΑ στον Κωνσταντινίδη

Η ελίτ του 2000 κι εντεύθεν είναι μια απαίδευτη, κακόγουστη λουμπεναρία


:102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25916
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Έξωση στο καφέ του Νομισματικού Μουσείου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 29 Σεπ 2023, 20:38

Beria έγραψε:
29 Σεπ 2023, 12:48
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
29 Σεπ 2023, 12:42
:a040:

Beria αποκλείεται να μην έχεις περάσει από κει με το ποδήλατο σου και τα υπόλοιπα χιπστερικα σου εξαρτήματα . Εγώ ήμουν θαμώνας πάντως.


https://www.athensvoice.gr/politismos/8 ... -mouseiou/

Επειδή άλλα καφέ μουσείων ήταν ανοργάνωτα, βγάλανε διάταξη ότι για να έχεις καφέ σε μουσείο πρέπει να έχεις ετήσιο τζίρο πάνω από 1 εκατομμύριο ευρώ και αρκετά υποκαταστήματα :smt005::smt005::smt005:

Και για να λύσουν το θέμα της χαμηλής ποιότητας (αλλού), διάλεξαν τον Γρηγόρη :smt005:
Κι εγώ ήμουν θαμών
Το γάμησε ο Μπακογιάννης με τα «έργα» του· δεν είχε πρόσβαση 2 χρόνια και το διέλυσε
Ήρθε τώρα η απόφαση του Υπουργείου Πολιτισμού να δώσει όλα τα καφέ στα Μουσεία στον Γρηγόρη (!!) και το αποτέλειωσε
Θαμων η θαμωνας :smt017
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών