Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5114
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 29 Μαρ 2024, 19:35

Μου ειχε συμβεί και εμένα κατι παρόμοιο οταν ηθελα να υπολογίσω την πραξη ii οπου i=ριζα(-1), δηλαδή μιγαδικός αριθμός.
Με μεγαλη εκπληξη ειδα οτι το αποτελεσμα ειναι πραγματικος αριθμος!
ii = 0.2078
Ειναι μια απο τις πιο ομορφες πραξεις που εχω δει.

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 29 Μαρ 2024, 20:18

Niki έγραψε:
29 Μαρ 2024, 17:38
Είχα γενέθλια με ξύπνησε ο σύντροφος μου όμορφα και μου έφτιαξε καφέ. :oops:
Όλη την μέρα ήτανε πολύ γλυκός.
Την επόμενη μέρα με ξυπνάει και μου λέει πειράζει να σε γιορτάσω και σήμερα;
Να το κάνουμε δύο μέρες τα γενέθλια σου; :romance-hearteyes:
Ήτανε πολύ όμορφο ξύπνημα το βρήκα πολύ γλυκό.

Ήθελα να το μοιραστώ αισιοδοξώντας κάποιοι άντρες να εισπράξουν κάτι και να φτάσει κάτι θετικό στις δικές τους συντρόφους.
Δηλαδή εγώ που μαγειρεύω κάθε μέρα για τη γυναίκα μου, πλένω τα πιάτα και το Σάββατο φέρνω πρωινό και καφέ από έξω, είμαι ο θεός και δεν το ξέρω;;; :xena:

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5838
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 29 Μαρ 2024, 20:24

Παιδιά ελπίζω όλοι να κάνετε όμορφα πράγματα για τον σύντροφο σας.
Δεν σας έγραψα πώς είναι οι καθημερινές μας στιγμές γενικότερα απλά σας έγραψα μια όμορφη κίνηση που μου άρεσε.
Μην είστε στενοκέφαλοι δεν είναι ο καφές , με εκπλήσσετε.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 29 Μαρ 2024, 20:38

Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 29 Μαρ 2024, 20:38

OANNHSEA έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:18
Niki έγραψε:
29 Μαρ 2024, 17:38
Είχα γενέθλια με ξύπνησε ο σύντροφος μου όμορφα και μου έφτιαξε καφέ. :oops:
Όλη την μέρα ήτανε πολύ γλυκός.
Την επόμενη μέρα με ξυπνάει και μου λέει πειράζει να σε γιορτάσω και σήμερα;
Να το κάνουμε δύο μέρες τα γενέθλια σου; :romance-hearteyes:
Ήτανε πολύ όμορφο ξύπνημα το βρήκα πολύ γλυκό.

Ήθελα να το μοιραστώ αισιοδοξώντας κάποιοι άντρες να εισπράξουν κάτι και να φτάσει κάτι θετικό στις δικές τους συντρόφους.
Δηλαδή εγώ που μαγειρεύω κάθε μέρα για τη γυναίκα μου, πλένω τα πιάτα και το Σάββατο φέρνω πρωινό και καφέ από έξω, είμαι ο θεός και δεν το ξέρω;;; :xena:

.
Δεν θα το 'λεγα και θεός, τύπε...
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Casp
Δημοσιεύσεις: 2939
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 29 Μαρ 2024, 20:56

Πράξεις όμορφες γενικά προκύπτουν όταν ο ένας σκέφτεται τον άλλον, και προκύπτουν εντελώς αβίαστα.
Εμείς μοιραζόμαστε τις δουλειές επειδή είμαστε και οι 2 εργαζόμενοι. Χθες ήπια χαμομήλι, κοιμήθηκα κατά την διάρκεια της ταινίας, τα πιάτα έμειναν άπλυτα. Σήμερα το πρωί είχε κάτι δουλειές, πήγε δουλειά νυχτερινή βάρδια και το μεσημέρι πριν κοιμηθεί λίγο να ξεκουραστεί για να αντέξει μέχρι αύριο το πρωί, μου είπε πως θα πλύνει τα πιάτα (πάντα το κάνει όταν είναι σπίτι). Του το απαγόρευσα και τον έστειλα για ύπνο :lol:

Παλιά μου έφτιαχνε κάθε πρωί καφέ, τώρα δεν χρειάζεται γιατί τον φτιάχνω στην δουλειά μόλις πάω. Αν τύχει και δεν είμαι καλά, δεν θα μαγειρέψουμε καν παρεούλα, θα μου μαγειρέψει αυτός, όπως και το ανάποδο. Αν του σχολιάσω ότι έχω ημικρανία και είμαι δουλειά, θα τσακιστεί και θα μου πει ότι έρχεται να μου φέρει παυσίπονο (δεν τον αφήνω όμως, πρέπει να φτάσω στο αμήν για να ζητήσω). Τις προάλλες ήμουν άρρωστη, αποκοιμήθηκα στον καναπέ, δεν σηκώθηκα ούτε για μπάνιο, ήμουν ζαλισμένη και έτρεμα κιόλας από το κρύο (καιγόμουν στον πυρετό). Το κινητό αθόρυβο, αυτός να είναι νυχτερινή βάρδια. 20 κανονικές κλήσεις, 5 κλήσεις στο viber, 3 μηνύματα. Κατά τις 12 την νύχτα έφυγε από την δουλειά (δεν του απαντούσα επί μία ώρα επειδή δεν τα άκουγα και δεν είχα δυνάμεις ούτε να κουνηθώ) και ήρθε για να δει πώς είμαι, να με βάλει στο κρεβάτι και να ξαναφύγει. :cry:g094::g094::g094:
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 4149
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 29 Μαρ 2024, 21:00

Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
Γτ δε φτάνει που με έχει και του ομορφαινω τη ζωή????χρειάζονται και πράξεις?? :003::003::003::smt005:

Niki δεν ξέρω πότε είχες γενέθλια, να σου ευχηθώ για αρχή τα καλύτερα με επιτυχίες,υγεία και αγάπη!!
Όντως όμορφη κίνηση!! Σπάει την ανοια στην καθημερινότητα!!
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5838
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 29 Μαρ 2024, 21:02

Casp έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:56
Πράξεις όμορφες γενικά προκύπτουν όταν ο ένας σκέφτεται τον άλλον, και προκύπτουν εντελώς αβίαστα.
Εμείς μοιραζόμαστε τις δουλειές επειδή είμαστε και οι 2 εργαζόμενοι. Χθες ήπια χαμομήλι, κοιμήθηκα κατά την διάρκεια της ταινίας, τα πιάτα έμειναν άπλυτα. Σήμερα το πρωί είχε κάτι δουλειές, πήγε δουλειά νυχτερινή βάρδια και το μεσημέρι πριν κοιμηθεί λίγο να ξεκουραστεί για να αντέξει μέχρι αύριο το πρωί, μου είπε πως θα πλύνει τα πιάτα (πάντα το κάνει όταν είναι σπίτι). Του το απαγόρευσα και τον έστειλα για ύπνο :lol:

Παλιά μου έφτιαχνε κάθε πρωί καφέ, τώρα δεν χρειάζεται γιατί τον φτιάχνω στην δουλειά μόλις πάω. Αν τύχει και δεν είμαι καλά, δεν θα μαγειρέψουμε καν παρεούλα, θα μου μαγειρέψει αυτός, όπως και το ανάποδο. Αν του σχολιάσω ότι έχω ημικρανία και είμαι δουλειά, θα τσακιστεί και θα μου πει ότι έρχεται να μου φέρει παυσίπονο (δεν τον αφήνω όμως, πρέπει να φτάσω στο αμήν για να ζητήσω). Τις προάλλες ήμουν άρρωστη, αποκοιμήθηκα στον καναπέ, δεν σηκώθηκα ούτε για μπάνιο, ήμουν ζαλισμένη και έτρεμα κιόλας από το κρύο (καιγόμουν στον πυρετό). Το κινητό αθόρυβο, αυτός να είναι νυχτερινή βάρδια. 20 κανονικές κλήσεις, 5 κλήσεις στο viber, 3 μηνύματα. Κατά τις 12 την νύχτα έφυγε από την δουλειά (δεν του απαντούσα επί μία ώρα επειδή δεν τα άκουγα και δεν είχα δυνάμεις ούτε να κουνηθώ) και ήρθε για να δει πώς είμαι, να με βάλει στο κρεβάτι και να ξαναφύγει. :cry:g094::g094::g094:
:smt023
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5838
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 29 Μαρ 2024, 21:06

Andromachi έγραψε:
29 Μαρ 2024, 21:00
Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
Γτ δε φτάνει που με έχει και του ομορφαινω τη ζωή????χρειάζονται και πράξεις?? :003::003::003::smt005:

Niki δεν ξέρω πότε είχες γενέθλια, να σου ευχηθώ για αρχή τα καλύτερα με επιτυχίες,υγεία και αγάπη!!
Όντως όμορφη κίνηση!! Σπάει την ανοια στην καθημερινότητα!!
Ευχαριστώ έχει καιρό. :oops:
΄
Μακάρι όλοι να δίνουμε και να παίρνουμε τέτοιες στιγμές.
Η ζωή κυλάει γρήγορα.
Πότε γέννησα πότε περπάτησε πότε μίλησε.
Πότε ήρθε το δεύτερο.
'Όλα κυλάνε γρήγορα.
Πότε γέρασε η μητέρα μου τόσο γρήγορα. :c040:

Παιδιά καλές στιγμές όμορφες στιγμές όμορφα λόγια.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 29 Μαρ 2024, 21:09

Andromachi έγραψε:
29 Μαρ 2024, 21:00
Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
Γτ δε φτάνει που με έχει και του ομορφαινω τη ζωή????χρειάζονται και πράξεις?? :003::003::003::smt005:

Niki δεν ξέρω πότε είχες γενέθλια, να σου ευχηθώ για αρχή τα καλύτερα με επιτυχίες,υγεία και αγάπη!!
Όντως όμορφη κίνηση!! Σπάει την ανοια στην καθημερινότητα!!
:lol:

Πραγματικά είναι όμορφο να βρίσκουμε τις μικρες/μεγάλες πράξεις που κάνουμε ή κάνουν για εμάς. Εκτίμηση.

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2176
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 29 Μαρ 2024, 21:10

Niki έγραψε:
29 Μαρ 2024, 21:06
Andromachi έγραψε:
29 Μαρ 2024, 21:00
Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
Γτ δε φτάνει που με έχει και του ομορφαινω τη ζωή????χρειάζονται και πράξεις?? :003::003::003::smt005:

Niki δεν ξέρω πότε είχες γενέθλια, να σου ευχηθώ για αρχή τα καλύτερα με επιτυχίες,υγεία και αγάπη!!
Όντως όμορφη κίνηση!! Σπάει την ανοια στην καθημερινότητα!!
Ευχαριστώ έχει καιρό. :oops:
΄
Μακάρι όλοι να δίνουμε και να παίρνουμε τέτοιες στιγμές.
Η ζωή κυλάει γρήγορα.
Πότε γέννησα πότε περπάτησε πότε μίλησε.
Πότε ήρθε το δεύτερο.
'Όλα κυλάνε γρήγορα.
Πότε γέρασε η μητέρα μου τόσο γρήγορα. :c040:

Παιδιά καλές στιγμές όμορφες στιγμές όμορφα λόγια.
:cry

Μεγάλο σοκ αυτή η συνειδητοποίηση. Δε θέλω.

Άβαταρ μέλους
Έκτωρ
Δημοσιεύσεις: 236
Εγγραφή: 02 Μαρ 2024, 11:39

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Έκτωρ » 29 Μαρ 2024, 22:18

vag_el έγραψε:
29 Μαρ 2024, 18:47
Έκτωρ έγραψε:
29 Μαρ 2024, 18:34
Niki έγραψε:
29 Μαρ 2024, 18:03


Να σου πω ότι δεν με νοιάζει. :lol:
Ελπίζω να μην στεναχωρήθηκες.
Δεν άνοιξα το νήμα για να μείνει πολύ , απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάτι που μου έμεινε στο μυαλό σαν μια όμορφη ανάμνηση.
Θέλοντας να μας κάνω όλους καλύτερους όσο αφορά την σχέση μας με τον άνθρωπο μας.
Με απλές μικρές αλλά πολύ σημαντικές ,όμορφες στιγμές .
Η σωστή πρόταση είναι "Μου έμεινε στο μυαλό ως μια όμορφη ανάμνηση" όχι "σαν μια όμορφη ανάμνηση."
????
!!!!

Άβαταρ μέλους
OANNHSEA
Δημοσιεύσεις: 8458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 11:27

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από OANNHSEA » 30 Μαρ 2024, 04:38

Feindflug έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
OANNHSEA έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:18
Niki έγραψε:
29 Μαρ 2024, 17:38
Είχα γενέθλια με ξύπνησε ο σύντροφος μου όμορφα και μου έφτιαξε καφέ. :oops:
Όλη την μέρα ήτανε πολύ γλυκός.
Την επόμενη μέρα με ξυπνάει και μου λέει πειράζει να σε γιορτάσω και σήμερα;
Να το κάνουμε δύο μέρες τα γενέθλια σου; :romance-hearteyes:
Ήτανε πολύ όμορφο ξύπνημα το βρήκα πολύ γλυκό.

Ήθελα να το μοιραστώ αισιοδοξώντας κάποιοι άντρες να εισπράξουν κάτι και να φτάσει κάτι θετικό στις δικές τους συντρόφους.
Δηλαδή εγώ που μαγειρεύω κάθε μέρα για τη γυναίκα μου, πλένω τα πιάτα και το Σάββατο φέρνω πρωινό και καφέ από έξω, είμαι ο θεός και δεν το ξέρω;;; :xena:

.
Δεν θα το 'λεγα και θεός, τύπε...
Προσδιόρισε το περισσότερο...

.
Bellum omnium contra omnes
Ου παντός πλειν εις Κόρινθον...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 30 Μαρ 2024, 07:03

OANNHSEA έγραψε:
30 Μαρ 2024, 04:38
Feindflug έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
OANNHSEA έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:18


Δηλαδή εγώ που μαγειρεύω κάθε μέρα για τη γυναίκα μου, πλένω τα πιάτα και το Σάββατο φέρνω πρωινό και καφέ από έξω, είμαι ο θεός και δεν το ξέρω;;; :xena:

.
Δεν θα το 'λεγα και θεός, τύπε...
Προσδιόρισε το περισσότερο...

.
Τύπε, αν είναι να παντρευτώ και να μαγειρεύω πάλι εγώ, να πλένω πιάτα και να κάνω λοιπές οικιακές δουλειές, κάθομαι και μόνος μου, όπως είμαι τώρα που τα κάνω πάλι εγώ.

Εξηγώ:

Πιστεύω ότι σε ένα σπίτι που μένει ένα ζευγάρι υπάρχουν ανδρικές και γυναικείες δουλειές. Ανδρικές όπως συντήρηση, επιδιορθώσεις, επισκευές, κουβαλήματα κ.α. και γυναικείες όπως μαγείρεμα, καθαριότητα, φροντίδα ανθρώπων κ.α.. Αυτό δεν σημαίνει ότι ένας άνδρας δεν ξέρει και δεν πρέπει να μαγειρέψει ποτέ, ούτε κάτι αντίστοιχο για την γυναίκα. Δεν είναι καλό να λείπει ο ένας από τους δύο ή να έχει μια προσωρινή αδυναμία στο να φέρει εις πέρας τις εργασίες που αντιστοιχούν στο φύλο του και ο άλλος να μην κουνάει το δαχτυλάκι του γιατί αυτά δεν είναι δουλειές για μένα.
.

Βέβαια θα μου πεις για το ότι στα περισσότερα σύγχρονα σπίτια, εργάζονται και κουράζονται και οι δύο και οι δουλειές του σπιτιού πρέπει να μοιραστούν αναλόγως, πολλές φορές
ανάλογα με το πόσο κουράζεται ο καθένας, τι ωράρια έχει και λοιπά. Θα σου απαντήσω ότι διαφωνώ με αυτό το οικογενειακό μοντέλο. Προτιμώ να ζει η οικογένειά μου με λιγότερα χρήματα και η γυναίκα να είναι σπίτι, παρά να δουλεύουμε και οι δύο. Όταν δουλεύουν και οι δύο, για μένα αυτό δεν είναι σπίτι, ζευγάρι και οικογένεια, αλλά καταντάει μια συμφωνία ανθρώπων στην οποία ψάχνουν τρόπους να μοιραστούν οι οικιακές δουλειές και τρέχουν όλη την ώρα να εξυπηρετήσουν καταστάσεις οι οποίες προκύπτουν από το γεγονός ότι λείπουν συνεχώς από το σπίτι. Αποτέλεσμα αυτών είναι να μην υπάρχει επικοινωνία στο ζευγάρι και ανάμεσα στα λοιπά μέλη της οικογένειας, τα παιδιά να μεγαλώνουν στον αυτόματο πιλότο από παιδικούς σταθμούς, νταντάδες, ολοήμερα σχολεία, παππούδες, γιαγιάδες, θείους και συννυφάδες. Αυτό είναι κάτι που παρατηρώ ότι συμβαίνει σε μεγάλο βαθμό στις οικογένειες γύρω μου και εμένα δεν μου αρέσει. Δεν βρίσκω όφελος στο να δουλεύει μια γυναίκα για 700-900 ευρώ και τα 300-500 να πηγαίνουν στον παιδικό σταθμό και άλλα πόσα στο αυτοκίνητο και στα έξοδα που έχει για να πάει στην δουλειά της. Ακόμα και μεγαλύτερο να είναι το περισσευούμενο ποσό, πάλι δεν αντικαθιστά ποτέ την γυναικεία φιγούρα σε ένα σπιτικό.

Φυσικά και θα μου πεις ότι πώς να γίνει όμως, αφού η ζωή είναι ακριβή, δεν βγαίνει αλλιώς με τις υπάρχουσες τιμές, απαιτήσεις και ανάγκες που έχουμε και τέτοια. Δεν μπορώ να σου δώσω μια συγκεκριμένη λύση, γιατί κάθε ζευγάρι είναι διαφορετικό, με διαφορετικά θέλω και από διαφορετικά οικονομικά υπόβαθρα και ανάγκες. Απλά σου περιγράφω τι επιθυμώ εγώ και πώς την βλέπω την φάση. Δεν μου αρέσει και δεν θέλω να ζήσω έτσι, τουλάχιστον αν δεν είναι απόλυτη ανάγκη και σίγουρα όχι για πάντα.

Οπότε για μένα, δικέ μου, δεν είσαι θεός για την γυναίκα σου και σίγουρα όχι για εμένα. Προσωπικά θα σε χαρακτήριζα λάθος και θα σε συμβούλευα να το σταματήσεις, γιατί πέρα από τα οικονομικά και αυτά που ανέφερα παραπάνω, είναι στην φύση του άνδρα να παρέχει και να προστατεύει και στη φύση της γυναίκας να δέχεται και να φροντίζει. Το τελευταίο μεταφράζεται σε ανδρικές και γυναικείες δουλειές τόσο μέσα σε ένα σπίτι, όσο και σε μια κοινωνία.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Feindflug την 30 Μαρ 2024, 10:22, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32779
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πράξη που την βρήκα πολύ ωραία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Μαρ 2024, 08:17

Fata_Morgana έγραψε:
29 Μαρ 2024, 20:38
Αχ παιδιά ναι γράψτε τι ωραίες πραξεις κάνετε για τον/ τη σύντροφό σας. Τι ωραίο νήμα Niki!
την παντρευτηκα, και δεν την εχω χωρισει ακομη.

α, και δεν εχω ποτε "πονοκεφαλο"

ε, τι, θελει κι αλλα; :p2::003::003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών