Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 22:06

aLiCat έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:04
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:39
aLiCat έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:37
Έχει ο Χόντος Cera di Cupra ; (ομοιοπαθούσα γαρ :( )
Εγώ την παίρνω από φαρμακείο.
πόσο την έχει από εκεί που την παίρνεις; :oops:
1,89 ευρω (μαζί με τα έξοδα αποστολής)
παραγγέλνεις για ένα δίευρω πύτισσα; μήπως σου φέρνουν και φρέντο με το μηχανάκι; ή είναι μέρος μεγάλης παραγγελίας, μαζί με άλλα :giggle: πράγματα :giggle:

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 28 Νοέμ 2023, 22:06

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:55
Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:41
Συν ότι δείγματα από αρώματα δίνουν στους άντρες από μόνες τους. Εμάς μας κοιτάνε σαν τη Μαρία της γειτονιάς.

:giggle: μάλλον επειδή δεν τους βγάζουνε την πίστη ως πελάτες. Πήξε :c020:

Ναι καλά. Αλλά σου λένε για να είναι αυτός εδώ θα θέλει να αγοράσει.
Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:57
Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:41
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:22
προσοχή! το τόπικ που ακολουθεί περιέχει τοποθέτηση προϊόντος



....γιατί αυτός μας είχε συστήσει την πιο υπέροχη κρέμα χεριών την Cera di Cupra :p8: για εμάς τους σκασοχεράκηδες (vantono has entered the chat - wearing a sleeveless top) είναι η μόνη παρηγοριά (μετά τις βρύσες στιγμιαίας θέρμανσης). Όχι ότι κάνει θαύματα, το πρόβλημα δεν λύνεται αλλά μέχρι να ξανακουμπήσεις κρύο νερό σε παρηγορεί χωρίς να νιώθεις πως ό,τι ακουμπάς του αφήνεις βουτυρίλα/λαδίλα. Στα πρώτα 15 δευτερόλεπτα έχει μια ελαφριά υγρασία σαν πρόσφατα φιλημένα χείλη και έπειτα γίνεται τόσο ανεπαίσθητη (στην αφή) που δεν αφήνει λεκέ πουθενά.

Fata_Morgana εγώ την παίρνω από Hondos Center γιατί μου αρέσει πολύ σαν ευρύτερος χώρος περιφοράς μεταξύ πελατισσών :8) και προσωπικού :smt047 . Τελευταία τα βλέπω όμως πολύ πεσμένα τα πράγματα εκεί μέσα. Όχι από άποψη ήθους που είναι στο ύψος του :bored: , αλλά από κίνηση. Και ειλικρινά λυπάμαι όπως για οποιοδήποτε κατάστημα, δεν ξέρω γιατί το έχω αυτό, αλλά αν δεν είναι μαγαζί που αγόρασα κάτι και ήταν πανάκριβο ή είχε κακό σέρβις, ιδίως αν ένας χώρος είναι μεγάλος, φωτισμένος ωραία, με λυπεί να μην έχει ψυχή. Επειδή παίρνω (και κοιτάζω μόνο) συγκεκριμένα μετροσέξουαλ προϊόντα, εσύ ως ειδική τι πιστεύεις, έχει όντως κακή εξυπηρέτηση ή κακές τιμές;

hellegennes να σαι πάντα καλά :oops:
Και κακές τιμές και κακή εξυπηρέτηση. Ειδικά από τις τύπισσες του ορόφου με τις μάρκες. Η μούρη τους πιο ξινισμενη από γάλα που ξέμεινε σε ψυγείο εργένη από ένα ΣΚ που αποφάσισε να κάνει υγιεινή διατροφή. Συν ότι δείγματα από αρώματα δίνουν στους άντρες από μόνες τους. Εμάς μας κοιτάνε σαν τη Μαρία της γειτονιάς.
ΠΕΣΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!

ΒΡΕΧΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ
ΤΑ ΛΕΩ. Αλλά ποιος με ακούει; εν τω μεταξύ οι γυναίκες τα σκαμε στα χοντος με το τσουβάλι αλλά μη δουν άντρα :011: και να 'σαι στο σταντ της dior να δοκιμάσεις το dior rose n roses και να τους λες θέλω να δω, αν μου πάει αν μου κρατάει και να σου λένε δεν έχω δειγματακι και να έρχεται το γομαρι που μίλαγε έξω στο τηλ και να του λένε ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ να σας δώσω αυτό να δοκιμάσετε; ρε ασταδιαλα. οχι μωρή να μη του δώσεις τίποτα. Τον ψέκαζω με Μυρτώ.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 28 Νοέμ 2023, 22:07

vantono έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:05
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:57
:e040:
Τί, δάσκαλε? Μπλεχαπάκηδες δίχως σωτηρία, αυτό υπονοείς? :102::102:
καλα αυτο ειναι το λιγοτερο :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15566
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 28 Νοέμ 2023, 22:08

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:06
aLiCat έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:04
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:39


πόσο την έχει από εκεί που την παίρνεις; :oops:
1,89 ευρω (μαζί με τα έξοδα αποστολής)
παραγγέλνεις για ένα δίευρω πύτισσα; μήπως σου φέρνουν και φρέντο με το μηχανάκι; ή είναι μέρος μεγάλης παραγγελίας, μαζί με άλλα :giggle: πράγματα :giggle:
Πολύ σπάνια, ναι. :011:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 22:08

Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:06

ΤΑ ΛΕΩ. Αλλά ποιος με ακούει; εν τω μεταξύ οι γυναίκες τα σκαμε στα χοντος με το τσουβάλι αλλά μη δουν άντρα :011: και να 'σαι στο σταντ της dior να δοκιμάσεις το dior rose n roses και να τους λες θέλω να δω, αν μου πάει αν μου κρατάει και να σου λένε δεν έχω δειγματακι και να έρχεται το γομαρι που μίλαγε έξω στο τηλ και να του λένε ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ να σας δώσω αυτό να δοκιμάσετε; ρε ασταδιαλα. οχι μωρή να μη του δώσεις τίποτα. Τον ψέκαζω με Μυρτώ.
ο γομάρι είναι ο πρώην (και μέλλοντας νυν); αν ναι, δεν μετράει, μπορεί να έχουνε παίξει στο παρελθόν σε δουλειά που έχει σκηνοθετήσει

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 28 Νοέμ 2023, 22:09

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:08
Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:06

ΤΑ ΛΕΩ. Αλλά ποιος με ακούει; εν τω μεταξύ οι γυναίκες τα σκαμε στα χοντος με το τσουβάλι αλλά μη δουν άντρα :011: και να 'σαι στο σταντ της dior να δοκιμάσεις το dior rose n roses και να τους λες θέλω να δω, αν μου πάει αν μου κρατάει και να σου λένε δεν έχω δειγματακι και να έρχεται το γομαρι που μίλαγε έξω στο τηλ και να του λένε ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ να σας δώσω αυτό να δοκιμάσετε; ρε ασταδιαλα. οχι μωρή να μη του δώσεις τίποτα. Τον ψέκαζω με Μυρτώ.
ο γομάρι είναι ο πρώην (και μέλλοντας νυν); αν ναι, δεν μετράει, μπορεί να έχουνε παίξει στο παρελθόν σε δουλειά που έχει σκηνοθετήσει
Μπα. Ήταν ένα επεισόδιο μόνο η κινηματογραφικη του καριέρα.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 28 Νοέμ 2023, 22:12

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:22
προσοχή! το τόπικ που ακολουθεί περιέχει τοποθέτηση προϊόντος



....γιατί αυτός μας είχε συστήσει την πιο υπέροχη κρέμα χεριών την Cera di Cupra :p8: για εμάς τους σκασοχεράκηδες (vantono has entered the chat - wearing a sleeveless top) είναι η μόνη παρηγοριά (μετά τις βρύσες στιγμιαίας θέρμανσης). Όχι ότι κάνει θαύματα, το πρόβλημα δεν λύνεται αλλά μέχρι να ξανακουμπήσεις κρύο νερό σε παρηγορεί χωρίς να νιώθεις πως ό,τι ακουμπάς του αφήνεις βουτυρίλα/λαδίλα. Στα πρώτα 15 δευτερόλεπτα έχει μια ελαφριά υγρασία σαν πρόσφατα φιλημένα χείλη και έπειτα γίνεται τόσο ανεπαίσθητη (στην αφή) που δεν αφήνει λεκέ πουθενά.

Fata_Morgana εγώ την παίρνω από Hondos Center γιατί μου αρέσει πολύ σαν ευρύτερος χώρος περιφοράς μεταξύ πελατισσών :8) και προσωπικού :smt047 . Τελευταία τα βλέπω όμως πολύ πεσμένα τα πράγματα εκεί μέσα. Όχι από άποψη ήθους που είναι στο ύψος του :bored: , αλλά από κίνηση. Και ειλικρινά λυπάμαι όπως για οποιοδήποτε κατάστημα, δεν ξέρω γιατί το έχω αυτό, αλλά αν δεν είναι μαγαζί που αγόρασα κάτι και ήταν πανάκριβο ή είχε κακό σέρβις, ιδίως αν ένας χώρος είναι μεγάλος, φωτισμένος ωραία, με λυπεί να μην έχει ψυχή. Επειδή παίρνω (και κοιτάζω μόνο) συγκεκριμένα μετροσέξουαλ προϊόντα, εσύ ως ειδική τι πιστεύεις, έχει όντως κακή εξυπηρέτηση ή κακές τιμές;

hellegennes να σαι πάντα καλά :oops:
Εικόνα

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 22:13

aLiCat έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:08


Πολύ σπάνια, ναι. :011:

:na!:
1,5 την έχει ο χόντος (και δεν ενισχύεις μηχανάκηδες παραβάτες του ΚΟΚ)και έχει ωραίες προσφορές και ποικιλία σε σαμπουάν, σαπούνια και ευχάριστο :p5: περιβάλλον
για το άλλο που λέγαμε νωρίτερα, δεν ξέρω αν φέρνουν, θα ρωτήσω την επόμενη φορά
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα την 28 Νοέμ 2023, 22:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9235
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 28 Νοέμ 2023, 22:13

Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:06
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:55
Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:41
Συν ότι δείγματα από αρώματα δίνουν στους άντρες από μόνες τους. Εμάς μας κοιτάνε σαν τη Μαρία της γειτονιάς.

:giggle: μάλλον επειδή δεν τους βγάζουνε την πίστη ως πελάτες. Πήξε :c020:

Ναι καλά. Αλλά σου λένε για να είναι αυτός εδώ θα θέλει να αγοράσει.
Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:57
Fata_Morgana έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 21:41


Και κακές τιμές και κακή εξυπηρέτηση. Ειδικά από τις τύπισσες του ορόφου με τις μάρκες. Η μούρη τους πιο ξινισμενη από γάλα που ξέμεινε σε ψυγείο εργένη από ένα ΣΚ που αποφάσισε να κάνει υγιεινή διατροφή. Συν ότι δείγματα από αρώματα δίνουν στους άντρες από μόνες τους. Εμάς μας κοιτάνε σαν τη Μαρία της γειτονιάς.
ΠΕΣΤΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!

ΒΡΕΧΕΙ ΑΛΗΘΕΙΑ
ΤΑ ΛΕΩ. Αλλά ποιος με ακούει; εν τω μεταξύ οι γυναίκες τα σκαμε στα χοντος με το τσουβάλι αλλά μη δουν άντρα :011: και να 'σαι στο σταντ της dior να δοκιμάσεις το dior rose n roses και να τους λες θέλω να δω, αν μου πάει αν μου κρατάει και να σου λένε δεν έχω δειγματακι και να έρχεται το γομαρι που μίλαγε έξω στο τηλ και να του λένε ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ να σας δώσω αυτό να δοκιμάσετε; ρε ασταδιαλα. οχι μωρή να μη του δώσεις τίποτα. Τον ψέκαζω με Μυρτώ.
Εχω εντοπισει γιατι το κανουν. Ολοι εμεις ΟΙ NON METROSEXUAL STRAIGHT ανδρες που μπαινουμε στον οικο του διαβολου, μπαινουμε με τυψεις και επιθυμουμε να βγουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε. Οι δαίμονες που δουλευουν εκει το εχουν καταλαβει αυτο, οποτε μας κολλανε, εμεις αισθανομαστε αβολα , μας πλασαρουν οποια μλκια βρουν, καταλαβαινουν οτι αυτο που μας εδωσαν ειναι σκατοζουμο οποτε μας δινουν ενα δειγμα με νορμαλ αρωμα ωστε την επομενη να ξαναρθουμε για αυτο και να συνεχιατει ο φαυλος κυκλος.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 28 Νοέμ 2023, 22:15

Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:13

Εχω εντοπισει γιατι το κανουν. Ολοι εμεις ΟΙ NON METROSEXUAL STRAIGHT ανδρες που μπαινουμε στον οικο του διαβολου, μπαινουμε με τυψεις και επιθυμουμε να βγουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε. Οι δαίμονες που δουλευουν εκει το εχουν καταλαβει αυτο, οποτε μας κολλανε, εμεις αισθανομαστε αβολα , μας πλασαρουν οποια μλκια βρουν, καταλαβαινουν οτι αυτο που μας εδωσαν ειναι σκατοζουμο οποτε μας δινουν ενα δειγμα με νορμαλ αρωμα ωστε την επομενη να ξαναρθουμε για αυτο και να συνεχιατει ο φαυλος κυκλος.
Το ξέρω παιδάκι μου ότι είστε χαζά και σας κοροϊδεύουνε. Εμείς τι χρωστάμε οι ιέρειες.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 22:16

Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:13
Ολοι εμεις STRAIGHT ανδρες
[...]
επιθυμουμε να βγουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε
πιο γρήγορη αυτοαναίρεση και από κασπερν :-?

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9235
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 28 Νοέμ 2023, 22:17

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:16
Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:13
Ολοι εμεις STRAIGHT ανδρες
[...]
επιθυμουμε να βγουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε
πιο γρήγορη αυτοαναίρεση και από κασπερν :-?
Πχοια σε εχει πληγωσει εσενα πλιμ; Δεν ειναι ολες σαν την Δαναη. :cry:e040:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 28 Νοέμ 2023, 22:18

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:16
Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:13
Ολοι εμεις STRAIGHT ανδρες
[...]
επιθυμουμε να βγουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε
πιο γρήγορη αυτοαναίρεση και από κασπερν :-?
αυτος ειναι ;ή αυτη; :a108:

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 28 Νοέμ 2023, 22:18

Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:17
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:16
Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:13
Ολοι εμεις STRAIGHT ανδρες
[...]
επιθυμουμε να βγουμε οσο πιο γρηγορα μπορουμε
πιο γρήγορη αυτοαναίρεση και από κασπερν :-?
Πχοια σε εχει πληγωσει εσενα πλιμ; Δεν ειναι ολες σαν την Δαναη. :cry:e040:
πού κολλάει αυτό τώρα; :p2:

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9235
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Κάθε που χειμωνιάζει, σκέφτομαι γλυκά τον hellegennes...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 28 Νοέμ 2023, 22:19

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:18
Bazoomba έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:17
40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
28 Νοέμ 2023, 22:16


πιο γρήγορη αυτοαναίρεση και από κασπερν :-?
Πχοια σε εχει πληγωσει εσενα πλιμ; Δεν ειναι ολες σαν την Δαναη. :cry:e040:
πού κολλάει αυτό τώρα; :p2:
Ο συνειρμος σου σημαινει οτι ταυτιζεις το μνι με τον οικο του διαβολου. Αλλιώς δεν στεκει το αστειο που εκανες. :102:
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών