Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 01 Απρ 2024, 18:09

George_V έγραψε:
17 Μαρ 2024, 17:22
Bipsco έγραψε:
17 Μαρ 2024, 17:18
Ναι, είμαι Πασάς!!!!!
Σε ποιο πασαλικι είσαι Πασάς όμως?
Στο σπιτικό μου!! Οι επιθυμίες μου είναι διαταγές!!!! Παραδοσιακά και πατριαρχικά!!!

Άβαταρ μέλους
Έκτωρ
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 11:39

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Έκτωρ » 01 Απρ 2024, 18:35

Exodus έγραψε:
27 Ιαν 2024, 19:17
Κάτι από τους προγόνους σας, ας πούμε. Βαρώνος, κόμης, μαρκήσιος...
Αν έχω δώσει εγώ τίτλο ευγενείας στον εαυτό μου, πιάνεται;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14710
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 01 Απρ 2024, 20:54

Το KTM Duke που έχω καβαλήσει, μετράει, τύποι;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13479
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 01 Απρ 2024, 23:05

Feindflug έγραψε:
01 Απρ 2024, 20:54
Το KTM Duke που έχω καβαλήσει, μετράει, τύποι;
Κράτησε το Duke, ( και τον τίτλο του Δούκα..), εγώ θέλω το 950, LC8 Adventure. :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 228
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 01 Απρ 2024, 23:20

Εγώ έχω τίτλο του Μεγάλου Καράμπαμπα. Υπάρχει Υποκαράμπαμπας, Αντικαράμπαμπας, Καράμπαμπας, Αρχικαράμπαμπας, και Μέγας Καράμπαμπας. Στο τέλος σου δίνουν οι άλλοι Καράμπαμπες με 10 ψήφους τον τιμητικό τίτλο του Αρχιραβίνου Καράμπαμπα αν είσαι Εβραίος, του Μουφτή Καράμπαμπα αν είσαι μουσουλμάνος, του Πάπα Καράμπαμπα, του Αρχιποιμένα Καράμπαμπα, και του Οικουμενικού Καράμπαμπα, ανάλογα με την Εκκλησία στην οποία ανήκεις, ενώ για τους δωδεκαθεϊστάς έχουμε τον Ημίθεο Καράμπαμπα. Μόνο ένας Καράμπαμπας με βαθμό τουλάχιστον Καράμπαμπα μπορεί να χειροτονίσει νεοφώτιστο Υποκαράμπαμπα. Τους βαθμούς κατακτάς με αποδεδειγμένα επιτεύγματα καραμπαμπισμού, κι εγκρίνονται από 3 καράμπαμπες ανεξαρτήτως βαθμού.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27406
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 01 Απρ 2024, 23:42

Communio Sancta έγραψε:
01 Απρ 2024, 23:20
Εγώ έχω τίτλο του Μεγάλου Καράμπαμπα. Υπάρχει Υποκαράμπαμπας, Αντικαράμπαμπας, Καράμπαμπας, Αρχικαράμπαμπας, και Μέγας Καράμπαμπας. Στο τέλος σου δίνουν οι άλλοι Καράμπαμπες με 10 ψήφους τον τιμητικό τίτλο του Αρχιραβίνου Καράμπαμπα αν είσαι Εβραίος, του Μουφτή Καράμπαμπα αν είσαι μουσουλμάνος, του Πάπα Καράμπαμπα, του Αρχιποιμένα Καράμπαμπα, και του Οικουμενικού Καράμπαμπα, ανάλογα με την Εκκλησία στην οποία ανήκεις, ενώ για τους δωδεκαθεϊστάς έχουμε τον Ημίθεο Καράμπαμπα. Μόνο ένας Καράμπαμπας με βαθμό τουλάχιστον Καράμπαμπα μπορεί να χειροτονίσει νεοφώτιστο Υποκαράμπαμπα. Τους βαθμούς κατακτάς με αποδεδειγμένα επιτεύγματα καραμπαμπισμού, κι εγκρίνονται από 3 καράμπαμπες ανεξαρτήτως βαθμού.
Υπάρχει Μείζων και Υπερτελης Σύνοδος Καραμπαμπισμου?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Communio Sancta
Δημοσιεύσεις: 228
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 19:12

Re: Έχετε κάποιον τίτλο Ευγενείας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Communio Sancta » 01 Απρ 2024, 23:59

George_V έγραψε:
01 Απρ 2024, 23:42
Communio Sancta έγραψε:
01 Απρ 2024, 23:20
Εγώ έχω τίτλο του Μεγάλου Καράμπαμπα. Υπάρχει Υποκαράμπαμπας, Αντικαράμπαμπας, Καράμπαμπας, Αρχικαράμπαμπας, και Μέγας Καράμπαμπας. Στο τέλος σου δίνουν οι άλλοι Καράμπαμπες με 10 ψήφους τον τιμητικό τίτλο του Αρχιραβίνου Καράμπαμπα αν είσαι Εβραίος, του Μουφτή Καράμπαμπα αν είσαι μουσουλμάνος, του Πάπα Καράμπαμπα, του Αρχιποιμένα Καράμπαμπα, και του Οικουμενικού Καράμπαμπα, ανάλογα με την Εκκλησία στην οποία ανήκεις, ενώ για τους δωδεκαθεϊστάς έχουμε τον Ημίθεο Καράμπαμπα. Μόνο ένας Καράμπαμπας με βαθμό τουλάχιστον Καράμπαμπα μπορεί να χειροτονίσει νεοφώτιστο Υποκαράμπαμπα. Τους βαθμούς κατακτάς με αποδεδειγμένα επιτεύγματα καραμπαμπισμού, κι εγκρίνονται από 3 καράμπαμπες ανεξαρτήτως βαθμού.
Υπάρχει Μείζων και Υπερτελης Σύνοδος Καραμπαμπισμου?
Δεν έχουμε εδώ και καιρό μια Σύνοδο, και τη χρειαζόμαστε για να ληφθούν και συνοδικές αποφάσεις, σε οικουμενικό επίπεδο. Θα πρέπει να συγκροτηθεί μια επιτροπή από Καράμπαμπες, και να ορίσουμε τις προϋποθέσεις. Ίσως σε μάζωξη με μπολωναίζ.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".
ΕXODUS!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών