Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Μαρ 2024, 08:17

OANNHSEA έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:18
Niki έγραψε:
29 Μαρ 2024, 17:38
Είχα γενέθλια με ξύπνησε ο σύντροφος μου όμορφα και μου έφτιαξε καφέ. :oops:
Όλη την μέρα ήτανε πολύ γλυκός.
Την επόμενη μέρα με ξυπνάει και μου λέει πειράζει να σε γιορτάσω και σήμερα;
Να το κάνουμε δύο μέρες τα γενέθλια σου; :romance-hearteyes:
Ήτανε πολύ όμορφο ξύπνημα το βρήκα πολύ γλυκό.

Ήθελα να το μοιραστώ αισιοδοξώντας κάποιοι άντρες να εισπράξουν κάτι και να φτάσει κάτι θετικό στις δικές τους συντρόφους.
Δηλαδή εγώ που μαγειρεύω κάθε μέρα για τη γυναίκα μου, πλένω τα πιάτα και το Σάββατο φέρνω πρωινό και καφέ από έξω, είμαι ο θεός και δεν το ξέρω;;; :xena:

.
Exactly!!!!! Δεν ξέρω κανένα αλλο να το κάνει.

Άντε να πω κι εγώ μια ! Εμένα με ανεβοκατεβαζει, για να δουν το μωρό οι δικοί μου, γιατί ζαλίζομαι στο πλοίο και δε θέλω να ταξιδεύω ακόμα μόνη, ακομα και αν χρειαστει να φύγει στα καπάκια. :hebit:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 30 Μαρ 2024, 08:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Μαρ 2024, 08:19

Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:17
Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
την παντρευτηκα, και δεν την εχω χωρισει ακομη.

α, και δεν εχω ποτε "πονοκεφαλο"

ε, τι, θελει κι αλλα; :p2::003::003:
Την άπληστη!
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 30 Μαρ 2024, 08:28

Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:17
Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
την παντρευτηκα, και δεν την εχω χωρισει ακομη.

α, και δεν εχω ποτε "πονοκεφαλο"

ε, τι, θελει κι αλλα; :p2::003::003:
Και κυρίως έχεις χιούμορ!

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4808
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 30 Μαρ 2024, 08:28

nick έγραψε:
29 Μαρ 2024, 19:35
Μου ειχε συμβεί και εμένα κατι παρόμοιο οταν ηθελα να υπολογίσω την πραξη ii οπου i=ριζα(-1), δηλαδή μιγαδικός αριθμός.
Με μεγαλη εκπληξη ειδα οτι το αποτελεσμα ειναι πραγματικος αριθμος!
ii = 0.2078
Ειναι μια απο τις πιο ομορφες πραξεις που εχω δει.
:goodpost:

επίσης πολύ όμορφη πράξη:

Εικόνα
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Μαρ 2024, 09:00

Cecily Anne έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:19
Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:17
Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
την παντρευτηκα, και δεν την εχω χωρισει ακομη.

α, και δεν εχω ποτε "πονοκεφαλο"

ε, τι, θελει κι αλλα; :p2::003::003:
Την άπληστη!
αντε, καλα, να πω "οικογενειακη ιστορια"

την 25η, εχαμε παει να δουμε το γιο να κανει παρελαση. ηθελε να παει τουαλετα, και το γραφειο της ηταν διπλα. οταν κατεβηκε, εκλεισε την πορτα αφηνωντας κλειδια τσαντα κινητο μεσα. το μοναδικο αλλο κλειδι το ειχε συνεργατης της που ηταν 10χλμ μακρια, και για να παω επρεπε να περασω μεσα απο την πολη, με το αναλογο μποτιλιαρισμα της ημερας. η ιδια δεν οδηγει. πηγα, και μαλιστα χωρις να αρθρωσω λεξη, χωρις να γκρινιαξω, χωρις να παραπονεθω. νομιζω μετραει για ανδραγαθημα 10 φορες ανωτερο απο τον καφε το πρωι στο κρεββατι και λοιπα νεροβραστα.

α, ναι, μολις γυρισα μιαμιση ωρα μετα, μου γκρινιαξε οτι αργησα, και οτι εχασα την παρελαση του παιδιου. πειτε μου τωρα ποσο σπουδαιος συντροφος ειμαι που δεν την εστειλα νοσοκομειο; :003: μαλιστα ουτε καν απαντησα. δε μετραει αυτο για 100 πρωινους καφεδες;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5838
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 30 Μαρ 2024, 09:10

Το έχετε περιορίσει στο καφέ γιατί ρε κοπέλια έτσι;
Το να σε ξυπνήσει ο σύντροφος σου και να σου φτιάξει καφέ και να σου πει κατα κάποιον τρόπο ότι είσαι πολύ σημαντική για αυτόν και η μέρα της γέννησης σου δεν του αρκεί να σε γιορτάζει μια μέρα θέλει δύο το λιγότερο και βλέπουμε.
Όσο μοναδική μέρα ήτανε η χτεσινή μέρα για σένα θέλω να είναι και η σημερινή.
Σου κάνει ένα ξύπνημα τέλειο.
Μέσα στην μέρα όταν ο γιός μου είπε ότι γιατί αυτός έχει μόνο μια μέρα γενέθλια του είπε ο άντρας μου έτσι γιατί η μαμά είναι η μαμά και εσύ όταν θα παντρευτείς να γιορτάζεις την γυναίκα σου και δυό και τρείς μέρες.
Όλο το σκηνικό ήτανε πολύ όμορφο.
Δεν χρειάζονται πολλά πράγματα στην ζωή απλά όμορφα λόγια και πράξεις κάνουν την ζωή μας καλύτερη.
Αυτές τις μέρες θα τις θυμάμαι με μια πολύ όμορφη γλύκα.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5838
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 30 Μαρ 2024, 09:16

Σας συστήνω ανεπιφύλακτα να το κάνετε στην σύζυγο σας.
Είναι καλύτερο δώρο από ότι άλλο σκεφτείτε.
Δεν πειράζει αν το είδατε στο φόρουμ.
Κάντε το δώστε χαρά με απλό τρόπο.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 30 Μαρ 2024, 09:43

Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 09:00
Cecily Anne έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:19
Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:17


την παντρευτηκα, και δεν την εχω χωρισει ακομη.

α, και δεν εχω ποτε "πονοκεφαλο"

ε, τι, θελει κι αλλα; :p2::003::003:
Την άπληστη!
αντε, καλα, να πω "οικογενειακη ιστορια"

την 25η, εχαμε παει να δουμε το γιο να κανει παρελαση. ηθελε να παει τουαλετα, και το γραφειο της ηταν διπλα. οταν κατεβηκε, εκλεισε την πορτα αφηνωντας κλειδια τσαντα κινητο μεσα. το μοναδικο αλλο κλειδι το ειχε συνεργατης της που ηταν 10χλμ μακρια, και για να παω επρεπε να περασω μεσα απο την πολη, με το αναλογο μποτιλιαρισμα της ημερας. η ιδια δεν οδηγει. πηγα, και μαλιστα χωρις να αρθρωσω λεξη, χωρις να γκρινιαξω, χωρις να παραπονεθω. νομιζω μετραει για ανδραγαθημα 10 φορες ανωτερο απο τον καφε το πρωι στο κρεββατι και λοιπα νεροβραστα.

α, ναι, μολις γυρισα μιαμιση ωρα μετα, μου γκρινιαξε οτι αργησα, και οτι εχασα την παρελαση του παιδιου. πειτε μου τωρα ποσο σπουδαιος συντροφος ειμαι που δεν την εστειλα νοσοκομειο; :003: μαλιστα ουτε καν απαντησα. δε μετραει αυτο για 100 πρωινους καφεδες;
Άνετα. Ο πατέρας μου σε παρόμοια συζήτηση είπε στη μάνα μου να πάει με τα πόδια , που θα κάνει και γυμναστική. :smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 30 Μαρ 2024, 10:29

Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 09:00
Cecily Anne έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:19
Ασέβαστος έγραψε:
30 Μαρ 2024, 08:17


την παντρευτηκα, και δεν την εχω χωρισει ακομη.

α, και δεν εχω ποτε "πονοκεφαλο"

ε, τι, θελει κι αλλα; :p2::003::003:
Την άπληστη!
αντε, καλα, να πω "οικογενειακη ιστορια"

την 25η, εχαμε παει να δουμε το γιο να κανει παρελαση. ηθελε να παει τουαλετα, και το γραφειο της ηταν διπλα. οταν κατεβηκε, εκλεισε την πορτα αφηνωντας κλειδια τσαντα κινητο μεσα. το μοναδικο αλλο κλειδι το ειχε συνεργατης της που ηταν 10χλμ μακρια, και για να παω επρεπε να περασω μεσα απο την πολη, με το αναλογο μποτιλιαρισμα της ημερας. η ιδια δεν οδηγει. πηγα, και μαλιστα χωρις να αρθρωσω λεξη, χωρις να γκρινιαξω, χωρις να παραπονεθω. νομιζω μετραει για ανδραγαθημα 10 φορες ανωτερο απο τον καφε το πρωι στο κρεββατι και λοιπα νεροβραστα.

α, ναι, μολις γυρισα μιαμιση ωρα μετα, μου γκρινιαξε οτι αργησα, και οτι εχασα την παρελαση του παιδιου. πειτε μου τωρα ποσο σπουδαιος συντροφος ειμαι που δεν την εστειλα νοσοκομειο; :003: μαλιστα ουτε καν απαντησα. δε μετραει αυτο για 100 πρωινους καφεδες;
Ωραίος, δικέ μου.

Αν ήταν άλλη μέρα, μη γιορτινή δηλαδή και δεν θα ήταν και το παιδί μπροστά, θα σου πρότεινα μόλις άρχιζε την γκρίνια, να εξαφανιζόσουν για κανένα δίωρο, χωρίς να πεις τίποτα, ούτε να δώσεις αναφορά.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών