Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Δεκ 2023, 21:58

Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:36
Feindflug έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:32
Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:13

Αυτό, που κάποιοι διαβάζετε επιγραμματικά και νομίζετε ότι μιλάω για μένα, θέλει κοίταγμα.

Εικοσιφεύγα ή τριανταμηδέν "παιδιά", με αρκετά πρόσφατη την εντρύφηση στην ιερή τέχνη του σεχ, που ζούνε μαζί, ανύπαντροι, χωρίς παιδιά και να το κάνουνε με τέτοια συχνότητα, εσύ το θεωρείς φυσιολογικό δηλαδή; Άλλο τι θα γίνει μετά από κανά χρόνο, δυο ίσως. Σ' αυτήν τη φάση, και εφόσον ισχύουν αυτά που λέει κι η ίδια, σαν γάτοι γεναριάτικοι έπρεπε να κάνουν κατ' εμέ. Ή έτσι το βλέπω εγώ, επειδή σε αντίστοιχες φάσεις της ζωής μου κάπως έτσι ήμανε... :oops:
Έχασες και συ ρετιρέ με roof garden, τύπε;
Όχι, τα είχα με κοντή και ο κολλητός μου μού έτρωγε τη μερέντα.
Ε, ναι αλλά ο κοντός μάλλον τρώει κι απ' αλλού. :003:
Είναι σα να γυρίζεις σπίτι έχοντας φάει κάνα πιτόγυρο, ξέρω 'γω. Ε, δε θα φάς και κανονική μερίδα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22655
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 29 Δεκ 2023, 21:59

Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:57
enaon έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:55
ανεβαζεις πιεση εννοουσα, παρεξηγηση. Εισαι και ντροπαλουλης, ο Ναύτης και ο Χελωνος ισως εχουν πιο πολύ θάρρος;
Επιμένω, ασ' το για αύριο. Το 'χασες σήμερα, πάει, τόσο ήταν.
πάει έπεσε, όλα κάποτε πέφτουν. αχχχ.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 29 Δεκ 2023, 22:00

Kauldron έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:58
Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:36
Feindflug έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:32

Έχασες και συ ρετιρέ με roof garden, τύπε;
Όχι, τα είχα με κοντή και ο κολλητός μου μού έτρωγε τη μερέντα.
Ε, ναι αλλά ο κοντός μάλλον τρώει κι απ' αλλού. :003:
Είναι σα να γυρίζεις σπίτι έχοντας φάει κάνα πιτόγυρο, ξέρω 'γω. Ε, δε θα φάς και κανονική μερίδα.
Άντε, κανά αυγό το πολύ-πολύ. :lol:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13505
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 29 Δεκ 2023, 22:01

Kauldron έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:58
(...) Ε, ναι αλλά ο κοντός μάλλον την τρώει κι απ' αλλού.
fixed
Δεν το λέω εγώ, αυτό το φίδι το κολοβό, η """κολλητή""" της κάσπερ τα λέει.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Δεκ 2023, 22:20

Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 22:00
Kauldron έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:58
Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:36

Όχι, τα είχα με κοντή και ο κολλητός μου μού έτρωγε τη μερέντα.
Ε, ναι αλλά ο κοντός μάλλον τρώει κι απ' αλλού. :003:
Είναι σα να γυρίζεις σπίτι έχοντας φάει κάνα πιτόγυρο, ξέρω 'γω. Ε, δε θα φάς και κανονική μερίδα.
Άντε, κανά αυγό το πολύ-πολύ. :lol:
Ε, ναι, θα τσιμπήσεις. :003:
Ναύτης έγραψε:
29 Δεκ 2023, 22:01
Kauldron έγραψε:
29 Δεκ 2023, 21:58
(...) Ε, ναι αλλά ο κοντός μάλλον την τρώει κι απ' αλλού.
fixed
Δεν το λέω εγώ, αυτό το φίδι το κολοβό, η """κολλητή""" της κάσπερ τα λέει.
Αμα έχεις τέτοιους φίλους... :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Casp
Δημοσιεύσεις: 2936
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 29 Δεκ 2023, 23:37

Ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ και τους συντονιστές μας, είναι απόλυτα εντάξει και σωστό να μοιράζεται ένα μέλος τα προσωπικά του και κάποιοι χυδαίοι σκατάνθρωποι να παίζουν με τον πόνο του άλλου χρησιμοποιώντας τα με τέτοιο σκοπό ώστε να μειώσουν/προσβάλουν εμένα αλλά και την σχέση μου, και όλο αυτό να γίνεται κατ'επανάληψη ακόμη και την πιο ανύποπτη στιγμή φτάνωντάς με στο σημείο να κάνω κι' εγώ η ίδια επίθεση στην κακία τους.

Το βρίσκετε σωστό να σας λένε εγωκεντρικούς, τοξικούς, προβληματικούς, ανώριμους, να τον ανεβοκατεβάζουν συνεχώς κοντό (ο ορισμός του ρατσισμού και του σκατανθρώπου) και να σου πετάνε μες τα μούτρα ότι όχι σε απατάει αλλά σε απατάει και με τον κολλητό του. Και ότι επειδή δεν κάνετε σεξ καθημερινά σημαίνει πως δεν σε θέλει ή τον καλύπτουν άλλοι (ή καλύτερα, άλλες). Προσωπική επίθεση 0. Όλα πλακούλα και καλά. Και πιαστήκατε στο ότι ξεκίνησα να βρίζω επειδή δεν αντέχω πια να διαβάζω τις χολές και την κακία που ξερνάτε.

Βόθρος είναι το ίδρυμα.
Ειλικρινά θα μισήσω τον εαυτό μου αν ξαναλυγίσω.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Casp την 29 Δεκ 2023, 23:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4460
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 29 Δεκ 2023, 23:39

Casp έγραψε:
29 Δεκ 2023, 23:37
Ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ και τους συντονιστές μας, είναι απόλυτα εντάξει και σωστό να μοιράζεται ένα μέλος τα προσωπικά του και κάποιοι χυδαίοι σκατάνθρωποι να παίζουν με τον πόνο του άλλου χρησιμοποιώντας τα με τέτοιο σκοπό ώστε να μειώσουν/προσβάλουν εμένα αλλά και την σχέση μου, και όλο αυτό να γίνεται κατ'επανάληψη ακόμη και την πιο ανύποπτη στιγμή φτάνωντάς με στο σημείο να κάνω κι' εγώ η ίδια επίθεση στην κακία τους.

Το βρίσκετε σωστό να σας λένε εγωκεντρικούς, τοξικούς, προβληματικούς, ανώριμους, να τον ανεβοκατεβάζουν συνεχώς κοντό (ο ορισμός του ρατσισμού και του σκατανθρώπου) και να σου πετάνε μες τα μούτρα ότι όχι σε απατάει αλλά σε απατάει και με τον κολλητό του. Και ότι επειδή δεν κάνετε σεξ καθημερινά σημαίνει πως δεν σε θέλει ή τον καλύπτουν άλλες (ή καλύτερα, άλλες). Προσωπική επίθεση 0. Όλα πλακούλα και καλά. Και πιαστήκατε στο ότι ξεκίνησα να βρίζω επειδή δεν αντέχω πια να διαβάζω τις χολές και την κακία που ξερνάτε.

Βόθρος είναι το ίδρυμα.
Ειλικρινά θα μισήσω τον εαυτό μου αν ξαναλυγίσω.
:+1:


Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13505
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 30 Δεκ 2023, 01:15

Καλά σας λέει ρε γαϊδούρια, που μπαίνουμε δω μέσα να ηρεμήσουμε λίγο και μας το βγάζετε ξινό, μαλάκες, οχιές, καθίκια, δεν θέλω να βρίζω κιόλας, τον λέτε και κοντό, αρχίδια, γαμόσταυροι, τοξικοί, μη δείτε άνθρωπο να τον παίρνει λίγο αμέσως να τον βγάλετε αδερφή, αγάμητοι, κομπλεξικοί, χολερικοί, άλλο τίποτα από το να βρίζετε δεν ξέρετε να κάνετε, καθάρματα, σκατάνθρωποι, ανώριμοι, κρεμάμε τη ζωή μας στα μανταλάκια κι εσείς πάτε ξεδιάντροπα και κατουράτε απάνω λες και δεν υπάρχουν δέντρα, ζώα, ανώμαλοι, ανώριμοι, κομπλεξικοί, δεν θέλω να βρίζω κιόλας, σιχτίρ μας κάνετε να λυγάμε και να ξαναγράφουμε ενώ είχαμε πει ότι δεν θα ξαναγράψουμε μέχρι να ξαναγράψουμε, ουουου όξω ρε, δεν θέλω να κράζω κιόλας.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 30 Δεκ 2023, 07:08

Casp έγραψε:
29 Δεκ 2023, 23:37
Ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ και τους συντονιστές μας, είναι απόλυτα εντάξει και σωστό να μοιράζεται ένα μέλος τα προσωπικά του και κάποιοι χυδαίοι σκατάνθρωποι να παίζουν με τον πόνο του άλλου χρησιμοποιώντας τα με τέτοιο σκοπό ώστε να μειώσουν/προσβάλουν εμένα αλλά και την σχέση μου, και όλο αυτό να γίνεται κατ'επανάληψη ακόμη και την πιο ανύποπτη στιγμή φτάνωντάς με στο σημείο να κάνω κι' εγώ η ίδια επίθεση στην κακία τους.

Το βρίσκετε σωστό να σας λένε εγωκεντρικούς, τοξικούς, προβληματικούς, ανώριμους, να τον ανεβοκατεβάζουν συνεχώς κοντό (ο ορισμός του ρατσισμού και του σκατανθρώπου) και να σου πετάνε μες τα μούτρα ότι όχι σε απατάει αλλά σε απατάει και με τον κολλητό του. Και ότι επειδή δεν κάνετε σεξ καθημερινά σημαίνει πως δεν σε θέλει ή τον καλύπτουν άλλοι (ή καλύτερα, άλλες). Προσωπική επίθεση 0. Όλα πλακούλα και καλά. Και πιαστήκατε στο ότι ξεκίνησα να βρίζω επειδή δεν αντέχω πια να διαβάζω τις χολές και την κακία που ξερνάτε.

Βόθρος είναι το ίδρυμα.
Ειλικρινά θα μισήσω τον εαυτό μου αν ξαναλυγίσω.
ενημερωτικά σαυτό το βόθρο είσαι η ξεχωριστή σκατούλα που επιπλέει αχνίζοντας στο κέντρο

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Δεκ 2023, 08:32

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
29 Δεκ 2023, 15:03
Isildur έγραψε:
29 Δεκ 2023, 14:52
Casp έγραψε:
29 Δεκ 2023, 14:50


Αυτός ΠΑΝΤΑ το ξεκινάει.

Προχθές είμασταν έξω και ήθελε να φύγουμε και πριν πάμε σπίτι σταμάτησε σε περίπτερο για να πάρουμε προφυλακτικά που μας τελείωσαν.
'Οταν πήγαμε σπίτι κατάλαβα γιατί βιαζόταν. :003:
Πέρα από την πλάκα πάντως, το 3-4 φορές την εβδομάδα, για την ηλικία σας (; είναι συνομήλικος;), τον χρόνο που έχετε τη σχέση και αφού ζείτε και μαζί, δεν το λες και πολύ...
Προτείνω στους χρήστες να κατουρουν πού και πού.
Τα νοσήματα του προστάτη καραδοκούν.
μπα, μια ζωη την εχουμε, δεν υπαρχει χρονος για κατουρημα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Δεκ 2023, 08:36

Fata_Morgana έγραψε:
29 Δεκ 2023, 16:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Δεκ 2023, 15:48
Fata_Morgana έγραψε:
29 Δεκ 2023, 15:44
Ρε ηρεμήστε ρε. Τι ειν τούτα; χαλαρώστεεεε.
Στην κατάλληλη ώρα ήρθες. Κάνε κάτι και σώσε την κατάσταση (φρουτάκια, αρώματα, ξύπνια κινητά δεκτά) γιατί πήραν φωτιά τα παπλώματα. :lol:
Τι να κάμω πια; να σας πω για μια φορά που είχα πέσει στο δρόμο;
να μας πεις οτι τωρα που σου πηρε αιφον αποφασισες να δινεις και κωλο, αλλα τοξικη πατριαρχια. με μια ψιλοτουμπιτσα δε μαζευεται κοσμος. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 30 Δεκ 2023, 08:57

Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2023, 08:36
Fata_Morgana έγραψε:
29 Δεκ 2023, 16:25
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Δεκ 2023, 15:48


Στην κατάλληλη ώρα ήρθες. Κάνε κάτι και σώσε την κατάσταση (φρουτάκια, αρώματα, ξύπνια κινητά δεκτά) γιατί πήραν φωτιά τα παπλώματα. :lol:
Τι να κάμω πια; να σας πω για μια φορά που είχα πέσει στο δρόμο;
να μας πεις οτι τωρα που σου πηρε αιφον αποφασισες να δινεις και κωλο, αλλα τοξικη πατριαρχια. με μια ψιλοτουμπιτσα δε μαζευεται κοσμος. :003:
Σιγά μη δώσω κωλο για το iphone. Αν μου έδινε τ αμάξι του....


[Υγ Αστειεύομαι! μην ξεκινήσετε τις παπαριές ,γιατί σας βλέπω εγώ εδώ στην άκρη της γλώσσας το έχετε :011:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Δεκ 2023, 09:09

Casp έγραψε:
29 Δεκ 2023, 23:37
Ότι σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ και τους συντονιστές μας, είναι απόλυτα εντάξει και σωστό να μοιράζεται ένα μέλος τα προσωπικά του και κάποιοι χυδαίοι σκατάνθρωποι να παίζουν με τον πόνο του άλλου χρησιμοποιώντας τα με τέτοιο σκοπό ώστε να μειώσουν/προσβάλουν εμένα αλλά και την σχέση μου, και όλο αυτό να γίνεται κατ'επανάληψη ακόμη και την πιο ανύποπτη στιγμή φτάνωντάς με στο σημείο να κάνω κι' εγώ η ίδια επίθεση στην κακία τους.

Το βρίσκετε σωστό να σας λένε εγωκεντρικούς, τοξικούς, προβληματικούς, ανώριμους, να τον ανεβοκατεβάζουν συνεχώς κοντό (ο ορισμός του ρατσισμού και του σκατανθρώπου) και να σου πετάνε μες τα μούτρα ότι όχι σε απατάει αλλά σε απατάει και με τον κολλητό του. Και ότι επειδή δεν κάνετε σεξ καθημερινά σημαίνει πως δεν σε θέλει ή τον καλύπτουν άλλοι (ή καλύτερα, άλλες). Προσωπική επίθεση 0. Όλα πλακούλα και καλά. Και πιαστήκατε στο ότι ξεκίνησα να βρίζω επειδή δεν αντέχω πια να διαβάζω τις χολές και την κακία που ξερνάτε.

Βόθρος είναι το ίδρυμα.
Ειλικρινά θα μισήσω τον εαυτό μου αν ξαναλυγίσω.
να μην ξεχνας οτι εσυ πρωτη ειπες οτι ειναι κοντος, οτι εχει καπως περιεργη σχεση με τον κολλητο κλπ.

οτι γραφεις, πρεπει να εισαι ετοιμη να στο γυρισουν σε τρολλαρισμα, πλακα, ακομη και ξινιλα η κακια.

αν δεν εισαι, μη γραφεις.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Δεκ 2023, 09:12

Fata_Morgana έγραψε:
30 Δεκ 2023, 08:57
Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2023, 08:36
Fata_Morgana έγραψε:
29 Δεκ 2023, 16:25


Τι να κάμω πια; να σας πω για μια φορά που είχα πέσει στο δρόμο;
να μας πεις οτι τωρα που σου πηρε αιφον αποφασισες να δινεις και κωλο, αλλα τοξικη πατριαρχια. με μια ψιλοτουμπιτσα δε μαζευεται κοσμος. :003:
Σιγά μη δώσω κωλο για το iphone. Αν μου έδινε τ αμάξι του....


[Υγ Αστειεύομαι! μην ξεκινήσετε τις παπαριές ,γιατί σας βλέπω εγώ εδώ στην άκρη της γλώσσας το έχετε :011:
κοιτα να δεις, για να αντικατασταθει η κασπερ με τις λεπτομερειες για τη ζωη της, πρεπει οχι απλως να δωσεις κωλο, αλλα να ποσταρεις και αν η εμπειρια ειναι καλυτερη με ΚΥ, βαζελινη, η βουτυρο. αλλιως δεν πιανουμε τα νουμερα τηλεθεασης. :102:

λοιπον, οταν λες να σου δωσει το αυτοκινητο, εννοεις για βολτα, η μεταβιβαση στην εφορια κανονικα; :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2173
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 30 Δεκ 2023, 09:30

Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2023, 09:12
Fata_Morgana έγραψε:
30 Δεκ 2023, 08:57
Ασέβαστος έγραψε:
30 Δεκ 2023, 08:36


να μας πεις οτι τωρα που σου πηρε αιφον αποφασισες να δινεις και κωλο, αλλα τοξικη πατριαρχια. με μια ψιλοτουμπιτσα δε μαζευεται κοσμος. :003:
Σιγά μη δώσω κωλο για το iphone. Αν μου έδινε τ αμάξι του....


[Υγ Αστειεύομαι! μην ξεκινήσετε τις παπαριές ,γιατί σας βλέπω εγώ εδώ στην άκρη της γλώσσας το έχετε :011:
κοιτα να δεις, για να αντικατασταθει η κασπερ με τις λεπτομερειες για τη ζωη της, πρεπει οχι απλως να δωσεις κωλο, αλλα να ποσταρεις και αν η εμπειρια ειναι καλυτερη με ΚΥ, βαζελινη, η βουτυρο. αλλιως δεν πιανουμε τα νουμερα τηλεθεασης. :102:

λοιπον, οταν λες να σου δωσει το αυτοκινητο, εννοεις για βολτα, η μεταβιβαση στην εφορια κανονικα; :003:
Άμα τον δώσω ποτέ θα σας δώσω αναλυτική περιγραφή.
Όχι μεταβίβαση καλέ. Να μου δώσει το αμάξι του να το έχω εγώ εννοώ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών