Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 25 Οκτ 2023, 19:18

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:19
enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:15
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:14
Εγω γραφω και στα δυο ετσι κι αλλιως οποτε τζαμπα το καρφι.

.
μα δεν ειναι καρφί βρε, λες οσοι εστειλαν πμ καλα παθανε που πηραν περμαμπαν, χτυπημα κατω απο την μεση κλπ. Μα το εκανες και εσυ αυτο, δεν ηταν κατω απο την μεση τοτε;

Αμα θες να αδειασεις ενα φορουμ απο μελη και να τα οδηγησεις σε αλλο ναι ειναι, αν στειλεις προσκλησεις σε 4-5 ανθρωπους που εκτιμας και μετα απο φαση που ειχες φαει αδικο μπαν δεν ειναι.

.
1. Και πού ξέρανε οι ωτακουστές ότι οι πιμάκηδες θέλανε να αδειάσουν το φόρουμ κι όχι απλά να καλέσουν κάποιους που εκτιμούσαν κι αυτοί, όπως εσύ;
2. Σπάνια τα μπαν είναι άδικα. Είναι κάποιες φορές όντως, αλλά σπάνια. Και σαν πρώην συντονιστής θα έπρεπε να το ξέρεις.
3. Εκτιμάς τον enaon; Σοβαρά τώρα; Και μάλιστα τόσο που να τον προσκαλέσεις; Ποιο άλλο σοβαρό βίτσιο σου δεν μας έχεις εκμυστηρευθεί ακόμα; Αυτομαστιγώνεσαι; Διαβάζεις Φραπεζίτη; Γελάς με Ρέμπελ; Τι;
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Οκτ 2023, 19:19

Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:02
stergiosbik έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:58
Συγγνώμη,αλλά ποιο το νόημα αυτής συζήτησης ύστερα από τόσα χρόνια;
Για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι παλιότεροι.

Φαντάζομαι δηλαδή...
Ε ναι, για πιο σοφτ επανάληψη πρόκειται.

Είναι αυτό που λέμε "είναι η φύση μου/τους τέτοια".

Όπως πάνω έτσι και κάτω, όπως πριν έτσι και μετά.

Η μέρα της πχορουμικής μαρμότας. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 25 Οκτ 2023, 19:23

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:19
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:02
stergiosbik έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:58
Συγγνώμη,αλλά ποιο το νόημα αυτής συζήτησης ύστερα από τόσα χρόνια;
Για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι παλιότεροι.

Φαντάζομαι δηλαδή...
Ε ναι, για πιο σοφτ επανάληψη πρόκειται.

Είναι αυτό που λέμε "είναι η φύση μου/τους τέτοια".

Όπως πάνω έτσι και κάτω, όπως πριν έτσι και μετά.

Η μέρα της πχορουμικής μαρμότας. :lol:
Εγώ στο μεταξύ δεν έχω σχεδόν καθόλου σχέση με το λεύθερο. Είχα γραφτεί μια φορά πριν πολλά χρόνια (ζούσε ακόμα το σχωρεμένο και ήμουν και ενεργό μέλος, όχι όπως προς το τέλος) πιο πολύ για τρολάρισμα, έγραψα 2-3, το πολύ 5 ποστς και το έκοψα.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Οκτ 2023, 19:29

Κατά τα άλλα από οφατζήδες τύπου "ο φίλος του οχτρού μου στη χ φάση είναι φίλος μου" και τούμπαλιν, άλλο τίποτα.

Από περιφερειακά παπάκια που πλατσουρίζουν ή χαχανίζουν χαρωπά σε άλλες ανώδυνες σημειολογικές μπανιέρες για να μην τους πάρει κανένα βόλι, επίσης.

Γενικώς, παίζουν πολλές κατηγορίες. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 25 Οκτ 2023, 19:32

Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:15
Bazoomba έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:10
Γιατί το αποκαλείτε Κωλντρονάδικο;
Έτσι το 'λεγε ο Πόντικας που έχει κόλλημα με 'μενα γιατί με ποθεί, και έχουν κολλήσει μερικοί που γενικώς έχουν κόλλημα μαζί μου.

Scouser.
Τρου.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Οκτ 2023, 19:35

Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:19
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:02

Για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι παλιότεροι.

Φαντάζομαι δηλαδή...
Ε ναι, για πιο σοφτ επανάληψη πρόκειται.

Είναι αυτό που λέμε "είναι η φύση μου/τους τέτοια".

Όπως πάνω έτσι και κάτω, όπως πριν έτσι και μετά.

Η μέρα της πχορουμικής μαρμότας. :lol:
Εγώ στο μεταξύ δεν έχω σχεδόν καθόλου σχέση με το λεύθερο. Είχα γραφτεί μια φορά πριν πολλά χρόνια (ζούσε ακόμα το σχωρεμένο και ήμουν και ενεργό μέλος, όχι όπως προς το τέλος) πιο πολύ για τρολάρισμα, έγραψα 2-3, το πολύ 5 ποστς και το έκοψα.
Ναι ρε συ, κι εγώ έκανα μια περασιά αλλά την έκανα χωρίς να με μπανάρουν.

Από λέφτερους σαν την πάρτη τους, άλλο τίποτα. Κάτι σαν τους παλιούς γιεγιεσέδες που έκαναν εφόδους στο μαύρο για να πουλήσουν λέφτερη άποπση και οδηγίες πλεύσης είναι. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48660
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 19:37

Dwarven Blacksmith έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:32
Εικόνα
:smt005::smt005::smt005:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48660
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 19:39

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:43
Kauldron έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:49
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:25
Εγω στο παλιο ειχα φαει τρια μπαν, μετα το τριτο γραφτηκα στο ελευθερο.

.
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:26


:g094::g094::g094:
Πάντως το να μπορεί ο τύπος που έχει φάει σκάλωμα μαζί μου να τραβάει μαλακία και μάλιστα αγχωμένη στην ηλικία του, ε, αυτό το λές και επίτευγμα.
Λοιπόν, μάγκες, χάρηκα που τα είπαμε, τώρα που έβρισα το Νάνυδρο, θα ενεργοποιηθεί ο enterprise-psi, o οποίος βέβαια ήταν συντονιστής στο παλιό βόθρουμ, αλλά ουδεμία ευθύνη έφερε για τις πουστιές που παίζονταν, που με απειλούσε φόρα παρτίδα οτι θα με σκοτώσει εκείνη η κουράδα ο Βρωμανός. Θα τα ξαναπούμε από το 2024. :003:
Άντε, καλά Χριστούγεννα, και καλή Πρωτοχρονιά.
ακομη παιρνεις στα σοβαρα τα νδουλικα? :102:
Κάτι μπουμεράδες σα το Νάνδρο είναι πραγματικοί καραγκιόζηδες.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 25 Οκτ 2023, 19:40

Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:23
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:19
Isildur έγραψε:
25 Οκτ 2023, 19:02

Για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι παλιότεροι.

Φαντάζομαι δηλαδή...
Ε ναι, για πιο σοφτ επανάληψη πρόκειται.

Είναι αυτό που λέμε "είναι η φύση μου/τους τέτοια".

Όπως πάνω έτσι και κάτω, όπως πριν έτσι και μετά.

Η μέρα της πχορουμικής μαρμότας. :lol:
Εγώ στο μεταξύ δεν έχω σχεδόν καθόλου σχέση με το λεύθερο. Είχα γραφτεί μια φορά πριν πολλά χρόνια (ζούσε ακόμα το σχωρεμένο και ήμουν και ενεργό μέλος, όχι όπως προς το τέλος) πιο πολύ για τρολάρισμα, έγραψα 2-3, το πολύ 5 ποστς και το έκοψα.

ΣΤΑΜΆΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΕ ΤΥΠΕ


Feindflug


Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 25 Οκτ 2023, 20:06

Άλλη μια προσπάθεια οικοδόμησης ελευθεριακής ουτοπίας κατέληξε στον ολοκληρωτισμό δυστυχώς. Άρα ας μείνουμε στο παλιό σταθερό συντηρητικό φόρουμ.


Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23317
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 20:39

panos291 έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:03
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:17
Μόλις έμαθαν πως έστελνα πμ σε κόσμο πως άνοιξε εδώ με διέγραψαν με τη μία και μετά έκλεισαν πμ, εβαζαν προεγκρίσεις στις δημοσιεύσεις κλπ
Και δε θα με καταλάβαιναν αν δε με έδινε το μπιζέλι. Απαλλάσσεται όμως. Είχα ήδη ειδοποιήσει τους περισσότερους και πιο σοβαρούς.
Οταν εκλεισε το προηγούμενο, δικιμασα να ψαξω που ειχαν παει ολοι και ειχα βρει μερικους στο ελευθερο. Ειδα ομως οτι οι συντονιστες ηταν τελειως σκουπιδια και μιλαγαν σε πολυ κοσμο προσβλητικα και με υφακι, ιδιαιτερα ενας Λαχουρενιος και μια τυπισα με σλαβικο ονομα. Σκεφτηκα λοιπον καλυτερα να μη γραφτω καθολου.

Παντως υπηρχε αλλο ενα φορουμ που ειχε δεχτεί δικους μας. Εκει δεν ειχε πολυ κινηση αλλα ηταν ενταξει ατομα. Ουτε εκει γραφτηκα, αλλα θυμαται κανεις πως το λεγανε?
Ναι το forums. Μια χαρά παιδιά.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23317
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 20:39

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Οκτ 2023, 18:06
Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 14:17
Μόλις έμαθαν πως έστελνα πμ σε κόσμο πως άνοιξε εδώ με διέγραψαν με τη μία και μετά έκλεισαν πμ, εβαζαν προεγκρίσεις στις δημοσιεύσεις κλπ
Και δε θα με καταλάβαιναν αν δε με έδινε το μπιζέλι. Απαλλάσσεται όμως. Είχα ήδη ειδοποιήσει τους περισσότερους και πιο σοβαρούς.
Α ρε Ερμή, είσαι νιούδι ακόμη. Φοβού τους "σοβαρούς" και δώρα φέροντες.

Τραστ μι.
Πιστεύεις και εσύ πως το έκανε επίτηδες; όχι, ούτε καν.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών