(θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11624
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 25 Ιαν 2024, 12:59

Δεν είχα προσέξει ότι υπήρχε τόπικ, Beria αν μπορείς ένωσε και αυτό που άνοιξα εγώ.

Όργιο φοροδιαφυγής, μα δεν φταίνε οι ΕΕ που εγκληματούν, μόνο το κράτος του αδίστακτου Κούλη

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ, όλα καλά έτσι;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70483
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Ιαν 2024, 13:08

Ερμής έγραψε:
25 Ιαν 2024, 12:59
Ναύτης έγραψε:
25 Ιαν 2024, 12:58
Εν τω μεταξύ, δεν ξέρω αν το πήρατε χαμπάρι, αλλά το ελιζαμπεθάκι έκαψε μεταξύ άλλων και τον Πλεύρη (τον γεροντογαμπρό), το πιο ωραίο γαμήλιο δώρο τους το κάνανε, δήλωσε, ο Κώστας κι η Τζόρτζια, έναν φάκελο με πολλά χρήματα.
Εμ δεν βγάζεις και λίγο τον σκασμό κοριτσάκι μου, μιλάμε έχεις ζεματίσει όποιον σού 'χει πει καλημέρα.
Το πολλά χρήματα δε λέει τίποτα. Μπορεί με τά να πει πως ο φάκελος είχε 3 πράσινα και οτι αυτά ειναι πολλά.
Πιο μαγκας απο όλους ο γεροπλέυρης. Σε φάκελο μακρυά απο τα φώτα, χωρις να φλεξάρει.
Κι εδώ που τα λέμε, ο γεροπλεύρης ψάρεψε καλύτερο γκομενάκι από τον μπούλη γιατρό.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21529
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 25 Ιαν 2024, 13:16

Λεγεών έγραψε:
25 Ιαν 2024, 12:59
Δεν είχα προσέξει ότι υπήρχε τόπικ, Beria αν μπορείς ένωσε και αυτό που άνοιξα εγώ.

Όργιο φοροδιαφυγής, μα δεν φταίνε οι ΕΕ που εγκληματούν, μόνο το κράτος του αδίστακτου Κούλη

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ, όλα καλά έτσι;
ναι, τώρα ανακαλύψαμε την Αμερική. αυτά γίνονται τα τελευταία 50 χρόνια και το γνωρίζουμε όλοι. πολίτες, κυβερνήσεις, κράτος
το ερώτημα είναι γιατί το κράτος επιτρέπει να γίνονται τέτοια όργια φοροδιαφυγής κάτω από τη μύτη του. αυτό δε θα μου το απαντήσεις φαντάζομαι

με το 1 δις τρύπα στα οικονομικά του ΔΥΠΑ όλα καλά; οι ΕΕ θα φταίνε κ γι'αυτό ε;
«Μαύρη τρύπα» 1 δισ. ευρώ στη ΔΥΠΑ (πρώην ΟΑΕΔ) – Ψάχνουν να βρουν πού πήγα-Ανακάλυψαν έλλειμμα μετά τις.....εκλογές
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23435
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Ιαν 2024, 13:21

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Ιαν 2024, 13:08
Ερμής έγραψε:
25 Ιαν 2024, 12:59
Ναύτης έγραψε:
25 Ιαν 2024, 12:58
Εν τω μεταξύ, δεν ξέρω αν το πήρατε χαμπάρι, αλλά το ελιζαμπεθάκι έκαψε μεταξύ άλλων και τον Πλεύρη (τον γεροντογαμπρό), το πιο ωραίο γαμήλιο δώρο τους το κάνανε, δήλωσε, ο Κώστας κι η Τζόρτζια, έναν φάκελο με πολλά χρήματα.
Εμ δεν βγάζεις και λίγο τον σκασμό κοριτσάκι μου, μιλάμε έχεις ζεματίσει όποιον σού 'χει πει καλημέρα.
Το πολλά χρήματα δε λέει τίποτα. Μπορεί με τά να πει πως ο φάκελος είχε 3 πράσινα και οτι αυτά ειναι πολλά.
Πιο μαγκας απο όλους ο γεροπλέυρης. Σε φάκελο μακρυά απο τα φώτα, χωρις να φλεξάρει.
Κι εδώ που τα λέμε, ο γεροπλεύρης ψάρεψε καλύτερο γκομενάκι από τον μπούλη γιατρό.
τι συζητάμε τώρα;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13618
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 25 Ιαν 2024, 13:35

Ένα 100άρι, έλεγα πρωτύτερα ότι κόστισε μέχρι τώρα η καψούρα στον μπαρμπά Νεκτάριο, γράψτε λάθος.
(...) Η καλύτερη έκπληξη που μου έχει κάνει είναι ότι μου πήρε αμάξι, γιατί του έλεγα συνέχεια πως θέλω ένα τζιπ” είχε πει, ενώ για το μονόπετρο είχε δηλώσει: “Στην αρχή ήταν να μου πάρει ένα μικρούλι. Του λέω “αγάπη μου, το θέλω τεράστιο”. Το διαλέξαμε μαζί. Δεν είχα δει εκείνη τη στιγμή την τιμή, ήταν ένα υπέρογκο ποσό. Το μονόπετρο κόστισε 13.500 ευρώ"
Είπαμε, δεν βγάζεις και λίγο τον σκασμό κοριτσάκι μου, κάτσε να δεις τώρα τι τεράστιο ψλο έχει να φάει ο γαμπρός.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ναύτης την 25 Ιαν 2024, 13:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21529
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 25 Ιαν 2024, 13:36

Ναύτης έγραψε:
25 Ιαν 2024, 13:35
Ένα 100άρι, έλεγα πρωτύτερα ότι κόστισε μέχρι τώρα η καψούρα στον μπαρμπά Νεκτάριο, γράψτε λάθος.
(...) Η καλύτερη έκπληξη που μου έχει κάνει είναι ότι μου πήρε αμάξι, γιατί του έλεγα συνέχεια πως θέλω ένα τζιπ” είχε πει, ενώ για το μονόπετρο είχε δηλώσει: “Στην αρχή ήταν να μου πάρει ένα μικρούλι. Του λέω “αγάπη μου, το θέλω τεράστιο”. Το διαλέξαμε μαζί. Δεν είχα δει εκείνη τη στιγμή την τιμή, ήταν ένα υπέρογκο ποσό."
Είπαμε, δεν βγάζεις και λίγο τον σκασμό κοριτσάκι μου, κάτσε να δεις τώρα τι τεράστιο ψλο έχει να φάει ο γαμπρός.
:smt005::smt005:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70483
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Ιαν 2024, 13:41

“Στην αρχή ήταν να μου πάρει ένα μικρούλι. Του λέω “αγάπη μου, το θέλω τεράστιο”. Το διαλέξαμε μαζί."
Ε, τεράστιο μονόπετρο ήθελε η ζόρικη νύφη, τεράστιο ακατονόμαστο πήρε ο επιλεκτικός γαμπρός.

Προέκυψε λίγο αγκαθωτό το γιν και γιαν (μεταξύ καπακιού και τέντζερη) αλλά δατ'ς λάιφ.

Εικόνα
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13618
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 25 Ιαν 2024, 13:44

Είναι πολύ, πάρα πολύ περίεργος, να δω τις τελευταίες 10 φορολογικές δηλώσεις του κυρ Νεκτάριου.
Φαντάζομαι κι η ααδε.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15264
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 25 Ιαν 2024, 13:47

Ναύτης έγραψε:
25 Ιαν 2024, 13:35
Ένα 100άρι, έλεγα πρωτύτερα ότι κόστισε μέχρι τώρα η καψούρα στον μπαρμπά Νεκτάριο, γράψτε λάθος.
(...) Η καλύτερη έκπληξη που μου έχει κάνει είναι ότι μου πήρε αμάξι, γιατί του έλεγα συνέχεια πως θέλω ένα τζιπ” είχε πει, ενώ για το μονόπετρο είχε δηλώσει: “Στην αρχή ήταν να μου πάρει ένα μικρούλι. Του λέω “αγάπη μου, το θέλω τεράστιο”. Το διαλέξαμε μαζί. Δεν είχα δει εκείνη τη στιγμή την τιμή, ήταν ένα υπέρογκο ποσό. Το μονόπετρο κόστισε 13.500 ευρώ"
Είπαμε, δεν βγάζεις και λίγο τον σκασμό κοριτσάκι μου, κάτσε να δεις τώρα τι τεράστιο ψλο έχει να φάει ο γαμπρός.
το διαζύγιο να δεις πόσο θα κοστίσει...
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70483
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Ιαν 2024, 13:48

Σε πότισα ροδόσταμο με πότισες φαρμάκι
της παραλίας αητόπουλο, της τσέπης μου γεράκι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13618
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 25 Ιαν 2024, 13:50

Σενέκας έγραψε:
25 Ιαν 2024, 13:47
Ναύτης έγραψε:
25 Ιαν 2024, 13:35
Ένα 100άρι, έλεγα πρωτύτερα ότι κόστισε μέχρι τώρα η καψούρα στον μπαρμπά Νεκτάριο, γράψτε λάθος.
(...) Η καλύτερη έκπληξη που μου έχει κάνει είναι ότι μου πήρε αμάξι, γιατί του έλεγα συνέχεια πως θέλω ένα τζιπ” είχε πει, ενώ για το μονόπετρο είχε δηλώσει: “Στην αρχή ήταν να μου πάρει ένα μικρούλι. Του λέω “αγάπη μου, το θέλω τεράστιο”. Το διαλέξαμε μαζί. Δεν είχα δει εκείνη τη στιγμή την τιμή, ήταν ένα υπέρογκο ποσό. Το μονόπετρο κόστισε 13.500 ευρώ"
Είπαμε, δεν βγάζεις και λίγο τον σκασμό κοριτσάκι μου, κάτσε να δεις τώρα τι τεράστιο ψλο έχει να φάει ο γαμπρός.
το διαζύγιο να δεις πόσο θα κοστίσει...
Θα αφαιρεθούν, προηγουμένως, τα έξοδα της νοσηλείας για τον ντουβρουτζά που θα πάθει οσονούπω ο γαμπρός.
btw ο κοσμηματοπώλης που πούλησε το "τεράστιο μονόπετρο" στο ζεύγος είμαι απολύτως σίγουρος ότι έκοψε απόδειξη για 13,5Κ.
Ρε σού λέω, αυτή θα κάψει όποιον της έχει πει καλημέρα.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15264
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 25 Ιαν 2024, 13:52

λέτε να είναι μυστική πράκτορας της ααδε η Ελισάβετ?
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13618
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 25 Ιαν 2024, 13:53

Κι αν δεν είναι, να την προσλάβουν άμεσα, μιλάμε θερίζει η κοπέλα.

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2134
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 25 Ιαν 2024, 14:02

(...) Του λέω “αγάπη μου, το θέλω τεράστιο”.
Εμ, άμα το ήθελες τεράστιο έπρεπε να επιστρέψεις στη Νιγηρία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29943
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: (θα) Την πληρώσουν ακριβά την νύφη...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 25 Ιαν 2024, 14:09

Είναι ξεκάθαρο πλέον ότι Ελίζαμπεθ είναι secret agent του ΥΠΟΙΚ.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών