Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 17:23

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:03
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:00
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:58
Παρεπιπτοντως ο Σαλιβερος ανεβασε τοτε στο ελευθερο ενα ποστ (το εχω κρατημενο) οτι εχει φακελωσει διαφορα ποστ σαν και τα δικα μου πιχι απο το πχορουμ.

Και γενικοτερα υπηρξαν και πολλα ξεκατινιασματα για τη δραση διαφορων συντονιστων.

Εννοειται οτι σε αυτα αρχικα υπηρξε ανοχη, μετα αρχισαν να πεφτουν διαγραφες, γιατι στο ελευθερο θα βρισκαν και το μπελα τους με οσα γραφοντουσαν.

.
Οι διαγραφές και τα μπαν είχαν αρχίσει απο πριν. Μη μου απαντάς, αλλά η παραπληροφόρηση για τους δικούς σου λογους, ειναι αισχρή σε αυτο το βαθμό.


Εγω απλα λεω πως καποια μπαν εφαγαν και οσοι πρωην πχορουμιτες στολιζαν συντονιστες αλλα και πχορουμικοι συντονιστες που εγραφαν απειλες και τερατα.

Εσυ μπορει να θυμασαι το δικο σου μπαν, εγω θυμαμαι συντονιστες του πχορουμ που στο ελευθερο με απειλουσαν ανοιχτα.

Καποια στιγμη οι συντονιστες σας βαρεθηκαν, δεν ειχαμε καποια θεωρια συνωμοσιας.

.

Υπόψη, έκανα αναφορά το παρόν νήμα επειδή προσπαθεί να με συνδέσει με καταστάσεις που κάποιοι ισχυρίζονταν οτι γίνονταν ΑΦΟΥ είχα φύγει εγώ από διαχειριστής, και ΔΕ διαγράφεται το νήμα, ενώ ο νηματοθέτης εξακολουθεί να με συκοφαντεί, και με βρίζει κι από πάνω. Και τώρα που του απαντάω κι εγώ, θα φάω μπάν.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 17:24

κωλντροναδικο το λεμε γιατι πηγαινε εκει ο χελώνος οταν τον μπαναρε ο ταλ ο δικαιος;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39726
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 17:25

Εγω στο παλιο ειχα φαει τρια μπαν, μετα το τριτο γραφτηκα στο ελευθερο.

.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 25 Οκτ 2023, 17:26

Yochanan έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:20
Εν πάση περιπτώση πίσω στα δικά μου
στα θλιεβάρ άπλυτά μου, που'χα στα πιμιά μου
στη μουγκή κλανιά μου.

Στη παραθεσή μου, στο τρελό βιολί μου,
στο θλιμμένο μπάν μου, που ήταν όλο άδικο,
εκεί στο Κωλντρονάδικο.
:g094::g094::g094:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11445
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 25 Οκτ 2023, 17:29

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:25
Εγω στο παλιο ειχα φαει τρια μπαν, μετα το τριτο γραφτηκα στο ελευθερο.

.
Και λίγα είχες φάει, αξίζεις τουλάχιστον ένα μπαν τη βδομάδα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 17:49

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:25
Εγω στο παλιο ειχα φαει τρια μπαν, μετα το τριτο γραφτηκα στο ελευθερο.

.
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:26
Yochanan έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:20
Εν πάση περιπτώση πίσω στα δικά μου
στα θλιεβάρ άπλυτά μου, που'χα στα πιμιά μου
στη μουγκή κλανιά μου.

Στη παραθεσή μου, στο τρελό βιολί μου,
στο θλιμμένο μπάν μου, που ήταν όλο άδικο,
εκεί στο Κωλντρονάδικο.
:g094::g094::g094:
Πάντως το να μπορεί ο τύπος που έχει φάει σκάλωμα μαζί μου να τραβάει μαλακία και μάλιστα αγχωμένη στην ηλικία του, ε, αυτό το λές και επίτευγμα.
Λοιπόν, μάγκες, χάρηκα που τα είπαμε, τώρα που έβρισα το Νάνυδρο, θα ενεργοποιηθεί ο enterprise-psi, o οποίος βέβαια ήταν συντονιστής στο παλιό βόθρουμ, αλλά ουδεμία ευθύνη έφερε για τις πουστιές που παίζονταν, που με απειλούσε φόρα παρτίδα οτι θα με σκοτώσει εκείνη η κουράδα ο Βρωμανός. Θα τα ξαναπούμε από το 2024. :003:
Άντε, καλά Χριστούγεννα, και καλή Πρωτοχρονιά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39726
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 17:54

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:14
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:10
Δεν ηταν ποτε και πουθενα συντονιστης.

.
α σορυ νομιζα μας λυπηθηκες και το πηρε το ποταμι. Αρα παραμενει ο γρίφος, συντονιστής εκει, αγαπητός εδω με πολλα μπαν, σ και γ στο ονομα;


Βρηκα σημειωσεις και κειμενα που κρατησα απο εκεινες τις ιστορικες μερες.

Οι συντονιστες ηταν 4 τελικα και καποιοι ειχαν επιταχθει επειδη υπηρξε αποτομη κινηση λογω των ναυαγων και πολλες προσβολες και ξεκατινιασματα μεταξυ ναυαγων και πρωην συντονιστων του πχορουμ.

Ο ενας ηταν ο Διαδοχος, ο δευτερος αυτος με τα χαρακτηριστικα που ειπαμε και δυο ακομη.

Σε γενικες γραμμες νομιζω εφαγαν χοντρο πρηξιμο εκεινες τις μερες και σε πολλα τους δικαιολογω, στο τελος ισως και να το παρακαναν αλλα για αρχη ειχαν πολλες αφορμες.

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 25 Οκτ 2023, 17:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Οκτ 2023, 17:57

Λεγεών έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:29
Και λίγα είχες φάει, αξίζεις τουλάχιστον ένα μπαν τη βδομάδα.
Αυτό ακριβώς είναι που μ' αρέσει στο πχόρουμ.

Οι λαλημένοι επίτιμοι που κρίνουν ποιος αξίζει τι.

:lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 25 Οκτ 2023, 17:58

Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:17
Μόλις έμαθαν πως έστελνα πμ σε κόσμο πως άνοιξε εδώ με διέγραψαν με τη μία και μετά έκλεισαν πμ, εβαζαν προεγκρίσεις στις δημοσιεύσεις κλπ
Και δε θα με καταλάβαιναν αν δε με έδινε το μπιζέλι. Απαλλάσσεται όμως. Είχα ήδη ειδοποιήσει τους περισσότερους και πιο σοβαρούς.
Να πρόσεχες σε ποιόν έστελνες τα πμ. Έτσι με κληρονομήσατε :003:

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11445
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 25 Οκτ 2023, 18:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:57
Λεγεών έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:29
Και λίγα είχες φάει, αξίζεις τουλάχιστον ένα μπαν τη βδομάδα.
Αυτό ακριβώς είναι που μ' αρέσει στο πχόρουμ.

Οι λαλημένοι επίτιμοι που κρίνουν ποιος αξίζει τι.

:lol:
Τον Αρίστο πρέπει να τον μπανάρεις μία φορά την εβδομάδα χωρίς να του εξηγείς τον λόγο, τον ξέρει αυτός.

Όσο για εσένα, βρες δουλειά. :lol:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 18:00

Τοξοβόλος_UK έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:58
Να πρόσεχες σε ποιόν έστελνες τα πμ. Έτσι με κληρονομήσατε :003:
θα ήσουν σοβαρός μαλλον τότε.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39726
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 18:03

Εχω κρατημενα και τα κειμενα αρκετων με τις ευθυνες γιατι επεσε το παλιο πχορουμ, πολλοι ειχαν γραψει σεντονια.

.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14117
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 25 Οκτ 2023, 18:03

Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:17
Μόλις έμαθαν πως έστελνα πμ σε κόσμο πως άνοιξε εδώ με διέγραψαν με τη μία και μετά έκλεισαν πμ, εβαζαν προεγκρίσεις στις δημοσιεύσεις κλπ
Και δε θα με καταλάβαιναν αν δε με έδινε το μπιζέλι. Απαλλάσσεται όμως. Είχα ήδη ειδοποιήσει τους περισσότερους και πιο σοβαρούς.
Οταν εκλεισε το προηγούμενο, δικιμασα να ψαξω που ειχαν παει ολοι και ειχα βρει μερικους στο ελευθερο. Ειδα ομως οτι οι συντονιστες ηταν τελειως σκουπιδια και μιλαγαν σε πολυ κοσμο προσβλητικα και με υφακι, ιδιαιτερα ενας Λαχουρενιος και μια τυπισα με σλαβικο ονομα. Σκεφτηκα λοιπον καλυτερα να μη γραφτω καθολου.

Παντως υπηρχε αλλο ενα φορουμ που ειχε δεχτεί δικους μας. Εκει δεν ειχε πολυ κινηση αλλα ηταν ενταξει ατομα. Ουτε εκει γραφτηκα, αλλα θυμαται κανεις πως το λεγανε?

Άβαταρ μέλους
Τοξοβόλος_UK
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 11:32

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τοξοβόλος_UK » 25 Οκτ 2023, 18:04

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:00

θα ήσουν σοβαρός μαλλον τότε.
Από τότε πάντως έκανα γαργάρα φλόκια. Κυρίως σε Αφρικανούς όμως.

Πλέον το δημογραφικό μου έχει αλλάξει ελαφρώς

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39726
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 18:05

Ενας απο τους λογους που επεσαν διαγραφες τοτε βλεπω στις σημειωσεις μου οτι δυο πολυ γνωστα ονοματα εντοπιστηκαν με κλωνους. Ονοματα και μη χωρια. :003:

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών