Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Τι νομίζετε ότι ψηφίζει ο Φαπαζίτης;

ΝΔ
12
44%
ΣΥΡΙΖΑ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΠΑΣΟΚ
1
4%
ΝΙΚΗ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ελληνική Λύση
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ένωση Κεντρώων
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λατινοπούλου
1
4%
Ρεπουμπλικανικό Κόμμα Ελλάδας -Τ.Ρ.Α.Μ.Π.
2
7%
Εθνικό Μέτωπο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ελλήνων Συνέλευσις
2
7%
Σπαρτιάτες
3
11%
Πλεύση Ελευθερίας
2
7%
Άλλο (όχι ΚΚΕ)
2
7%
Ο Φαπ είναι AI, δεν υπάρχει στην πραγματικότητα
2
7%
 
Σύνολο ψήφων: 27

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17568
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 27 Φεβ 2024, 16:37

Libre arbitre έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:28
Όμοιος ομοίω αεί πελάσγει.
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25235
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 27 Φεβ 2024, 16:44

AOC έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:36
Η αλήθεια είναι ότι τα ακραία κόμματα στερούνται ηγετικών φυσιογνωμιών. Τι σχέση έχει ο ταβερνιάρης ο Κουτσουμπας με τον Λένιν και τον Κάστρο ;
Τι σχέση έχει ο πωλητής των επιστολών του Ιησού με τον Τραμπ η τον Ορμπαν έστω ;
Μόλις βρεθεί ένα άτομο χαρισματικό θα πάει το σκατο στην καλτσα στο ενιαίο κόμμα των Νεοδημοκρατοσυριζοπασοκων.
Το χαρισματικό άτομο θα φτιάξει το επόμενο ενιαίο κόμμα των Νεοδημοκρατοσυριζοπασοκων+
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 27 Φεβ 2024, 16:51

Maspoli έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:37
Libre arbitre έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:28
Όμοιος ομοίω αεί πελάσγει.
:smt005:
Ο κορέκτοράς μου είναι "εγερθητικός"
Άσε που ο Ο ΓΓ του ΚΚΕ θα βρίσκεται στην Πελασγία…
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

pylothess
Δημοσιεύσεις: 6743
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 22:39
Phorum.gr user: pylothess

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pylothess » 27 Φεβ 2024, 17:05

GoBzi έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:13
Dwarven Blacksmith έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:08
Με την υποσημείωση βέβαια ότι ως Ρωσοφιλος μπορεί να κατηγορηθεί οποιαδήποτε δεν επαναλαμβάνει το επίσημο αφήγημα και δεν υιοθετεί τη ρητορική περί Πουτλερ κλπ. Αυτό σημαίνει "το βλέπουμε κι ας λένε άλλα οι ανακοινώσεις", είναι η σύγχρονη μορφή του ή μαζί μας ή με τους τρομοκράτες του Μπους.
Αναφέρεσαι σε κάποιον συγκεκριμένα; Γιατί πέρα απο τον pylothess οι υπόλοιποι είναι κομμουνιστές όταν τους συμφέρει (εσύ δεν είσαι κομμουνιστής, σε παρέσυραν οι κακιές παρέες και πρέπει κάποιος να σε ξεματιάσει :lol:).
Θα τοποθεητηθώ. Όχι δεν είμαι συνειδητοποιημένος κομμουνιστής. Κατ'αρχάς δεν είμαι άθεος. Είμαι Χριστιανός Ορθόδοξος.
Έχω ασκήσει στο παρελθόν δριμύτατη κριτική στον Μαρξισμό σε ιδεολογικό επίπεδο όσον αφορά το θέμα του ολοκληρωτισμού.
Επίσης προβληματίζομαι σχετικα΄με το κατά πόσο αποτελεσματικά μπορεί να δουλέψει μια οικονομία όταν δεν υπάρχει ανταγωνισμός.
Απλά συσπειρώνομαι με το ΚΚΕ και το ΠΑΜΕ γιατί θέλω να εκφράσω την οργή μου.
Δεν ξέρω αν μπορώ να θεωρηθώ κομμουνιστής και ναι ,σίγουρα είμαι πολύ κακός κομμουνιστής. Έχω κάνει την αυτοκριτική μου.

Παλαιότερα θυμάμαι είχατε αναφέρει το όνομά επειδή είχαμε διαμάχη με τον Fluffy και ότι δεν είμαι πραγματικά κομμουνιστής.
Τώρα με θεωρείτε πραγματικά κομμουνιστή;

Υπάρχουν στιγμές που ακόμη και αν θέλεις να γίνεις το καλό παιδί , να πας με τα νερά του συστήματος, να σκύψεις το κεφάλι , να κάνει τον μαλάκα και να υιοθετήσεις άκριτα το λίμπεραλ αφήγημα το ίδιο το σύστημα θα σε ξεράσει και δεν θα σε αναγκάσει να στραφείς προς την αντίθετη κατεύθυνση.
Το ίδιο το σύστημα αδυνατεί να ικανοποιήσει τις ανάγκες τις κοινωνίας.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5263
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Φεβ 2024, 17:09

pylothess έγραψε:
27 Φεβ 2024, 17:05
GoBzi έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:13
Dwarven Blacksmith έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:08
Με την υποσημείωση βέβαια ότι ως Ρωσοφιλος μπορεί να κατηγορηθεί οποιαδήποτε δεν επαναλαμβάνει το επίσημο αφήγημα και δεν υιοθετεί τη ρητορική περί Πουτλερ κλπ. Αυτό σημαίνει "το βλέπουμε κι ας λένε άλλα οι ανακοινώσεις", είναι η σύγχρονη μορφή του ή μαζί μας ή με τους τρομοκράτες του Μπους.
Αναφέρεσαι σε κάποιον συγκεκριμένα; Γιατί πέρα απο τον pylothess οι υπόλοιποι είναι κομμουνιστές όταν τους συμφέρει (εσύ δεν είσαι κομμουνιστής, σε παρέσυραν οι κακιές παρέες και πρέπει κάποιος να σε ξεματιάσει :lol:).
Θα τοποθεητηθώ. Όχι δεν είμαι συνειδητοποιημένος κομμουνιστής. Κατ'αρχάς δεν είμαι άθεος. Είμαι Χριστιανός Ορθόδοξος.
Έχω ασκήσει στο παρελθόν δριμύτατη κριτική στον Μαρξισμό σε ιδεολογικό επίπεδο όσον αφορά το θέμα του ολοκληρωτισμού.
Επίσης προβληματίζομαι σχετικα΄με το κατά πόσο αποτελεσματικά μπορεί να δουλέψει μια οικονομία όταν δεν υπάρχει ανταγωνισμός.
Απλά συσπειρώνομαι με το ΚΚΕ και το ΠΑΜΕ γιατί θέλω να εκφράσω την οργή μου.
Δεν ξέρω αν μπορώ να θεωρηθώ κομμουνιστής και ναι ,σίγουρα είμαι πολύ κακός κομμουνιστής. Έχω κάνει την αυτοκριτική μου.

Παλαιότερα θυμάμαι είχατε αναφέρει το όνομά επειδή είχαμε διαμάχη με τον Fluffy και ότι δεν είμαι πραγματικά κομμουνιστής.
Τώρα με θεωρείτε πραγματικά κομμουνιστή;

Υπάρχουν στιγμές που ακόμη και αν θέλεις να γίνεις το καλό παιδί , να πας με τα νερά του συστήματος, να σκύψεις το κεφάλι , να κάνει τον μαλάκα και να υιοθετήσεις άκριτα το λίμπεραλ αφήγημα το ίδιο το σύστημα θα σε ξεράσει και δεν θα σε αναγκάσει να στραφείς προς την αντίθετη κατεύθυνση.
Το ίδιο το σύστημα αδυνατεί να ικανοποιήσει τις ανάγκες τις κοινωνίας.
Για κομουνιστή δεν ξέρω, εγώ σε θεωρώ συνειδητοποιημενο και σκεπτόμενο ψηφοφόρο του ΚΚΕ. O Fluffy ήταν 2-3 φελλοί που έγραφαν από το ίδιο account, οπότε δεν έχει σημασία τι λέγανε. :102:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 27 Φεβ 2024, 17:16

Είναι και κατά των γκέι ο Φαπαζίτης; Θα τον στενοχωρήσω λίγο
https://verso.gr/sarotika-yper-tou-gamo ... n-oi-neoi/

...
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37873
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Φεβ 2024, 19:14

GoBzi έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:13
Dwarven Blacksmith έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:08
Με την υποσημείωση βέβαια ότι ως Ρωσοφιλος μπορεί να κατηγορηθεί οποιαδήποτε δεν επαναλαμβάνει το επίσημο αφήγημα και δεν υιοθετεί τη ρητορική περί Πουτλερ κλπ. Αυτό σημαίνει "το βλέπουμε κι ας λένε άλλα οι ανακοινώσεις", είναι η σύγχρονη μορφή του ή μαζί μας ή με τους τρομοκράτες του Μπους.
Αναφέρεσαι σε κάποιον συγκεκριμένα; Γιατί πέρα απο τον pylothess οι υπόλοιποι είναι κομμουνιστές όταν τους συμφέρει (εσύ δεν είσαι κομμουνιστής, σε παρέσυραν οι κακιές παρέες και πρέπει κάποιος να σε ξεματιάσει :lol:).
Ναι, εκτός από το πύλο, γω είμαι γνωστός πουτινικός κόμμι εξάλλου. Το μόνο που θέλω ρε κουφάλες είναι να με πείτε τιστομπούτσο πίνετε, για όσους δεν είναι νουδουλικά αυτό (σαν εσένανε πχ), τα νουδουλικά με εμετούς, χύσια και ροχάλες την βγάζουν έτσι κι αλλιώς.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12828
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 27 Φεβ 2024, 19:17

Libre arbitre έγραψε:
27 Φεβ 2024, 17:16
Είναι και κατά των γκέι ο Φαπαζίτης; Θα τον στενοχωρήσω λίγο
https://verso.gr/sarotika-yper-tou-gamo ... n-oi-neoi/

...
Κατά των γκει; Λέει να τους κλείσουμε σε κλουβια;

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22871
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 27 Φεβ 2024, 19:21

goBzi δεν δουλεψε το εχτενσιον ε; :011:

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5263
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Φεβ 2024, 20:14

sys3x έγραψε:
27 Φεβ 2024, 19:14
GoBzi έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:13
Dwarven Blacksmith έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:08
Με την υποσημείωση βέβαια ότι ως Ρωσοφιλος μπορεί να κατηγορηθεί οποιαδήποτε δεν επαναλαμβάνει το επίσημο αφήγημα και δεν υιοθετεί τη ρητορική περί Πουτλερ κλπ. Αυτό σημαίνει "το βλέπουμε κι ας λένε άλλα οι ανακοινώσεις", είναι η σύγχρονη μορφή του ή μαζί μας ή με τους τρομοκράτες του Μπους.
Αναφέρεσαι σε κάποιον συγκεκριμένα; Γιατί πέρα απο τον pylothess οι υπόλοιποι είναι κομμουνιστές όταν τους συμφέρει (εσύ δεν είσαι κομμουνιστής, σε παρέσυραν οι κακιές παρέες και πρέπει κάποιος να σε ξεματιάσει :lol:).
Ναι, εκτός από το πύλο, γω είμαι γνωστός πουτινικός κόμμι εξάλλου. Το μόνο που θέλω ρε κουφάλες είναι να με πείτε τιστομπούτσο πίνετε, για όσους δεν είναι νουδουλικά αυτό (σαν εσένανε πχ), τα νουδουλικά με εμετούς, χύσια και ροχάλες την βγάζουν έτσι κι αλλιώς.
:102:
Την τελευταία φορά που κατεβήκαν δικοί μου για επανάσταση με το κόμμα δεν είχε καλη κατάληξη (για τους δικούς μου). Προσωπικά περιμένω απο τον Φαπ και τον κάθε Φαπ που διαρρηγνύουν τα ιμάτια τους 24/7 να μπουν μπροστά και μετά εγώ ακολουθώ. Κάτι σαν τον talaipwros που λέει οτι θα γυρίσει Ελλάδα οταν η ΝΔ θα πάρει 70% (δηλαδή ποτέ). Εαν ψάχνουν πάλι για μαλάκες να φάνε ξύλο και να καταστρέψουν τις ζωές τους ας στείλουν τα παιδία τους.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5263
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Φεβ 2024, 20:16

enaon έγραψε:
27 Φεβ 2024, 19:21
goBzi δεν δουλεψε το εχτενσιον ε; :011:
Μια χαρά δουλέυει, αυτό είναι απο το μεσημέρι. Έκανα μαλακία και μπήκα απο τον FF στο κινητό αντί να μπώ απο το app. :lol:

Εικόνα
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37873
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 27 Φεβ 2024, 20:28

GoBzi έγραψε:
27 Φεβ 2024, 20:14
sys3x έγραψε:
27 Φεβ 2024, 19:14
GoBzi έγραψε:
27 Φεβ 2024, 16:13


Αναφέρεσαι σε κάποιον συγκεκριμένα; Γιατί πέρα απο τον pylothess οι υπόλοιποι είναι κομμουνιστές όταν τους συμφέρει (εσύ δεν είσαι κομμουνιστής, σε παρέσυραν οι κακιές παρέες και πρέπει κάποιος να σε ξεματιάσει :lol:).
Ναι, εκτός από το πύλο, γω είμαι γνωστός πουτινικός κόμμι εξάλλου. Το μόνο που θέλω ρε κουφάλες είναι να με πείτε τιστομπούτσο πίνετε, για όσους δεν είναι νουδουλικά αυτό (σαν εσένανε πχ), τα νουδουλικά με εμετούς, χύσια και ροχάλες την βγάζουν έτσι κι αλλιώς.
:102:
Την τελευταία φορά που κατεβήκαν δικοί μου για επανάσταση με το κόμμα δεν είχε καλη κατάληξη (για τους δικούς μου). Προσωπικά περιμένω απο τον Φαπ και τον κάθε Φαπ που διαρρηγνύουν τα ιμάτια τους 24/7 να μπουν μπροστά και μετά εγώ ακολουθώ. Κάτι σαν τον talaipwros που λέει οτι θα γυρίσει Ελλάδα οταν η ΝΔ θα πάρει 70% (δηλαδή ποτέ). Εαν ψάχνουν πάλι για μαλάκες να φάνε ξύλο και να καταστρέψουν τις ζωές τους ας στείλουν τα παιδία τους.
Κατάλαβα, μπύρα κι αυτή με το ζόρι, κομθούνθι κανονικό.
:011:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Τι ψηφίζει στην πραγματικότητα ο Φαπαζίτης;;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 27 Φεβ 2024, 22:18

nyxtovios έγραψε:
27 Φεβ 2024, 19:17
Libre arbitre έγραψε:
27 Φεβ 2024, 17:16
Είναι και κατά των γκέι ο Φαπαζίτης; Θα τον στενοχωρήσω λίγο
https://verso.gr/sarotika-yper-tou-gamo ... n-oi-neoi/

...
Κατά των γκει; Λέει να τους κλείσουμε σε κλουβια;
Όταν δεν εκφράζεται καθόλου...
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών