Άρνηση-αδικία Συντονισμού

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Άρνηση-αδικία Συντονισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 19 Οκτ 2023, 14:25

Με λύπη μου παρατηρώ ότι ένας ματάκιας Νικ -στο νήμα των Φωτογραφιών μας- ανεβάζει κάργα φωτογραφίες με πρόσωπα χωρίς να ενοχληθεί κανείς (και είμαι σίγουρος για αυτό, εφόσον έριξα και την αναφορά μου)

Αντίθετα, η Fata_Morgana μας δεν είχε την ίδια τύχη σε αντίστοιχο θέμα, η φίλη της? Μια τυχαία περαστικιά? Η εικονιζόμενη τέλος πάντων της λήψης της εξαφανίστηκε από τον ίδιο νήμα. Μάλιστα αυτή υπήρξε και η αφορμή (αν το δούμε χρονικά το θέμα) που το ιστορικό αυτό μέλος ζήτησε την διαγραφή του.

Ευτυχώς τώρα γύρισε. Συμπτωματικά, πάνω στο πικ της σεναριακής δεινότητας ετερης drama queen του ΠΑΚΥ. Ήρθε να διεκδικήσει την πρωτοκαθεδρία της; Θα φανεί. Παρ' όλο όμως που γύρισε και ούτε γάτα ούτε ζημιά, είναι ίσως δίκαιο να επισημάνουμε ότι οι κανόνες είναι σεβαστοί κανόνες όταν ισχύουν για όλους.

Εγώ (ως αυτοκλητος συντονιστής άνευ χαρτοφυλακίου όπως επισήμανε και μια στριμμένη κωλογατα) διαφωνώ με αυτές τις φωτογραφίες. Αλλά εφόσον έμειναν του Νικ του Ματάκια στα ΜΜΜ, το σωστό είναι να επανέλθει και η κολλητή της Νάιδος. Και βεβαίως το ακόμα σωστότερο, θα ήταν να μας την συστήσει. Αν υφίσταται συναίνεση δηλαδης.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών