Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 25 Οκτ 2023, 20:54

Είχα εγγραφεί με το ίδιο username στο elefthero.net. Μια ημέρα είδα ένα πμ από κάποιο χρήστη που μου διαφεύγει ότι άνοιξε εδώ. Όταν πήγα να διπλοτσεκάρω το μήνυμα είχε διαγραφεί. Γράφτηκα εδώ. Κάποια ημέρα μετά από μήνες προσπάθησα να μπω και ο λογαριασμός μου ήταν ανεσταλμένος.
Δεν κάθησα να σκάσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Οκτ 2023, 20:58

Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 20:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:06
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:17
Μόλις έμαθαν πως έστελνα πμ σε κόσμο πως άνοιξε εδώ με διέγραψαν με τη μία και μετά έκλεισαν πμ, εβαζαν προεγκρίσεις στις δημοσιεύσεις κλπ
Και δε θα με καταλάβαιναν αν δε με έδινε το μπιζέλι. Απαλλάσσεται όμως. Είχα ήδη ειδοποιήσει τους περισσότερους και πιο σοβαρούς.
Α ρε Ερμή, είσαι νιούδι ακόμη. Φοβού τους "σοβαρούς" και δώρα φέροντες.

Τραστ μι.
Πιστεύεις και εσύ πως το έκανε επίτηδες; όχι, ούτε καν.
Στη φάση που μπήκα, δεν θυμάμαι να είχα καν κάποιες συνομιλίες με το μπιζέλι.

Γενικό ήταν το σχόλιο μου.


Κατά τα άλλα το τι νομίζω εγώ για τον κάθε χρήστη, το κρατάω πάντα για την πάρτη μου, εκτός σπανίων εξαιρέσεων. Το τι νομίζουν και το πως το εκφράζουν οι άλλοι, έχει περισσότερο ενδιαφέρον. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 25 Οκτ 2023, 21:18

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 20:58
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 20:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:06


Α ρε Ερμή, είσαι νιούδι ακόμη. Φοβού τους "σοβαρούς" και δώρα φέροντες.

Τραστ μι.
Πιστεύεις και εσύ πως το έκανε επίτηδες; όχι, ούτε καν.
Στη φάση που μπήκα, δεν θυμάμαι να είχα καν κάποιες συνομιλίες με το μπιζέλι.

Γενικό ήταν το σχόλιο μου.


Κατά τα άλλα το τι νομίζω εγώ για τον κάθε χρήστη, το κρατάω πάντα για την πάρτη μου, εκτός σπανίων εξαιρέσεων. Το τι νομίζουν και το πως το εκφράζουν οι άλλοι, έχει περισσότερο ενδιαφέρον. :lol:

Ρέταρε τελείως

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9234
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 25 Οκτ 2023, 22:11

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:29
Κατά τα άλλα από οφατζήδες τύπου "ο φίλος του οχτρού μου στη χ φάση είναι φίλος μου" και τούμπαλιν, άλλο τίποτα.

Από περιφερειακά παπάκια που πλατσουρίζουν ή χαχανίζουν χαρωπά σε άλλες ανώδυνες σημειολογικές μπανιέρες για να μην τους πάρει κανένα βόλι, επίσης.

Γενικώς, παίζουν πολλές κατηγορίες. :lol:
Πως κατάφερες σε 3 γραμμές να μην πεις τίποτα θεία; :smt005:
Μιλάμε για απίστευτη ικανότητα. :blm:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Οκτ 2023, 22:20

Bazoomba έγραψε:
25 Οκτ 2023, 22:11
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:29
Κατά τα άλλα από οφατζήδες τύπου "ο φίλος του οχτρού μου στη χ φάση είναι φίλος μου" και τούμπαλιν, άλλο τίποτα.

Από περιφερειακά παπάκια που πλατσουρίζουν ή χαχανίζουν χαρωπά σε άλλες ανώδυνες σημειολογικές μπανιέρες για να μην τους πάρει κανένα βόλι, επίσης.

Γενικώς, παίζουν πολλές κατηγορίες. :lol:
Πως κατάφερες σε 3 γραμμές να μην πεις τίποτα θεία; :smt005:
Μιλάμε για απίστευτη ικανότητα. :blm:
Έχω και μια άλλη ιδιότητα -και όχι ικανότητα- μπαζούμπα μου. Να μαζεύω τριγύρω μου όσα μπαζουμποειδή προσπαθούν να την πουν με δυο γραμμές στη θεία. Βγάλτε ένα πατερημό και διορίστε έναν εκπρόσωπο τύπου στη τελική. Τα ίδια και τα ίδια από 25 διαφορετικότητες, δε λέει. :e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Σουτο Κριαρ
Δημοσιεύσεις: 0
Εγγραφή: 16 Οκτ 2023, 23:28

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουτο Κριαρ » 26 Οκτ 2023, 00:47

Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:33

:003:
Εν τω μεταξύ στο άλλο κι εγώ περμαμπαναρισμένος είμαι, αλλά δε βαριέσαι, ο Νάνδρος είναι κολλημένος μαζί μου, κωλντρονάδικο θα το λέει.
Αυτός μόνο που δε μ' έχει κατηγορήσει οτι σκότωσα τον Κέννεντυ.

Kαι τα Λαδαδικα τα λεμε Λαδαδικα αλλα δεν πουλαει πλεον κανενας λαδι

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 26 Οκτ 2023, 09:31

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:40
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:19


Ε ναι, για πιο σοφτ επανάληψη πρόκειται.

Είναι αυτό που λέμε "είναι η φύση μου/τους τέτοια".

Όπως πάνω έτσι και κάτω, όπως πριν έτσι και μετά.

Η μέρα της πχορουμικής μαρμότας. :lol:
Εγώ στο μεταξύ δεν έχω σχεδόν καθόλου σχέση με το λεύθερο. Είχα γραφτεί μια φορά πριν πολλά χρόνια (ζούσε ακόμα το σχωρεμένο και ήμουν και ενεργό μέλος, όχι όπως προς το τέλος) πιο πολύ για τρολάρισμα, έγραψα 2-3, το πολύ 5 ποστς και το έκοψα.

ΣΤΑΜΆΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ ΤΥΠΕ


Feindflug
Την απολογία, πού την είδες; :smt017
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 26 Οκτ 2023, 11:13

Εμένα μου χαν κλειδώσει τα Pm Ελεγε πρέπει να πάρω άδεια ! Νομίζω τον διέγραψαν τον λογαριασμό μετά. Εχω χρόνια να μπω εκεί
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Οκτ 2023, 11:18

Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:32
Εικόνα
Τώρα το είδα αυτό.

Πολύ καλό. :lol:

Όταν βάζεις κάτι νόστιμο, ειδοποία ρε νάνε.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 26 Οκτ 2023, 11:19

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:02
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:46
Εγω παντως αν θελετε να ξερετε θεωρησα τις διαγραφες τυπικα σωστες αλλα ουσιαστικα επιζημιες για το ελευθερο και επι χρονια εκανα κριτικη στη συντονιστικη ομαδα τοτε. Ξαναλεω τυπικα ειχαν δικιο αλλα αν ειχαν μυαλο θα πρεπε να μπαναρουν μονο τους τρεις που εκαναν τα τερατα.

.
"Τυπικά σωστές" επειδή μιλούσαν για άλλο χώρο; Τόσο "ελεύθερο" ήταν το ελεύθερο;


Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο φορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
ε, ανεβασε ενα τετοιο νημα, και θα δεις.

επισης, κανεις δεν προτεινε ποτε να εγκαταλειψουν. μια χαρα μπαιναμε ολοι και στα 2.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30682
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 26 Οκτ 2023, 11:21

Ασέβαστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 11:19
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:06
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:02

"Τυπικά σωστές" επειδή μιλούσαν για άλλο χώρο; Τόσο "ελεύθερο" ήταν το ελεύθερο;


Αν ανεβαινε νημα εδω μεσα που προετρεπε τα μελη του πχορουμ να το εγκαταλειψουν για αλλο φορουμ σε ποσα δευτερολεπτα θα κατεβαινε;

Στο ελευθερο παρεμεινε καποιες μερες, αυτο ηταν το λαθος τους, αρχικα το παιξαν πολυ ελευθεροι και μετα αναγκαστηκαν να παρουν αυστηρα μετρα και εκει καποιοι το παρακαναν.

.
ε, ανεβασε ενα τετοιο νημα, και θα δεις.

επισης, κανεις δεν προτεινε ποτε να εγκαταλειψουν. μια χαρα μπαιναμε ολοι και στα 2.
αυτό πιάνεται?
σταθμός συγκέντρωσης μετα το κλείσιμο του phorum.com.gr
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 26 Οκτ 2023, 11:22

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:24
enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:21
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:19
Αμα θες να αδειασεις ενα φορουμ απο μελη και να τα οδηγησεις σε αλλο ναι ειναι, αν στειλεις προσκλησεις σε 4-5 ανθρωπους που εκτιμας και μετα απο φαση που ειχες φαει αδικο μπαν δεν ειναι.

.
οκ οκ, τον ερμη καλα τον μπαναρανε λοιπον, ηταν πρακτορας και ηθελε να το αδειασει. Αλλα το κανα και εγω το τεστ, απλα ειπα στον dna οτι τον περιμενουμε, δεν του ειπα καν που, περμαμπαν. :003:

Μπεμπηδες εκτελως, τι να κανουμε.


Εγω δεν πιστευω οτι τα μπαν εγιναν λογω παραβιασης μηνυματων αλλα γιατι καποιοι στελνατε προσκλησεις τοσο στο νημα για το οτι ανοιξε νεο πχορουμ αλλα και στο νημα της υποδοχης των ναυαγων (στην αρχη δεν εγινε αλλα καποια στιγμη η φαση γενικευτηκε και υπηρξαν και αντεκλησεις).

Στο φιναλε δεν εχεις παρα να ρωτησεις ενα βασικο συντονιστη του ελευθερου εκεινη την περιοδο που παραλληλα ειναι (ιδιαιτερα αγαπητο) μελος του πχορουμ να σου πει τη γνωμη του.

Θα σου εξηγησει για τις διαγραφες πραγματα που δεν εχεις ιδεα.

.
εσυ δεν το πιστευεις, αλλα εγινε. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 26 Οκτ 2023, 11:23

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:27
enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:26
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:24
ειναι (ιδιαιτερα αγαπητο) μελος του πχορουμ να σου πει τη γνωμη του.

Θα σου εξηγησει για τις διαγραφες πραγματα που δεν εχεις ιδεα.

.
ποιος γλυκουλης ειναι, δεν θα τον πειράξουμε, πες μας.

πλακα κανω οκ, περασμενα ξεχασμενα, αλλα μπεμπηδες.


Καποιος που τρωει συνεχεια μπαν εδω μεσα αλλα ολοι τον αγαπαμε.

.
α, ο νανδρος. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 26 Οκτ 2023, 11:24

υπηρχε μια περιοδος που εμπαινα και στα δυο φορουμ πριν κλεισει το παλιο

δεν μπηκα ποτε στην διαδικασια να στειλω πμ σε μελος αλλα ο λογαριασμος μου εκει σβηστηκε χωρις εξηγηση - και δεν μπηκα και στην διαδικασια να ρωτησω το γιατι
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Οκτ 2023, 11:25

Ασέβαστος έγραψε:
26 Οκτ 2023, 11:19
μια χαρα μπαιναμε ολοι και στα 2.
Εικόνα

Mπαίνατε;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών