Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 08 Μαρ 2024, 18:25

Isildur έγραψε:
08 Μαρ 2024, 12:01
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
26 Φεβ 2024, 04:33
Ναύτης έγραψε:
20 Δεκ 2023, 23:34

Ναι, αλλά σού λέει έβγαλε και τόνο. Και τον ματσαμπουνίσανε οι κάρχιες άρων-άρων κι ο τηλεσκόπιος όταν γύρισε έφαγε τα παπάρια του. Το λογάριασες αυτό;
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο Κ. Isildur; πήρε εφάπαξ και πήγε κρουαζιέρα; Είναι σε κάποιο συνέδριο σκεπτικιστών νέοδημοκρατών; Κάνει ανακαίνιση στο μαγαζί και δεν έχει ίντερνετ;
Γεια σου ρε τρελοκομείο. Να, ξαναμπήκα, ευχαριστημένος τώρα; Κι εγώ σε έψαξα κάποια στιγμή, αλλά μπήκες με άλλον λογαριασμό πλέον και λογικά δεν θα είδες το mention.
Γαμωτο. Τώρα βρήκες να έρθεις που ετοιμάζομαι για μάχη στήθος με στήθος με την κωλογαλη. Τέλος πάντων, και Μπαν να έρθει, θα σε απολαμβάνω σαν επισκέπτης
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2024, 07:27

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
08 Μαρ 2024, 18:25
Isildur έγραψε:
08 Μαρ 2024, 12:01
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
26 Φεβ 2024, 04:33


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο Κ. Isildur; πήρε εφάπαξ και πήγε κρουαζιέρα; Είναι σε κάποιο συνέδριο σκεπτικιστών νέοδημοκρατών; Κάνει ανακαίνιση στο μαγαζί και δεν έχει ίντερνετ;
Γεια σου ρε τρελοκομείο. Να, ξαναμπήκα, ευχαριστημένος τώρα; Κι εγώ σε έψαξα κάποια στιγμή, αλλά μπήκες με άλλον λογαριασμό πλέον και λογικά δεν θα είδες το mention.
Γαμωτο. Τώρα βρήκες να έρθεις που ετοιμάζομαι για μάχη στήθος με στήθος με την κωλογαλη. Τέλος πάντων, και Μπαν να έρθει, θα σε απολαμβάνω σαν επισκέπτης
Don't do it, Fedon. Εκτός κι αν είναι κυριολεκτικό αυτό με τα στήθια βέβσια, οπότε κάτσε να πάρω ποπ κορν κι έρχομαι.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας
Δημοσιεύσεις: 1382
Εγγραφή: 03 Φεβ 2024, 16:11

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας » 09 Μαρ 2024, 07:33

Isildur έγραψε:
09 Μαρ 2024, 07:27
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
08 Μαρ 2024, 18:25
Γαμωτο. Τώρα βρήκες να έρθεις που ετοιμάζομαι για μάχη στήθος με στήθος με την κωλογαλη. Τέλος πάντων, και Μπαν να έρθει, θα σε απολαμβάνω σαν επισκέπτης
Don't do it, Fedon. Εκτός κι αν είναι κυριολεκτικό αυτό με τα στήθια βέβσια, οπότε κάτσε να πάρω ποπ κορν κι έρχομαι.
Όχι δεν είναι κυριολεκτικό, η ΓΑΛΗ δεν είναι ίδια κατηγορία πάλης με εμένα, σύμφωνα με τις πάντα ταπεινές δηλώσεις της
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Μαρ 2024, 22:10
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
07 Μαρ 2024, 22:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Μαρ 2024, 21:49


Το έκανα εικόνα γι' αυτό γέλασα.

Πεθαίνω για τιπς από μάστερς. :lol:
Πολιτική νοοτροπία 105 χρόνων και συμπεριφορά 15, ρε σουβλατζη μου :xena:
Εσένα σε κόβω για φάση ξεπέτας στο δεκάλεπτο, λόγω επιφάνειας και μεγέθους μυών, ακόμη και μια σαραντάκιλη αρχάρια σε καταφέρνει.
Την θέλει βαριά-βαριά την μάχη του τσολιά
Στύξ έγραψε:
08 Απρ 2024, 23:10
Ως έφεδρος αξιωματικός ,έχω μάθει να αποδίδω τιμές την κατάλληλη στιγμή και στην ανάλογη περίσταση.
Δε θα τα ισοπεδώσουμε όλα..

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Υγρασία και μούχλα στο σπίτι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 09 Μαρ 2024, 07:43

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
09 Μαρ 2024, 07:33
Isildur έγραψε:
09 Μαρ 2024, 07:27
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
08 Μαρ 2024, 18:25
Γαμωτο. Τώρα βρήκες να έρθεις που ετοιμάζομαι για μάχη στήθος με στήθος με την κωλογαλη. Τέλος πάντων, και Μπαν να έρθει, θα σε απολαμβάνω σαν επισκέπτης
Don't do it, Fedon. Εκτός κι αν είναι κυριολεκτικό αυτό με τα στήθια βέβσια, οπότε κάτσε να πάρω ποπ κορν κι έρχομαι.
Όχι δεν είναι κυριολεκτικό, η ΓΑΛΗ δεν είναι ίδια κατηγορία πάλης με εμένα, σύμφωνα με τις πάντα ταπεινές δηλώσεις της
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Μαρ 2024, 22:10
πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας έγραψε:
07 Μαρ 2024, 22:01


Πολιτική νοοτροπία 105 χρόνων και συμπεριφορά 15, ρε σουβλατζη μου :xena:
Εσένα σε κόβω για φάση ξεπέτας στο δεκάλεπτο, λόγω επιφάνειας και μεγέθους μυών, ακόμη και μια σαραντάκιλη αρχάρια σε καταφέρνει.
Την θέλει βαριά-βαριά την μάχη του τσολιά
Καλά, μην δίνεις σημασία σε κάτι τέτοια, είναι οι γνωστές δηλώσεις πριν τον αγώνα "θα τον συντρίψω, θα τον λιώσω" κλπ για να ανέβει η τηλεθέαση.

Επίσης, χέστηκα για την πάλη, αλλού το εστίασα.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών